Przeczytaj oficjalny opis

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam to międzynarodowa uczelnia badawcza założona w 1880 roku. Uniwersytet oferuje ponad 150 angielskich programów nauczania na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim dla 23 000 studentów z całego świata. Studenci i pracownicy 130 narodowości tworzą dynamiczną międzynarodową społeczność akademicką.

Uniwersytet znajduje się w tętniącym życiem Amsterdamie, jednym z najbardziej wielokulturowych miast na świecie, o największej koncentracji studentów w Holandii i gdzie angielski jest drugim językiem. Kampus otoczony jest jedną z najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się dzielnic biznesowych w Holandii, w której działa ponad 700 firm.

Z ponad 24 000 studentów, z których 3300 ma charakter międzynarodowy, uczelnia prowadzi nowatorskie badania nad problemami o znaczeniu społecznym i naukowym. Uniwersytet wyróżnia się w badaniach i edukacji poprzez cztery interdyscyplinarne tematy: Zdrowie ludzi i nauki przyrodnicze, Nauka dla zrównoważonego rozwoju, Connected World i Governance for Society. Jako student pomoże ci to spojrzeć poza granice dyscyplin naukowych i szukać wymiernych rozwiązań dla lepszego świata. Ponadto Vrije Universiteit Amsterdam uważa, że ​​różnorodność, zarówno pod względem kultury, przekonań, narodowości, jak i wcześniejszej edukacji, jest źródłem innowacji i postępu, a co za tym idzie, szczególnej siły.

Jakość edukacji

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) cieszy się szanowaną reputacją dzięki doskonałej jakości nauczania. Pracujesz w stosunkowo niewielkich grupach, w których duży nacisk kładzie się na interakcję i osobiste podejście. Nauczanie jest dobrze zorganizowane. Znajduje to odzwierciedlenie na przykład w jasnej strukturze programów studiów.

Żywy Amsterdam

Uniwersytet znajduje się w tętniącym życiem Amsterdamie, jednym z najbardziej wielokulturowych miast na świecie, o największej koncentracji studentów w Holandii i gdzie angielski jest drugim językiem. Jako student VU Amsterdam możesz czerpać korzyści ze wszystkich zalet oferowanych przez kapitał. W ciągu piętnastu minut jesteś w tętniącym życiem centrum Amsterdamu, gdzie znajdują się liczne sklepy, miejsca rozrywki, parki i kawiarnie. Amsterdam jest bezpieczny, a angielski jest powszechnie używany.

Osobisty nadzór

VU Amsterdam poświęca wiele uwagi osobistym poradom. Już na samym początku kursu zapoznasz się z doradcą programowym swojego programu. Osoba ta udzieli ci porady na temat wszelkich problemów, które możesz mieć ze swoim studiowaniem i odpowie na pytania dotyczące rynku pracy.

Unikalna tożsamość

VU Amsterdam był pierwszym uniwersytetem w Holandii założonym przez osobę prywatną, bez ingerencji ze strony kościoła czy państwa. To dziedzictwo jest nadal częścią tego, kim jesteśmy: VU oznacza Vrije Universiteit, co tłumaczy się dosłownie jako "wolny uniwersytet". Od samego początku uniwersytet określał własne obszary badań, tworzył własne programy studiów i praktykował własne metody dydaktyczne.

Łatwo dostępny

Vrije Universiteit Amsterdam jest łatwo dostępny transportem publicznym. Lotnisko Schiphol oddalone jest o zaledwie 8 minut jazdy pociągiem. Stacja kolejowa Amsterdam Zuid znajduje się w odległości krótkiego spaceru od VU University Amsterdam. Istnieje również szybkie połączenie tramwajowe z dworcem kolejowym w Amsterdamie lub stacją Sloterdijk w Amsterdamie, a podróż trwa zaledwie szesnaście minut. VU Amsterdam można również łatwo dojechać samochodem, położonym w pobliżu amsterdamskiej autostrady.

Kampus uniwersytecki

Prawie wszyscy nasi studenci, pracownicy i programy znajdują się na terenie kampusu: jeden kompleks budynków w biznesowej dzielnicy Amsterdamu. W związku z tym w trakcie studiów bardzo łatwo jest zapoznać się z innymi dyscyplinami.

Akredytacja

Vrije Universiteit Amsterdam jest w pełni uznany przez holenderskie Ministerstwo Edukacji jako uniwersytet badawczy. Wszystkie programy studiów na VU University Amsterdam są akredytowane przez akredytację NVAO, organizację akredytacyjną Holandii i Flandrii lub są w trakcie jej akredytacji. Organ ten został ustanowiony na mocy traktatu międzynarodowego i gwarantuje jakość szkolnictwa wyższego w Holandii i Belgii mówiącego językiem flamandzkim poprzez akredytację programów studiów.

Rodzaje programów

VU Amsterdam oferuje cztery rodzaje programów:

  • Programy licencjackie (prowadzące do BA / LLB / BSc)
  • Programy studiów magisterskich (prowadzących do MA / LLM / MSc / MPhil)
  • Programy doktoranckie / doktoranckie (prowadzące do doktoratu / doktoratu)
  • Programy niestacjonarne (Study Abroad

Stypendia

Dzięki naszemu własnemu stypendium, VU Fellowship Program (VUFP), oferujemy wysoce zmotywowanym studentom doskonałe wyniki w nauce, wyjątkową okazję do uzyskania tytułu magistra dzięki finansowemu wsparciu udzielonemu przez uniwersytet. Stypendium VUFP jest zwolnieniem z czesnego. Program Holland Scholarship (HSP) jest przeznaczony dla studentów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), którzy chcą realizować program studiów magisterskich w Holandii. VU Amsterdam obejmuje różnorodność jako wzbogacenie naszych nauk, badań i naszego wkładu w społeczeństwo. Stypendium jest przeznaczone specjalnie dla doskonałych studentów, którzy przyczyniają się do różnorodności w naszym kampusie. Jako międzynarodowy student planujący studiować w VU Amsterdam , możesz ubiegać się o różne stypendia i stypendia. Szczegółowe informacje na temat stypendiów i terminów można znaleźć na stronach WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS LUB WWW.GRANTFINDER.NL.

Program stypendialny VU

Program VU Fellowship Program (VUFP) oferuje utalentowanym przyszłym studentom wyjątkową okazję do podjęcia studiów w wybranych programach magisterskich na Uniwersytecie VU.

Organizacja

VU Amsterdam jest tradycyjnym holenderskim uniwersytetem, któremu przewodniczy Zarząd (trzy osoby) i ma 10 wydziałów bezpośrednio pod zarządem. Każdy wydział zapewnia jeden lub więcej studiów licencjackich i magisterskich oraz prowadzi badania. Wszystkie są zorganizowane inaczej, ale większość ma zarząd, sztab główny i kilka wydziałów i szkół podyplomowych. Uczelnia ma również wiele wydziałów usługowych, z których Biuro Międzynarodowe jest jednym, a także wiele interdyscyplinarnych instytutów badawczych.

Prywatne czy publiczne?

VU Amsterdam jest jedną z 14 publicznych uczelni uznanych przez holenderskie Ministerstwo Edukacji i dlatego jest częściowo finansowana przez rząd. Zgodnie z holenderskim systemem rząd subsydiuje uznane uczelnie na podstawie ich liczby studentów, a także określa limity i wytyczne dotyczące opłat za naukę, które te uczelnie mogą pobierać. Zapewnia to dostęp do wysokiej jakości szkolnictwa wyższego wszystkim holenderskim obywatelom, bogatym lub biednym. VU Amsterdam przyjmuje kandydatów z różnych środowisk.

VU International Office Services

  • Zezwolenie na pobyt / pobyt

Dowiedz się, czy potrzebujesz wizy / zezwolenia na pobyt i jak będzie to zorganizowane.

  • Nocleg

Informacje na temat zakwaterowania w VU Amsterdam .

  • Rejestracja w gminie

Po przybyciu do Holandii należy zarejestrować się w gminie. Dowiedz się, co musisz zrobić.

  • Czynności wprowadzające

Po przyjeździe na VU Amsterdam odbędzie się wiele wstępnych zajęć.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Vrije Universiteit Amsterdam

Program MA History History Global and International Studies koncentruje się na tym, w jaki sposób obieg ludzi, dóbr i pomysłów na całym świecie rozwijał się w czasie i uk ... [+]

Program MA History History Global and International Studies koncentruje się na tym, w jaki sposób obieg ludzi, dóbr i pomysłów na całym świecie rozwijał się w czasie i ukształtował świat, jaki znamy dzisiaj. Kursy dotyczą szeregu tematów, od "Wielkiej rozbieżności" między rozwojem przemysłowym w Chinach i Europie, a wolą pracy w globalnej perspektywie, obiegu teorii rasowych i globalnych migracji. Na specjalistycznych kursach uczysz się od naszych ekspertów o najnowszych trendach. Wybór przedmiotu do pracy magisterskiej jest bezpłatny.

Mistrz: HistoriaSpecjalizacja: Historia globalna i studia międzynarodowePROGRAM NAUCZANIA

Więcej niż przeszłość

Program łączy podejścia z historii i nauk społecznych, zwłaszcza antropologii, ekonomii i stosunków międzynarodowych. Kursy dotyczą szeregu tematów, od "Wielkiej rozbieżności" między rozwojem przemysłowym w Chinach i Europie, a wolą pracy w globalnej perspektywie, obiegu teorii rasowych i globalnych migracji. Oprócz źródeł archiwalnych studenci zdobędą podstawowe pojęcie badań terenowych i wykorzystania źródeł internetowych, takich jak diasporyczne media społecznościowe i uczą się pracować z cyfrowymi bazami danych z zakresu historii gospodarczej i społecznej. Uczniowie mogą również poszerzać swoją wiedzę, sieć i umiejętności poprzez uczestnictwo w działaniach instytutów badawczych, takich jak Centrum Nauk o Środowisku i CLUE. Związek pomiędzy historią a współczesnymi debatami politycznymi na temat migracji, nacjonalizmu i etniczności jest omawiany w całym programie.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Interdyscyplinarny program magisterski Historia: Medycyna i zdrowie Humanities łączy historię zdrowia i medycyny z szerokim wachlarzem podejść humanistycznych i humanisty ... [+]

Interdyscyplinarny program magisterski Historia: Medycyna i zdrowie Humanities łączy historię zdrowia i medycyny z szerokim wachlarzem podejść humanistycznych i humanistycznych. Klasy badają różne sposoby, w jakie ciała i umysły były badane i rozumiane oraz w jaki sposób te różne sposoby poznania kształtują codzienne życie, praktykę lekarską i politykę zdrowia publicznego. Uczestnicy uczą się kontekstualizować medyczne poglądy w czasie i kulturze oraz analizować różnorodne źródła, w tym historyczne artefakty, komiksy i filmy, teksty medyczne i dziennikarstwo medyczne. Opierając się na metodach z różnych dyscyplin, uczniowie poszerzą swoje narzędzia dochodzenia poza słowo pisane, aby również wziąć pod uwagę dźwięki, zapachy, wygląd i styl przeszłości oraz jej lekcje i zapisy w teraźniejszości.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program historii MA Religia i społeczeństwo koncentruje się na zrozumieniu zmieniającej się roli religii (religii) w społeczeństwie od starożytności aż po teraźniejszość. ... [+]

Program historii MA Religia i społeczeństwo koncentruje się na zrozumieniu zmieniającej się roli religii (religii) w społeczeństwie od starożytności aż po teraźniejszość. Kursy dotyczą takich pytań, jak: jaki jest związek między religią, polityką i społeczeństwem od czasów antycznych? Jak możemy zrozumieć stopniową separację Kościoła od państwa i nowe formy kultu, sprzeciwu i poświęcenia od czasów średniowiecza w Zachodzie? I jaki był wpływ szerszych procesów, takich jak sekularyzacja, globalizacja i kolonializm?

Mistrz: HistoriaSpecjalizacja: religia i społeczeństwoPROGRAM NAUCZANIA

Długoletnia tradycja ekspertyzy

Wydział Historii Vrije Universiteit Amsterdam ma silną tradycję w nauczaniu i analizowaniu roli religii w historii. Religia jest badana w kontekście społecznym i politycznym oraz w perspektywie długoterminowej, dzięki czemu nasz program jest wyjątkowy. Studenci są przeszkoleni w zakresie najnowszych interdyscyplinarnych podejść do religii, w tym historii, antropologii kulturowej, archeologii, filologii i humanistyki cyfrowej. Mogą zwiększać swoją wiedzę, sieć i umiejętności poprzez uczestnictwo w działaniach instytutów badawczych, takich jak Amsterdamskie Centrum Historii Religijnej i CLUE. Program ma duże znaczenie społeczne, ponieważ poruszane są takie tematy, jak starcia między religią i sekularyzmem, splątane relacje między polityką a religią i przyszłość dziedzictwa religijnego.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski,Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

W ramach programu MA Kultury Projekt jest o studium projektowania produktu, projektowania graficznego i mody w szerokim różnorodnym kontekście kulturowym. Koncentruje się ... [+]

Projektowanie Master Kultur

W ramach programu MA Kultury Projekt jest o studium projektowania produktu, projektowania graficznego i mody w szerokim różnorodnym kontekście kulturowym. Nacisk położony jest na obu projektanta jako "autor" i skomplikowanym łańcuchu produkcji, sprzedaży, konsumpcji i krytyki, w którym projekt funkcjonuje i czerpie swoją wiele różnych znaczeń. Kultury Projekt przywraca projekt jako obiekt rdzenia zainteresowań naukowych bez szkody kontekstu kulturowego i materialnego, w którym funkcjonuje. Program łączy w sobie ogólnym, porównawcze podejście do projektowania z wyraźnym naciskiem na historię i teorię.

Perspektywy rozwoju kariery... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Historia sztuki współczesnej to specjalizacja, która od lat 60. koncentruje się na sztukach wizualnych, procesowych i cyfrowych. Nie ograniczając się do klasycznych form ... [+]

O

Historia sztuki współczesnej to specjalizacja, która od lat 60. koncentruje się na sztukach wizualnych, procesowych i cyfrowych. Nie ograniczając się do klasycznych form malarskich, rzeźbiarskich i graficznych, dzisiejsza sztuka obejmuje sztukę instalacji i projekty site-specific, sztuki cyfrowe lub new media (instalacje interaktywne, dzieła mediów lokalnych, oprogramowanie, sztuka sieciowa, sztuka elektroniczna i sztuki wideo), projekty performatywne i aktywistyczne oraz badania artystyczne.

Tym, co łączy te formy sztuki, jest to, że bezpośrednio odnoszą się do złożoności dzisiejszego społeczeństwa, w którym technologie informacyjne i globalizacja odgrywają coraz większą rolę, prowadząc do połączonych form praktyk artystycznych przekraczających granice narodowe i kulturowe. Jednocześnie artyści są świadomi dziedzictwa, na którym opierają się, dekonstruują, komentują lub zawłaszczają historię sztuki, co prowadzi do różnych prób opisania sztuki współczesnej za pomocą pojęć postmodernistycznych, postkonceptualnych, post-średnich, a ostatnio nawet post-internetowe i post-cyfrowe - i post-współczesne ...... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Vrije Universiteit Amsterdam

Duisenberg Program wyróżnieniem w Financial Markets & rozporządzenia zapewnia studentom szerokie spojrzenie na działanie rynków finansowych. Program ten łączy w sobie ... [+]

Duisenberg Program wyróżnieniem w Financial Markets & rozporządzenia zapewnia studentom szerokie spojrzenie na działanie rynków finansowych. Program ten łączy w sobie dyscypliny finansów, rachunkowości, prawa i regulacji. Celem programu jest zapewnienie solidne podstawy w tych dyscyplinach. Pozwoli to, aby szybki start jako wszechstronnego finansów zawodowej. Interdyscyplinarne wykwalifikowanych specjalistów finansów mają dobrą pozycję na rynku pracy. Ten program wyróżnieniem jest wyzwanie, ponieważ dodatkowych dyscyplin, dodatkowych kursów, dodatkowych trudnych zadań i dodatkowych programów przywództwa.

SPECYFICZNE WYMAGANIA WSTĘPNE

Musisz posiadać co najmniej akredytowanego stopień licencjata (odpowiednik holenderskiego uniwersytetu licencjackie), w tym zaawansowanych kursów w Corporate Finance, zarządzanie finansowe, rynki i instytucje finansowe, statystyka ekonomiczna i Rachunkowości. Ponieważ program ten jest selektywny powyżej wymagana jest średnia wydajność w poprzednim programie kawalerskim.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program unikalnych magistra Zbrodni Międzynarodowych i Kryminologii uczy niewielką grupę około 25 uczniów w niezbędne umiejętności intelektualne, do ... ... [+]

Magister Zbrodni Międzynarodowych i Kryminologii (MSC)

Program unikalnej magistra Zbrodni Międzynarodowych i Kryminologii uczy niewielką grupę około 25 uczniów w niezbędne umiejętności intelektualne do podjęcia tego podejścia i szkoli ich, jak zastosować wiedzę i doświadczenie w sytuacjach rzeczywistych.

Program w skrócie

Zbrodnie międzynarodowe i Kryminologia jest jeden rok, pełny program czasu. Jest on w pełni w języku angielskim. Program dotyczy międzynarodowych zbrodni w szerokie ramy. Koncentruje się na roli osób, grup, państw i społeczności międzynarodowej. Zyskasz wgląd w psychologii sprawców, zapoznać się z teorii kryminologicznych organizacyjnych i procesów politycznych omówienie kwestii na arenie międzynarodowej. Przedmioty takie jak tortury, gwałty i ludobójstwa są omawiane na zajęciach. To może być emocjonalnie wymagający, ale naszym ostatecznym celem jest podjęcie naukowego podejścia do tych zagadnień w celu opracowania środków, które mogą pomóc w zapobieganiu tego typu przestępstw w przyszłości. Nauczysz się analizować to, co sprawia, że ​​ludzie (etiologii) tortury, są szkoleni, jak mierzyć i badać te zbrodnie (dominacja) i wyzwał do krytycznej refleksji na temat sposobów sprawiedliwości okresu przejściowego (reakcji). W tym celu należy omawianie ważnych pojęć międzynarodowego prawa karnego i stosowania kryminologicznych, socjologicznych i psychologicznych teorii przestępstw międzynarodowych. Program kształci studentów stać się zarówno naukowcy i specjaliści. Po zakończeniu Programma, będzie można obiektywnie ocenić danych empirycznych i teoretycznych krytycznie wypowiedzieć się na temat pojęć, z jednej strony, i projektów polityk, opracowanie strategii zapobiegawczych i wykonać pracę w terenie na inne.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Vrije Universiteit Amsterdam

Master in Business Analytics (BA) jest wielodyscyplinarny program, mający na celu poprawę procesów biznesowych poprzez zastosowanie kombinacji metod opartych ... ... [+]

Magister analizy biznesowej

Master w Business Analytics (BA) jest wielodyscyplinarny program, mający na celu usprawnienie procesów biznesowych poprzez zastosowanie kombinacji metod opartych na matematyce, informatyce i zarządzaniu przedsiębiorstwem. Będziesz być przeszkolony w zakresie rozpoznawania i rozwiązywania problemów w firmach. BA to program praktyczne: można korzystać z wiedzy w różnych dziedzinach w celu poprawy praktyk biznesowych poprzez badania i analizy rzeczywistych sytuacji w obliczu przez firmy codziennie.

Budowy, wdrożenia i oceny metod rozwiązania

Teorie z Business Analytics są zazwyczaj stosowane do takich obszarach jak planowanie łańcucha dostaw, eksploracji danych, zarządzania call center, zarządzanie przychodami i zarządzania ryzykiem. Program Master będzie pogłębić swoją wiedzę w tych dziedzinach i daje możliwość specjalizacji w optymalizacji procesów biznesowych, inteligencji obliczeniowej i zarządzania ryzykiem finansowym ci. Łącząc wiedzę nabywania i stosowania go do praktycznych sytuacjach odgrywa istotną rolę w programie. magistra jest zawarta z sześciomiesięcznym indywidualnego stażu w firmie (projekt Mistrza).... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master w Archeologii północno-zachodniej Europie, obejmuje okres od późnej epoki żelaza w epoce nowożytnej. Dwie specjalizacje ... ... [+]

Master in Archaeology of North Western Europe

Program Master w Archeologii Północno-Zachodniej Europie obejmuje okres od późnej epoki żelaza do wczesnych czasów nowożytnych. Dwie specjalizacje w tym programie są późnej epoce żelaza i Roman archeologii Europy Zachodniej i Północnej średniowieczu i wczesnej nowoczesnej archeologii. Vrije Universieit Amsterdam ma wiodącą pozycję w dziedzinie badań i nauczania w dziedzinie późnym pradziejów i czasów rzymskich w Europie Zachodniej, ze szczególnym odniesieniem do holenderskiego archeologii, a archeologia średniowiecza i wczesnego okresu nowożytnego jest jednym z specjalności At The Uniwersytet w Amsterdamie. Obie uczelnie razem więc pokrycie 3000 roku zachodnioeuropejskiej archeologii. Ten program poświęca wiele uwagi archeologii osadnictwa, archeologii sanktuariów i miejsc pochówku, procesów integracyjnych w Imperium Rzymskiego i badań centrów miast i kultury materialnej. Istnieje ścisły związek między nauką w tych dziedzinach, a także wyniki ostatnich badań terenowych i innych trwających badań, od rzymskich krajobrazów położony na południu Holandii do stoczni VOC (Dutch East India Company), w samym sercu Amsterdamu.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Archeolodzy z Magister archeologii śródziemnomorskiej są wyjątkowo nadaje się do naśladowania kariery zawodowej w archeologii. Będą mieli ... ... [+]

Magister archeologii śródziemnomorskiej

Wspólna siła UVA i VU Amsterdamie jest ich długa tradycja prowadzenia badań w obszarze śródziemnomorskim. To wynika z dużej ilości projektów terenowych we Włoszech i Grecji, a także w zbiorach muzealnych w Muzeum Allard Pierson. Dwie specjalizacje powiązać z długich, ale bardzo aktualnych, dyscyplinarnych tradycji UVA i VU Amsterdam, które zawierają uwagi do badania w oparciu o archeologii, obiektów oraz - w przypadku interakcji i połączenia - także twórców i użytkowników.

Dwie specjalizacje

Program Master Archeologia śródziemnomorska oferuje dwie specjalności: Problemy z obiektów i narodów

Ta specjalizacja dotyczy kultury materialnej, przy czym dogłębnej analizy różnych aspektów ceramiki lub tworzywa z grobów i świątyń liczy jako wstęp do czegoś więcej o ludziach i przeszłości. Tematyka modułów nauczania ściśle powiązać z badań terenowych na UVA i VU w Amsterdamie. Wyniki z pola, ale także z własnych badań laboratoryjnych są rozpatrywane w modułach. W kwestii obiektów i narodów zostaną omówione różne aspekty kultury materialnej: od techniki i stylu do społecznej roli obiektów i budynków. Specjalizacja ta obejmuje aspekty z badań kultury materialnej, nauk materiałowych i muzeum archeologii. Połączenia śródziemnomorskie... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Master Program Archeologia: Krajobraz i dziedzictwo nie jest przymocowany do granic geograficznych lub chronologicznym, ale zajmuje tematycznie z archeologiczne ... ... [+]

Magister Krajobraz i Dziedzictwa

Master Program Archeologia: Krajobraz i dziedzictwo nie jest przymocowany do granic geograficznych lub chronologicznym, ale tematycznie z oferty krajobrazów archeologicznych i dziedzictwa archeologicznego w różnych społeczeństwach. W specjalizacji Landscape Archaeology, krajobraz kulturowy będzie skierowana z wielu perspektyw. Dziedzictwo archeologiczne specjalizacja koncentruje się na odmianach znaczeń, że pozostałości archeologiczne mogą uzyskać w nowoczesnym społeczeństwie.

Specjalizacje

Mistrza Archeologia Program: Krajobraz i Dziedzictwa rozróżnia dwie specjalizacje:

Archeologia krajobrazu Archeologia krajobrazu jest specjalnością, która jest dobrze rozwinięta w VU Amsterdamie i UVA. Holandia (duże wykopy skalę) oraz Morza Śródziemnego (badania powierzchniowe) tworzą krajobrazy historycznych, na których terenowe są prowadzone, a także centralne punkty dla realizowanych projektów badawczych dotyczących wykorzystania GIS w archeologii i Villa krajobrazu w północnej części Roman Imperium. Główne tematy w programie są: wymiary ekologiczne i ekonomiczne powiązania między człowiekiem i krajobrazu; historyczny rozwarstwienie krajobrazów; W "przeszłość w przeszłości"; krajobrazu i tożsamości.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program ten łączy w biologii molekularnej i komórkowej, informatyki i modelowania matematycznego do integracji ogromnych ilości danych biologicznych w podstawowym ... ... [+]

Magister bioinformatyki i biologii systemów

Ogromne ilości danych zostały zebrane przez genomika inicjatyw. Stanowią one okazję do badań tajemnice życia, aby zrozumieć więcej z jego złożoności, w celu poprawy jakości życia i podbić poważnych chorób. Konwersja tę ogromną ilość danych do prawdziwego zrozumienia jest podstawowym wyzwaniem badań Bioinformatyki. Wysokowydajne metody sekwencjonowania masowo równoległej jak i spektrometrii masowej generować więcej niż konwencjonalne danych surowych modele komputerów mogą obsługiwać sprawnie. Aby przetwarzać i analizować te dane, technik obliczeniowych z Bioinformatyki - takie jak dopasowanie sekwencji, montaż sekwencji, biostatystyki i uczenia maszynowego - są wymagane w celu przewidywania wyniku zdrowia oraz do decydowania o spersonalizowanego leczenia pacjenta. Zarówno Bioinformatyki i Biologii Systemowej pola są silnie interdyscyplinarnych. Program ten łączy w biologii molekularnej i komórkowej, informatyki i modelowania matematycznego do integracji ogromnych ilości danych biologicznych w podstawowej wiedzy. Będzie rozwijać silne wrażenie na badania naukowe i wysoki poziom abstrakcji, i nauczyć się łączyć szybki rozwój w tych dziedzinach.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master Studies Starożytne nie przestrzega granic dyscyplinarnych. Nie ma prawie ani jednego pytania, które mogą być odbierane wyłącznie z ... ... [+]

Mistrz w starożytnym studiów

Program Master Studies Starożytne nie przylega do granic dyscyplinarnych. Nie ma prawie ani jednego pytania, które mogą być odbierane wyłącznie z archeologicznego punktu widzenia lub literackiego. W starożytnych Studiów nauczysz się wykorzystywać to, co jest konieczne, czy to Starożytna Historia, Archeologia, języków starożytnych i Filozofia. Idealna sytuacja, jeśli uważasz się zarówno historyk i archeolog, a chcą zobaczyć literaturę jako wytwór społeczeństwa. Pytania można natknąć się na przykład: Rzym był tyglem etnicznym czasów cesarskich w czasie. Jak reagować na klasyczne poetów to i może ślady tej etnicznej przenikania można znaleźć w badaniach warunków życia i twórczości artystycznej? Istnieje wiele tekstów o snach pochodzących od klasycznego świata (od Mezopotamii do Rzymu i Bizancjum). Możemy dowiedzieć się więcej o ludziach starożytności przez studia te marzenia? A co to jest wpływ literatury łacińskiej literatury holenderskiej? Lub: Po raz pierwszy nie porównać Homera z Wergiliusza, ale o Gilgameszu epopei. moduł podstawowy Moduł podstawowy tego programu studiów jest "Great Debaty w starożytnej historiografii". W tym module, wykładowcy z Vrije Universiteit Amsterdam i University of Amsterdam czynienia z wieloma kluczowymi tematami z zakresu starożytnych badań, które były przedmiotem gorących debat. Można napisać pracę na jeden z tych debat. W zależności od tła, będzie specjalizować się w historii starożytnej dalsze i Archeologii, języka i kultury łacińskiej, języka greckiego i kultury czy języka i kultury mezopotamskiej pierwszego tysiąclecia pne... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Ekonometria ... [+]

Program studiów magisterskich w zakresie ekonometrii i badań operacyjnych w VU Campus oferuje możliwość rozwinięcia umiejętności ilościowych do wykorzystania w finansach, marketingu, ekonomii i biznesie.

Ekonometria i badania operacyjne otwierają okno na skomplikowany świat, który zapewnia wgląd w to, na jakich ludziach, firmach i rządach opierają się decyzje. Ekonometria to nauka i sztuka wykorzystywania metod statystycznych do analizy danych finansowych, marketingowych i ekonomicznych, w dzisiejszych czasach często Big Data. Operations Research to nauka i sztuka podejmowania lepszych decyzji w ekonomii, zarządzaniu i finansach za pomocą metod matematycznych.

Specjalizacje ekonometriiTeoria Ekonometryczna Eksploruj i opanuj aktywną dziedzinę badań ekonometriiEkonometria finansowa Przestudiuj metody ekonometryczne stosowane na co dzień w branży finansowej i zostań ilościowym specjalistą finansowymNauka o danych marketingowych Dowiedz się, jak nauka o danych może ulepszyć strategie marketingowe i zyskać ilościową przewagę w e-commerce jutraEkonomia ilościowa Poznaj skrzyżowania ekonomii i ekonometrii; skrzyżowanie zastosowanej ekonometrii, mikroekonomii, makroekonomii i makrofinansowaniaSpecjalizacje w zakresie badań operacyjnychTeoria badań operacyjnych Ucz się na pograniczu nauki: zostań zmiennikiem gry w branżyZarządzanie łańcuchem dostaw Kształtowanie sieci łańcucha dostaw w połączonym świecieInżynieria finansowa Zostań ekspertem w analizowaniu i projektowaniu produktów finansowych... [-]
Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Ekonometria finansowa jest specjalnością programu magisterskiego Ekonometria i Badania Operacyjne. To praktyczne badanie metod ekonometrycznych stosowanych na co dzień w ... [+]

Przegląd

Ekonometria finansowa jest specjalnością programu magisterskiego Ekonometria i Badania Operacyjne. To praktyczne badanie metod ekonometrycznych stosowanych na co dzień w branży finansowej pozwoli Ci zostać ilościowym specjalistą ds. Finansowych i umieści Cię w czołówce udanej kariery zawodowej.

Ekonometria finansowa łączy różne dyscypliny akademickie, w tym matematykę, statystykę, finanse i badania biznesowe, i zajmuje się głównie wykorzystaniem ekonomicznej teorii finansowej i technik statystycznych do analizy zestawów danych finansowo-ekonomicznych. Metody ekonometryczne mogą być wykorzystane do analizy ryzyka finansowego, strategii inwestycyjnych, finansowej polityki gospodarczej, polityki pieniężnej, transakcji o wysokiej częstotliwości, rynków kapitałowych, stabilności finansowej i wielu innych tematów.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Ekonomia ilościowa jest specjalnością programu magisterskiego Econometrics and Operations Research. To dogłębne badanie krzyżówek stosowanych ekonometrii i ekonomii oferu ... [+]

Przegląd

Ekonomia ilościowa jest specjalnością programu magisterskiego Econometrics and Operations Research. To dogłębne badanie krzyżówek stosowanych ekonometrii i ekonomii oferuje wyzwanie do zbadania aktywnych dziedzin badawczych mikroekonomii, makroekonomii i / lub mikrofinansowania.

Ekonometria łączy się z wieloma dyscyplinami akademickimi, w tym z matematyką, statystyką, ekonomią, finansami i naukami o biznesie, i zajmuje się głównie nauką i sztuką wykorzystywania teorii ekonomii i technik statystycznych do analizy danych ekonomicznych. Ten program oferuje możliwość poznania klasycznego i ogólnego przecięcia ekonomii i ekonometrii

Program studiów

Trzy podstawowe 6 kursów EC (obowiązkowe):... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Rozszerzenie rynków oraz rosnąca złożoność i różnorodność produktów finansowych spowodowały rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów do tworzenia, wyceny ... [+]

Przegląd

Inżynieria finansowa jest specjalnością programu magisterskiego Econometrics and Operations Research.

Rozszerzenie rynków oraz rosnąca złożoność i różnorodność produktów finansowych spowodowały rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów do tworzenia, wyceny i zabezpieczania złożonych instrumentów pochodnych. Specjalizacja w inżynierii finansowej zapewnia zaawansowane kwalifikacje w zakresie badań operacyjnych i finansów, od zarządzania portfelami finansowymi po analizę ryzyka na rynkach finansowych. Inżynieria finansowa to miejsce, w którym finanse spotykają się z badaniami operacyjnymi!

Inżynieria finansowa wykorzystuje techniki z badań operacyjnych, takie jak symulacja i optymalizacja oparta na symulacji do oceny opcji lub optymalizacji portfela. Analitycy finansowi znajdują pracę w dużych bankach, maklerach i inwestorach instytucjonalnych, takich jak firmy ubezpieczeniowe.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Marketing Data Science to specjalizacja programu magisterskiego Econometrics and Operations Research. To praktyczne badanie metod ekonometrycznych analizowania danych mar ... [+]

Przegląd

Marketing Data Science to specjalizacja programu magisterskiego Econometrics and Operations Research. To praktyczne badanie metod ekonometrycznych analizowania danych marketingowych w celu ułatwienia lepszych strategii marketingowych pozwoli Ci stać się specjalistą ds. Marketingu ilościowego i umieścić Cię w czołówce udanej kariery zawodowej.

Marketing Data Science łączy wiele dyscyplin akademickich, w tym matematykę, statystykę, ekonomię i marketing, i zajmuje się głównie wykorzystywaniem mikroekonomii, zachowań konsumentów i technik statystycznych do analizowania zestawów danych z wieloma hierarchiami, takimi jak produkt, marka, lokalizacja, dystrybucja itp. Metody ekonometryczne mogą być wykorzystane do analizy udziałów ilościowych, efektów reklamowych, strategii sprzedaży, zachowań konsumentów, programów lojalnościowych dla marek, reklam telewizyjnych i społecznościowych oraz wielu innych tematów.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Jeśli interesujesz się karierą określającą zasady gry w przemyśle i praktyce produkcyjnej poprzez głębokie zrozumienie możliwości najnowocześniejszych technik, jeśli chce ... [+]

Przegląd

Teoria badań operacyjnych jest specjalnością programu mistrza ekonometrii i badań operacyjnych.

Jeśli interesujesz się karierą określającą zasady gry w przemyśle i praktyce produkcyjnej poprzez głębokie zrozumienie możliwości najnowocześniejszych technik, jeśli chcesz kontynuować karierę akademicką lub po prostu kochasz matematykę badania operacyjne, a następnie specjalizacja Teoria badań operacyjnych jest dla Ciebie. Oferuje on głębszą wiedzę i zrozumienie tego obszaru badawczego, aw końcu, dzięki pracy, uczestniczyć w badaniach front-line w badaniach operacyjnych.

Następnie, na kursach podstawowych programu, wykłady są prowadzone przez Holenderską Sieć na temat Matematyki Badań Operacyjnych, przy współpracy najlepszych naukowców z całej Holandii. W ten sposób specjalizacja oferuje możliwość uczenia się od szerokiego grona czołowych naukowców w tej dziedzinie.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Teoria ekonometryczna jest specjalnością programu mistrza ekonometrii i badań operacyjnych. Ta dogłębna analiza podstaw metod ekonometrycznych oferuje wyzwanie do zbadani ... [+]

Przegląd

Teoria ekonometryczna jest specjalnością programu mistrza ekonometrii i badań operacyjnych. Ta dogłębna analiza podstaw metod ekonometrycznych oferuje wyzwanie do zbadania i opanowania aktywnej dziedziny badań, która zapewni Ci pierwsze miejsce w karierze akademickiej lub zawodowej.

Ekonometria łączy się z wieloma dyscyplinami akademickimi, w tym z matematyką, statystyką, ekonomią, finansami i badaniami biznesowymi, i dotyczy przede wszystkim nauki i sztuki wykorzystywania teorii ekonomii i technik statystycznych do analizy danych ekonomicznych / finansowych / marketingowych. Ta zasada może być stosowana w tak wielu kierunkach, że ekonometria może być uważana za bardzo ogólne badanie.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

W połączonym świecie organizacje coraz częściej współpracują ze sobą, aby skutecznie dystrybuować swoje usługi do klientów. Wymaga to integracji różnych kluczowych proces ... [+]

Przegląd

Zarządzanie łańcuchem dostaw to specjalizacja programu mistrza Ekonometrii i Badań Operacyjnych.

W połączonym świecie organizacje coraz częściej współpracują ze sobą, aby skutecznie dystrybuować swoje usługi do klientów. Wymaga to integracji różnych kluczowych procesów w organizacjach. Specjalizacja Zarządzanie łańcuchem dostaw zapewnia specjalistyczną wiedzę na temat łańcuchów dostaw, a także wyrafinowane metody ilościowe i narzędzia optymalizacji, których potrzebujesz do skutecznego projektowania, wdrażania i zarządzania procesami łańcucha dostaw.

Kursy podstawowe tego programu są ukierunkowane na obliczenia z solidną podstawą w matematyce. Umożliwi to opanowanie szerokiego spektrum modeli i metod rozwiązań oraz zaprojektowanie i analizę nowatorskich metod mających zastosowanie w nowych sytuacjach.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Magister ekonomii został opracowany dla przyszłego zawodowego ekonomisty zainteresowanego kwestiami społecznymi. Uczy podstawowych zasad nowoczesnej teorii ekonomii i ich ... [+]

Magister ekonomii

Master's in Economics został opracowany dla przyszłego zawodowego ekonomisty zainteresowanego kwestiami społecznymi. Uczy cię podstaw współczesnej teorii ekonomii i sposobu zastosowania ich do codziennych problemów w wielu podstawowych dziedzinach polityki. Korzystając z behawioralnych modeli ekonomicznych i technik statystycznych, ekonomiści starają się odpowiedzieć na pytania makroekonomiczne i mikroekonomiczne. Obszary zainteresowania obejmują ubóstwo i nierówności, zabezpieczenie społeczne, wzrost i inflację oraz politykę ochrony środowiska. Nauczysz się, jak stosować uporządkowane podejście do praktycznych problemów przy stosowaniu technik ekonomicznych zdobytych na poziomie licencjata. Jako student magisterski staniesz się wszechstronnym, wszechstronnym ekonomistą posiadającym zdolność samodzielnego rozwiązywania ważnych problemów ekonomicznych.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Dwuletni Badania magistra ekonomii jest idealny program dla studentów, którzy chcą kontynuować studia doktoranckie. Program zapewnia wybór, wysoka ... ... [+]

Magister ekonomii (MPhil)

Dwuletni Badania Magister ekonomii jest idealny program dla studentów, którzy chcą kontynuować studia doktoranckie. Program zapewnia wybierać, wysokiej jakości edukacji w dziedzinie ekonomii i ekonometrii. Jeśli twoje ambicje skupiają się na pracy naukowej w dziedzinie ekonomii, ekonometrii i finansów, to badania Master jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nie tylko nauczyć się prowadzenia niezależnych badań naukowych, ale zapewnia także doskonałą odskocznię do dobrych pozycji doktorantów.

Specjalizacje

Ten Badania Mistrz oferuje trzy specjalności:

ekonomika Ekonometria finanse

Budowa top szkoły badawczej w dziedzinie ekonomii... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Specjalizacja magistra filozofii, bioetyki i Zdrowia dostarczy Ci teoretycznych i praktycznych narzędzi do rozwiązywania problemów etycznych w służbie zdrowia ... ... [+]

Magister filozofii, bioetyki i zdrowia (specjalizacja filozofii (2 lata))

Specjalizacja magistra filozofii, bioetyki i Zdrowia zapewni Ci teoretycznych i praktycznych narzędzi do radzenia sobie z problemami etycznymi w zakresie opieki zdrowotnej i opieki zdrowotnej policy.You nauczą się zastanowić się nad praktycznymi problemami z medyczne, moralne, prawne, polityczne i perspektywy gospodarcze. Potrzeba interdyscyplinarnej refleksji rośnie także rozwój w społeczeństwie prowadzi do nowych wyzwań w zakresie opieki zdrowotnej. Weź odpowiedzialność za zmiany w przykładzie: Oczekuje się, że pacjenci, aby wziąć na siebie większą odpowiedzialność za własne zdrowie oraz "zarządzać sobą" i ubezpieczyciele stają się odpowiedzialne zarówno kosztów i jakości przepisów zdrowotnych. Ponadto, istnieje wiele szybki rozwój naukowych i technologicznych, które należy uwzględnić: na podstawie wiedzy o genetycznych podstaw chorób, diagnostyki przed implantacją i zapłodnienia in vitro, w celu korzystania z chirurgii plastycznej dla poprawy estetyki. Potem są problemy tylko alokacji spowodowane rosnącą liczbą opcji leczenia dla wszystkich rodzajów chorób i rosnącej liczby osób żyjących aż do późnej starości. Takie zmiany powodują zmiany w porządku obrad medycznych etycznego.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Neuroscience należy do nauk, które w przyszłości będą miały duży wpływ na praktycznie wszystkich aspektów naszego funkcjonowania jako człowieka .. ... [+]

Neuroscience należy do nauk, które w przyszłości będą miały duży wpływ na praktycznie wszystkich aspektów naszego funkcjonowania jako ludzi. Neuroscience już zmienił pogląd mamy na sobie. Program ten oferuje odpowiedź na potrzebę odpowiedzialnych badaczy, naukowców, którzy są wrażliwi na kwestie pojęciowe w ich konkretnej subdomeny i kim są, z drugiej strony, w stanie odzwierciedlać i komunikować o szerszych implikacji swojej dziedzinie, klinicznych, jak również jak społecznych. Dążymy do filozofii w neurologii zamiast filozofii o neurologii.

Struktura programu

Program nauczania obejmuje 30 WE PNS W filozofii 36 WE w dziedzinie neurologii, 42 WE w filozofii Neuroscience i 12 WE w odniesieniu do tezy indywidualnego Mistrza, w sumie 120 EC. Szczegółowe informacje na temat programu można znaleźć na stronie internetowej w www.vu.nl/philosophy~~pobj... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program badań magisterskich ma na celu zapewnienie dobrze wyposażone naukowców w dziedzinie starożytnych Studiów. Koncentruje się na kultur i społeczeństw ... ... [+]

Mistrz klasyków i starożytnych cywilizacji (badania)

Program badań magisterska ma na celu zapewnienie dobrze wyposażone badaczy w dziedzinie starożytnych Studies. Koncentruje się na kultur i społeczeństw regionu Morza Śródziemnego, Europie Zachodniej i Azji Zachodniej w okresie od ok. 1000 pne do 500 ne. Program oferuje dobre połączenie dyscyplinarnego i interdyscyplinarnego nauczania i badań naukowych. Dyscyplinarny ponieważ program opiera się na specjalizacji oferowanych w programie licencjata; interdyscyplinarny, ponieważ korzystają z wyników pokrewnych dyscyplin podczas tak zwanych podstawowych modułów. Są dwa interdyscyplinarne tutoriali, w których członkowie kadry nauczycielskiej z różnych dyscyplin z działu Badań starożytnych i Archeologii nauczy Cię jak podejść wspólny temat z różnych perspektyw badawczych oraz stworzyć podstawy teoretyczne do tego tematu. Decydując się na programie magisterskim badawczego doprowadzi cię do inspirującego środowiska badawczego. Dział Badań Starożytnych i Archeologii było niezwykle udane ostatnich lat w tworzeniu możliwości badawcze dla doktorantów i doktorów studentów badawczych, w tym dużych projektów tematycznych, które mają miejsce na wielu doktorantów i doktorów studentów badawczych.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master Historia starożytna zapewnia dwie specjalizacje. Każda specjalizacja obejmuje dwa podstawowe moduły, które wprowadzają do wielu ... ... [+]

Magister historii starożytnej

Program Master Historia starożytna zapewnia dwie specjalizacje. Każda specjalizacja składa się z dwóch podstawowych modułów, które wprowadzają Cię w liczne ważne debaty w danej dziedzinie ("Wielkie debaty w starożytnych badaniach historycznych"). Istnieje również duży nacisk na badania interdyscyplinarne.

Wschód-Zachód Konfrontacje: Nie zawsze było większym lub mniejszym stopniu wzajemnej interakcji kulturowej pomiędzy Bliskiego Wschodu i świata greckiego. Odnosi się to do motywów religijnych i artystycznych, naukowych, systemów pisma i administracji publicznej. Doświadczenie kadry dydaktycznej koncentruje się głównie na hellenistycznej epoki (Aleksander Wielki w Mezopotamii), choć wcześniej i później okresy są również objęte. Religia i Kultura: jednym z głównych tematów poruszanych w tej specjalizacji jest kultura greckiej elity we wschodniej części Cesarstwa Rzymskiego. ... [-]
Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Studium tekstów, literatury i kultury materialnej starożytnej Grecji i Rzymie oferuje skarbnicy informacji. Informacja ta jest najwyższa ... ... [+]

Master Classics

Klasyka jako dyscyplina jest żywa. Studium tekstów, literatury i kultury materialnej starożytnej Grecji i Rzymie oferuje skarbnicy informacji. Ta informacja jest najwyższy odsetek w sobie, ale jest również bardzo istotne dla naszego obecnego dni kultury. Czy uważają Państwo, że wyzwaniem dla różnicowanie wizerunku grecko-rzymskiego antyku, jak również nawiązać nowe więzi między teraźniejszością a przeszłością? W takim przypadku magistra Classics jest program dla Ciebie. Program łączy w sobie tego magistra lingwistyki, literatury i historii kultury. Jej specjalne profile narratologii i lingwistyki dyskursu intertekstualność oraz odbiór i starożytną myśl. Świat grecko-rzymskiego antyku ma wiele aspektów, a tym samym Classics obejmuje wiele dyscyplin. Będziesz analizując reprezentatywne źródłowych znacznie bardziej dogłębne niż miało to miejsce w fazie licencjata. Wybór własne obszary zainteresowania zostanie wprowadzony do debat naukowych i nauczyć się obsługiwać instrumenty naukowe, aby przyczynić się do tych rozmów. Ponadto, będzie pokazane, jak odnosić się do specjalisty, krytyczną wiedzę o starożytności do tekstów i innych zjawisk kulturowych z późniejszych okresów.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Media porównawcze i Media Studies koncentruje się na intermedialities w stosunku do kina, telewizji, mediów cyfrowych, literatury i sztuk wizualnych. Intermediali ... [+]

Magister Sztuki i Porównawczych Studiów Mediów

Program Media porównawcze i Media Studies koncentruje się na intermedialities w stosunku do kina, telewizji, mediów cyfrowych, literatury i sztuk wizualnych. Intermedialities są zwrotnice i wzajemne relacje pomiędzy sztuką i mediami, ale również w ramach i pomiędzy różnymi mediami. Zostały one nasiliły się wraz z pojawieniem się mediów cyfrowych i "hypermedium", który powstaje w wyniku wzajemnego oddziaływania na ekranie słów, obrazów i dźwięków oraz poprzez konwergencję kina, telewizji, radia, dziennikarstwo, e-książek i fotografii na sieć.

Kursy zasadnicze Program składa się z czterech głównych kursów: odczytywanie pojęć intermediality, opowieści cross-media, wystawy skrzyżowane i sztuka porównawcza: miasto kinematyczne. Pierwszy semestr składa się z dwóch wstępnych kursów dotyczących podstawowych ról teoretycznych studiów pośrednich:... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Magister Językoznawstwa: Doradztwo językowe i dokumentacja językowa oferuje program z zakresu językoznawstwa ogólnego, który koncentruje się na interakcji między teorią a ... [+]

O

Magister Językoznawstwa: Doradztwo językowe i dokumentacja językowa oferuje program z zakresu językoznawstwa ogólnego, który koncentruje się na interakcji między teorią a danymi w tradycjach badawczych lingwistyki antropologicznej, typologicznej i opisowej. Nacisk na praktyczną pracę w terenie, pragmatyzm kulturowy i perspektywy antropologiczne czyni ten program wyjątkowym w Holandii. Po ukończeniu studiów student ma wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby móc pracować jako konsultant językowy lub badacz językowy w wielu miejscach, zwłaszcza w tłumaczeniach, komunikacji międzykulturowej i dokumentacji językowej:

znajomość bieżących wydarzeń w dziedzinie językoznawstwa typologicznego, opisowego i antropologicznego;umiejętność krytycznej refleksji nad publikacjami naukowymi z tych dziedzin;umiejętności prowadzenia badań językoznawczych w pracy w terenie i międzykulturowych poradnictwa językowego w metodologicznie adekwatny i systematyczny sposób;umiejętność jasnego i systematycznego przekazywania wyników swoich badań zarówno kolegom językoznawcom, jak i słuchaczom spoza środowiska akademickiego;umiejętność napisania gramatyki referencyjnej języka nieudokumentowanego zgodnie z międzynarodowymi standardami lingwistyki opisowej i dokumentalnej.Program nauczania... [-]
Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

W programie Master Marketing zabierze Cię w podróż, w której zmierzysz się szukać dalej w obszarach teorii marketingu, badań marketingowych ... ... [+]

Magister marketingu

Marketing w programie Master zabierze Cię w podróż, w której wyzwanie samemu szukać dalej w obszarach teorii marketingu, badań marketingowych i praktyki marketingu. Dowiesz się, że trategically, więc zrozumienie, jak lepsza wartość mogą być tworzone dla klientów i innych zainteresowanych stron, podczas gdy osiągnięcie celów organizacyjnych.

Pierwszy semestr

Podróż zaczyna się od zrozumienia, jak zrównoważony krawędź konkurencyjną uzyskuje się poprzez tworzenie wartości dla klientów i społeczeństwa. Zamiast skupiać się na "przepisy na sukces", nacisk kładzie się na szukaniu dalej: zrozumienie, dlaczego coś działa. Wymaga to także głębokiego zrozumienia metodologii badań. Podróż trwa także głębiej w światach konsumentów i przedsiębiorstw obrotu, albo-tobusiness produktu lub usługi, umożliwiając w ten sposób do rozwiązania problemów marketingowych w coraz bardziej złożonym środowisku międzynarodowym. Drugi semestr... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master matematyki na Vrije Universiteit Amsterdam oferuje możliwość specjalizują się w jednym miejscu, podczas gdy dalsze pogłębianie swoje ... ... [+]

Magister matematyki

Matematyka jest żywy, wielopłaszczyznowy i wszechstronny pole, w którym koncentruje się na badaniach i rozwoju technik walki Czystej i Stosowanej matematycznych. Często granica między teorią a praktyką jest tylko iluzją. teorii matematycznej, opracowany dla konkretnego problemu, często trafia do nieoczekiwanych wniosków. To jest siła i piękno matematyki, dyscyplina, która z definicji jest nieskończona, a gdzie nowe ścieżki są zawsze czeka na odkrycie. Program Master matematyki na Vrije Universiteit Amsterdam oferuje możliwość specjalizują się w jednym miejscu, podczas dalszego pogłębiania wiedzy matematycznej swój w ogóle.

Program w skrócie... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Ten program przygotowuje cię do kariery jako badacz w filozofii. Koncentruje się na centralnych zagadnieniach dotyczących ludzkiej wiedzy i moralności i pozwala specjaliz ... [+]

O

Ten program przygotowuje cię do kariery jako badacz w filozofii. Koncentruje się na centralnych zagadnieniach dotyczących ludzkiej wiedzy i moralności i pozwala specjalizować się w różnych kierunkach. Połączenie historycznej i współczesnej perspektywy jest kluczową cechą całego programu. Cele naszego programu są

Aby pomóc ci uzyskać dogłębną znajomość najnowocześniejszych dyskusji i zagadnień epistemologii i filozofii moralnej i politycznej, a także ich historycznych korzeni.Aby ćwiczyć swoje umiejętności badawcze.Aby przygotować się do doktoratu trajektoria.Aby pomóc Ci zastosować historycznie uzasadnioną analizę podstaw wiedzy i moralności do aktualnych zagadnień, takich jak natura fałszywych wiadomości i teorii spiskowych, sceptycyzm klimatyczny, związek między wolnością i równością, indywidualna odpowiedzialność za zbiorowe wyniki lub moralność rynków .... [-]
Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Ten dwuletni w programie na Vrije Universiteit Amsterdam przygotowuje utalentowanych studentów do kariery naukowej w historii. Możesz Specjalizujemy się w ... ... [+]

Magister historii (Research)

Ten dwuletni za program przygotowuje utalentowanych studentów do kariery naukowej w historii. Można specjalizować się w (post) kolonialnych historii politycznej, globalnej historii społecznej i historii kulturowej. Grupa Historia jest uznaniem dla jego unikalnej wiedzy w zakresie znajomości historii i religii, dziedzictwa studiów, studia emocje, kultury materialnej i humanistycznych środowiskowych. Będziesz badać złożone konstelacje, w których ludzie, przedmioty, miejsca i pomysły przecinają się, ze szczególnym uwzględnieniem roli władzy, stosunków społecznych, religii i emocji. Program oferuje również studentom możliwość zbadania i trenowania umiejętności w analizie cyfrowej i zastanowić się nad możliwościami wschodzących humanistycznych cyfrowych technik.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Badania Magister Lingwistyki jest dwuletni program, który pozwoli Ci rozwinąć się w profesjonalnego badacza. Program zajmuje się językoznawstwem ... ... [+]

Mistrz Lingwistyki (badania)

Research Magister Lingwistyki jest dwuletni program, który pozwoli Ci rozwinąć się w profesjonalnego badacza. Program zajmuje się językoznawstwem w jej najszerszym znaczeniu. Wszyscy uczniowie ogólny kierunek w dziedzinie badań lingwistycznych w pierwszym roku. Oczywiście, właściwie nazwany badań lingwistycznych, jest prowadzone przez trzech lub czterech wykładowców, z których każdy wykłady historii badań w dziedzinie językoznawstwa z perspektywy własnej specjalizacji, jak również metod i technik stosowanych w ich poszczególnych dziedzinach. Ponadto, można wybrać obszar, w którym chcesz się specjalizować. Podczas programu, można wybrać cztery kursy z listy dostępnych kursów magisterskich. Można oprzeć swój wybór na własnych zainteresowań i specjalizacji, które chcesz realizować. Nasze obszary specjalizacji obejmują nie tylko fonologii i składni, ale również takie tematy jak tekstowych i / lub analizy gatunku, językoznawstwa antropologicznego, lingwistyki stosowanej i socjolingwistyki. Program jest w języku angielskim.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Centralnym punktem tego programu na Vrije Universiteit Amsterdam jest współzależność między literaturą i zmian społecznych. Fikcja ważne, ponieważ kształtuje nasz sposób ... [+]

Magister literaturoznawstwa (badania)

Centralnym punktem tego programu jest współzależność między literaturą i zmian społecznych. Fikcja ważne, ponieważ kształtuje nasz sposób postrzegania świata, innych ludzi i siebie. To dzięki fantazji, że możemy zacząć zmieniać rzeczywistość. W tym programie dowiesz się przeanalizować aspekty formularzy, języka i materiał tekstów jako nośniki systemów kulturowych, etycznych, religijnych, naukowych i politycznych znaczeń. Dowiesz się do projektowania badań, które łączy perspektywy w badaniach literatury i historii literatury z innymi dziedzinami, takimi jak humanistycznych kulturowych i (post) kolonialnej historii, środowiskowych i cyfrowych, globalnej historii i kulturze wizualnej.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Research Master Studies krytycznej w Art & Culture jest dwuletni program, który pozwoli Ci rozwinąć się w profesjonalnego badacza. Program zajmuje się ... ... [+]

Magister studiów krytycznych w Art & Culture (badania)

Ten dwuletni program jest unikalny w Holandii. Ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień metodologicznych i teoretycznych, to interrelates perspektywy z historii sztuki, nauki o mediach, studiów projektowych i historii architektury. Przyczynia się ona do nabywania wiedzy, umiejętności analitycznych i zdolności do krytycznej refleksji na temat wydarzeń historycznych i współczesnych w branżach kulturalnych. Koncentruje się na analizie "obiektów wizualnych" (z krajobrazów, miast i budynków do prac w różnych mediach, filmie, telewizji i gier, projektowania) w ich społecznych, instytucjonalnych, kontekstach ekonomicznych i ideologicznych. Program jest w języku angielskim.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Kursy nasz mistrz może zmieniać się z roku na rok w celu odzwierciedlenia aktualnych wydarzeń i międzynarodowego badania Nauk Informacyjnych. Mogą to ... ... [+]

Magister Nauk Informacyjnych

Informatyka jest multidyscyplinarnym obszarze obejmującym technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) i jej praktyczne zastosowanie w społeczeństwie. Czy jesteś zainteresowany w jaki informacje są tworzone i przetwarzane w firmach i organizacjach? Czy jesteś bardziej zainteresowany w stosowaniu technologii niż technologii dla niej samej? Czy wierzysz, że ważne jest, aby rozważyć rolę osób, organizacji i kultur w zakresie projektowania, modelowania, komunikacji i wymiany informacji? Jeśli tak, to Program Master w Nauk Informacyjnych na Vrije Universiteit w Amsterdamie jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Information Sciences łączy technologię i badania organizacyjne z jednej strony, z technologią i kulturą z drugiej strony. Obiekt oferuje kursy, które prowadzą Cię przed szybkim tempem rozwoju w tym sektorze. Program koncentruje się na aplikacjach internetowych i badań internetowych dla e-społeczeństwa przyszłości, w tym obszarów, takich jak e-biznesu i e-rozrywki. Program Master stara się promować wiedzę naukową i poczucie odpowiedzialności społecznej. Użytkownik będzie zobowiązany do wyboru kursy o łącznej wartości 15 punktów z listy zatwierdzonych kursów, które są zakorzenione w naszej międzynarodowej badań. Kursy Nasz mistrz może zmieniać się z roku na rok w celu odzwierciedlenia aktualnych wydarzeń i międzynarodowego badania informacja naukowa. Mogą to być kursy gości, kursy SIKS Narodowy Absolwent szkoły i kursy na badania nowych tematów innych prowadzonych przez pracowników uczelni. Nasze obecne kursy obejmują wyszukiwania informacji, E-Business Innovation, Software Architecture, Ontologia i multimedialnych Inżynieria Projektowanie Case.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Magister politologii daje dokładne, szkolenia opartego na szerokim społecznym i politycznym w metodologii nauki. Wymaga to stosowania i ... ... [+]

Magister politologii: Global Environmental Governance

Prawie żadne gatunki zwierząt, krajów lub części oceanu są nienaruszone przez ogromnego rozwoju człowieka. Mistrz Politologia: Global Governance środowiska skupia się na aspektach politycznych i implikacji tematów jak zmiany klimatu, zrównoważony rozwój i charakter. Czy jesteś zainteresowany w tych tematach, a nie dążyć do absolwentów z dyplomem studia magisterskie akademickich? Następnie Politologia mistrzów ": Global Governance środowiska na Vrije Universiteit Amsterdam może być tylko to, czego szukasz.

Program studiów

Magister nauk politycznych daje gruntowną, szkolenia Szeroko zakrojona w społecznym i politycznym metodologii nauk. Wymaga to stosowania i praktycznego zastosowania różnych metod badawczych w ramach politycznych tradycji teorii i pozytywny rozwój teorii krytycznej. Ludzie wpływają teraz wszystkie systemy biologiczne i fizyczne na tej planecie. Pytanie odwiecznie jest jak zorganizować współpracę ewolucji społeczeństw i ich otoczenia. Niezbędne do tego są nowo powstające struktury współpracy międzynarodowej i zarządzania, które są w samym sercu tej specjalizacji. Magister nauk politycznych jest jeden rok w pełnym wymiarze godzin programu, uczy się w całości w języku angielskim. Ma obciążenie 60 punktów ECTS i oferuje cztery strumienie specjalizacji.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Jako absolwent programu magistra politologii na Vrije Universiteit Amsterdam, będzie w stanie skutecznie pracować w środowisku multidyscyplinarnym: będziesz znać ... ... [+]

Magister politologii: Stosunki międzynarodowe i ponadnarodowe zarządzanie

Program mistrzów 'Politologia to program pełen etat jednego roku (około 40 godzin studiowania tygodniowo). Program rozpoczyna się we wrześniu. Po pomyślnym zakończeniu absolwenci otrzymują prawnie uznane tytuł Master of Science (MSc) w politologii. Politologia to kurs w pełnym wymiarze godzin od września.

Program studiów

Globalny jak również zarządzanie europejskie zostały intensyfikacji. Jednocześnie, nowe tysiąclecie także świadkiem nowych form konfliktu, jak również pozorną odrodzenie międzypaństwowej rywalizacji i geopolityki, jak można być świadkiem nowego wyścigu zbrojeń, w obliczu rosnącej konkurencji o zasoby naturalne. W tej specjalności będzie zapoznanie się z różnych perspektyw teoretycznych, z których te międzynarodowe dynamika może być analizowane i nauczyć się je zastosować do tematów, które Cię interesują. Magister nauk politycznych jest jeden rok w pełnym wymiarze godzin programu, uczy się w całości w języku angielskim. Ma obciążenie 60 punktów ECTS i oferuje cztery strumienie specjalizacji.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Magister Przestrzennego, Transportu i Ekonomii Środowiska oferuje doskonałe perspektywy kariery. Wielu absolwentów znaleźć pracę, jak ekonomistów politycznych z ... ... [+]

Magister Przestrzennej, Transportu i Ekonomii Środowiska (streem)

Program oferuje możliwość specjalizacji w przestrzennych, transportu lub ekonomii środowiska. Ekonomia przestrzenne: analizowania, jak różne siły przyczyniają się do dynamiki rozwoju sieci przestrzennych i głównie mikroekonomicznej ze perspektywy; zbadanie wykorzystania i dalszego rozwoju różnych technik, metod i narzędzi w tym zakresie. Ekonomika transportu: skupić się na przyczynach i skutkach na rosnące zapotrzebowanie na mobilność z makroekonomicznego punktu widzenia; Problemy takie jak adres, niezawodności zatorów bezpieczeństwa i zewnętrznych czynników środowiskowych. Ekonomia środowiska: skupić się na aspektach ekonomicznych problemów ochrony środowiska i polityki; łączenia wiedzy naukowej i politycznej; zaspokoić potrzebę zintegrowania ekonomii z spostrzeżeniami z innymi dyscyplinami, w szczególności nauk środowiskowych. ... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Specjalizacja Mistrza "psychologii pracy i organizacji" skupia się na zachowania ludzi w organizacji i sytuacji w pracy. Niektóre z pytań, jakie stawia to: W jaki sposób ... [+]

Specjalizacja Mistrza "psychologii pracy i organizacji" skupia się na zachowania ludzi w organizacji i sytuacji w pracy. Niektóre z pytań, jakie stawia to: W jaki sposób organizacje przyciągnąć kompetentnych i rzetelnych pracowników? Jaką rolę przywódcy organizacyjne grać? Jak Wpływ procesów jedna grupa i organizacyjne? Program oferuje kursy, które znajdują uzasadnienie w teorii i praktyce, oferując wgląd w roli osobowości, procesów społecznych, przywództwa i podejmowania decyzji w organizacji, i jest prowadzone przez światowej sławy ekspertów.

STRUKTURA PROGRAMU

W pierwszym semestrze, studenci mogą wybrać pięć z siedmiu następujących kursów:

Zachowanie konsumentów i decyzjach gospodarczych (6 WE) Przywództwo i Organizacji (6 WE) Procesy społeczne i zmiany organizacyjne (6 WE) Praca i Zdrowie (6 WE) Modele zaawansowane strukturalne (6 WE) Osobowość w Pracy (6 WE) Planowa (6 WE) ... [-]
Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Zostań najlepszym naukowcem i uczony, że możesz być! Nasz program Magister Psychologii Społecznej zajmuje multidyscyplinarnego podejścia do zrozumienia podstawowych społe ... [+]

Zostań najlepszym naukowcem i uczony, że możesz być! Nasz program Magister Psychologii Społecznej zajmuje multidyscyplinarnego podejścia do zrozumienia podstawowych społecznych procesów psychologicznych. Ideą jest to, że nowe spostrzeżenia dotyczące zachowania człowieka można zrozumieć pełniej przez wprowadzenie ewolucyjnych, poznawcze i społeczne perspektywy strukturalnych na badania różnych zjawisk społecznych i psychologicznych. W tym procesów siebie, relacji międzyludzkich i zjawiska wewnątrz- i między-grupowych. Psychologia społeczna jest zatem ważnym czynnikiem w niezliczonych sytuacjach i ustawień.

Struktura programu

W ciągu pierwszego roku, kursy koncentrują się na podstawowych zasadach i zaawansowanych umiejętności, w tym metod statystycznych i piśmie; można również wykonać projekt badawczy grupy oparte. Drugi rok integruje tę wiedzę i umieszcza go w szerszym kontekście, wielodyscyplinarnego; można wykonać dwa projekty badawcze i napisać pracę jako kulminacja stopnia twojego Mistrza. Nauka odbywa się na małą skalę w seminariach, warsztatach i indywidualnych mentorships. Nasi wykładowcy są uznawane na arenie międzynarodowej w różnych dziedzinach. Program posiada specjalne udogodnienia, w tym dedykowanym laboratorium badawczego i workstudy pokoju, i ma charakter prawdziwie międzynarodowy: wszystkie nauczanie w języku angielskim, a ponad połowa naszych uczniów pochodzi spoza Holandii.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

To Master podkreśla praktyczne doświadczenia, wyposażony w wiele programów kursów laboratoryjnych, które trenują w rozwiązaniu trudnych problemów badawczych przy użyciu o ... [+]

Mistrz w równoległych i rozproszonych komputerowych systemach

To Master podkreśla praktyczne doświadczenia, wyposażony w wiele programów kursów laboratoryjnych, które trenują w rozwiązaniu trudnych problemów badawczych z wykorzystaniem doświadczeń oprogramowania. Będziesz pracować na tworzenie, wdrażanie, testowanie i analizy wyników kompleksowego oprogramowania systemowego. Działających w małych zespołach, będziesz trenować współpracy umiejętności badawczych. Kursy obejmują Programowanie równoległe i rozproszone systemy, Cluster i Grid Computing i grafiki komputerowej.

Program w skrócie

Program wymaga, aby podjąć przedmiotów obowiązkowych o wartości 32 ECTS i przedmioty fakultatywne o wartości 27 ECTS. Nacisk przesuwa się stopniowo od klasie wykładów do niezależnego i badań zorientowanych pracy z praktycznej pracy, seminariach i identyfikacji otwartych pytań badawczych. Przedmioty obowiązkowe obejmują:... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master w Stochastyczny i Matematyki Finansowej na Vrije Universiteit Amsterdam trenuje cię w pełną głębokość i szerokość pola ... ... [+]

mistrz Stochastyczny i matematyki finansowej

Stochastyczny bada zjawisk, w których szansa odgrywa kluczową rolę, jak w wyniku wyborów powszechnych, wahania cen akcji i interakcji pomiędzy cząsteczkami w żywej komórce. Jeśli zdecyduje się na program studiów magisterskich w Stochastyczny i Matematyki Finansowej, będzie przeszkolony, aby stać się światowej klasy ekspert zarówno w teorii jak i odpowiednich obszarów zastosowań. Program Master w Stochastyczny i Matematyki Finansowej na Vrije Universiteit Amsterdam trenuje cię w pełną głębokość i szerokość pola, rozwija swoje umiejętności i wiedzę oraz zwiększenia swoich szans na rynku pracy.

Program w skrócie... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Mistrz SCA umożliwia studentom rozwój i wzmocnienie ich potencjału badawczego, a zakotwiczenie w teoretycznego paradygmatu bezpieczeństwa ludzi. ... ... [+]

Mistrz Społecznej i Antropologii Kulturowej

Czy jesteś zainteresowany Antropologii i tematy, jak pomoc na rzecz rozwoju, kultury, tożsamości, religii i zrównoważonego rozwoju? Czy dążyć do studia z tytułem magistra akademickich? Potem Program mistrzów 'Społecznej i Antropologii Kulturowej może być tylko to, czego szukasz. Miliony ludzi na świecie żyje w nędzy i wojny. Jak dają sens ich istnienia i jakie strategie używają, aby osiągnąć lepszą jakość życia i poczucie wolności? Migracji wydaje się być ostatnią deską ratunku dla zdesperowanych ludzi. Co uchodźców i osób ubiegających się o azyl w ich znajdowania nowego kraju iw jaki sposób są one mile widziane przez miejscowych ludów?... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam to jedna z niewielu uczelni w Europie oferujących pełną mistrza w Krajoznawcza, nawet z możliwością przedłużenia programu do dwuletniego mist ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam to jedna z niewielu uczelni w Europie oferujących pełną mistrza w Krajoznawcza, nawet z możliwością przedłużenia programu do dwuletniego mistrza badawczego. Pracownicy programu Studiów dziedzictwa jest dobrze osadzony w międzynarodowych sieciach dziedzictwa. Amsterdam, z globalnego zasięgu i wielu renomowanych instytucji dziedzictwa, rozległych przemysłów kreatywnych i jego dzielnicy kanałów, które zajmuje ważne miejsce na liście UNESCO Światowego Dziedzictwa UNESCO, jest idealnym kontekstu miejskiego na studia (przekształcenie) dziedzictwo kulturowe.

