Utrecht University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Utrechcie

Założona w 1636 r. Uniwersytet w Utrechcie jest uznanym międzynarodowym uniwersytetem badawczym, konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w Holandii, 17 miejsce w Europie kontynentalnej i ponad 100 najlepszych na świecie rankingów międzynarodowych oraz członkiem słynnej Europejskiej Ligi Uniwersytetów Badawczych.

Jeden z uczniów naszego międzynarodowego mistrza i absolwent podzielą się swoimi doświadczeniami studiowania i życia w Utrechcie i Holandii w ogóle. Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, przejdź na stronę internetową. Mamy nadzieję zobaczyć wkrótce online!

Innowacyjne i zorientowane na arenie międzynarodowej społeczności akademickiej

Dołączenie Uniwersytet w Utrechcie jako uczeń magistra będzie można część innowacyjnej i zorientowanej na arenie międzynarodowej społeczności akademickiej, która doprowadziła do przodu - nie mniej niż 12 noblistów - zaangażowanego w najnowocześniejsze i interdyscyplinarnego nauczania i badań naukowych.

Naukowcy Utrecht, które wniosły wyjątkowy wkład w rozwój społeczeństwa to noblista Christiaan Eijkman, jeden z odkrywców witaminy; neuropharmacologist David de Wied, który zdobył uznanie międzynarodowej i krajowej za odkrycie, że neuropeptydy (małe białka) kontrola aktywności mózgu i zachowania; oraz najnowszy laureata Nagrody Nobla Gerard 't Hooft, wybitny naukowiec w dziedzinie fizyki teoretycznej. Obejmują one również holenderski Johanny Westerdijk (tylko), pierwszą kobietą profesorem w Holandii.

Nauczanie osobiste i interaktywne

Na Uniwersytecie w Utrechcie będzie doświadczenie model edukacji o wysokiej jakości, który stoi do nauczania osobistego i interaktywnej na podstawie krytycznej refleksji i debaty, elastyczności i poziomu wyboru dla studentów, jak i stałego rozwoju zawodowego dla wykładowców.

Studenci i programy

Uniwersytet w Utrechcie liczy ponad 30.000 studentów z 118 krajów. Możesz wybrać spośród ponad 140 programów magisterskich, z czego 90 (+) jest nauczanych w języku angielskim oraz 32 programy szkoleniowe dla nauczycieli (zarówno w języku niderlandzkim, jak i angielskim) - najszerszy w Anglii program nauczania języka angielskiego. Program magisterski na uniwersytecie w Utrechcie jest programem 1- lub 2-letnim, prowadzącym do uzyskania tytułu magistra naukowego, magistra sztuki (MA) lub prawnego (LLM). Na szczycie Programu magistra można wziąć udział w programie Młodzi Innovators: selektywny 15 ECTS wyróżnieniem kurs na poziomie absolwenta.

Polu zawodowym

Połączenie z zakresu profesjonalnej konsekwentnie osadzone w programach nauczania programów uu pana. Centrum Kariery Usługi będą wspierać swoje przejście do holenderskiego lub międzynarodowym podyplomowego rynku pracy.

Top 5 najszczęśliwszych miejsc do życia

Angielski jest językiem powszechnie używanym w Holandii. Utrecht to piękne średniowieczne miasto, położony w Holandii. Amsterdam Schiphol Airpoft i niecałe pół godziny drogi, a tam są dogodne połączenia kolejowe w całej Europie. Z tego powodu BBC Travel umieścił Utrechta w "5 najbardziej szczęśliwych miejscach Iive".

Jak złożyć wniosek?

Nasz proces aplikacji odbywa się online. Proszę odwiedzić naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu aplikacji.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych programów magisterskich, skontaktuj się z nami. Usługi dla studentów, od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00 Tel: +31 30 253 7000 E-mail: study@uu.nl Adres dla gości: UU for U, usługi dla studentów, Heidelberglaan 6, de Uithof

Lokalizacje

Utrecht

Utrecht University

Address
Domplein,29
3512 JE Utrecht, Utrecht, Niderlandy
Telefon
+31 30 253 3550

Programy

MA