Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Webster

Założony w St. Louis, Missouri w 1915 roku, Webster University jest akredytowanym amerykańskim uniwersytetem non-profit z ponad 100 lokalizacjami w dziesięciu krajach. Obecnie w kampusach Webster na całym świecie studiuje 22 000 studentów. Webster University cieszy się międzynarodową renomą w zakresie nauczania i doskonałości akademickiej. Znany ze swoich innowacyjnych, akredytowanych programów edukacyjnych, Webster spełnia potrzeby studentów, firm i pracujących dorosłych na całym świecie.

2877_rsz_2866_dsc_4741.jpg

Webster Leiden Campus jest jednym z czterech międzynarodowych kampusów zlokalizowanych w Europie. Jest to jedyny instytut szkolnictwa wyższego w Holandii oferujący amerykańskie akredytowane tytuły naukowe (zarówno licencjackie, jak i magisterskie). Od kiedy Webster zaczął oferować amerykańskie dyplomy w Holandii w 1983 roku, ukończyło je ponad 1600 studentów. Jej absolwenci pracują dla wielu najbardziej prestiżowych i interesujących firm i organizacji na świecie.

Webster Leiden Campus

• Webster rozpoczął działalność w 1983 roku w uroczym budynku w historycznym centrum Leiden.

• Webster jest jedyną akredytowaną instytucją szkolnictwa wyższego w Holandii oferującą amerykańskie akredytowane tytuły (zarówno licencjackie, jak i magisterskie).

• Obecnie jest domem dla 300 studentów reprezentujących ponad 50 narodowości z siecią absolwentów blisko 2000 studentów.

• Webster jest uniwersytetem non-profit (Stichting) zajmującym się doskonałością

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Webster Leiden Campus- Webster University USA

Misją MA w psychologii z naciskiem na program psychologii poradnictwa jest zapewnienie jej uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do tego, aby stać się kompetentny ... [+]

Misją MA w psychologii z naciskiem na program psychologii poradnictwa jest zapewnienie jej uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do tego, aby stać się kompetentnymi w psychologii poradnictwa poprzez naukę akademicką i empiryczną.

Program ma na celu kształcenie przyszłych psychologów, którzy posiadają solidną wiedzę na temat teorii i praktyki psychologii poradnictwa, którzy są kompetentnymi konsumentami i kreatywnymi producentami badań w dziedzinie nauk społecznych, którzy są kompetentni w zakresie doradztwa i którzy są etyczni i wrażliwi na kulturę, wartości i światy różnych klientów.

Przeglądając badania i praktykę jako współzależne i wzajemnie się wspierające, magister psychologii z naciskiem na program psychologii doradczej opiera się na modelu szkolenia naukowca-praktyka.... [-]

Niderlandy Leiden Chiny Shanghai Szwajcaria Geneva Beijing Wielka Brytania London  + 5 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Webster Leiden Campus- Webster University USA

Master of Arts (MA) w stosunkach międzynarodowych umożliwia studentom analizę złożoności i procesów związanych z polityką światową i sprawami międzynarodowymi. Ćwiczenia ... [+]

Master of Arts (MA) w stosunkach międzynarodowych umożliwia studentom analizę złożoności i procesów związanych z polityką światową i sprawami międzynarodowymi. Ćwiczenia zapewniają narażenie na kluczowe podziały dyscypliny i istotne kwestie, takie jak globalizacja, prawa człowieka, akcja humanitarna i rozwój gospodarczy. Program może pomóc w przygotowaniu studentów do rywalizacji o pracę z agencją rządową, organizacją międzyrządową, organizacją pozarządową lub międzynarodową korporacją. Ten program jest również zalecany dla studentów planujących podjęcie studiów doktoranckich lub karierę akademicką w innej instytucji.

Wyniki nauki... [-]
Niderlandy Leiden Chiny Shanghai Szwajcaria Geneva Beijing Wielka Brytania London  + 5 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Webster Leiden Campus- Webster University USA

Program studiów magisterskich z zarządzania i przywództwa wystawia uczniów na narzędzia zarządzania i przywództwa oraz zapewnia doświadczenie w sytuacjach decyzyjnych. ... [+]

Program studiów magisterskich z zarządzania i przywództwa wystawia uczniów na narzędzia zarządzania i przywództwa oraz zapewnia doświadczenie w sytuacjach decyzyjnych. Studenci nabywają znajomość analitycznych technik zarządzania i rozwijają umiejętność stosowania tych technik w rzeczywistym rozwiązywaniu problemów w środowisku korporacyjnym, rządowym lub non-profit.

Szeroko wykorzystywane są analizy przypadków i praktyczne zastosowania. Praca zespołowa jest istotną częścią każdego kursu, a uczniowie nauczą się polerować umiejętności prezentacji i komunikacji potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym biznesie.

Magister zarządzania i przywództwa jest doskonałym studium, które pomaga poprawić inteligencję emocjonalną, umiejętności komunikacyjne, wiedzę z zakresu budżetowania i zdolności przywódcze.... [-]

Niderlandy Leiden Chiny Shanghai Szwajcaria Geneva Beijing Wielka Brytania London  + 5 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Why study at Webster Leiden Campus

Webster University Leiden Graduation 2016- Commencement Ceremony

Location address
Webster Leiden Campus
Boommarkt 1

Leiden, South Holland, 2311 EA NL