STRUKTURA PROGRAMU

Studia nad programami związanymi z dziedzictwem magisterskim w VU Amsterdam to program roczny 60 ECTS. Obejmuje ona połączenie wykładów i warsztatów, z miejsca dla dyskusji przy okrągłym stole i dyskusji. Dodatkowo, wykłady odbywają się w miejscu podczas wizyt grupowych projektów, instytucji, krajobrazów i miast. Formularze egzaminacyjne są werbalne i ustnej, oraz prezentacje i eseje są często włączone. Będziesz ukończyć studia z pracy.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Mistrza w badaniach literackich, Literatur programu w języku angielskim na Vrije Universiteit Amsterdam skupia się na relacji między literaturą i wizualny ... ... [+]

Mistrz Literatury w języku angielskim

Mistrza w badaniach literackich, Literatur programu w języku angielskim na Vrije Universiteit Amsterdam skupia się na relacji między literaturą i kulturą wizualną. Zakorzenione w tradycji VU Amsterdam badając relacje między słowem i obrazem, ten wyspecjalizowany interdyscyplinarny program nauczy Cię analiza różnych sposobów, w jakie tekstowe i kultura wizualna interakcji. Tematy badane działy perspektywy na etapie renesansu do scenariuszy, z relacji między poezją i fotografii filmowej adaptacji powieści gotyckich. Kursy w tym programie są ściśle związane z bieżącym badań pracowników, tak aby uczniowie biorą udział w rozwoju najnowocześniejszych. Zachęcamy Państwa do odkrywania własnych interesów w głębi za pomocą narzędzi i teorii możemy zapewnić Państwu, zakończone w swoim własnym projekcie badawczym, kiedy piszesz MA-tezę w drugim semestrze.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master in Chemistry jest wyzwaniem dla studentów studiów, którzy mają już solidne doświadczenie w chemii i którzy chcą ... ... [+]

Mistrz Chemii

Program Master in Chemistry jest wyzwaniem program studiów dla studentów, którzy mają już solidne doświadczenie w chemii i którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie. Chemistry nie jest odizolowany dyscypliny: tworzy mostek pomiędzy biologii na jednym końcu skali (Chemia i fizyka biomolekularne) na drugim końcu (chemii fizycznej wydajności teoretycznej). Magistra chemii może prowadzić do ciekawej, dobrze płatnej kariery z rozbudowanych możliwości realizacji swoich ambicji.

Chemia to wspólny program studiów Uniwersytetu Vrije Universiteit Amsterdam i Amsterdam. Kursy są podane na dwóch Wydziałach Nauk. Absolwenci otrzymują dyplom akredytowany przez obu uczelni.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program mistrzów "Kultury, Organizacji i Zarządzania stawia problemy organizacyjne w szerszej perspektywie społecznej i kulturowej. Jesteś ... ... [+]

Mistrz Kultury, Organizacji i Zarządzania

Program mistrzów 'Kultury, Organizacji i Zarządzania stawia problemy organizacyjne w szerszej perspektywie społecznej i kulturowej. Interesuje Cię tematy w ramach organizacji i kultury organizacyjnej, zarządzania zmianą i zmian kulturowych? Czy dążyć do absolwentów z dyplomem studia magisterskie akademickich? Potem Program mistrzów 'Kultury, Organizacji i Zarządzania może być tylko to, czego szukasz.

Program studiów

Program skupia się na jakościowych metod badawczych, które tworzą nazwę podejście etnograficzne. Studenci mogą również prowadzić badania dla ich pracy w Holandii lub za granicą, w szczególności w Azji Południowo-Wschodniej, Afryki Południowej lub Karaiby. Czego można oczekiwać od programu:... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Jako profesjonalista z dziedziny nauki i biznesu możesz pokonać różnicę między badaniami w laboratoriach (uniwersyteckich) a praktyką w dużych przedsiębiorstwach przemysł ... [+]

Jako profesjonalista z dziedziny nauki i biznesu możesz pokonać różnicę między badaniami w laboratoriach (uniwersyteckich) a praktyką w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, a także (małych) firmach przedsiębiorczych. Trenujesz w celu uwzględnienia aspektów nauki w kontekście biznesu i innowacji, biorąc pod uwagę zmienne organizacyjne, społeczne i kulturowe. Praktyka i teoria idą w parze ze swoim mistrzowskim SBI, a kursy SBI zawierają rzeczywiste przypadki biznesowe i technologiczne, które są bezpośrednio stosowane w przyszłej karierze zawodowej.

STRUKTURA PROGRAMU Na początku programu studenci wybierają specjalność: Energia i zrównoważony rozwój lub Życie i zdrowie. Program nauczania obejmuje następujące zagadnienia: • obowiązkowe kursy biznesowe i innowacyjne (18 WE) • specjalizacyjne kursy z zakresu nauki (12 EC) • jeden kurs poświęcony obowiązkowej integracji (6 WE) specjalizujący się • jeden z dwóch wariantów projektu naukowego ( 24 WE) • Projekt badawczy (36 WE) • Obowiązkowa metoda metodologii badań (6 WE) • Obieralność (18 WE) ... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master zapewnia tego koncepcyjnych ram i praktycznych informacji, z których oba są niezbędne do uchwycenia, jak kierownictwo i rynki działają ... ... [+]

Studia magisterskie z księgowości i rachunkowości

Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu lepszego zrozumienia, jak zarządzanie finansowe i rynki finansowe działa, Master in Finance na VU University Amsterdam jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć. Ten program Master zapewnia ram koncepcyjnych i praktycznych informacji, z których oba są niezbędne do uchwycenia sposobu zarządzania i rynki działają w sektorze finansowym.

Program studiów

Celem programu Program Master in Finance daje dokładną podstawę do dobrego początku jako finansów zawodowej. Pierwszy cios to połowa sukcesu. Program ten podnosi swój poziom wiedzy w zakresie inwestycji i Corporate Finance, kształci Ci w jaki sposób wykorzystać tę wiedzę w praktyce (przypadki) i trenuje w tworzeniu nowej wiedzy w czołówce aktualnej myśli akademickiej. Pierwsze dwa cele edukacyjne są zintegrowane w czterech obowiązkowych kursów (Corporate Finance, Empirical Finance, wyceny aktywów i inwestycji oraz rynków finansowych i instytucji) oraz dwóch lub więcej kursów fakultatywnych, które pozwala na Specjalizujemy się dalej. Zarówno indywidualnie jak i zespołowo, będzie działać na akademickich projektów badawczych odpowiadając na pytania rzeczywistych poruszonych w świecie finansów. Finanse może stać się drugą naturą tylko swoją, jeśli jesteś w stanie nabyć, zastosowania i tworzenia wiedzy jednocześnie.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Nauki o Ziemi to ogólny program magisterski, który różni się od wyspecjalizowanych Mistrzów, które oferujemy. Program daje możliwość wyboru ... ... [+]

Master of Earth Sciences

Vrije Universiteit Amsterdam jest znany z połączenia wszystkich specjalizacji z nauk o Ziemi z innymi przedmiotami. Nauki o Ziemi na naszej uczelni są ściśle związane z biologią i naukami o środowisku. Po co ograniczać się do bycia geologiem lub geografem? Zostań prawdziwym Naukowcem Ziemskim, posiadającym daleko posuniętą wiedzę, która pozwala naprawdę w pełni wykorzystać swoją przyszłość. Jak dokładnie oddziałują epoki lodowe, życie, tektonika płyt i cykle CO2 w skorupie ziemskiej i oceanach? Jaki jest związek między ruchami krajobrazu i uskoków w datowaniu skał lub w procesach takich jak unoszenie i erozja?

Program w pigułce... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master składa się z dwóch głównych ścieżek: "Sport" i "Zdrowie". Utwory nie są ściśle podzielone, ale mają pewne pokrywanie. To sprawia, że ​​możliwe ... ... [+]

Magister Nauk Humanistycznych Ruch: Sport, ćwiczeń i Zdrowia

Od najnowszych osiągnięć w treningu sportowym do nowego podejścia do rehabilitacji, Magister Nauk Humanistycznych Ruchu zapewnia stan spostrzeżeń sztuki w sposób, w którym wydajność silnika może zostać zwiększona. Od biomechaniki do psychologii. Od fizjologii ćwiczeń do neurorehabilitacji. I od czynności mięśni do rozwoju motorycznego. Wybierając się skupić się na sportowych lub zdrowia albo można dostroić swój własny profil. Z tej głębokiej tle w ludzkich nauk ruchu, będzie dobrze przygotowany do udziału w tej fascynującej dziedzinie studiów. Czy jesteś zainteresowany optymalizacji wyników sportowych, pomoc osobom z zaburzeniami funkcjonowania silnika, lub uzyskania podstawowe zrozumienie, w jaki sposób przejść? Następnie Magister Nauk Humanistycznych ruch jest idealny program dla Ciebie!... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program tego jednego roku magisterskich ma na celu przeniesienie do studentów wiedzy, umiejętności i wiedzę niezbędną do pracy jako zawodowego lub akademickiego ... ... [+]

Magister Prawa i Polityki Bezpieczeństwa Międzynarodowego

Program tego jednego roku magisterskich ma na celu przeniesienie do studentów wiedzy, umiejętności i wiedzę niezbędną do pracy jako zawodowy lub akademickiego badacza w dziedzinie międzynarodowego pokoju bezpieczeństwa. Kwestie międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa mają coraz większe znaczenie w praktyce prawnej, politycznej i administracyjnej. Pojęcie "bezpieczeństwo międzynarodowe" nie jest już ograniczona do tradycyjnych kwestii wojny i pokoju, ale teraz obejmuje również tematy takie jak terroryzm, prawa karnego, ochrony praw człowieka i bezpieczeństwa ludzi ''.

Program

Program Master in Law i polityka bezpieczeństwa międzynarodowego oferuje program, który koncentruje się na bezpieczeństwo międzynarodowe z perspektywy prawa międzynarodowego i stosunków międzynarodowych. Co więcej, daje wgląd wspólnych fundamentach dwóch dyscyplin, różnych metod i teorii, a także powiązań między nimi w dziedzinie bezpieczeństwa międzynarodowego. Poniżej znajdziecie kilka przykładów tematów, które są objęte programem.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Specjalizacja Przedsiębiorczość to wspólny program stopień Uniwersytetu Vrije Universiteit Amsterdam i Amsterdam. Program jest ... ... [+]

przedsiębiorczość

Rośnie świadomość faktu, że małe i młode przedsięwzięcia uwzględnienia wzrostu gospodarczego, i że przedsiębiorczość może być ważnym źródłem innowacji. W specjalizacji Przedsiębiorczości, widzimy przedsiębiorczość jako procesach tworzenia i wykorzystywania możliwości, za pomocą nowych kombinacji środków prowadzących do nowej wartości (społecznej, społecznej i gospodarczej). Kreatywność odgrywa kluczową rolę w tych procesach. Badamy procesy przedsiębiorczości we wszystkich kontekstach, w którym występują: w nowych firm, jak i już istniejących (małych i dużych), w kontekstach instytucjonalnych. Dowiesz się, aby docenić złożoność i wyzwania związane z wysoce dochodowych działalność gospodarczą w różnego rodzaju firm i instytucji, a nawet poza nią: przedsiębiorczości jako stylu życia.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Jak my jako społeczeństwo radzimy sobie ze złożonymi, zbiorowymi problemami, takimi jak zmiana klimatu, terroryzm i rosnące koszty opieki zdrowotnej? Odporność społeczna ... [+]

DLACZEGO BADAĆ ODPORNOŚĆ NA SPOŁECZNOŚĆ?

Jak my jako społeczeństwo radzimy sobie ze złożonymi, zbiorowymi problemami, takimi jak zmiana klimatu, terroryzm i rosnące koszty opieki zdrowotnej? Odporność społeczna to zdolność przetrwania, adaptacji i wzrostu w obliczu tych stresów i wstrząsów. W tym multidyscyplinarnym programie Research Master nauczysz się analizować skomplikowane problemy społeczne, ale także jak zbierać, analizować i interpretować duże dane, co pozwoli Ci współpracować z interesariuszami społecznymi, aby uzyskać trwałe rozwiązania problemów społecznych.

STRUKTURA PROGRAMU

W pierwszym roku weźmiesz udział w kursach wprowadzających na temat bieżących i przyszłych problemów społecznych i odpornych reakcji, a także na temat dużych i małych danych w naukach społecznych. Otrzymasz również szkolenie w zakresie metodologii badań i analizy danych. Drugi rok obraca się wokół stażu 24 punktów i końcową tezę 30 punktów. Teza jest twoją społeczną nauką i może być również wykorzystana jako pierwsza publikacja naukowa do przyszłej rozprawy doktorskiej. Równolegle z kursami będziesz uczestniczyć w społeczności uczniów : uczęszczanie do grup roboczych na samouczki, dyskusje i interwizja, współtworzenie wiedzy z innymi studentami i profesorami.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
2 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master oferuje idealną możliwość specjalizacji w tej fascynującej dziedzinie badań, gdzie szeroki zakres dyscyplin spotkać ... ... [+]

Magister zarządzania, analizy polityki i przedsiębiorczości w naukach ścisłych zdrowia i życia (MPA)

Nowe biomedycznych innowacje w świecie, który staje się coraz bardziej złożone wywołują wielu etycznych, prawnych i społecznych pytań i dylematów. Czy nowa szczepionka koklusz lepiej niż stary? Jak możemy kontrolować gorączkę Q? Jak należy wdrożyć pojęcia Pacjent w Centrum Opieki? Jaki będzie wpływ zmian w dziedzinie genomiki na podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego? Dostarczanie najlepszych możliwych odpowiedzi na te pytania wymaga współpracy kilku dyscyplin i aktorów w społeczeństwie, z rządu, przemysłu i instytucji społecznych dla konsumentów i pacjentów. Program Master oferuje idealną możliwość specjalizacji w tej fascynującej dziedzinie badań, gdzie szeroki wachlarz dyscyplin spotkać.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master w dziedzinie fizyki i astronomii oferuje mnóstwo możliwości do nauki i prowadzenia przełomowych badań podstawowych i jego ... ... [+]

Mistrz Fizyki

Fizyka i astronomia jest nieodłączną częścią współczesnego społeczeństwa. Współczesne życie byłoby zupełnie inne bez chipów komputerowych, laserów, pokaz MRI i wszystkich innych świadczeń badań fizyki. Program Master w dziedzinie fizyki oferuje mnóstwo możliwości studiowania i angażują się w przełomowych badań podstawowych i jej zastosowań. Czy jesteś zainteresowany w procesach fizycznych w obrębie komórki, tworząc sztuczną fotosyntezę, astrofizyki cząstek lub badania podstawowe symetrie w skali atomowej, programu studiów magisterskich w dziedzinie fizyki daje możliwość pogłębienia swojej wiedzy i zaangażowania się w przełomowych badań podstawowych.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master w Środowiska i Gospodarki organizowany jest przez Instytut Badań nad Środowiskiem (IVM), który jest jednym z ... ... [+]

Magister Środowiska i Zarządzania Zasobami

Program Master w Środowiska i Gospodarki organizowany jest przez Instytut Badań nad Środowiskiem (IVM), który jest jednym z najstarszych i najbardziej szanowanych instytutów badawczych w Europie w dziedzinie nauk środowiskowych. IVM otrzymuje wysokie oceny z doskonałej jakości badań przez zewnętrznych ocen jakości i bardzo dobrze również wyniki analizy cytowań w artykułach w czasopismach z przeglądowi. Nasze projekty badawcze w zakresie od analizy lokalnych wyzwań, takich jak finansowanie usług środowiskowych dla rolników, korzystanie z jury cywilnych do ułatwienia udziału społeczeństwa w gospodarce wodnej, adaptację do zmian klimatu w Holandii, wyzwania krajowe, takie jak zwiększenie ekologiczności produktu krajowego brutto, do globalne wyzwania, takie jak analizy międzynarodowych negocjacji i mechanizmów finansowych północ-południe. Głównym celem programu Zarządzania Środowiska i Zasobów jest budowanie masy krytycznej w kluczowych dziedzinach i tematów badawczych poprzez szkolenie pracowników naukowych interdyscyplinarne, samodzielnych i przedsiębiorczych z pasją łączy doskonałość w nauce ze społecznego zaangażowania.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program przywództwa i zarządzania zmianami jest przewodnikiem dla podróżujących po froncie (zmiany agentów i załogi zmiany) w organizacjach. W tej specjalizacji zdobędzie ... [+]

O

Program przywództwa i zarządzania zmianami jest przewodnikiem dla podróżujących po froncie (zmiany agentów i załogi zmiany) w organizacjach. W tej specjalizacji zdobędziesz wiedzę opartą na dowodach na temat złożoności (planowanych) strategicznych interwencji z różnych perspektyw iw różnych środowiskach, w tym prywatnych firmach, organizacjach publicznych i dużych instytucjach.

