Webster Leiden Campus- Webster University USA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Webster

Założony w St. Louis, Missouri w 1915 roku, Webster University jest akredytowanym amerykańskim uniwersytetem non-profit z ponad 100 lokalizacjami w dziesięciu krajach. Obecnie w kampusach Webster na całym świecie studiuje 22 000 studentów. Webster University cieszy się międzynarodową renomą w zakresie nauczania i doskonałości akademickiej. Znany ze swoich innowacyjnych, akredytowanych programów edukacyjnych, Webster spełnia potrzeby studentów, firm i pracujących dorosłych na całym świecie.

2877_rsz_2866_dsc_4741.jpg

Webster Leiden Campus jest jednym z czterech międzynarodowych kampusów zlokalizowanych w Europie. Jest to jedyny instytut szkolnictwa wyższego w Holandii oferujący amerykańskie akredytowane tytuły naukowe (zarówno licencjackie, jak i magisterskie). Od kiedy Webster zaczął oferować amerykańskie dyplomy w Holandii w 1983 roku, ukończyło je ponad 1600 studentów. Jej absolwenci pracują dla wielu najbardziej prestiżowych i interesujących firm i organizacji na świecie.

Webster Leiden Campus

• Webster rozpoczął działalność w 1983 roku w uroczym budynku w historycznym centrum Leiden.

• Webster jest jedyną akredytowaną instytucją szkolnictwa wyższego w Holandii oferującą amerykańskie akredytowane tytuły (zarówno licencjackie, jak i magisterskie).

• Obecnie jest domem dla 300 studentów reprezentujących ponad 50 narodowości z siecią absolwentów blisko 2000 studentów.

• Webster jest uniwersytetem non-profit (Stichting) zajmującym się doskonałością

Lokalizacje

Leiden

Address
Webster Leiden Campus
Boommarkt 1


2311 EA Leiden, Południowa Holandia, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium