University of Amsterdam

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Amsterdamie

Nowoczesny kampus uniwersytecki z miasta-centralną, Uniwersytet w Amsterdamie (UVA) ma bogatą historię i swoje korzenie z powrotem do 1632 roku, kiedy powstała Athenaeum Illustre do szkolenia studentów w handlu i filozofii.

UVA jest zorientowany na arenie międzynarodowej uniwersytetu badania i konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych uczelni w Europie. UVA ma zapewnić inspirujące środowisko międzynarodowe akademickiego, w którym zarówno pracownicy i studenci mogą rozwijać swoje talenty optymalnie. Oprócz szerokiego zakresu angielsko-nauczanych magisterskich, Uniwersytet oferuje szereg programów angielsko-nauczył licencjackich i ponad 15 kursów szkoły letniej.

Heart of Amsterdam

Amsterdam jest finansowe, kulturalne i twórcze centrum Holandii. Jest domem dla wielu międzynarodowych i lokalnych firm, organizacji i instytucji. Język angielski jest powszechnie używany i rozumiany w Amsterdamie i centrum miasta jest łatwe dla mieszkańców międzynarodowych dostęp i poruszanie się. Amsterdam jest również uznana za jedną z najbezpieczniejszych miast na całym świecie i drugim najbezpieczniejszym miastem w Europie.

Zamiast zacisznej kampusu, UVA posiada cztery zintegrowane kampusy miejskie w całym Amsterdamie. Zajęcia odbywają się w urokliwych, starych budynków w całym centrum miasta lub w state-of-the-art udogodnienia w Amsterdamie Science Park.

Studia w międzynarodowym środowisku

Silna orientacja międzynarodowa UVA znajduje odzwierciedlenie w programach nauczania w różnych programów studiów. Duży wybór angielsko-nauczanych programów sprawia, że ​​UVA bardziej dostępne dla zagranicznych studentów, niż większość innych europejskich uczelni. UVA posiada również rozbudowaną sieć partnerskich uczelni zagranicznych, ułatwianiu wymiany studentów i pracowników.

Badania

Test Uniwersytet w Amsterdamie ma znakomitą reputację w dziedzinie badań i znajduje się wśród najlepszych w wielu dziedzinach na świecie. Jego aplikacja różne programy badawcze zorientowane są często multidyscyplinarne i koncentruje się na kwestiach społecznych. Społeczność UVA składa się z niezależnych myślicieli, którzy ośmielają się kwestionować dogmaty i otwarcie kwestionować nawzajem swoje opinie.

Stypendia dla międzynarodowego talentu

UVA stworzyła kilka programów stypendialnych zaprojektowane specjalnie do zaoferowania, utalentowanych i zmotywowanych studentów spoza UE / EOG okazję uczestniczyć programu magistra w naszej instytucji: Merit Stypendium Amsterdam, stypendium Amsterdam Excellence, stypendium Holland i stypendium Amsterdam Science Talent ,

Dalsze dane kontaktowe:

Service Desk Student znajduje się w Kampusie Roeterseiland, w centralnej sali na parterze Building E, Roetersstraat 11, 1018 WB Amsterdam.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Zobacz programy magisterskie » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Magisterskie » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Badania W Zakresie Komunikacji I Badań Informacyjnych: Argumentacja, Retoryka I Komunikacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

[-]

Dziedzictwo: Studia Magisterskie Studia Dziedzictwa I Pamięci

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Dziedzictwa i Studiów pamięci na UVA jest interdyscyplinarny program prowadzone przez historyków kultury, historyków sztuki, historyków architektury, archeologów i socjologów. [+]

Podwójny programy magisterskie (MA) Dziedzictwa i pamięci Studia na UVA to interdyscyplinarny program prowadzone przez historyków kultury, historyków sztuki, historyków architektury, archeologów i socjologów. Badanie kult dziedzictwa Na całym świecie, istotna zmiana ma miejsce w sektorze kultury i sztuki. Do niedawna sektor ten skupia się głównie na temat muzeów, teatrów i sal koncertowych. Jednak teraz jesteśmy świadkami zauważalny musealisation krajobrazów, obszarów miejskich i budynków, a nawet niematerialnych przejawów kultury życia codziennego. To sprawia, że ​​nasze środowisko miejskie i wiejskie coraz etap zarządzane i nostalgiczne. Jaką rolę odgrywają kult dziedzictwa w naszej relacji z przeszłości? Jak to się ma do klasycznego kanonu kultury i sztuki, ochrony archeologicznych Records, zabytków, wnętrz i dzieł sztuki, krajowej i europejskiej polityki kulturalnej, szybko rozwijającym się sektorze kultury i dziedzictwa turystyki i problem wielokulturowości i osobiste lub krajowym tożsamość? Te pytania są kluczowe dla programu studiów magisterskich w dziedzictwo i pamięć Studiów. Dziedzictwa i pamięci Studia na UVA Podobnie jak w podejściu do anglosaskiej "Krajoznawcza", będziesz studiować dziedzictwa kulturowego z perspektywy historycznej i przestrzennej-. Będziesz badać różne znaczenia dołączonych do dziedzictwa w muzealnych i edukacyjnych kontekście (tj wymienionych budynków, parków rozrywki, mediów wizualnych i turystyki). Jak radzić sobie z nieodłącznych sprzeczności historycznego "warstw", autentyczności, zachowania muzealnych, zarządzanie krajowymi artefaktów dziedzictwa i doświadczenia turystycznego jest jednym z kluczowych zagadnień w tym programie. Dziedzictwa i Studiów pamięci jest Program podwójnego Mistrza, czyli służy jako przygotowania akademickiego dla konkretnego zawodu. Staż jest ważną częścią programu. W ten sposób, program oferuje wyjątkowe połączenie praktycznych doświadczeń, specjalistycznej wiedzy i refleksji teoretycznej.... [-]

Dziedzictwo: Studia Magisterskie Studia Muzealne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Badania Muzeum na UVA jest Program jedyną uczelnią magistra w Holandii, która koncentruje się na multidyscyplinarnym dziedzinie muzealnych. Sercem programu tego Mistrza, wcześniej nazywana badania Museum, jest sześciomiesięczny staż w muzeum. [+]

Podwójny programy magisterskie (MA) Muzealnictwo na UVA jest Program jedyną uczelnią magistra w Holandii, która koncentruje się na multidyscyplinarnym dziedzinie muzealnych. Sercem programu tego Mistrza, wcześniej nazywana badania Museum, jest sześciomiesięczny staż w muzeum. Solidna podstawa do pracy w muzeum Test Studia magisterskie Muzeum przygotowuje do pozycji w szerszym zakresie zawodów muzealnych. Zyskasz doświadczenie z pierwszej ręki sektora podczas studiów, kiedy ukończyć intensywny staż w holenderskim lub zagranicznym muzeum. Muzealnych świat jest w ciągłym ruchu. Ważne wydarzenia historyczne są następnie poważnych zmian społecznych. Muzea odzwierciedlają to poprzez wystawy, zmian w polityce nabycia i innowacji architektonicznych. W tym samym czasie, internacjonalizacja i globalizacja wymaga stałej repozycjonowanie. Program UVA magistra Studiów Muzeum podkreśla publiczny wizerunek muzeum: gdzie goście wchodzą i gdzie zbiory opowiadają swoje historie. Muzea zorganizować swoje kolekcje odzwierciedlają historię, że chcesz powiedzieć. Koncepcja ta opiera się na badaniach naukowych do eksponatów, ale wiąże się także z ideologii i władzy politycznej, religijnej i gospodarczej. Pytanie, które historie są opowiedziana przez które obiekty stale ulec zmianie. Badania Muzeum bada dynamikę i rację istnienia muzeów dziedzictwa, takich jak te, koncentrując się na antyki, archeologii, etnografii, historii i sztuki, muzeów. To jest zawsze wykonywane z litego podstawie kulturalno-historii oraz w kontekście międzynarodowym. Czy chcesz organizować wystawy, opracowanie projektów edukacyjnych, zarządzania muzea, tworzenie polityki, prowadzenia badań naukowych lub pisać recenzje: wszystko zaczyna się solidną podstawę wiedzy, twórczego myślenia i krytycznej postawy. Absolwenci programu UVA magistra Studiów Muzeum pracuje obecnie jako organizatorów targów, kuratorów, pracowników oświatowych, oficerów politycznych, kierowników projektów, naukowców i dyrektorów. Certyfikat stopnia Muzeum... [-]

MA Classics and Ancient Civilizations: Classics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Poprzez łączenie ich zasobów w Acasa, dwa uniwersytety z siedzibą w Amsterdamie oferuje najszerszy pakiet programów magisterskich w dziedzinie starożytności w Holandii.

Struktura programu

Mistrza Program obejmuje 60 Classics punktów ECTS:

Praca

Pracy magisterskiej (18 ECTS) raporty dotyczące badań przeprowadzonych przez studenta pod nadzorem dwóch pracowników naukowych biorących udział w programie. Temat pracy muszą być wzajemnie uzgodnione przez studenta i doradcy akademickiego.

[-]

MA European Studies: East European Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Studium Europy Wschodniej na Uniwersytecie w Amsterdamie

Rozległe i otwarte granicy regionu Europy na wschodzie - z Polski i Bałkanów do Uralu i Kaukazu - było podstawą najbardziej radykalnych przemian i dramatycznych konfliktów, które ukształtowały współczesną epokę.

Będziesz powiększyć budowania narodu i konfliktów w podregionach, takich jak Kaukaz, Ukraina / Krym, czy na Bałkanach i na temat relacji między nacjonalizmem i politycznego islamu lub chrześcijańskiej ortodoksji. Założona w 1948 roku, Program naszego Mistrza jest teraz wita zagranicznych studentów i oferuje wyjątkową okazję do interdyscyplinarnych szkoleń w rygorystyczny Studium Europy Wschodniej:... [-]


MA Filozofia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master filozofii jest najbardziej inclusive w swoim rodzaju w Holandii. Obejmuje szeroki zakres tematów i ma silną międzynarodową ostrości. Program zapoznaje uczniów z jednym lub więcej podobszarów filozofii, i bada zarówno anglosaski i filozofii europejskiej. [+]

Inclusive i szerokie Test Magisterskie Filozofia jest najszerszy w swoim rodzaju w Holandii. Obejmuje szeroki zakres tematów i ma silną międzynarodową ostrości. Program zapoznaje uczniów z jednym lub więcej podobszarów filozofii, i bada zarówno anglosaski i filozofii europejskiej. Studenci nabywają umiejętności formułowania, analizowania i omówienia problemów filozoficznych, a także sformułować i przedstawić skierowane pytania badawcze w ramach szerszego programu badawczego. Studiując filozofię na Uniwersytecie w Amsterdamie Uniwersytet w Amsterdamie programu filozofii jest najbardziej inclusive w swoim rodzaju w Holandii. Studenci mogą wybrać kursy w filozofii z szerokiego wyboru kursów oferowanych przez Wydział Filozoficzny. Kursy są pogrupowane w następujących tematach: Tradycji filozoficznej w kontekście Krytyczna Teoria kultury: Sztuka, Kultura i media Filozofia i Spraw Publicznych Logika i Język: Umysł, ciało i zachowania Filozofia na UVA jest wysoko ceniony w zakresie jakości badań i nauczania, i został uznany za najlepszy w Holandii na drugi rok z rzędu w światowym rankingu QS University w 2012 roku według tematu. Certyfikat stopnia Filozofia jest akredytowanym studiów. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra z filozofii i tytuł Master of Arts (MA). Program Studenci mogą kompilować swoje programy w oparciu o własne interesy, ale kursy w filozofii dodając do 30 punktów musi być wybrany z wyboru kursów przez Wydział Filozofii. Około dwie trzecie z tych kursów są prowadzone w języku angielskim, i są otwarte zarówno dla studentów międzynarodowych i holenderskich. Struktura programu Program Master Filozofia obejmuje 60 punktów ECTS: 42 punktów dla kursów podstawowych i obieralnych 18 kredytów dla projektu pracy magisterskiej [-]

Magister Archeologii: Archeologia Północno Zachodniej Europie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Test Magisterskie Archeologia Północno-Zachodniej Europy obejmuje okres od późnej epoki żelaza do epoce nowożytnej. Dwie specjalizacje w tym programie to: - Pod koniec epoki żelaza i Roman Archeologia Północno-Zachodniej Europie. - Średniowieczu i wczesnej nowoczesnej archeologii. [+]

Edukacja i badania powiązane Test Magisterskie Archeologia Północno-Zachodniej Europy obejmuje okres od późnej epoki żelaza do epoce nowożytnej. Dwie specjalizacje w tym programie to: - Pod koniec epoki żelaza i Roman Archeologia Północno-Zachodniej Europie. - Średniowieczu i wczesnej nowoczesnej archeologii. Obie specjalizacje ściśle powiązać z aktualnych badań w Holandii w ogóle i Amsterdamu w szczególności. Acasa: Archeologia w Amsterdamie Począwszy od września 2012 roku, Uniwersytet w Amsterdamie (UVA) i VU University Amsterdam (VU) oferują wspólne magistra archeologii przez Amsterdam Centrum Studiów Starożytnych i Archeologii (Acasa). To łączenie zasobów oznacza, że ​​będziesz mieć możliwość wyboru między różnymi pakietami Oczywiście, jak również możliwość specjalnie przygotować się do kariery zawodowej, czy to w archeologii handlowej, polityki archeologii lub badań naukowych. Będziesz uczestniczyć w wykładach na zarówno UVA i VU. Wykładowca mówi: Jerzy Gawroński, Szef działu archeologii zabytków i archeologii Prezydium miasta Amsterdam, i profesor archeologii na Acasa: "budowa linii metra / Południe Północnej umożliwia archeologów w celu zdobycia nowej wiedzy o historii Amsterdamu. Głębokość, na którą jest kopany, a miejsce, gdzie rzeka Amstel pobiegł, aby wykopaliska wyjątkowy. Archeolodzy wykopać tysiące zabytków z terenu budowy na co dzień. " Certyfikat stopnia Archeologia Northwestern Europie jest akredytowanym studiów Archeologii. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra archeologii i tytuł Master of Arts (MA). Program Program daje znaczną uwagę na tematy, takie jak archeologia rozliczeniowego, archeologii miejsc kultu i pochówku, procesów integracyjnych w Imperium Rzymskiego i badań centrów miast i badań kultury materialnej. Te tematy są już ściśle powiązane z wynikami ostatnich badań... [-]

Magister Archeologii: Archeologii śródziemnomorskiej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master Archeologii Śródziemnomorskiej powiązana z długich, ale bardzo aktualnych, dyscyplinarnych tradycji UVA i VU University, który ... [+]

Master of Arts w archeologii: Archeologia śródziemnomorska

 

Początki w: wrzesień

Język wykładowy: angielski

Program Master Archeologii Śródziemnomorskiej powiązana z długich, ale bardzo aktualnych, dyscyplinarnych tradycji UVA i Uniwersytetu VU, które zawierają uwagi do badania w oparciu o archeologii, obiektów i - dla interakcji i połączenia - także twórców i użytkowników. Wspólna siła UVA i VU jest ich długa tradycja wykonywania badań w rejonie Morza Śródziemnego. To wynika z dużej ilości projektów terenowych we Włoszech i Grecji, a także w zbiorach muzealnych w Muzeum Allard Pierson.

 

 

Program

... [-]

Magister Archeologii: Krajobraz I Dziedzictwo

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Master Program Archeologia: Krajobraz i dziedzictwo nie jest przymocowany do granic geograficznych lub chronologicznym, ale tematycznie z oferty krajobrazów archeologicznych i dziedzictwa archeologicznego w różnych społeczeństwach. [+]

Przekraczanie granic Test Program Master Archeologia: Krajobraz i dziedzictwo nie jest przymocowany do granic geograficznych lub chronologicznym, ale zajmuje tematycznie z krajobrazów archeologicznych i dziedzictwa archeologicznego w różnych społeczeństwach. W ramach programu studenci mogą zdecydować się na specjalizację Krajobraz Archeologii i Dziedzictwa Archeologicznego. W obu kierunkach studenci zdobędą wiedzę pojęciową krajobrazów i zabytków archeologicznych w ich nowoczesnych wnętrzach, z naciskiem na zarządzania dziedzictwem i polityki. Acasa: Archeologia w Amsterdamie Począwszy od września 2012 roku, Uniwersytet w Amsterdamie (UVA) i VU University Amsterdam (VU) oferują wspólne magistra archeologii przez Amsterdam Centrum Studiów Starożytnych i Archeologii (Acasa). To łączenie zasobów oznacza, że ​​będziesz mieć możliwość wyboru między różnymi pakietami Oczywiście, jak również możliwość specjalnie przygotować się do kariery zawodowej, czy to w archeologii handlowej, polityki archeologii lub badań naukowych. Będziesz uczestniczyć w wykładach na zarówno UVA i VU. Wykładowca mówi: Dr Gert Jan van Wijngaarden, Profesor nadzwyczajny Archeologii Śródziemnomorskiej w Acasa: "Wszystko terenowe archeologiczne w obrębie Acasa prowadzona jest w ścisłej współpracy z lokalnymi usług archeologicznych. Na przykład, nasz projekt na Zakynthos w Grecji obejmuje wykopów, badań terenowych, teledetekcji i wywiady z mieszkańcami. Podobnie jak w innych projektach, jest idealnym poligonem dla studentów na różnych poziomach i odsetek. Certyfikat stopnia Krajobrazu i dziedzictwa jest akredytowanym studiów Archeologii. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra archeologii i tytuł Master of Arts (MA). Program Mistrza Archeologia Program: Krajobraz i Dziedzictwa obejmuje dwie specjalizacje: Archeologia Krajobrazu Krajobraz Archeologia jest specjalizacja, która jest dobrze rozwinięta w VU i UVA. Holandia (duże wykopaliska skali)... [-]

Magister Językoznawstwa: Język I Edukacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Master Program Język i Edukacji bada język z acquisitional, pragmatyczne i edukacyjnego punktu widzenia. To zapewnia studentom wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauki języków instytucjonalnych i pedagogiki języka. [+]

Test Pański program języka i Edukacji bada język z acquisitional, pragmatyczne i edukacyjnego punktu widzenia. To zapewnia studentom wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauki języków instytucjonalnych i pedagogiki języka. Znaczenie uczenia się i nauczania L2 Wysoka jakość edukacji L2 ma zasadnicze znaczenie w świecie, w którym kontakty między ludźmi z różnych części świata w celach biznesowych i turystycznych stały się codziennie rutyna. W przeciwieństwie do wielu innych krajów europejskich, w Holandii ma bogatą tradycję w kształceniu i nauczaniu L2. Badania pokazują jednak, że holenderskie ludzie często przeceniają swoje umiejętności L2. Jeśli Holendrzy i ich europejskich odpowiedników, chcą nadążać w zglobalizowanej gospodarce, będą musiały znacznie rozszerzyć i poprawić swoją znajomość języków obcych. Ambicją krajów członkowskich Unii Europejskiej (i holenderskiego rządu), że wszyscy obywatele powinni mówić dwoma językami obcymi (przy wysokim poziomie średniozaawansowanym) rodzi szereg ważnych pytań. Czy jest to realny cel? Jakie strategie pedagogiczne zapewnią, że więcej ludzi nauczyć więcej języków na wyższym poziomie? W jakim wieku należy zacząć naukę języków obcych w szkole? Skąd weźmiemy pod uwagę rosnącą liczbę dzieci uwzględnieniu których pierwszym językiem nie jest język instytucjonalne stosowane w szkole? w Program MA Język i edukacja oferowanych przez University of Amsterdam skupiamy się na te pytania i nie tylko. Program został ustanowiony dla studentów językowych różnych języków i grup językowych (angielski, niemiecki, francuski, włoski, skandynawskie, słowiańskie, hiszpański), którzy są zainteresowani używania języka i nauki języków obcych w ramach kontekście edukacyjnym. Język i edukacja na UVA Master program języka i edukacji oferuje studentom możliwość nauki języków używanych i nauczania języków... [-]

Magister Literaturoznawstwa: Literatura I Kultura Angielski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master Studies literackie: literatura angielska i Kultura przeznaczony dla studentów, których zainteresowania naukowe i tła są w badaniach literackich i kultury europejskiej w szerokim tego słowa znaczeniu, ale w szczególności literatury angielskiej i Kultury, a także światowej literatury w języku angielskim. [+]

Literatura angielska z szerokiej perspektywy Program Master Studies literackie: literatura angielska i Kultura przeznaczony dla studentów, których zainteresowania naukowe i tła są w badaniach literackich i kultury europejskiej w szerokim tego słowa znaczeniu, ale w szczególności literatury angielskiej i Kultury, a także światowej literatury w języku angielskim. Ponadto program daje również studentów uczestniczących możliwość odkrywania powiązań literatury z innymi rodzajami obiektów kulturalnych, takich jak filmy, mediów cyfrowych i sztuk wizualnych. Certyfikat stopnia English Literature and Culture jest akredytowanym Program stopień literaturoznawstwa. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w zakresie literaturoznawstwa i tytuł Master of Arts (MA). Wiedza o literaturze: English Literature and Culture Literatura angielska jest specjalizacja w ramach programu MA literaturoznawstwa. Specjalizacja jest zakorzenione w analizie literackiej, ale także działa na czele interdyscyplinarnych nauk humanistycznych stypendium. W szczególności, zapewnia studentom wgląd w historii i teorii literatury w języku angielskim i bada jego związek z innymi mediami, podczas gdy w procesie angażowania kluczowych kwestii problemowych intelektualnego społeczeństwa, polityki i kultury. Literatura angielska jest rozumiane w najszerszym tego słowa znaczeniu, jak różnorodne i złożone trybie wypowiedzi, która zawiera utwory z amerykańskich, brytyjskich, Commonwealth i kontekstach postkolonialnych. Perspektywy kariery Program Master English Literature and Culture przygotowuje studentów do kariery w każdym sektorze życia kulturalnego, edukacji, publishing, dziennikarstwo, media, komunikacja i służby cywilnej. Absolwenci mogą również udać się do prowadzenia studiów doktoranckich na UVA, innego holenderskiego uniwersytetu lub uczelni za granicą. W zależności od konkretnego obszaru zainteresowania, absolwenci mogą zdecydować się na kontynuowanie w Mistrz Badawcze jest w literaturoznawstwa... [-]

Magisterów W Dziedzinie Sztuki I Kultury: Sztuki Niderlandów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Dwuletni program Research Master of Arts koncentruje się na artystycznej tradycji Holandii od około 1400 do 1900 roku, obejmując dziedziny wczesnej sztuki niderlandzkiej, holenderskiej i flamandzkiej sztuki Złotego Wieku oraz sztuki współczesnej z XIX i wczesnego okresu 20 wieków. [+]

Dwuletni program Research Master of Arts koncentruje się na artystycznej tradycji Holandii od około 1400 do 1900 roku, obejmując dziedziny wczesnej sztuki niderlandzkiej, holenderskiej i flamandzkiej sztuki Złotego Wieku oraz sztuki współczesnej od XIX i wczesnej. 20 wieków.

Studiując sztukę Holandii

W okresie objętym sztuką holenderską sztuka rozkwitała w miastach takich jak Brugia, Ghent, Antwerpia, Haarlem, Delft i Amsterdam, a tradycja niderlandzka została ukształtowana przez światowej sławy artystów, takich jak Jan van Eyck i Rogier van der Weyden , Jheronimus Bosch i Pieter Bruegel, Rubens, Jordaens i Van Dyck, Frans Hals, Rembrandt i Vermeer oraz Vincent van Gogh i Piet Mondrian.... [-]


MA in Heritage Studies: Archival and Information Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 18 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

In the one-year Master's programme in Archival and Information Studies you will concentrate on Information Studies, and develop the skills, competences and understandings necessary to become an Information Specialist in today's dynamic digital world. [+]

In the one-year Master's programme in Archival and Information Studies you will concentrate on Information Studies, and develop the skills, competences and understandings necessary to become an Information Specialist in today's dynamic digital world.

Our new and dynamic digital age

Information, data, media and digitality have become ubiquitous features of our social, economic and political lives. All the world is connected and media and computational technologies have already converged into a small device we carry around in our pockets. News is sampled rather than broadcast. We converse through snippets of information shared via junk radio bands to a global clique. This digital hyper-archive of information is not only a resource to be accessed and consulted, but, as never before, the constituent data for new questions, new enquiries and new intrusions into our social and political lives. The methods of the previous age, methods of representation and fixed association, no longer apply to this new, dynamic, digital information world.... [-]


MA in Theology and Religious Studies: Islam in the Modern World

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

[+]

Certyfikat stopnia

Struktura programu

18 kredytów dla kursów podstawowych 18 kredytów dla pracy magisterskiej. [-]

MA in Theology and Religious Studies: Religious Diversity in Europe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Europe’s cultural history is characterised by religious exchange, adaptations and conflict within a global context. In this Master's programme you will explore past and present religious diversities within and beyond their European contexts. [+]

Europe’s cultural history is characterised by religious exchange, adaptations and conflict within a global context. In this Master's programme you will explore past and present religious diversities within and beyond their European contexts.

The cultural history of religious diversity

In the Master’s in Religious Diversity in Europe, you will study the religious field from a historical as well as a social scientific perspective. Taking the present day situation as a point of departure, you will reflect on religion’s multiple entanglements in history, culture, society and the individual. As such, the programme offers exciting opportunities to students who enjoy studying religious texts, traditions and practices, and theoretical issues related to religious diversity in Europe.... [-]


MA Literary Studies: Comparative Literature

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

[+]

Certyfikat stopnia

Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w zakresie literaturoznawstwa i tytuł Master of Arts (MA).

18 kredytów na pracę magisterską [-]

MA Literary Studies: Literature, Culture and Society

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

[+]

Słowiański hiszpański . . Certyfikat stopnia

Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w zakresie literaturoznawstwa i tytuł Master of Arts (MA).

Struktura programu:

[-]

MA Literary Studies: Literature and Education

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

[+]

Certyfikat stopnia

Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w zakresie literaturoznawstwa i tytuł Master of Arts (MA).

[-]

Ma Po Angielsku

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Z licencjatem w języku angielskim i kulturze można dodatkowo specjalizować się w języku angielskim i literaturze w ramach trzech programów magisterskich, z których każdy ma inny cel. [+]

Cztery sposoby specjalizacji w języku angielskim

Z licencjatem w języku angielskim i kulturze można dodatkowo specjalizować się w języku angielskim i literaturze w ramach trzech programów magisterskich, z których każdy ma inny cel.

Językoznawstwo: język i wykształcenie

Master program języka i edukacji oferuje studentom możliwość nauki języków używanych i nauczania języków obcych i nauki w obrębie instytucjonalnych ram edukacyjnych.

Językoznawstwo: język i społeczeństwo

W świecie globalizacji wymagana jest głęboka znajomość języków europejskich międzykulturowej komunikacji biznesowej. Chociaż globalne English może służyć jako lingua franca w kontaktach międzynarodowych, w wielu sytuacjach jest gruntowna znajomość używania języka ojczystego partnera biznesowego może być bardzo owocna.... [-]


Master Of Arts (MA) W Badaniach Europejskich: Tożsamości I Integracji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master Studies Europejska: Tożsamość i Integracja oferuje wgląd w różne aspekty tożsamości europejskiej i procesu ... [+]

Master of Arts (MA) w Studiów Europejskich: tożsamości i integracji

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program Master Studies Europejska: Tożsamość i Integracja oferuje wgląd w różne aspekty tożsamości europejskiej i procesu integracji europejskiej. Studenci zbadać Europę i rozwoju idei Europy, a to z kolei śledzić powstania Unii Europejskiej. Poprzez zbadanie granic, obrazy i polityki Europie, program ma na celu dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy o współczesnej historii Europy, kultury i integracji.

 

 

Program

Program Master Studies Europejska: Tożsamość i Integracja ma na celu dostarczenie studentom pogłębionej wiedzy współczesnej integracji europejskiej, historii i kultury. Kursy obowiązkowe badania stosunków wewnętrznych i zewnętrznych UE w kontekście współczesnych wydarzeń i polityki. Ponadto, studenci mogą wybierać spośród różnych zajęć, które skupiają się na różne tematy, takie jak:... [-]


Master Of Arts (MA) W Badaniach Holokaustu I Ludobójstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Program Master Holokaustu i Studiów Ludobójstwa jest unikalny w Holandii. Kursy są przewidziane przez nowe Centrum Holokaustu i ... [+]

Master of Arts (MA) w Holokaustu i Studiów Ludobójstwa

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Słowo ludobójstwo natychmiast przywołuje obrazy z masowej zagłady Żydów podczas II wojny światowej. Ale są też inne przykłady XX-wieczne ludobójstwa: w czasie I wojny światowej, byli systematycznie prześladowani Ormianie i zamordowany, a ostatnio w czasie wojny domowej w Rwandzie Tutsi i umiarkowanych Hutu byli również ofiarami ludobójstwa. Czy tego rodzaju dewastacji typowe zjawisko wynikające z XX wieku ludobójczej ideologii? Program Holokaustu i Studiów Ludobójstwa, które jest częścią magistrem historii, próbuje zbadać tę kwestię.... [-]


Master Of Arts (MA) W Badaniach Literackich (wg Badań)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Literatura oferuje nam możliwości, aby doświadczyć światy poza naszym okoliczności i sytuacji. Literatura jest zawsze większa niż interpretacje inspiruje ... [+]

Master of Arts (MA) w badaniach literackich (Research)

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Literatura oferuje nam możliwości, aby doświadczyć światy poza naszym okoliczności i sytuacji. Literatura jest zawsze większa niż interpretacje skłaniając nas i wzywa nas do spełnienia tekstu poprzez rozszerzenie naszego własnego układu odniesienia. W tym programie jest studiował literaturę jako pole zróżnicowanym kulturowo i historycznie, jak i jako praxis historyczną historycznie przeniesienie kanon. Studiując literaturę jako zjawisko międzykulturowego, kurs przyjmuje punktu widzenia komparatystyki. Program badań magisterskie studia literackie oferuje teoretycznie i historycznie poinformowany badania różnorodności i złożoności diachronicznej literatury.... [-]


Master Of Arts (MA) W Badaniach Teologicznych I Religijnych: Religioznawstwo

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Program Master Religioznawstwo oferuje ekscytujące możliwości dla studentów, którzy korzystają studia religijne teksty, tradycje i praktyki, a ... [+]

Master of Arts (MA) w teologii i religioznawstwa: religioznawstwo

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program Master Religioznawstwo oferuje ekscytujące możliwości dla studentów, którzy korzystają studia religijne teksty, tradycji i praktyk oraz zagadnienia teoretyczne związane z różnorodności religijnej. Program ma silny nacisk na historycznych korzeni pluralizmu religijnego w Europie i basenie Morza Śródziemnego w ogóle, a na wielu form religii, które pojawiły się w społeczeństwach europejskich. Kursy oferowane są, że odnoszą się do żydowskich, chrześcijańskich i islamskich tekstów i tradycji, a także ezoteryczne "pogańskich" i prądów od starożytności do współczesności. W ramach programu, studenci mogą wybrać specjalizację studiów biblijnych, która oferuje szeroką gamę kursów obejmujących Biblii hebrajskiej i Nowy Testament, literatury żydowskiej z okresie Drugiej Świątyni i wczesnej epoki, rabinicznej i Wczesnego literatury chrześcijańskiej. Specjalizacja koncentruje się na kontekstach historycznych i literackich, w których Biblia miały kształt, a także bogatej historii jego interpretacji w różnych momentach i sytuacjach. Studenci mogą również wybrać specjalizację tradycji religijnych w Europie, która ma silny nacisk na historycznych korzeni pluralizmu religijnego w Europie i basenie Morza Śródziemnego w ogóle, a także na wielu form religii, które pojawiły w społeczeństwach europejskich... [-]


Master Of Arts (MA) W Historii: American Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Program Master American Studies bada historię Stanów Zjednoczonych, aby zrozumieć, co jest o tym wyraźnie amerykański społeczeństwa i kultury ... [+]

Master of Arts (MA) w historii: amerykańscy Badania

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Przez prawie 70 lat Stany Zjednoczone był dominującą potęgą globalną. Program Master American Studies bada historię Stanów Zjednoczonych, aby zrozumieć, co jest o tym wyraźnie amerykański społeczeństwa i kultury, która jednocześnie ma takiego globalnego odwołania i ogromną siłę militarną. Program Studiów Amerykańskich na Uniwersytecie w Amsterdamie ma charakter interdyscyplinarny w swoim podejściu, połączenie historii i nauk społecznych. Choć program zawsze uważała USA z perspektywy międzynarodowej i porównawczej, że niedawno został poszerzony o nową perspektywę globalną. Tematy centralne w programie są: Amerykańska demokracja, stosunki dyplomatyczne i wojskowe amerykańsko-europejska, amerykanizacji Europy i zarzuty dotyczące amerykańskiego imperializmu kulturowego.... [-]


Master Of Arts (MA) W Językoznawstwie (wg Badań)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master Badań Lingwistyki daje studentom możliwość specjalizacji w szerokim zakresie językowych podkategorii. Ponadto, ... [+]

Master of Arts (MA) Lingwistyki (Research)

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program Master Badań Lingwistyki daje studentom możliwość specjalizacji w szerokim zakresie językowych podkategorii. Ponadto poświęca szczególną uwagę na kwestie metodologiczne, i ma na celu tworzenia teorii poprzez analizę dużych zbiorów danych. Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim lub, w przypadku specyficznych kursów językowych, w danym języku.

 

Studiuje lingwistykę na Uniwersytecie w Amsterdamie

Uniwersytet w Amsterdamie jest domem dla specjalistów we wszystkich ważnych podobszary językoznawstwa.

Badania Program Mistrza Lingwistyki jest koordynowany przez Centrum Języka i Amsterdam w Komunikacji (ACLC) i Instytutu Logiki, Języka i obliczeń. Program korzysta z tego potencjału poprzez objęcie różnych dziedzinach, w tym: badania w badaniach Creole, analizy dyskursu, gramatyki funkcjonalnej, gramatyki generatywnej, języka i rozwoju mowy i patologii, język typologii, zmiany języka i zmiany, fonetyka, drugiego języka, semantyka i lingwistyka znak. Uniwersytet jest bogaty w zakresie języków i rodzin językowych objętych badań lingwistycznych i nauczania. Lingwistyka seminaria prowadzone są na arabski, holenderski (w tym holenderski jako drugi język), angielski, francuski, niemiecki, grecki (klasyczny i nowoczesny), włoski, łacina, Skandynawska, słowiańskich i hiszpańskim. Ogólna charakterystyka badań lingwistycznych na UVA jest skupienie się na tworzeniu teorii poprzez analizę dużych zbiorów danych. ... [-]

Master Of Arts (MA) W Kulturze I Sztuce: Analiza Kulturowa (w Badaniach)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Od jego początków w 2001 roku, Program Analiza Mistrz Badań Kultury ma szybko zyskał wiodącą reputację w dziedzinie i stale przyciąga rosnącą liczbę kandydatów wysokiego szczebla z całego świata. [+]

Interdyscyplinarna analiza kultury Od jego początków w 2001 roku, Program Analiza Mistrz Badań Kultury ma szybko zyskał wiodącą reputację w dziedzinie i stale przyciąga rosnącą liczbę kandydatów wysokiego szczebla z całego świata. Program jest przeznaczony do interdyscyplinarnej analizie kultury w ogóle. Zjawiska kulturowe, takie jak dzieła sztuki i literatury, filmu i nowych mediów, kultury popularnej, a także przekonania społeczne i systemy wartości są badane i analizowane. Nacisk kładzie się na tekście, wizualnych i historycznych szczegółów w kontekście zmian społecznych, politycznych czy estetycznych, że ich istotą. Ich domniemanych normatywność i sposób, w jaki tożsamości, różnicy i odmienności są negocjowane w całym spektrum kultury są kwestionowane. Studiowanie Analiza Kultury na Uniwersytecie w Amsterdamie Uniwersytet programu badawczego w Amsterdamie (UVA) Analiza kulturowa jest unikalny w Holandii i jeden z czołowych programów tego typu na świecie. Jego program nauczania odzwierciedla działalność badawczą Szkoły Amsterdam Analiz Kultury (ASCA). Certyfikat stopnia Analiza kulturowa jest akredytowanym Studia Sztuki i Kultury. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w dziedzinie Kultury i Sztuki oraz tytuł Master of Arts (MA). Program Test Badania Magister Analiza Kultury przygotowuje uczestników do wejścia w powiązanego programu studiów doktoranckich. Sam program jest dedykowany do interdyscyplinarnych badań i analiz współczesnej kultury. To ma na celu podniesienie umiejętności analityczne i kształcenie studentów w celu zbadania kierunku studiów i obiekt śledczej, która niekoniecznie jest wywnioskować z lub zredukować do tradycji dyscyplinarnych. Struktura programu Program badań magisterska Analiza kulturowa obejmuje 120 punktów ECTS: - 90 kredytów kursów podstawowych, tutoriale i obieralnych. - 30 kredytów... [-]

Master Of Arts (MA) W Kulturze I Sztuce: Analiza Porównawcza Kulturalne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Test Magisterskie Analiza porównawcza Kultury jest dedykowany do zwiedzania, jak globalizacja wzrosła w całej literaturze form międzykulturowych i sztuki. Jaka kultura określa jako dialog z innej kultury jest czasem owocnym czasem konfliktowe, ale zawsze produktywnym momentem, który ujawnia, że ​​nie ma "kultura" jest samodzielny podmiot historyczny i geograficzny. [+]

Poznawanie kultury w najszerszym znaczeniu Test Magisterskie Analiza porównawcza Kultury jest dedykowany do zwiedzania, jak globalizacja wzrosła w całej literaturze form międzykulturowych i sztuki. Jaka kultura określa jako dialog z innej kultury jest czasem owocnym czasem konfliktowe, ale zawsze produktywnym momentem, który ujawnia, że ​​nie ma "kultura" jest samodzielny podmiot historyczny i geograficzny. Korzystanie interdyscyplinarne koncepcje i obiektów, oczywiście proponuje zbadać dialogi pomiędzy i w związku z tym (self) ponowne określenie zjawiska kulturowego, ze szczególnym naciskiem na kwestie mobilności i budowy tożsamości. Certyfikat stopnia Analiza porównawcza Kultury jest akredytowanym Studia Sztuki i Kultury. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w dziedzinie Kultury i Sztuki oraz tytuł Master of Arts (MA). Program Profesorowie i naukowcy, którzy stanowią część tego programu wszystkim mają bardzo różnych obszarów badawczych. Pytania dotyczące literatury programu są połączone z szerszej perspektywy z różnych dziedzin, takich jak historia, kultury i estetyki, psychoanalizy, filozofii i estetyki, antropologii i świadomości międzykulturowej, a intermedialność, gender studies. Struktura programu Test Magisterskie Analiza porównawcza Kultury składa się z 60 punktów ECTS: - 42 kredytów kursów - 18 kredytów tezy Praca Raporty pracy magisterskiej na temat badań przeprowadzonych przez studenta pod nadzorem dwóch pracowników naukowych biorących udział w programie. Temat pracy muszą być wzajemnie uzgodnione przez studenta i akademickim doradcy (y). [-]

Master Of Arts (MA) W Kulturze I Sztuce: Badania Artystycznej (w Badaniach)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program artystyczny Badania Badania Master ma na celu stanowić pomost między sztuką i standardowych badań naukowych, oferując wgląd i szkolenia ... [+]

Master of Arts (MA) w Sztuki i Kultury: Badania artystyczne (Research)

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program artystyczny Badania Badania Master ma na celu stanowić pomost między sztuką i standardowych badań naukowych, oferując wgląd i szkolenia w zakresie nowych form badań. Te nowe formy stanowić alternatywę dla istniejących podejść, podkreślając stosowane, praktyczne badania, w przeciwieństwie do podstawowych, badań teoretycznych. W artystyczne Badań Badania Master ma eksperymentalny podejście do obu konkretnych dzieł sztuki i szerszych koncepcji artystycznych i otwiera je do interpretacji. Tematy i strategie odpowiednie do aktualnych debat naukowych i współczesnych form praktyki podstawowych elementów artystycznych programu.... [-]


Master Of Arts (MA) W Kulturze I Sztuce: Muzykologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master koncentruje się na muzyce Muzykologia międzykulturowego w szerokim zakresie tematów, w tym muzyki świata, współczesnych wyrażeń ... [+]

Master of Arts (MA) w Kultury i Sztuki: Muzykologia

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program Master Muzykologia skupia się na muzyce międzykulturowego w szerokim zakresie tematów, w tym muzyki świata, współczesnej ekspresji muzyki, zachodniej muzyki klasycznej wszystkich epok, teorii muzyki, poznania, muzykologii kultury, teorii muzyki, praktyki wykonawczej, popu i jazzu. Program ma na celu zapewnienie pełnego zrozumienia jednej konkretnej dziedzinie muzykologii i umożliwia uczestnictwo studentom swobodę prowadzenia dalszych badań w wybranych dziedzinach nauki, takich jak muzyka Indii lub rozwoju nowoczesnych kompozycji XX wieku.... [-]


Master Of Arts (MA) W Kulturze I Sztuce: Studia Artystyczne (według Badań)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Wielość teatrów, galerii, muzeów i sal koncertowych umieścić Amsterdam w samym centrum kultury i sztuki w Holandii.Dwa lata badań Studies Program pozwala sztuki [+]

Master of Arts (MA) w kulturze i sztuce: Studia Sztuka (Research)

 

Starty w: wrzesień

Język wykładowy: Polski

Wielość teatrów, galerii, muzeów i sal koncertowych umieścić Amsterdam w samym centrum kultury i sztuki w Holandii. Dwa Studies Program lat Badania sztuki pozwala sięgnąć głębiej do części (sztuki) świat, w którym wasze interesy leżą najbardziej. Jest to intensywny program naukowy, który daje wolność naśladowania swoją własną linię studiów.

Badania Master 's Art Studies Program obejmuje dwie specjalizacje:

• Artystyczne Badania;

• Złoty Badania wiekowych.

 

Struktura programu ... [-]


Master Of Arts (MA) W Kulturze I Sztuce: Studia Teatralne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Aspekty teatru i wydajności są wszechobecne w dzisiejszym społeczności globalnej. Dlatego ważne jest, aby studiować teatr w najszerszym tego słowa znaczeniu ... [+]

Master of Arts (MA) w kulturalnych: Teatr Studies

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Aspekty teatru i wydajności są wszechobecne w dzisiejszym społeczności globalnej. Dlatego ważne jest, aby studiować teatr w najszerszym tego słowa znaczeniu, nie tylko jako część krajowego (Holandia) kultury, ale także jako zjawisko kulturowe przechodzi obecnie proces globalizacji. Program Master Studies Theatre na Uniwersytecie w Amsterdamie oferuje szeroki zakres możliwości pozyskiwania wgląd w procesy tworzenia i percepcji teatralnej, a także aspekty teatralności zarówno wewnątrz jak i całej kultury. Kursy organizowane są wokół pięciu tematów: Globalizacja, Teatru i Teatru i Historii Teatru i Teatru Towarzystwa Analiz i wydajności oraz Performatywność.... [-]


Master Of Arts (MA) W Nowych Mediów I Kultury Cyfrowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Master Program New Media i Kultura Cyfrowa jest przeznaczona dla studentów, którzy są zainteresowani w przyczynianiu się do terminowego dyskursu wokół krytyczne ... [+]

Master of Arts (MA) w nowych mediów i kultury cyfrowej

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Master Program New Media i Kultura Cyfrowa jest przeznaczona dla studentów, którzy są zainteresowani w przyczynianiu się do terminowego krytycznej teorii dyskursu wokół mediów. Opiera się on na scenie nowej pionierskiej mediów, ze szczególnym naciskiem na badania kultury internetowej. Studenci uzyskać dogłębną wiedzę o nowej teorii mediów, widzianego z perspektywy archeologii mediów, materialista i innych krytycznych tradycji, i stosuje się do takich tematów, jak blogi, media miejscownik, sieci i protokołu.

 

 

... [-]

Master Of Arts (MA) W Ogólnym Językoznawstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Językoznawstwo ogólne to nauka o uniwersalnych właściwości języka, jak przejawiają się w systemie języka, zdolności językowych poszczególnych ... [+]

Master of Arts (MA) w Językoznawstwa Ogólnego

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Językoznawstwo ogólne to nauka o uniwersalnych właściwości języka, jak przejawiają się w systemie języka, zdolności językowe poszczególnych użytkowników języka, posługiwania się językiem w różnych warunkach społecznych i wykorzystanie wiedzy językowej w środowiskach technologicznych. UVA ma wybitnych specjalistów w tych dziedzinach oraz oferuje szkolenia w ramach zintegrowanego programu przewidzianego przez wydziały Language Technology, fonetyka, psycholingwistyki i Patologii Języka akwizycji drugiego języka, Zarejestruj językoznawstwa i językoznawstwa teoretycznego. Należy pamiętać, że nie jest to program, w Lingwistyki Stosowanej!... [-]


Master Of Arts (MA) W Teologii I Religioznawstwa (ma Badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Przedmiotem badań Mistrza programu Religioznawstwo jest wiele religii w świecie zachodnim: różnice w obrębie religii, różnic między ... [+]

Master of Arts (MA) w teologii i religioznawstwa (badania MA)

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Przedmiotem badań Mistrza programu Religioznawstwo jest wiele religii w świecie zachodnim: różnice w obrębie religii, różnic między religiami i nowych zjawisk, takich jak radykalne indywidualizacji, że przetasowania krajobraz religijny. Program nie tylko oficjalnych badań doktryny i tradycje i instytucje, ale także daje należytej uwagi do całego spektrum doświadczeń i praktyk w społeczeństwach zachodnich religijnej.

 

 

Program

Mistrz Research Program Religioznawstwo dąży do integracji seminaria, samouczki i badań. Kursy są związane z pracami kadry pedagogicznej, a studenci mogą wziąć udział w działaniach badawczych inicjowanych przez pracowników. Mogą specjalizować się w naukach społecznych, utworu literackiego lub historycznego, a także może wybrać skupić się na konkretnej religii przez obieralnych i samouczków.... [-]


Master Of Arts (MA) W W Mediach I Kulturze: Filmoznawstwo

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Magistra filmoznawstwa na Uniwersytecie w Amsterdamie ma na celu kształcenie studentów do krytycznego i twórczego zaangażowania w tak ważnych zmian w filmie ... [+]

Master of Arts (MA) w w Media i Kultura: Studia filmowe

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Magistra filmoznawstwa na Uniwersytecie w Amsterdamie ma na celu kształcenie studentów do krytycznego i twórczego zaangażowania w tak ważnych zmian w Film i Kino kultury. Program oferuje dogłębną wiedzę w różnych dziedzinach naukowych, od filozofii, filmu, mediów archeologii i pamięci kulturowej do kwestii ponadnarodowych i globalnych rozwiązań audiowizualnych. Studenci mają uprzywilejowany dostęp do źródeł historycznych i zbiorów filmowych. Światowej sławy uczeni filmowe są powoływani jako wykładowców i gości wykładowców. Nauczanie w programie jest silnie poinformowany przez film drogi jest nauczana na arenie międzynarodowej, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji, co daje studentom możliwość śledzić na bieżąco wydarzenia w szerszym zakresie. * Proszę zwrócić uwagę na magisterskie studia filmowe nie magistra produkcji filmowej.... [-]


Master Of Arts (MA) W Zachodniej Ezoteryki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Program Master Zachodnia ezoteryka koncentruje się na krytycznej analizy historycznej i analitycznej ezoterycznych ruchów w zachodniej kulturze. Niezgodne z... [+]

Master of Arts (MA) w zachodniej Ezoteryka

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program Master Zachodnia ezoteryka koncentruje się na krytycznej analizy historycznej i analitycznej ezoterycznych ruchów w zachodniej kulturze. Na tle tej gnostyckich i hermetycznych prądów późnej starożytności i historii tak zwanych nauk okultystycznych "(zwłaszcza astrologii, alchemii, magii), uwaga skupia się szczególnie na ożywienie hermetycznej filozofii podczas wczesnego renesansu, tak -called "filozofia okultystyczna", a jego późniejsze odgałęzienia (alchemia, Paracelsianism i różokrzyżowe). Ponadto program daje również należytą uwagę do chrześcijańskiej i żydowskiej kabały i ruchy wynikające z niej, a także prądy Teozoficznego i illuminist i różne formy okultyzmu i ruchy związane w XIX i XX wieku, w tym ruchu New Age ,... [-]


Master Of Arts W Klasyki I Starożytnych Cywilizacji: Historia Starożytna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Test Program Master Historia starożytna został specjalnie opracowany dla studentów, którzy chcą poświęcić większość studiów magisterskich z historii regionu Morza Śródziemnego i Azji Zachodniej światów podczas klasycznego antyku. [+]

Morza Śródziemnego i Azji światy podczas Zachód starożytności Test Program Master Historia starożytna został specjalnie opracowany dla studentów, którzy chcą poświęcić większość studiów magisterskich z historii regionu Morza Śródziemnego i Azji Zachodniej światów podczas klasycznego antyku. Podczas gdy nasze pierwsze myśli iść do BA Historii, studentów z licencjata w greckim i łacińskim, kultur i języków starożytnych kulturach i Archeologii zapraszamy również do udziału. Ze względu na szeroki zakres programów studiów oferowanych przez Acasa (Amsterdam Centrum Badań i archeologii starożytnej), możliwe jest, aby rozwijać siebie jako znakomity historyk starożytności. Wielkie Debaty w starożytnej historiografii Program Historia starożytna składa się z dwóch podstawowych modułów: "Wielkie Debaty w starożytnej historiografii I i II", z których oba wprowadzenia studentów do niektórych z najważniejszych debat w ramach dyscypliny i poświęcenia należytej uwagi badań interdyscyplinarnych. Moduły są zawarte z pracy semestralnej. Studenci mogą wybrać jeden z dwóch specjalności: 'Konfrontacje Wschód-Zachód'I'Religia i kultura". W ramach tych specjalności, różne moduły mogą zostać wybrane, takie jak "konfrontacji kultur Mezopotamii i greckich", "Greckie elity podczas cesarskich czasów" (zarówno VU), "wzrost chrześcijaństwa" i "The rzymskiego miasta" (UVA) , Wykłady te doskonale oddają doświadczenie kadry akademickiej. Oprócz wyżej wymienionych, jest również możliwe do podjęcia modułów fakultatywnych z programów magisterskich Archeologii, Studia Starożytne i klasyki. Acasa: Klasyka i starożytnych cywilizacji w Amsterdamie Począwszy od września 2012 roku, programy Mistrza Archeologia i Classics i starożytne cywilizacje będą wspólnie dostarczane przez VU University Amsterdam (VU) i Uniwersytecie w Amsterdamie (UVA) przez Centrum Studiów Amsterdam starożytnych i Archeologii (Acasa). Dzięki tej współpracy, obie uczelnie są w... [-]

Master Of Arts W Klasyki I Starożytnych Cywilizacji: Starożytne Badania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Rdzeń kursy programu są "Wielkie Debaty w starożytnej historiografii I i II", z których oba wprowadzenie studentów do jednych z najbardziej istotnych debat w dziedzinie i dać należytą uwagę na badania interdyscyplinarne. [+]

Przekraczanie granic dyscyplinarnych Mało pojedyncze pytanie na starożytnego społeczeństwa lub kultury może być rozwiązany jeśli ktoś ogranicza dowodów zarówno źródeł pisanych lub materiału archeologicznego. Dlatego Magister starożytnych Studiów został zaprojektowany jako programu interdyscyplinarnego. Oferuje unikalne połączenie historycznych, literackich i archeologicznych metod, z których uczeń może dokonać wyboru. Ponadto, możliwe jest Specjalizujemy się w starożytnej filozofii czy religii, a badania w jednym z języków klasycznych i Neo-Neo-asyryjskie i babilońskim mogą być zawarte w programie. Wielkie Debaty w starożytnej historiografii Rdzeń kursy programu są "Wielkie Debaty w starożytnej historiografii I i II", Z których oba zapoznanie studentów z niektórych z najbardziej istotnych debat w dziedzinie i dać należytą uwagę na badania interdyscyplinarne. W zależności od zainteresowań, można specjalizować się w historii starożytnej, archeologii, starożytnej myśli i religii, łaciny i greckiego języka i kultury, a także języka i kultury mezopotamskiej od pierwszego tysiąclecia przed naszą erą. Fakultety czynienia z tematów, takich jak kultury greckiej w Imperium Rzymskiego, Życie miasta w Imperium Rzymskiego lub Wyobrażanie sobie Boskość w kontekście. Możliwe jest również, aby to zajęcia fakultatywne z programów magisterskich Archeologia, historia starożytna i klasyki. Acasa: Klasyka i starożytnych cywilizacji w Amsterdamie Począwszy od września 2012 roku, programy Mistrza Archeologia i Classics i starożytne cywilizacje będą wspólnie dostarczane przez VU University Amsterdam (VU) i Uniwersytecie w Amsterdamie (UVA) przez Centrum Studiów Amsterdam starożytnych i Archeologii (Acasa). Dzięki tej współpracy, obie uczelnie są w stanie zapewnić najszerszy pakiet edukacyjny Holandia ma do zaoferowania w dziedzinie starożytności. Amsterdam ma własne muzeum starożytności, Allard Pierson muzeum, w którym... [-]

Master Of Arts W Telewizji I Kultury Medialnej Krzyżowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Magister Telewizyjnej i oddziaływania na środowisko Kultury zapewnia studentom pogłębionej wiedzy we współczesnej kulturze cross-media, widziane ... [+]

Master of Arts w telewizji i na środowisko Kultury

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Magister Telewizyjnej i oddziaływania na środowisko Kultury zapewnia studentom pogłębionej wiedzy we współczesnej kulturze cross-media, patrząc z perspektywy historycznej, teoretycznych i krytycznych, i stosować się do takich zagadnień, jak:

związek między prywatnym i publicznym, Agencja polityczna odbiorców i użytkowników, gospodarcze i technologiczne produkcji kulturowej, formy estetyczne pomiędzy opowiadania i interfejsu, popularne i profesjonalna produkcja wiedzy za pośrednictwem mediów.

Program nie szkolić się w produkcji materiałów multimedialnych. To zamiast nauczyć się, jak rozpoznać najważniejsze dynamikę naszej kulturze mediów i sposobu konceptualizacji je w krytyczny i zrozumiały sposób. Dzięki temu będzie można wziąć udział w toczących się debatach i dać odpowiednich danych dla przedsięwzięć kulturalnych, politycznych lub przemysłowych dotyczących kultury w mediach.... [-]


MA Studiów Europejskich: Polityka Europejska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

W rocznym programie polityki europejskiej studiować współczesne europejskie i unijne polityki i nauki, aby zastosować swoją wiedzę i umiejętności w środowisku politycznym. Program skierowany jest do studentów, którzy są zainteresowani w zrozumieniu i przyczyniając się do spraw europejskich i Unii Europejskiej. [+]

Kształtowanie polityki we współczesnej Europie Program Studiów Europejskich European Policy oferuje: Głębokie zrozumienie tworzenia polityki i stosunków międzynarodowych w Europie i współczesnej Unii Europejskiej. Unikalna kombinacja polityki, prawa, ekonomii i umiejętności praktycznych. Analityczne i komunikacyjne umiejętności, które są niezbędne w profesjonalnym środowisku badań i polityki, zarówno w kraju jak i za granicą. Intensywny trening w środowiskach politycznych, w specjalnych kursów umiejętności i stażu. W roczny program polityki europejskiej uczysz współczesne europejskie i unijne polityki i nauki, aby zastosować swoją wiedzę i umiejętności w środowisku politycznym. Program skierowany jest do studentów, którzy są zainteresowani w zrozumieniu i przyczyniając się do spraw europejskich i Unii Europejskiej. To pozwala im rozwikłać różne wzory politycznych, prawnych i ekonomicznych, które wpływają na współczesne międzynarodowej polityki w Europie i UE i jej regionów przygranicznych. Program dostarcza wiedzy i umiejętności analitycznych, które są istotne w środowiskach naukowych i politycznych. Europejskie Studia na UVA Postrzeganie Europy i jej kultury i procesów decyzyjnych są głównymi tematami Studiów Europejskich na UVA. Co w przeszłości lub obecnie struktury przyczyniają się do realizacji nakazu politycznego, prawnego i gospodarczego? Jak Europejczycy, państwa europejskie i ich instytucje postrzegają i przedstawiają się? Szczególna uwaga poświęcona jest relacji Europy w świecie, a szczególnie w Europie Wschodniej. Wykładowcy i naukowcy, którzy uczą się w tym programie mają bogate doświadczenie w różnych aspektach, zarówno w Europie, przeszłości i teraźniejszości. Certyfikat stopnia Polityka europejska jest akredytowanym Program stopień studiów europejskich. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w zakresie studiów europejskich oraz tytuł Master of Arts... [-]

MA Studiów Europejskich: Regulujące Europe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

W Obowiązujące Europę uczysz współczesnej Europy i UE. Ten roczny program jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani w zrozumieniu i przyczyniając się do spraw europejskich i Unii Europejskiej. [+]

Contemporay Europy i UE Program Studiów Europejskich Rada Europy oferuje: Głębokie zrozumienie tworzenia polityki i stosunków międzynarodowych w ówczesnej Europie i UE. Unikalna kombinacja polityki, prawa, ekonomii i historii. Gruntowne szkolenie w zakresie umiejętności analityczne i komunikacyjne, które są niezbędne w profesjonalnym środowisku badań i polityki, zarówno w kraju jak i za granicą. W Obowiązujące w Europie uczysz współczesnej Europy i UE. Ten roczny program jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani w zrozumieniu i przyczyniając się do spraw europejskich i Unii Europejskiej. Rada Europy pozwala rozwikłać różne wzory politycznych, prawnych, ekonomicznych i historycznych, które wpływają na współczesną zarządzania międzynarodowego i polityki w Europie i jej regionów przygranicznych. Program uczy się kłócić dobrze poinformowany pogląd na sprawy europejskie i UE i dostarcza wiedzy i umiejętności analitycznych, które są niezbędne w środowiskach naukowych i politycznych. Europejskie Studia na UVA Postrzeganie Europy i jej kultury i procesów decyzyjnych są głównymi tematami Studiów Europejskich na UVA. Co w przeszłości lub obecnie struktury przyczyniają się do realizacji nakazu politycznego, prawnego i gospodarczego? Jak Europejczycy, państwa europejskie i ich instytucje postrzegają i przedstawiają się? Szczególna uwaga poświęcona jest relacji Europy w świecie, a szczególnie w Europie Wschodniej. Wykładowcy i naukowcy, którzy uczą się w tym programie mają bogate doświadczenie w różnych aspektach, zarówno w Europie, przeszłości i teraźniejszości. Certyfikat stopnia Obowiązujące w Europie jest akredytowanym Program stopień studiów europejskich. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w zakresie studiów europejskich oraz tytuł Master of Arts (MA). Struktura programu Master w Obowiązujące Europę... [-]

Ma Sztuka I Kultura: Międzynarodowa Dramaturgia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Profesjonalny Master in International Dramaturgia jest ukierunkowane na kształcenie przyszłych pokoleń dramaturgów, którzy będą pracować w poprzek granic kulturowych, językowych, społecznych i narodowych. [+]

Podwójny programy magisterskie (MA) Test zawodowym magistra Międzynarodowego Dramaturgia nastawiona jest na kształcenie przyszłych pokoleń dramaturgów, którzy będą pracować w poprzek granic kulturowych, językowych, społecznych i narodowych. Praca w międzynarodowej sferze kulturalnej i artystycznej Dzisiaj, teatr i praktyka wydajność coraz przeniósł się do międzynarodowych i międzykulturowych współpracy z festiwali i miejsca wykonania gospodarzem artystów i grup z całego świata. Dramaturgów są zobowiązane do historicise, interpretacji i tłumaczenia w szerokim zakresie dziedzin kultury i sztuki. Oczekuje się, że w celu wykazania, jak również praktyczne umiejętności teoretyczne krytycznie zaangażować potencjałów spotkań w ramach kontekstów produkcji wydajność międzykulturowych. Studenci programu tego Mistrza przeszkolony w zakresie tych aspektów kultury tłumaczenia, adaptacji i mediacji, które są niezbędne do pracy w szerokim zakresie międzynarodowych kontekstach międzykulturowych, czy to w eksperymentalnych procesów produkcji na małą skalę lub w międzynarodowych teatralnych i wydajności miejsc i grupy. Angielski nauczał Mistrz Międzynarodowy Program Dramaturgia został opracowany w reakcji na internacjonalizacji polu zawodowym i uchwyty odpowiednio za główny cel tworzenie dramaturgów działających na skalę międzynarodową. Stopień Profesjonalny Master in International Dramaturgia jest akredytowanym Studia Sztuki i Kultury. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w dziedzinie Kultury i Sztuki oraz tytuł Master of Arts (MA). Struktura programu Program ten obejmuje 18 miesięcy 90 ECTS: 42 ECTS podstawowe kursy Staż 30 ECTS Teza 18 punktów ECTS magisterskie Kursy Oprócz podstawowych szkoleń teoretycznych, studenci będą mogli personalizować swoje szkolenia (przez obieralnych w dramaturgii teatralnej muzyki, dramaturgii, curational stosowanej dramaturgii, itp), intensywnego winterschool, jak również staże krajowe i międzynarodowe. Główne cechy... [-]

MA Sztuka I Kultura: Studia Artystyczne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Wielość teatrów, galerii, muzeów i sal koncertowych umieścić Amsterdam w samym centrum kultury i sztuki w Holandii. Program badawczy dwóch lat Badania sztuki pozwala sięgnąć głębiej do części (sztuki) świat, w którym swoje interesy leżą najbardziej. [+]

Niwelowanie sztuka i badania Wielość teatrów, galerii, muzeów i sal koncertowych umieścić Amsterdam w samym centrum kultury i sztuki w Holandii. Program badawczy dwóch lat Badania sztuki pozwala sięgnąć głębiej do części (sztuki) świat, w którym swoje interesy leżą najbardziej. Jest to intensywny program akademicki, który daje wolność podążania własną linię badania. Program Studenci złożyć propozycję badań przed rozpoczęciem programu. To, wraz z rozmów z dyrektorem programu, stanowi podstawę do studiów. W projekcie badawczym uczniowie zapisać swoje pomysły na tutoriale, tezy i trzy obieralnych chcą brać. Te obieralnych może być wybrany z programów Kulturoznawstwo (Algemene cultuurwetenschappen), historia sztuki (Kunstgeschiedenis) Muzykologia (Muziekwetenschap) lub studia teatralne (Theaterwetenschap). Wszyscy studenci uczestniczą trzy podstawowe kursy, które zapewniają teoretyczne Studiów sztuki. Dwa dodatkowe utwory są oferowane przez badania Mistrza programu Studiów sztuki: niderlandzki Złote Studiów Wiek, prowadzone we współpracy z Zakładem Historii i Studiów okolicy, Studiów holenderskich, a Amsterdam Centrum Złotych Studiów wiek (ACSGA), i Badań Artystycznych, przeprowadzone we współpracy z Gerrit Rietveld Academie oraz Instytutu Sandberg. Certyfikat stopnia Program badań Studia magisterskie Sztuka jest akredytowanym Studia Sztuki i Kultury. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w dziedzinie Kultury i Sztuki oraz tytuł Master of Arts (MA). Struktura programu Program badań Studia magisterskie Sztuka obejmuje 120 punktów ECTS: 90 kredytów dla kursów podstawowych, tutoriale i obieralnych. 30 punktów dla pracy magisterskiej. Transfer kredytowy Studenci, którzy wykazują wyjątkową obietnicę podczas programu regularnego lub zawodowego Mistrza są zachęcani do kontynuowania studiów w programie badawczym. Gdy uczniowie są dopuszczone do programu badawczego, mogą przenosić... [-]

Ma W Języku Francuskim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Z licencjatem w języku francuskim i kulturze można dodatkowo specjalizować się w języku francuskim i literaturze w ramach trzech programów magisterskich, z których każdy ma inny cel. [+]

Cztery sposoby specjalizacji w języku francuskim

Z licencjatem w języku francuskim i kulturze można dodatkowo specjalizować się w języku francuskim i literaturze w ramach trzech programów magisterskich, z których każdy ma inny cel.

Językoznawstwo: język i wykształcenie

Master program języka i edukacji oferuje studentom możliwość nauki języków używanych i nauczania języków obcych i nauki w obrębie instytucjonalnych ram edukacyjnych.

Językoznawstwo: język i społeczeństwo

W świecie globalizacji wymagana jest głęboka znajomość języków europejskich międzykulturowej komunikacji biznesowej. Chociaż globalne English może służyć jako lingua franca w kontaktach międzynarodowych, w wielu sytuacjach jest gruntowna znajomość używania języka ojczystego partnera biznesowego może być bardzo owocna.... [-]


Ma W Konserwacji I Prezentacji Ruchomego Obrazu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Profesjonalny Program Mistrza i ich ochrona Prezentacja Moving Image rozwiązuje te pytania w teorii i praktyce. Studenci ... [+]

Magister Ochrony i prezentacji ruchomego obrazu

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Ruchome obrazy są częścią naszych najbardziej cenionych, ale także ulotne dziedzictwa kulturowego. Jak również czas i miejsce, przechwytywanie pamięci i historii, które wykonują mnóstwo innych ważnych danych. Jak to materiały audiowizualne zachowane dla przyszłych pokoleń i jak jest dziś najlepszym przedstawiane jako źródło informacji, kultury i rozrywki, do ogólnego lub specjalistycznego publiczności? Profesjonalny Program Mistrza i ich ochrona Prezentacja Moving Image rozwiązuje te pytania w teorii i praktyce. Uczniowie spędzają w pierwszym roku nabycia krytycznej wiedzy, który znalazł się w praktyce podczas stażu w drugim roku. W ostatnich dziesięcioleciach, wykorzystanie technologii cyfrowych zmieniło, w jaki ruchome obrazy są produkowane i spożywane. Nieuchronnie takie zmiany także wpływ na naszego dziedzictwa audiowizualnego. Wpływ cyfryzacji na ochronę i prezentację ruchomych obrazów znajdą się w widocznym miejscu w kilku kursach w ramach programu.... [-]


Media Studies MA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program badań magisterskie Studia Media oferuje interdyscyplinarne, nauki humanistyczne zorientowanych skupić się na mediach, jak i praktyk multimodalnego dyskursów kulturowych, uznając wpływ technologii, sił społecznych i instytucjonalnych na treści medialnych. Jej zakres obejmuje filmu, telewizji, mediów cyfrowych i archiwa (audiowizualne). [+]

Interdyscyplinarne podejście do Media Studies Program badań magisterskie Studia Media oferuje interdyscyplinarne, nauki humanistyczne zorientowanych skupić się na mediach, jak i praktyk multimodalnego dyskursów kulturowych, uznając wpływ technologii, sił społecznych i instytucjonalnych na treści medialnych. Jej zakres obejmuje filmu, telewizji, mediów cyfrowych i archiwa (audiowizualne). Tematy obejmują konwergencji mediów i technologii informacyjnych i infrastruktury, badań poznawczych i digitialisation kultury. Z korzeniami w filozofii, historii i (dyskursu) analizy literackiej i językowej, ta młoda dyscyplina opracowała stosowne teoretyczne podejścia do badania mediów w kulturze współczesnej. Certyfikat stopnia Program badań Studia magisterskie mediów jest akredytowanym studiów. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w Media Studies i tytuł Master of Arts (MA). Program Test Program Badań magistra Media Studies ma na celu podniesienie wiedzy uczniów na temat mediów jako złożonego zjawiska społecznego i kulturowego w kontekście historycznym i współczesnym. Studenci mogą wybrać się specjalizować w filmie, TV, lub mediów cyfrowych; rozwijanie umiejętności międzystrefowych tych nośników, lub wybrać jednoczącej perspektywy informatyki, nauki tej ostatniej w tym archiwalnych jako jeden z jego oddziałów. Specjalizacje Research Master in Media Studies oferuje trzy specjalizacje: specjalność filmoznawstwo oferuje dogłębną wiedzę w dziedzinie badań, począwszy od filmu, filozofii, teorii metafory multimodalnego ruchu, mediów archeologii i pamięci kulturowej do kwestii ponadnarodowych i globalnych rozwiązań audiowizualnych. Test Badania specjalizacja TV zbliża się do współczesnej kultury crossmedial z silnym naciskiem na walkach teoretycznych z ostatnich zmian w technologii telewizyjnych, tekstów / visualities i krążenia, a także ich geopolitycznych wymiarach. Test specjalizacji Nowe Media Studies oferuje studentom możliwość uczestniczenia w... [-]

Podwójny Magister W Badaniach Dyskursu I Komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Półtoraroczny podwójny magister w zakresie analizy dyskursu i komunikacji jest wyjątkowym, interdyscyplinarnym programem, który łączy analizę dyskursu i teorię argumentacji oraz zapewnia solidne podstawy do zrozumienia języka i jego argumentacyjnych celów. [+]

Półtoraroczny podwójny magister w zakresie analizy dyskursu i komunikacji jest wyjątkowym, interdyscyplinarnym programem, który łączy analizę dyskursu i teorię argumentacji oraz zapewnia solidne podstawy do zrozumienia języka i jego argumentacyjnych celów.

Języka i argumentacji

Program Dyskursu i Studiów Komunikacyjnych programu Dual Master ma na celu dostarczenie uczniom solidnych teoretycznych i metodologicznych podstaw do zrozumienia sposobu, w jaki język jest używany do celów informacyjnych i argumentacyjnych. Program zawiera przegląd najnowszych badań opisowych i normatywnych w języku, i obejmuje szeroki zakres tematów, w tym analizy konwersacji, stylu klasycznego i współczesnego retoryki, logiki nieformalnej, mitów i prawnej oraz konwersacji argument.... [-]


Podwójny Magister W Kuratorskiej Sztuce I Kulturze: Studia Nad Dziedzictwem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Dual Master's w Curating Art and Cultures to unikalny profesjonalny program oferowany wspólnie przez oferowane UvA, VU i czołowe muzea w Holandii i jest przeznaczony do szkolenia kuratorów przyszłości. [+]

Dual Master's w Curating Art and Cultures to unikalny profesjonalny program oferowany wspólnie przez oferowane UvA, VU i czołowe muzea w Holandii i jest przeznaczony do szkolenia kuratorów przyszłości.

Dual Master's w Curating Art and Cultures to wyjątkowy, dwuletni program oferowany wspólnie przez University of Amsterdam, Vrije Universiteit Amsterdam oraz wiodące muzea i instytucje kulturalne w Holandii. Program jest przeznaczony do szkolenia kuratorów przyszłości.

Odbywający się zarówno w sali wykładowej, jak iw przestrzeni wystawienniczej, Dual Master's w Curating Art and Cultures przygotowuje Cię do kariery profesjonalnego kuratora, wzmacniając twoje dyscyplinarne i teoretyczne podstawy i wyposażając cię w niezbędne umiejętności badawcze i praktyczne doświadczenie.... [-]


Research MA in Heritage, Memory and Archaeology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

The innovative interdisciplinary two-year Research Master's programme Heritage, Memory Studies and Archaeology explores the ways in which we deal with tangible and intangible remnants and narratives of the past, as well as the remaking of the past into heritage, memory and material culture in the present. [+]

The innovative interdisciplinary two-year Research Master's programme Heritage, Memory Studies and Archaeology explores the ways in which we deal with tangible and intangible remnants and narratives of the past, as well as the remaking of the past into heritage, memory and material culture in the present.

A unique combination of scientific traditions

The two-year Research Master's programme in Heritage, Memory and Archaeology trains you to think critically about how human societies have dealt with the past in pre-modern times, as well as the diverse and conflicting ways in which the past is interpreted and put to use in the world today.

Whether you choose to specialise in ‘Heritage and Memory Studies’, or in ‘Archaeology and Material Culture’, this innovative programme offers a unique combination of scientific traditions and will give you a strong theoretical and conceptual foundation in Heritage and Memory Studies or Archaeology and Material Culture and the intersections between these fields.... [-]


Research MA Philosophy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Kursy podstawowe i obieralnych oferowane są w formie seminariów, które są udziałem 10 do 25 studentów międzynarodowych i holenderskich. Poradniki są w małych grupach, które są nadzorowane przez specjalistów i zazwyczaj inicjowane przez pracowników. Studenci są również na wolności, aby zorganizować kurs, przyznawane są w stanie znaleźć odpowiedniego opiekuna.

Struktura programu

[-]

Studia Magisterskie: Middle Eastern Hebrajskie I żydowskie Studia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master hebrajskim i Jewish Studies koncentruje się na żydowskiej kultury i życia intelektualnego od starożytności do współczesności. Oferuje studentom możliwość zdobycia gruntownej specjalizację w zakresie ich wyboru. [+]

Test Program Master hebrajskim i Jewish Studies koncentruje się na żydowskiej kultury i życia intelektualnego od starożytności do współczesności. Oferuje studentom możliwość zdobycia gruntownej specjalizację w zakresie ich wyboru. Po ogólnym seminarium teoretycznych i metodologicznych, każdy student będzie miała tutoriale i / lub obieralnych na tematy związane z jego / jej pożądanego obszaru wiedzy. Uczniowie wraz z doradcą studiów i nauczyciele opracowują własne trajektorię. Pracownicy uczestniczący w programie obejmują szeroki zakres tematów, okresów i podejścia: Drugi okres Temple i starożytnego judaizmu rabinicznego, kulturę średniowiecza, ze szczególnym naciskiem na filozofii i historii nauki, nowożytnej i współczesnej historii kulturalnej i intelektualnej (w tym Amsterdamu Żydowska przeszłość), historia Książka, literatura i nowoczesny hebrajski izraelska i kultury, a badania jidysz. Dlaczego studiowanie hebrajskiego na Uniwersytecie w Amsterdamie? Program znajduje się w mieście bogatym w życiu i infrastruktury żydowskiej. Lokalne instytucje obejmują Bibliotheca Rosenthaliana, ETS Haim / Livraria Montezinos, Żydowskie Muzeum Historyczne i Miejski archiwum. Wraz z Uniwersytetu w Amsterdamie, a instytucje te gospodarzem bogate zbiory, od źródeł pierwotnych do współczesnych uczonych literatury i obiektów materialnych. Utrzymujemy doskonałe połączenia z innymi działami w obrębie uczelni, jak również innych instytucji akademickich i żydowskiej, gdzie uczniowie mogą znaleźć dodatkowe ekspertyzy. Dzięki sieci krajowych i międzynarodowych personel, w większości absolwenci znajdują pracę w zakresie ich kompetencji. Certyfikat stopnia Bliski Studiów Wschodnich jest programem akredytowanym magisterskie. Po pomyślnym ukończeniu specjalizacji hebrajskiego i Judaistyki, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra Studiów Bliskiego Wschodu i tytuł Master of Arts (MA). Struktura programu Program Master hebrajskim i Jewish Studies obejmuje 60 WE: 42... [-]

MSc

Ekonomia Magisterskie: Ekonomii Behawioralnej I Teoria Gier

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ekonomia behawioralna i teorii gier utwór w programie Economics Mistrza skupia się na psychologii zachowań ekonomicznych. W rzeczywistości, większość decyzji nie są w oparciu o obliczoną optymalnego zachowania, ale na psychologicznych, społecznych, poznawczych i emocjonalnych czynników kadru problem przed przybyciem na decyzję. [+]

Test Ekonomia behawioralna i teoria gier utwór w programie Economics Mistrza skupia się na psychologii zachowań ekonomicznych. W rzeczywistości, większość decyzji nie są w oparciu o obliczoną optymalnego zachowania, ale na psychologicznych, społecznych, poznawczych i emocjonalnych czynników kadru problem przed przybyciem na decyzję. Wkrocz do tych ukrytych motywów w tym jednym torze-letnią Mistrza. Wybitni profesorowie Szkoły Głównej Handlowej w Amsterdamie łączą wybitnych umiejętności nauczania z aktywnym programem badań, w wyniku programu, który jest zarówno opartą na wiedzy oraz oparte na badaniach. Nie pożałujesz po Ekonomia behawioralna utwór teorii gier i ekonomii programu studiów magisterskich w Amsterdamie. Struktura programu Master of Science w dziedzinie ekonomii jest to program z 60 punktów ECTS (kredytów 1 ECTS = 0,5 US punktów) jeden rok. Plan zajęć znajduje się na liście poniżej. Rok akademicki trwa od września do początku lipca i jest podzielony na dwa semestry, każdy z trzech okresów. Proszę zapoznać się z kalendarzem akademickim dokładnych dat. Praca Pracy magisterskiej jest ostateczny wymóg być zakończone przed ukończeniu studiów. To będzie nadzorowane przez badaczy ekonomii danej dziedzinie. [-]

Erasmus Mundus Mistrzem Dziennikarstwa, Mediów I Globalizacji (msc)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program dwuletniego międzynarodowego programu Erasmus Mundus magistra dziennikarstwa, mediów i globalizacji bada praktyki i wydajność dziennikarstwa i mediów ... [+]

Erasmus Mundus Master w Dziennikarstwo, Media i globalizacji

Program dwuletniego międzynarodowego programu Erasmus Mundus magistra dziennikarstwa, mediów i globalizacji bada praktyki i wydajność dziennikarstwa i mediów w kontekście nowego środowiska kształtowane przez globalizacji, modernizacji, komercjalizacji i rozwoju zawodowego.

 

Program oferuje studentom wyjątkowe doświadczenie studiowania w dwóch krajach europejskich. Uczniowie spędzają w pierwszym roku w Aarhus w Danii, a następnie przenieść się do innej uczelni specjalizować się w jednym z czterech różnych dziedzinach dziennikarstwa: Media i polityki (Uniwersytet w Amsterdamie), wojna i konflikt (Uniwersytet w Swansea, Wielka Brytania), firm i finansów dziennikarstwa (City University London, UK) lub porównawcze i transkulturowe podejść (Uniwersytet w Hamburgu, Niemcy). Istnieją dodatkowe możliwości wymiany w Berkeley, Sidney i Santiago de Chile. ... [-]


Executive Master W Dziedzinie Finansów Międzynarodowych (MIF)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Master in International Finance (MIF) jest wykonawczej tytuł magistra (dla kandydatów z doświadczeniem zawodowym). Program MIF wprowadza do rozwoju najnowocześniejszych w międzynarodowych finansów przedsiębiorstw, bankowości oraz zarządzania aktywami. Program Kurs ma na celu przygotowanie studentów do zawodowych zamiast kariery akademickiej. [+]

Zwiększ swoją karierę w Finanse i Bankowość Master in International Finance (MIF) jest podyplomowe i postexperience program, który oferuje rozwój najnowocześniejszych w Corporate Finance & Valuation, inwestycje, finansowego modelowania, M & A, Asset Management i Zarządzania Ryzykiem. Zobacz więcej: http://youtu.be/YiEnZy3ZnjY W pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu lub modułowa Program pozwala na studia w pełnym wymiarze godzin (12 miesięcy) w niepełnym wymiarze godzin (18-24 miesięcy), dla studentów pracujących lub nauki modułowy. Wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim i zorganizowane 2-3 wieczory w dni powszednie (poniedziałek-czwartek). Międzynarodowy wizyty studyjnej Każdego roku organizujemy Międzynarodowy wyjazd studyjny do Cape Town, Republika Południowej Afryki. Temat ten wyjazd jest: "Finanse na rynkach wschodzących". Łączenie teorii do praktyki Nasze zajęcia z dziedziny akademickiej iz naszej sieci ekspertów z branży usług finansowych. Gwarantuje to praktycznego znaczenia poprzez ich zaangażowanie w rozwój kursów i wykładów gościnnych. Praca Podczas jedno- lub dwuletnim programie MIF, będzie prowadzony przez zarządcę Careers Services, aby określić i zaplanować swoją ścieżkę kariery. Nasz Career Service Manager umieszczone 90% klasy MIF 2015 roku przed ukończeniem studiów. Obejrzyj film: http://youtu.be/9G-l84oaTkc Absolwenci i studenci Prowadzimy program od 1996. Nasza MIF absolwenci stanowią zróżnicowaną społeczność wysokich osiągających połączonych wspólnym doświadczeniem. Visa i Mieszkań Przeprowadzka do nowego miasta i rozpoczęciu nowego studium powinno być radosne i ekscytujące doświadczenie. Uniwersytet w Amsterdamie posiada szereg udogodnień i usług wsparcia w celu zapewnienia takiej sytuacji. Opłaty i stypendiaCzesne za pełnym i niepełnym wymiarze godzin programów począwszy od roku (koniec) sierpień / wrzesień 2017 wynosi € 26.900. CFA i CAIA Master... [-]

Executive Msc W Finansach Międzynarodowych (MIF): Finanse I Technologia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Technologia bardzo zmienia branżę finansową, jaką znamy, a wraz z nią umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w branży. Ten nowy utwór ma na celu połączenie dwóch dziedzin finansów i IT, aby umożliwić ci zrozumienie, jak technologia wpływa na branżę finansową przyszłości. [+]

Cele

Technologia bardzo zmienia branżę finansową, jaką znamy, a wraz z nią umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w branży. Ten nowy utwór ma na celu połączenie dwóch dziedzin finansów i IT, aby umożliwić ci zrozumienie, jak technologia wpływa na branżę finansową przyszłości.

Otrzymasz gruntowną edukację finansową połączoną z kompleksowymi umiejętnościami programowania, uczenia maszynowego i big data. Ponadto dowiesz się, jak te koncepcje można wdrożyć w finansach.

Grupa docelowa

Ten tor jest odpowiedni dla profesjonalistów z minimum dwuletnim doświadczeniem w odpowiednich dziedzinach.

Jeśli masz minimum licencjata z ekonomii lub finansów lub zaplecza technologicznego i chcesz zwiększyć swoje szanse zawodowe w branży finansowej, ten utwór jest dla Ciebie.... [-]


Firma Pana Badawczej W Społeczeństwie (vu Wspólny Tytuł I UVA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Mistrza Biznesu w Społeczeństwie rozwiązuje zawiłe relacje między biznesem a społeczeństwem, jak widać w wielkich wyzwań stawianych przez np kryzys finansowy, wniosek społeczeństwa etycznego przywództwa i odpowiedzialności społecznej, a potrzebą zrównoważonego rozwoju. [+]

Test Master Program działalności w społeczeństwie rozwiązuje zawiłe relacje między biznesem a społeczeństwem, jak widać w wielkich wyzwań stawianych przez np kryzysu finansowego, żądania społeczeństwa etycznego przywództwa i odpowiedzialności społecznej, a potrzebą zrównoważonego rozwoju. Program ten jest wynikiem wspólnego wysiłku w Amsterdamie Business School (ABS) na Uniwersytecie w Amsterdamie i na Wydziale Ekonomii i Zarządzania (FEWEB) w VU University Amsterdam wychowywać nowe pokolenie naukowców biznesowych, którzy będą miały głęboki zrozumienie trendy społeczne, które zmieniają oblicze biznesu. Stopień Po pomyślnym zakończeniu programu, otrzymasz dyplom magistra przedsiębiorstw w społeczeństwie i tytuł Master of Science (MSc). Top 5 powodów, aby studiować tutaj UVA i VU: - Posiada doskonałą reputację - mają zróżnicowaną ciało międzynarodowa studentów - jest otoczony przez wiele międzynarodowych firm i organizacji - oferują wsparcie finansowe dla studentów z UE w postaci niskich opłat za studia - są dogodnie usytuowany w wielokulturowym mieście Amsterdam Program w skrócie Dwuletnia Program Badań Mistrza Biznesu w Społeczeństwie będzie można wyposażyć w wiedzę i umiejętności, aby kształtować nowe sposoby prowadzenia działalności gospodarczej, biorąc pod uwagę, jak organizacje i społeczeństwa wpływają na siebie wzajemnie. Program oferuje kilka specjalizacje w szerokim zakresie administracji biznesu (takich jak: strategia, teorii organizacji, księgowości, technologii i innowacji, przedsiębiorczości, biznesu międzynarodowego, zarządzania zasobami ludzkimi, zachowań organizacyjnych i marketingu), a także nadrzędny perspektywę łączącą te pola, które jest niezbędne do zrozumienia wieloaspektową działalność w kwestii społeczeństwa. Zapewnia on również z metodologii i teorii-budowlanych umiejętności potrzebnych wyobrazić nowych rozwiązań dla problemów związanych z biznesu w społeczeństwie. Ponadto, o maksymalnej spożyciu 25 utalentowanych i zmotywowanych... [-]

Logika Msc: Logika I Filozofia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat February 2018 Niderlandy Amsterdam

Kursy w Logiki i Filozofii toru koncentrują się na filozofii języka i kognitywistyki. [+]

Logika to interdyscyplinarny i międzynarodowy dwuletni program Master, który skupia się na kluczowej roli mediatora między logiką, jak i nauk humanistycznych. MSc Logika cieszy się dobrą reputację międzynarodową jako doskonałego programu kształcenia naukowców. Absolwenci programu często przemieszczają się stać kluczową rolę w międzynarodowej społeczności naukowej logicznej. Program został ustanowiony w 1995 roku przez Instytut Logiki, Języka i obliczeń (ILLC) i pozostaje mocno osadzony w tym instytucie badawczym, z pracownikami z dziedziny informatyki, filozofii, Cognitive Science, (Computational) lingwistyki i matematyki. Podstawowym celem i duchem mgr Logic jest połączenie tradycyjnego badania podstawowe w dziedzinie nauk formalnych z szerokiej gamy zastosowań, począwszy od Nauk Informacyjnych do językoznawstwa i filozofii. Wszyscy studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w kursie "Logiki, Języka i Informatyki", która przewiduje wprowadzenie do obszarów badawczych, które są realizowane na ILLC. Kursy w śledzić logiki i filozofii skupić się na filozofii języka i kognitywistyki. Mentor Każdy student jest przypisany członkowi kadry akademickiej jako mentora. Mentorzy pomóc uczniom zaprojektować indywidualny program nauczania zgodnie z ich specyficznych mocnych stron, potrzeb i zainteresowań edukacyjnych. Tezy oparte na badaniach Podczas czwartego semestru programu, każdy student pisze pracę doświadczalnej metody pod ścisłym nadzorem pracownika ILLC. Po pomyślnym zakończeniu, praca zostanie opublikowana w ILLC serii publikacji [-]

Logika Msc: Logika I Język

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat February 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Logika i oferuje kursy językowe utwór które koncentrują się na modelach formalnych naturalnych semantyki języków i lingwistyki. [+]

Logika to interdyscyplinarny i międzynarodowy dwuletni program Master, który skupia się na kluczowej roli mediatora między logiką, jak i nauk humanistycznych. MSc Logika cieszy się dobrą reputację międzynarodową jako doskonałego programu kształcenia naukowców. Absolwenci programu często przemieszczają się stać kluczową rolę w międzynarodowej społeczności naukowej logicznej. Program został ustanowiony w 1995 roku przez Instytut Logiki, Języka i obliczeń (ILLC) i pozostaje mocno osadzony w tym instytucie badawczym, z pracownikami z dziedziny informatyki, filozofii, Cognitive Science, (Computational) lingwistyki i matematyki. Podstawowym celem i duchem mgr Logic jest połączenie tradycyjnego badania podstawowe w dziedzinie nauk formalnych z szerokiej gamy zastosowań, począwszy od Nauk Informacyjnych do językoznawstwa i filozofii. Wszyscy studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w kursie "Logiki, Języka i Informatyki", która przewiduje wprowadzenie do obszarów badawczych, które są realizowane na ILLC. Logika i język utworu oferuje kursy, które koncentrują się na modelach formalnych naturalnych semantyki języków i lingwistyki. Mentor Każdy student jest przypisany członkowi kadry akademickiej jako mentora. Mentorzy pomóc uczniom zaprojektować indywidualny program nauczania zgodnie z ich specyficznych mocnych stron, potrzeb i zainteresowań edukacyjnych. Tezy oparte na badaniach Podczas czwartego semestru programu, każdy student pisze pracę doświadczalnej metody pod ścisłym nadzorem pracownika ILLC. Po pomyślnym zakończeniu, praca zostanie opublikowana w ILLC serii publikacji [-]

Logika Msc: Logika I Matematyka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat February 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Kursy oferowane w Logiki i Matematyki toru skupić się na logice modalnej matematyki, analizy matematycznej i ustawić gier i teoria modeli. [+]

Logika to interdyscyplinarny i międzynarodowy dwuletni program Master, który skupia się na kluczowej roli mediatora między logiką, jak i nauk humanistycznych. MSc Logika cieszy się dobrą reputację międzynarodową jako doskonałego programu kształcenia naukowców. Absolwenci programu często przemieszczają się stać kluczową rolę w międzynarodowej społeczności naukowej logicznej. Program został ustanowiony w 1995 roku przez Instytut Logiki, Języka i obliczeń (ILLC) i pozostaje mocno osadzony w tym instytucie badawczym, z pracownikami z dziedziny informatyki, filozofii, Cognitive Science, (Computational) lingwistyki i matematyki. Podstawowym celem i duchem mgr Logic jest połączenie tradycyjnego badania podstawowe w dziedzinie nauk formalnych z szerokiej gamy zastosowań, począwszy od Nauk Informacyjnych do językoznawstwa i filozofii. Wszyscy studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w kursie "Logiki, Języka i Informatyki", która przewiduje wprowadzenie do obszarów badawczych, które są realizowane na ILLC. Kursy oferowane w śledzić logiki i matematyki skupić się na logice modalnej matematyki, analizy matematycznej i teorii gier zestawu i modelu. Mentor Każdy student jest przypisany członkowi kadry akademickiej jako mentora. Mentorzy pomóc uczniom zaprojektować indywidualny program nauczania zgodnie z ich specyficznych mocnych stron, potrzeb i zainteresowań edukacyjnych. Tezy oparte na badaniach Podczas czwartego semestru programu, każdy student pisze pracę doświadczalnej metody pod ścisłym nadzorem pracownika ILLC. Po pomyślnym zakończeniu, praca zostanie opublikowana w ILLC serii publikacji [-]

Logika Msc: Logika I Obliczenia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat February 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Wszyscy studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w kursie "Logiki, Języka i Informatyki", która przewiduje wprowadzenie do obszarów badawczych, które są realizowane na ILLC. [+]

Logika to interdyscyplinarny i międzynarodowy dwuletni program Master, który skupia się na kluczowej roli mediatora między logiką, jak i nauk humanistycznych. MSc Logika cieszy się dobrą reputację międzynarodową jako doskonałego programu kształcenia naukowców. Absolwenci programu często przemieszczają się stać kluczową rolę w międzynarodowej społeczności naukowej logicznej. Program został ustanowiony w 1995 roku przez Instytut Logiki, Języka i obliczeń (ILLC) i pozostaje mocno osadzony w tym instytucie badawczym, z pracownikami z dziedziny informatyki, filozofii, Cognitive Science, (Computational) lingwistyki i matematyki. Podstawowym celem i duchem mgr Logic jest połączenie tradycyjnego badania podstawowe w dziedzinie nauk formalnych z szerokiej gamy zastosowań, począwszy od Nauk Informacyjnych do językoznawstwa i filozofii. Wszyscy studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w kursie "Logiki, Języka i Informatyki", która przewiduje wprowadzenie do obszarów badawczych, które są realizowane na ILLC. Test Logika i Systemów utwór skupia się na grach komputerowych, w nauce teorii złożoności i algorytmów. Mentor Każdy student jest przypisany członkowi kadry akademickiej jako mentora. Mentorzy pomóc uczniom zaprojektować indywidualny program nauczania zgodnie z ich specyficznych mocnych stron, potrzeb i zainteresowań edukacyjnych. Tezy oparte na badaniach Podczas czwartego semestru programu, każdy student pisze pracę doświadczalnej metody pod ścisłym nadzorem pracownika ILLC. Po pomyślnym zakończeniu, praca zostanie opublikowana w ILLC serii publikacji [-]

Magister Administracji Biznesowej: Przywództwo I Zarządzanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ten roczny program przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć karierę w zakresie przywództwa i zarządzania. Ścieżka zapewni ci wiedzę akademicką, której potrzebujesz, aby prowadzić i odpowiedzialnie zarządzać ludźmi. [+]

Ten roczny program przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć karierę w zakresie przywództwa i zarządzania. Ścieżka zapewni ci wiedzę akademicką, której potrzebujesz, aby prowadzić i odpowiedzialnie zarządzać ludźmi.

Jesteśmy w bliskim kontakcie z osobami odpowiedzialnymi za przywództwo, zarządzanie i zmiany w organizacjach, a nasze kursy stale ewoluują, aby być na bieżąco ze zmianami w świecie biznesu. Twoje szanse na rynku pracy Po ukończeniu tego kłamstwa doświadczenie w konsultingu, zarządzania, rozwoju ogólnego zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi oraz rekrutacji i zarządzania talentami.

O tym utworze

Począwszy od założenia, że ​​ludzie są kluczem do sukcesu każdej organizacji, ten roczny program magisterski obejmuje kursy z teorii przywództwa i zarządzania, strategicznego zarządzania i przywództwa ludzi.... [-]


Magister Administracji Biznesu: Marketing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2018 Niderlandy Amsterdam

Tor Marketing zapewni Państwu spostrzeżeń niezbędnych do określenia możliwości marketingowe i opracowanie skutecznych strategii wdrożeniowych. [+]

Ten roczny program ma silną międzynarodową ostrości i odzwierciedla podejście doświadczalnej metody do zakresu Business Administration, w ogóle, i Marketingu w szczególności. Marketing jest ekscytujący aspekt dzisiejszym świecie biznesu, którego ciągle zmieniające się otoczenie i nowe technologie zmieniają sposób myślenia i realizowania decyzji marketingowych.