Wszystkie kursy oferowane w specjalności Leadership and Change Management są nauczane zarówno z perspektywy makro (np. Organizacyjnej / instytucjonalnej), jak i mikro (np. Indywidualne, behawioralne) w tej dziedzinie. W tym samym czasie dowiesz się o złożoności wprowadzania zmian "w terenie", gdzie plany i standardowe procedury operacyjne zwykle nie dostarczają niewielkiej pomocy i gdzie przywódcy podnoszą się na tę okazję. Ucząc się zarządzania projektami, retoryki i umiejętności politycznych oraz - co nie mniej ważne - poprzez stawianie czoła swojemu osobistemu doświadczeniu, wzrostowi i wizji (jako "refleksyjnego praktyka"), możesz nauczyć się, jak zostać liderem (a tym samym ". lider ") zmian.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Specjalizacja International Management przygotowuje Cię do kariery w globalnym zarządzaniu poprzez rozwijanie zrozumienia, w jaki sposób kontekst międzynarodowy wpływa na ... [+]

O

Specjalizacja International Management przygotowuje Cię do kariery w globalnym zarządzaniu poprzez rozwijanie zrozumienia, w jaki sposób kontekst międzynarodowy wpływa na firmy i ich pracowników. Ze względu na rosnącą globalizację ostatnich dziesięcioleci kontekst międzynarodowy ma teraz wpływ na wszystkie aspekty działalności. Specjalizacja International Management łączy najnowszą teorię zarządzania międzynarodowego z praktycznymi zastosowaniami.

Pod nadzorem światowej klasy naukowców i nauczycieli, ukończysz zaawansowane międzynarodowe kursy zarządzania, mające na celu wszechstronne zrozumienie, w jaki sposób zarządzać różnymi częściami firmy i jak konkurować w różnych kontekstach. Oprócz kursów podstawowych, możesz wybrać spośród kilku interdyscyplinarnych electives, które zapewnią wiedzę w obszarach osobistego zainteresowania. Program ma również silny praktyczny komponent. Trzeba zastosować narzędzia teoretyczne do praktycznej sytuacji, opracowując strategię ekspansji międzynarodowej dla prawdziwej firmy lub doradzić spółce w międzynarodowym problemie zarządzania. Ponadto będziesz pracować w różnych projektach grupowych, aby rozwijać miękkie umiejętności do pracy w wielonarodowych zespołach.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

W warunkach małego nauczania skala, studenci Mistrz Badania na Klinicznej i rozwojowych w psychopatologii będą uczyć się o etiologii, ... ... [+]

Magister psychopatologii klinicznej i rozwojowej (badania)

W warunkach małej skali nauczania, studenci Mistrz Badawcze w Clinical and Developmental Psychopatologii będą uczyć się o etiologii, rozwój i przebieg psychopatologii i krawędzią tnącą psychologicznie poinformowani metod jej zapobiegania i leczenia. Najlepsi naukowcy w tej dziedzinie przedstawi wysokiej jakości nauczania o najnowszych spostrzeżeń dotyczących relacji między zdrowiem psychicznym, wkładów biologicznych i zasobów środowiska, podłoża i neuropsychologicznej relacjach i adaptacyjnych i nieprzystosowawczym ścieżek rozwoju.

Program w skrócie

Wydziały Developmental Psychology, Psychologii Klinicznej i Specjalnej Edukacji Vrije Universiteit Amsterdam oferują utalentowanych i zmotywowanych studentów wyzwaniem programów edukacyjnych; wyjątkowy, dwuletniego badania Master in Clinical and Developmental psychopatologii. Cechy programu obejmują:... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Master w Cognitive Neuropsychologia jest dwuletni program badań magistra, że ​​działa na krawędzi tnących między psychologii poznawczej ... ... [+]

Magister psychologii poznawczej (badania)

Master w Cognitive Neuropsychologia jest dwuletni program badawczy Mistrza, który działa na krawędziach tnących między psychologii poznawczej i neuropsychologii klinicznej. Psychologia poznawcza jest, podczas gdy nastawione na ogólnych teorii funkcji mózgu, skupia się na poszczególnych neuropsychologii pacjentów z uszkodzeniami mózgu, których stan często dostarczają nam nowe spojrzenie na jak działa ludzki mózg. Połączenie tych dwóch sposobów podejścia w programie jednego pana jest wyjątkowa w Holandii.

Program w skrócie

Master w Cognitive Neuropsychologia jest zaprogramowanie dwuletnich badań magisterska, łącząc kursy pogłębione o funkcje poznawcze w ogólnych i klinicznych populacji o szeroko zakrojonych ogólne i neuroscientific umiejętności badawczych. Cechy programu obejmują:... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Jako uczeń mistrza będzie można zbadać, jak działa natura. Zarówno celem samym w sobie i rozwijać narzędzia do przewidywania i problemów powodowanych przez zanieczyszczen ... [+]

Mistrz W Ekologii

Ekolodzy zbadania zależności między organizmami a ich środowiskiem. Jako uczeń mistrza będziesz się uczyć, jak działa natura. Zarówno celem samym w sobie i rozwijać narzędzia do przewidywania i problemów powodowanych przez zanieczyszczenie bojowych, utrata różnorodności biologicznej i zmiany klimatu. Będziesz uczyć Ekologia z perspektywy systemów roślin, zwierząt i ludzi. procesy ekologiczne są badane od poziomu molekularnego do skali regionalnej i globalnej, gdzie obserwacje terenowe i eksperymenty są używane do identyfikacji wzorców i funkcji ekosystemów.

Specjalizacje

Specjalizacja Ekologia i ewolucja to połączenie dawnych programów ekologii i ewolucji obu uczelni. Tor oferuje ten sam pakiet kursów do magisterskich studentów obu uczelni. Oznacza to, że podzielicie klas i nauczycieli ze studentami z innych uczelni. Niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z różnorodności wiedzy naukowej, doświadczenia w nauczaniu, aparatury badawczej i innych urządzeń dwa uniwersytety mogą zaoferować. Aby wziąć udział w tym programie musisz być zarejestrowany jako student mgr Ekologii Vrije Universiteit Amsterdam. Chemia środowiska i Toksykologii to nowy program opracowany w VU i UVA interdyscyplinarnych działających w dziedzinie ekologii, chemii analitycznej Biologii, Nauk Biomedycznych i zdrowia ludzi Nauk. Aby wziąć udział w tym programie musisz być zarejestrowany jako student mgr Ekologii VU Amsterdam. Limnologii i Oceanografii (UVA) utwór jest istniejącym programem na UVA studiowanie Biologia, chemia i fizyka ekosystemów słodkowodnych (Limnologii) i ekosystemy morskie (Oceanografia). Aby wziąć udział w tym programie, musisz być zarejestrowany jako student mgr Nauk Biologicznych Uniwersytetu UVA.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

W naszej specjalizacji Econometrics and Data Science w ramach programu Econometrics and Operations Research Master witamy Państwa w szybko rozwijającym się świecie metod ... [+]

Przegląd

W naszej specjalizacji Econometrics and Data Science w ramach programu Econometrics and Operations Research Master, zapraszamy Państwa do szybko rozwijającego się świata metod ekonometrii i nauki o danych dla ultra-wysokowymiarowych zestawów danych. W tej specjalizacji omawiamy teorię statystyczną przestrzeni wysokowymiarowych, umiejętności informatyczne w zakresie obsługi dużych zbiorów danych, metodologię ekonometryczną identyfikacji przyczynowych stosunków gospodarczych w środowisku bogatym w dane. Następnie uczysz się praktycznych umiejętności analizowania, modelowania i prognozowania kluczowych zmiennych finansowych i ekonomicznych w celu poprawy polityki i podejmowania decyzji.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Nauka o danych: szok dla systemu finansowego lub jego największa szansa? Dostępność dużych danych, w połączeniu z szybko rosnącą mocą obliczeniową, odkrywa mechanizmy nie ... [+]

Nauka o danych: szok dla systemu finansowego lub jego największa szansa? Dostępność dużych danych, w połączeniu z szybko rosnącą mocą obliczeniową, odkrywa mechanizmy niewidoczne wcześniej. Blockchain ma możliwość fundamentalnej zmiany sposobu rejestracji i administrowania informacjami. Sieci zapewniają możliwość budowania solidnych i stabilnych interakcji. Główne wyzwania stoją przed nami w zrozumieniu, co te fascynujące nowe technologie oznaczają dla naszej infrastruktury finansowej.

Zmiany te wymagają nowego rodzaju absolwenta finansów. Program Duisenberg Honors w dziedzinie finansów i technologii szkoli Cię do opanowania tradycyjnych technik finansowych w połączeniu z rozwojem nauki o danych. Po ukończeniu programu będziesz w stanie zrozumieć techniki danych, sposób ich zastosowania w sektorze finansowym oraz sposób, w jaki mogą przekształcić przedsiębiorstwa. Chociaż nie będziesz specjalistą w dziedzinie danych, będziesz tworzył pomost między programistą a menedżerem. Zrozumiesz techników, zastosujesz techniki w sektorze finansowym i sprzedasz je światu zewnętrznemu.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Aby uzyskać informacje o wydobyciu z bardzo dużych repozytoriów tekstu, musisz wiedzieć, czego szukasz i jak go znaleźć. Program magisterski Text Mining AI szkoli wszystk ... [+]

Aby uzyskać informacje o wydobyciu z bardzo dużych repozytoriów tekstu, musisz wiedzieć, czego szukasz i jak go znaleźć. Program magisterski Text Mining AI szkoli wszystkich z tytułem licencjata lub magistra, jak korzystać z eksploracji tekstu, stosując techniki sztucznej inteligencji (AI). Dowiesz się, jakie są możliwości i ograniczenia oraz jak zastanowić się nad wynikami i aspektami interdyscyplinarnymi.

Co to jest AI Text Mining?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego istnieje potrzeba znalezienia informacji w tekście przy użyciu technik sztucznej inteligencji? Naukowcy i decydenci bardzo potrzebują informacji, które muszą znajdować się gdzieś w tekstowych dużych danych. Kilka przykładów:... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Ścieżka Filozofia prawa i zarządzania dwuletniej filozofii mistrzowskiej szkoli studentów, aby filozoficznie zastanowili się nad założeniami i podstawowymi cechami współc ... [+]

O

Ścieżka Filozofia prawa i zarządzania dwuletniej filozofii mistrzowskiej szkoli studentów, aby filozoficznie zastanowili się nad założeniami i podstawowymi cechami współczesnych zachodnich systemów prawnych. Program jest interdyscyplinarny. Ogólne kursy filozoficzne i specjalistyczne kursy z filozofii prawa połączone są z własnym wyborem kursów prawniczych. Studenci tego utworu zwykle kończą jednocześnie roczny magister prawa.

Program nauczania

Co to jest system prawny? Na jakich warunkach jest prawo? Czy obywatele nowoczesnych, liberalnych państw opiekuńczych są wolni i równi? Czy są jakieś naturalne prawa? Czy prawo międzynarodowe jest uzasadnione? Czy sprawiedliwość społeczna obowiązuje poza państwem? Jakie zrozumienie osoby leży u podstaw ustawodawstwa bioetycznego? Czy nowe formy technologii i zarządzania podważają standardy tego, czym jest autonomiczny podmiot prawny? Te i wiele innych pytań zostało poruszonych i poruszonych w dwuletnim teście mistrzowskim "Filozofia prawa i zarządzania".... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Czy interesujesz się polityką i chciałbyś specjalizować się w polityce europejskiej i perspektywie porównawczej? Roczny pełnoetatowy anglojęzyczny program studiów magiste ... [+]

O

Czy interesujesz się polityką i chciałbyś specjalizować się w polityce europejskiej i perspektywie porównawczej? Roczny pełnoetatowy anglojęzyczny program studiów magisterskich Political Science: European Public Policy może być właściwym wyborem. W tym programie magisterskim przeanalizujesz wpływ zmian społecznych, ekonomicznych i politycznych na europejskie systemy polityczne i instytucje rządowe zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i krajowym, z perspektywy porównawczej.

