Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Innowacyjny, zrównoważony i znaczący!

Czy chcesz przyczynić się do bardziej zrównoważonego świata i pracować nad swoim osobistym rozwojem? Studiuj w Van Hall Larenstein, najbardziej zrównoważonym Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Holandii! Oferujemy szereg unikalnych programów nauczania w języku angielskim, licencjackich, magisterskich i certyfikacyjnych w dziedzinach, w których Holandia występuje na szczycie. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany żywieniem czy handlem międzynarodowym, szukasz dyplomu licencjata w branży sportów konnych lub chcesz pracować nad celami zrównoważonego rozwoju ONZ, mamy odpowiedni program dla Ciebie!


Van Hall Larenstein znajduje się w dwóch miastach: Leeuwarden i Velp (Arnhem). Oba miasta studenckie są domem dla wielu uniwersytetów i są wypełnione międzynarodowymi studentami. Leeuwarden było Europejską Stolicą Kultury w 2018 roku i znajduje się w pobliżu holenderskich wysp. Ma przepiękne kanały przepływające przez miasto. W Velp znajduje się na osiedlu Larenstein: nowoczesny budynek otoczony soczystą zielenią, zaledwie kilka minut od tętniącego życiem historycznego centrum Arnhem.

Van Hall Larenstein ma bliskie związki z międzynarodowym światem biznesu i organizacjami pozarządowymi. Pozwala to zastosować teorię w praktyce: oprócz zdobywania cenionego doświadczenia zawodowego podczas staży zagranicznych, studenci wybierają się na wycieczki do firm, w których pracują w prawdziwych sprawach i zapraszamy profesjonalistów na wykłady gościnne. Jesteśmy głęboko przekonani, że międzynarodowe doświadczenie ma kluczowe znaczenie dla rozwoju naszych studentów, ponieważ kompetencje międzykulturowe są wymagane w niemal wszystkich dziedzinach kariery. Od samego początku będziesz rozwijać profesjonalną sieć studentów i kolegów z całego świata.

Linie komunikacji na naszej uczelni są krótkie: nasi uczniowie pracują w małych klasach z osobistą uwagą wykładowców. Nasze programy mają na celu umożliwienie dokonywania własnych wyborów. To przygotuje Cię na fascynującą karierę w dziedzinie zawodowej, która naprawdę ma znaczenie!

Dlaczego VHL?

  • W pełni anglojęzyczny program nauczania;
  • Nauka w największym "zielonym" uniwersytecie nauk stosowanych w Holandii;
  • Połącz teorię i praktykę, aby uzyskać przewagę na rynku pracy;
  • Zastosuj swoją wiedzę na (międzynarodowych) stażach: zawartych w twoim programie !;
  • Zwiększ możliwości kariery zawodowej poprzez bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami w trakcie programu;
  • Rozwijaj silne powiązania w kluczowych sektorach holenderskiej gospodarki;
  • Ucz się w małych klasach z osobistą uwagą nauczycieli.

Lokalizacje