Zostaniesz poinstruowany na temat bieżących badań i debat politycznych, poznasz perspektywy teoretyczne i opracujesz wyrafinowane umiejętności badawcze, które zastosujesz do dwóch głównych wymiarów w polityce europejskiej. Jednym z nich jest sposób, w jaki polityka narodowa i struktury polityczne radzą sobie z globalnymi zmianami społecznymi i gospodarczymi oraz decyzjami ponadnarodowymi. Drugą jest to, w jaki sposób instytucje ponadnarodowe, takie jak UE, z kolei mają wpływ na interesy narodowe i mobilizację polityczną. Poprzez integrację tych dwóch punktów studenci specjalności Politologia: europejska polityka publiczna zdobędą podstawową wiedzę i zestaw umiejętności, które są bardzo poszukiwane na stanowiskach decyzyjnych na poziomach kształtowania polityki europejskiej i krajowej. Program oferuje spersonalizowane nauczanie przez uznany na całym świecie personel, którego wyniki badań zostały niedawno ocenione jako jedne z najlepszych w Europie w tej dziedzinie.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Specjalizacja Master w zarządzaniu zasobami ludzkimi odnosi się do procesu personalnej w organizacji, począwszy od rekrutacji i selekcji do promocji ... ... [+]

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Specjalizacja Master w zarządzaniu zasobami ludzkimi odnosi się do procesu personalnej w organizacjach, z rekrutacji i selekcji do awansu, przeniesienia i odlotów. Program koncentruje się na rozwoju i kontroli czynnika ludzkiego w kontekście pracy, która staje się coraz bardziej zróżnicowane. Jeśli wziąć Mistrza specjalizacji w HRM, otrzymają Państwo dyplom Business Administration, ale będzie specjalizować się w procesy wydajność personelu i rozwoju człowieka. To będzie nie tylko przygotować się do kariery w zasoby ludzkie, ale również jako stażysta zarządzania lub konsultant biznesowy. Wiedza nabyć pozwoli Ci rozwinąć i zastosować pomysły teoretyczne, a Twoje umiejętności rozwiązywania problemów będzie można skutecznie wszystkich rodzajów nowych lub nieznanych sytuacjach interdyscyplinarnych.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program jest Quantitative Finance Sukcesy 84-Ścieżka kredyt, który jest częścią programu studiów magisterskich w finansach. Weźmiesz trzy podstawowe kursy ... ... [+]

Master in Finance: Sukcesy Program Quantitative Finance

Program Quantitative Finance jest Tor Sukcesy 84-kredytowych, która jest częścią programu studiów magisterskich w dziedzinie finansów. Weźmiesz trzy podstawowe kursy w zakresie finansów (Investments, pochodne i ilościowe zarządzanie ryzykiem), a trzy zaawansowane metodologicznych kursy podstawowe w zakresie ekonometrii i matematyki finansowej. Można wybrać jeden z trzech przedmiotów z programów magisterskich w dziedzinie finansów, ekonometrii, matematyki studiów Ekonomia, zarządzanie i innych. Ta wolność wyboru pozwala wybrać własną specjalizację i stworzyć swój własny profil kariery. Będzie można podkreślić podstawowe zagadnienia metodologiczne, lub skupić się na zastosowanie zaawansowanej metodologii. W ciągu jednego roku będzie uczestniczyć wykłady, studium przypadku kompletnych zadań, prezentacje i prowadzenia szerokiej zadań badawczych. Program jest w języku angielskim. Absolwenci otrzymują tytuł magistra Finansów.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program teologii i religijne badaniach magisterskich oferuje studentom możliwość studiowania teologii, zarówno kontekstowe i klasycznej, w ... ... [+]

Magister teologii i Studiów Religijnych (badania)

Program teologii i religijne badaniach magisterska oferuje studentom możliwość studiowania teologii, zarówno kontekstowe oraz klasyczną, na poziomie zaawansowanym. Nasz oddany personel nauczania składa się z czołowych badaczy z VU University Amsterdam w terminie. Biorą udział w krajowych i międzynarodowych sieci w swoich dziedzinach i zapewnić stan wiedzy sztuki, aby upewnić się, że są gotowi sprostać wyzwaniom akademickich przodu. Na VU University Amsterdam możesz zrobić badania teologiczne w następujących dyscyplinach: studia biblijne, Historia Kościoła, Dogmatyka, Ecumenics, Świat Religie, filozofii religii, teologii i praktyczne socjalno Badania naukowe religii. Specjalizacja wybrać określi zawartość swojej teologii i religijne Studies programu osobistego (badania).... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Master ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy, doświadczeń i spostrzeżeń, czego potrzebujesz, aby stać się profesjonalnym autonomicznym w dziedzinie c ... [+]

Studia magisterskie z informatyki

Program Master ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy, doświadczeń i spostrzeżeń, musisz stać się samodzielnym specjalistą w dziedzinie informatyki. Dowiesz się wiele na temat tej technologii za systemy komputerowe, oprogramowanie, sieci i systemów internetowych. Program ma na celu zapewnienie solidnych podstaw do kariery w świecie biznesu, a także przygotować się do dalszej edukacji jako badacz naukowy. Istnieje kilka grup badawczych w Vrije Universiteit Amsterdam, gdzie będziesz miał możliwość kontynuowania pracy jako badacz naukowy. Dział Informatyki ma wiele połączeń z krajowymi i międzynarodowymi firmami, które mogą zaproponować Ci lotny start do kariery po ukończeniu studiów magisterskich. Absolwenci informatyki są bardzo potrzebne, a wielu z naszych studentów znaleźć pracę w wybranej dziedzinie specjalizacji.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Sprawy historii. Studia magisterskie w historii na VU trenuje, aby zostać zawodowym historykiem. Kurs jest szeroko zakrojona, a także pozwala na specjalizację w danej dzi ... [+]

Sprawy historii. Studia magisterskie w historii na VU trenuje, aby zostać zawodowym historykiem. Kurs jest szeroko zakrojona, a także pozwala na specjalizację w danej dziedzinie historii. Każda specjalizacja opiera się na jednym z krzeseł Wydziału Historii. Postęp swojej pracy osobiście prowadzony przez profesora. Według student, "Historia VU wyróżnia się swojej małej społeczności studentów i poparcie jej pracowników."

STRUKTURA PROGRAMU

Wszyscy studenci przestrzegać kilku podstawowych kursów. Oprócz wyboru programu nauczania szerokim magistra lub jedną z pięciu specjalności. Jeśli zdecydujesz się podążać program szerokim magistra następnie dokonać własnego wyboru z innych przedmiotów oferowanych. Każda specjalizacja jest podłączony do jednego lub kilku przewodniczących Wydziału Historycznego. Postęp swojej pracy osobiście prowadzony przez członka kadry akademickiej. Niektóre specjalizacje są w języku angielskim; inne są w języku niderlandzkim, ale z niektórych kursów w języku angielskim.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program naszej międzynarodowej hydrologii Mistrza jest w języku angielskim i wymaga dwóch lat studiów w celu uzyskania 120 ECTS (European Credit Transfer System), który . ... [+]

Mistrz Hydrologii

Zapewnienie, że nie ma wystarczającej ilości wody dobrej jakości w celu zaspokojenia potrzeb rosnącej liczby ludności na świecie jest trudnym wyzwaniem. Społeczeństwo potrzebuje hydrologami zarządzać światowych zasobów wodnych. W programie magistra Hydrologii, można badać procesy, które regulują ilość i jakość wody, jak przechodzi przez ekosystemy, gleby i rzek. Będziemy dostarczy Ci solidne podstawy teoretyczne, w połączeniu z badań hydrologicznych w obszarach tropikalnych Amazonii od regionów zmarzliny na Syberii. Master of Science in Hydrologii pozwala realizować karierę zawodową lub naukową w hydrologii.

Program Studium

... [-]
Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Computational nauka jest dyscypliną, która działa jako trzeci filar współczesnej nauki (obok nauki teoretycznej i eksperymentalnej) i obejmuje ... ... [+]

Master in Computational nauki

Chciałbyś zmierzyć tornado w wirtualnej rzeczywistości i przewidzieć jego intencje? Lub zrozumieć zachowanie rynków finansowych? Co, jeśli można symulować na wynik zabiegu, zanim zostanie wprowadzone w życie? Lub przewidzieć, jak tłum ruszy w razie katastrofy? Computational nauka jest dyscypliną, która działa jako trzeci filar współczesnej nauki (obok nauki teoretycznej i eksperymentalnej) i polega na modelowaniu, symulacji i analizy zjawisk świata poprzez obliczenia. To otwiera nowe okna na fizyczne i społeczne nauki, nauk o Ziemi i nauk o życiu na wielu poziomach skali.

Studiowanie Komputerowych w Amsterdamie

Uniwersytet w Amsterdamie i Vrije Universiteit Amsterdam oferują program łącznie. Będziesz uczyć się w Science Park Amsterdam i Campus VU w Amsterdamie. Wraz z kilkoma wiodącymi instytutami naukowymi w Parku Naukowego - takich jak Narodowy Instytut Badań Matematyki i Informatyki w Holandii (CWI) - mamy połączyły siły, aby stworzyć program. To daje wyjątkowe możliwości dla prowadzenia badania dyplomowy.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Magister rachunkowości i kontroli jest roczny program składający się z co najmniej siedmiu kursów i tezy. Program ustawia ... ... [+]

Magister rachunkowości i kontroli Magister rachunkowości i kontroli jest roczny program składający się z co najmniej siedmiu kursów i tezy. Program wyznacza szybkie tempo, z krótkimi okresami nauczania, skupionych sześciu tygodni, a następnie egzaminów. Trzon programu składa się z wymaganych kursów w sprawozdawczości finansowej, rachunkowości zarządczej, prawa korporacyjnego, ładu korporacyjnego i badań empirycznych w zakresie rachunkowości. Ponadto, będziesz miał możliwość podjęcia szeregu zajęć na tematy takie jak audyt, rachunkowość systemów informatycznych, kontroli zarządzania, corporate finance i teorii rachunkowości. Kursy składają się zwykle z wielu wykładów i aktywnych metod nauczania, z udziałem zarówno indywidualnych i pracy w grupie. Wreszcie, można napisać pracę magisterską o wartości 18 kredytów. Twoja praca będzie wykazać, że posiadają zarówno wiedzę na temat dyscypliny oczekuje się od zawodowych i aspirująca do badań, analiz i sprawozdawczości umiejętności wymagane kompetentnego badacza.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Program jednoroczną Mistrza i Religioznawstwo Teologia skupia się na konkretnych dziedzinach zawodowych. W tym magisterskich będziesz przygotowany do pracy zawodowej na t ... [+]

Magister teologii i Studiów Religijnych

Program jednoroczną Mistrza i Religioznawstwo Teologia skupia się na konkretnych dziedzinach zawodowych. W tym magisterskich będziesz przygotowany do pracy zawodowej na terenie lub poza instytucjami religijnymi. Możesz wybierać spośród różnych specjalności, które skupiają się na każdej swojej dziedzinie. Będziesz nie tylko w kursach które odbijają się na określonym obszarze lub kontekście zawodowym; Staż jest obowiązkowym elementem tego magistra, jak również. Oczywiście, można napisać pracę na zakończenie programu twojego pana. W całym programie będzie aktywnie trenował w toku badań i rozwoju osobistego. Pięć specjalizacje do wyboru są:... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Jako uczeń magistra, dowiesz się, do prowadzenia niezależnych badań w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI). Będziesz odkrywać pozyskiwania i modelowania wiedzy ... ... [+]

Master in Artificial Intelligence

Jako uczeń magistra, dowiesz się, do prowadzenia niezależnych badań w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI). Będziesz odkrywać nabycie wiedzy i modelowania, systemy multi-agent i technik, aby wyszukiwanie w Internecie bardziej wydajne i efektywne. Sztuczna inteligencja jest o inteligentne wszystkie środowiska, które wspierają ludzi w bardzo specjalnej sposób. Ponieważ inteligencja jest czymś więcej niż tylko logicznego myślenia, będzie czerpać wiedzy z całego spektrum akademickiego; z filozofii, logiki i psychologii, z informatyki, analizy językowej i matematyki.

Program w skrócie

Program Master w sztucznej inteligencji trwa dwa lata i składa się z 120 punktów ECTS. Niezależnie od specjalizacji wybierzesz, zakończyć program poprzez napisanie pracy magisterskiej. Można wybrać jeden z dwóch programów:... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam cieszy się wyjątkową lokalizacją w sercu biznesowej dzielnicy Amsterdamu, gdzie znajduje się wiele międzynarodowych kancelarii prawnych. Będą ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam cieszy się wyjątkową lokalizacją w sercu biznesowej dzielnicy Amsterdamu, gdzie znajduje się wiele międzynarodowych kancelarii prawnych. Będąc studentem Master International Business Law (IBL), będziesz mógł łączyć się w prawdziwym środowisku biznesowym. Niektóre kursy są prowadzone przez prawników, którzy mogą dać ci prawdziwe zrozumienie tego, jak działa prawo w praktyce. Zajęcia są małe, międzynarodowe i interaktywne. Mieszanka narodowości w ramach grupy nadaje programowi IBL dodatkowy wymiar.

STRUKTURA PROGRAMU IBL

Program studiów magisterskich w zakresie międzynarodowego prawa gospodarczego obejmuje obowiązkowe kursy, przedmioty do wyboru, seminarium badawcze i pracę magisterską. Studenci muszą wybrać specjalizację ("Transakcje profilowe" lub "Regulacje profilu"). Obowiązkowe kursy zapewniają ogólną podstawę prawną, natomiast w późniejszych zajęciach fakultatywnych koncentrują się na bardziej szczegółowych obszarach międzynarodowego prawa gospodarczego. Na ostatnim etapie napiszesz swoją pracę magisterską. Program IBL koncentruje się na zasadach i praktykach promowania międzynarodowych transakcji handlowych. Jego celem jest zrozumienie światowego systemu handlu i zasad międzynarodowych inwestycji, a także zbadanie prawnych aspektów praktyk biznesowych. Będziesz studiować główne obszary prawne i interakcje między podmiotami zaangażowanymi w transakcje. Ponadto będziesz rozwijać umiejętności przewidywania, analizowania i rozwiązywania problemów, które mogą pojawić się w Twojej przyszłej karierze: praktyka prawna międzynarodowego biznesu.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Niderlandy
Witryna
Telefon
+31 20 598 9898