Ścieżka marketingowa dostarczy Ci informacji potrzebnych do zidentyfikowania możliwości marketingowych i opracowania skutecznych strategii wdrożeniowych.

O tym utworze

Ten roczny program magisterski obejmuje trzy podstawowe kursy: teorie marketingu, zachowania konsumenckie i strategię marketingową . Teorie Marketing koncentruje się na kluczowych i rozwijających się teorii, które kształtują zarządzanie i marketing marketing pomyślał dzisiaj. Daje on najnowocześniejszy przegląd tego, gdzie marketingowe myślenie akademickie rozpoczęło się i jakie badania są obecnie prowadzone w odniesieniu do najpilniejszych problemów marketingowych dla dyrektorów marketingu generalnego (CMO) w tych dniach. Kurs Zachowanie konsumentów zapewnia wgląd, jak ludzie zachowują się tak, konsumentów i omawia teoretyczne i kierownicze skutki takiego zachowania dla firm. W trakcie strategii marketingowej, nauczysz się stosować strategicznych ram marketingowych i myślenie do różnych zagadnień marketingowych, tworzenie rozwiązań opartych na dowodach naukowych złożonych problemów.... [-]


Magister Administracji Biznesu: Przedsiębiorczości I Zarządzania W Sektorach Kreatywnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ten roczny program ma silną międzynarodową ostrości i odzwierciedla podejście doświadczalnej metody do zakresu Business Administration, w ogóle, i EMCI, w szczególności. Czy chcesz być bezpośrednio zaangażowany w jednej z branż kreatywnych lub do zastosowania wyciągniętych z nich wniosków do innych sektorów, tor EMCI zapewni Państwu doskonały uziemienia. [+]

Ten roczny program ma silną międzynarodową ostrości i odzwierciedla podejście doświadczalnej metody do zakresu Business Administration, w ogóle, i EMCI, w szczególności. Czy chcesz być bezpośrednio zaangażowany w jednej z branż kreatywnych lub do zastosowania wyciągniętych z nich wniosków do innych sektorów, tor EMCI zapewni Państwu doskonały uziemienia.

O tym utworze

Ten roczny program magisterski obejmuje kursy, które koncentrują się wokół podstawowych koncepcji kreatywności i innowacji. Teorie oczywiście EMCI dotyczy pytanie: co sprawia, przemysłów kreatywnych różne od normalnych branżach? Obejmuje on klasyczne, takie jak przemysł malarstwa i teatru, jak i nowszych, jak filmów i gier komputerowych.... [-]


Magister Administracji Biznesu: Strategia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Program roczny ma silną międzynarodową ostrości i odzwierciedla podejście doświadczalnej metody do zakresu Business Administration, w ogóle, i Strategii, w szczególności.

O tym utworze

W innych kursach można omówić realizację strategii oraz projektowanie efektywnych struktur organizacyjnych i systemów kontroli, w tym sposobów, aby pomóc firmom stać się bardziej elastyczne.

Struktura programu

Master of Science in Business Administration to program z 60 punktów ECTS (kredytów 1 ECTS = 0,5 US punktów) jeden rok. Rok akademicki trwa od września do początku lipca i jest podzielony na dwa semestry, każdy z trzech okresów.

... [-]

Magister Administracji Biznesu: Zarządzanie Międzynarodowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2018 Niderlandy Amsterdam

Ścieżka International Management jest jedną z siedmiu możliwych ścieżek specjalizacji w programie Business Administration Master's. [+]

Ścieżka International Management jest jedną z siedmiu możliwych ścieżek specjalizacji w programie Business Administration Master's. Jeśli szukasz karierę, która przeniesie Cię do różnych części świata i pozwala na wywieranie wpływu przez granice, tor Zarządzania Międzynarodowego na UVA w Amsterdamie Business School (ABS) z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

Dostosuj program, wybierając spośród ponad 20 przedmiotów do wyboru; przygotować się do kariery w świecie rzeczywistym case studies i wykładów gościnnych na najwyższym poziomie; korzystać z silnym naciskiem badań, wykwalifikowany personel międzynarodowy oraz innych studentów z całego świata. Business Administration: International Management ... [-]

Magister Administracji Gospodarczej: Przedsiębiorczość I Innowacje

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Mgr Administracji Biznesowej ma być bramą dla ambitnych studentów z przedsiębiorczym, globalnym umysłem do międzynarodowej kariery w biznesie. [+]

Mgr Administracji Biznesowej ma być bramą dla ambitnych studentów z przedsiębiorczym, globalnym umysłem do międzynarodowej kariery w biznesie. Zyskasz głębokie zrozumienie zarządzania w jednej z siedmiu specjalizacji, z których możesz wybierać. Będziesz miał problemy z rozwiązywaniem rzeczywistych przypadków przedstawianych przez naszych partnerów korporacyjnych.

Ścieżka Entrepreneurship and Innovation jest jedną z siedmiu możliwych ścieżek specjalizacji w programie Business Administration Master's. Jeżeli jesteś dynamicznych i kreatywnych osób, których ambicją jest, aby zastosować te umiejętności w środowisku biznesowym, na rzecz przedsiębiorczości i innowacji na tor Amsterdam Business School (ABS) jest idealnym rynkiem zbytu dla swojej kreatywności.... [-]


Magister Ekonomii: Ekonomia I Międzynarodowe Globalizacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Utwór International Economics & Globalizacja w programu studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii oferuje fascynującą analizę bieżącej sytuacji w gospodarce światowej. Studiować efekt szybkiego wzrostu gospodarczego w Indiach i Chinach w międzynarodowych stosunkach handlowych, jak również wpływ globalizacji na nierówności dochodów. [+]

Utwór International Economics & Globalizacja w programu studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii oferuje fascynującą analizę bieżącej sytuacji w gospodarce światowej. Studiować efekt szybkiego wzrostu gospodarczego w Indiach i Chinach w międzynarodowych stosunkach handlowych, jak również wpływ globalizacji na nierówności dochodów. Dowiedz się wszystkiego o dzisiejszych debat naciskając i formułowania własnych stanowisk, na podstawie literatury oraz badania terenowe. Wybitni profesorowie Szkoły Głównej Handlowej w Amsterdamie łączą wybitnych umiejętności nauczania z aktywnym programem badań, w wyniku programu, który jest zarówno opartą na wiedzy oraz oparte na badaniach. Nie pożałujesz wyboru ekonomii międzynarodowej i globalizacji utwór programu ekonomii Mistrza w Amsterdamie. Struktura programu Master of Science w dziedzinie ekonomii jest to program z 60 punktów ECTS (kredytów 1 ECTS = 0,5 US punktów) jeden rok. Plan zajęć znajduje się na liście poniżej. Rok akademicki trwa od września do początku lipca i jest podzielony na dwa semestry, każdy z trzech bloków. Proszę zapoznać się z kalendarzem akademickim dokładnych dat. Praca Pracy magisterskiej jest ostateczny wymóg być zakończone przed ukończeniu studiów. To będzie nadzorowany przez jednego z naukowców z ekonomii danej dziedzinie. [-]

Magister Ekonomii: Ekonomia Rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ekonomia Rozwoju utwór z programu studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii daje dogłębną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc wzrost odbierającą w gospodarkach rozwijających się. Dowiedz się, jak kształtować rynki wschodzące, formułuje swoje wyważone i krytyczne opinie w sprawach polityki i odkryć skomplikowanych współzależności. [+]

Test Ekonomia rozwoju utwór z programu studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii daje dogłębną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc wzrost odbierającą w gospodarkach rozwijających się. Dowiedz się, jak kształtować rynki wschodzące, formułuje swoje wyważone i krytyczne opinie w sprawach polityki i odkryć skomplikowanych współzależności. Ekonomia: Ekonomia rozwoju Wybitni profesorowie Szkoły Głównej Handlowej w Amsterdamie łączą wybitnych umiejętności nauczania z aktywnym programem badań, w wyniku programu, który jest zarówno opartą na wiedzy oraz oparte na badaniach. Nie żałuję wyboru ścieżki ekonomii rozwoju programu ekonomii Mistrza w Amsterdamie. Struktura programu Master of Science w dziedzinie ekonomii jest program 60 punktów ECTS (1 punkt ECTS = 0,5 US kredytowych) jeden rok. Plan zajęć znajduje się na liście poniżej. Rok akademicki trwa od września do początku lipca i jest podzielony na dwa semestry, każdy z trzech okresów. Proszę zapoznać się z kalendarzem akademickim dokładnych dat. Praca Pracy magisterskiej jest ostateczny wymóg być zakończone przed ukończeniu studiów. To będzie nadzorowany przez jednego z naukowców z ekonomii danej dziedzinie. Niektórzy uczniowie będą korzystać z informacji zawartych w AIID ponieważ zawiera cenne dane badań terenowych. [-]

Magister Ekonomii: Polityka Pieniężna, Bankowość I Regulacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Polityki pieniężnej, Bankowość & rozporządzenie utwór w programu studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Amsterdamie to program jednego roku koncentrując się na jak polityka pieniężna próbuje ograniczyć ryzyko gospodarki finansowej. Zostań biegle w debatach, które kształtują kontynentalne instytucje bankowe centralnej i nauczyć się dzielić swoje akademickie stanowiska w tej kwestii. [+]

Uwaga: od września 2016 r, Polityki Pieniężnej, Bankowość & rozporządzenie utwór zostanie zmieniona polityka pieniężna i Bankowość. Polityki Pieniężnej, Bankowość & rozporządzenie utwór w programu studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Amsterdamie to program jednego roku koncentrując się na jak polityka pieniężna próbuje ograniczyć ryzyko gospodarki finansowej. Zostań biegle w debatach, które kształtują kontynentalne instytucje bankowe centralnej i nauczyć się dzielić swoje akademickie stanowiska w tej kwestii. Ekonomia: Polityki Pieniężnej, Bankowość i rozporządzenie Wybitni profesorowie Szkoły Głównej Handlowej w Amsterdamie łączą wybitnych umiejętności nauczania z aktywnym programem badań, w wyniku programu, który jest zarówno opartą na wiedzy oraz oparte na badaniach. Nie pożałujesz następstwie polityki pieniężnej, bankowości i rozporządzenie utwór mgr Ekonomii w Amsterdamie. Struktura programu Master of Science w dziedzinie ekonomii jest to program z 60 punktów ECTS (kredytów 1 ECTS = 0,5 US punktów) jeden rok. Plan zajęć znajduje się na liście poniżej. Rok akademicki trwa od września do początku lipca i jest podzielony na dwa semestry, każdy z trzech okresów. Proszę zapoznać się z kalendarzem akademickim dokładnych dat. Praca Pracy magisterskiej jest ostateczny wymóg być zakończone przed ukończeniu studiów. To będzie nadzorowany przez jednego z naukowców z ekonomii danej dziedzinie. [-]

Magister Ekonomii Publicznej: Polityka Gospodarcza

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Tor publiczny Polityka gospodarcza w programu studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii jest to fascynująca analiza jednego roku, jak rządy interweniować w gospodarkę. Oceny aukcje mld euro z częstotliwości telekomunikacyjnych; przeanalizować zalety partnerstwa publiczno-prywatnego; dowiedzieć się wszystkiego o aktualnych debat i formułowania własnych stanowisk, na podstawie literatury oraz badania terenowe. [+]

Uwaga: Począwszy od września 2016 roku, Public Polityki Gospodarczej i rozporządzenie utwór zostanie zmieniona polityki publicznej. Utwór Polityka gospodarcza publiczny w programu studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii to fascynująca analiza jednego roku, jak rządy interweniować w gospodarkę. Oceny aukcje mld euro z częstotliwości telekomunikacyjnych; przeanalizować zalety partnerstwa publiczno-prywatnego; dowiedzieć się wszystkiego o aktualnych debat i formułowania własnych stanowisk, na podstawie literatury oraz badania terenowe. Ekonomia: Polityka gospodarcza publiczny Wybitni profesorowie Szkoły Głównej Handlowej w Amsterdamie łączą wybitnych umiejętności nauczania z aktywnym programem badań, w wyniku programu, który jest zarówno opartą na wiedzy oraz oparte na badaniach. Nie pożałujesz po torze Public Polityki Gospodarczej programu ekonomii Mistrza w Amsterdamie. Struktura programu Master of Science w dziedzinie ekonomii jest program 60 punktów ECTS (1 punkt ECTS = 0,5 US kredytowych) jeden rok. Plan zajęć znajduje się na liście poniżej. Rok akademicki trwa od września do początku lipca i jest podzielony na dwa semestry, każdy z trzech okresów studiów. Proszę zapoznać się z kalendarzem akademickim dokładnych dat. Praca Pracy magisterskiej jest ostateczny wymóg być zakończone przed ukończeniu studiów. To będzie nadzorowany przez jednego z naukowców z ekonomii danej dziedzinie. [-]

Magister Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program ten koncentruje się na rynkach finansowych i podejmowania decyzji finansowych firm i inwestorów. To oferuje szeroki zakres umiejętności, wiedzy pogłębionej i międzynarodowym doświadczeniem, które będą potrzebne w swojej karierze. [+]

Proszę zwrócić uwagę: W zależności od zdobywania formalnej akredytacji, UVA będzie oferował nowy Magister Finansów z września 2016, w tym specjalności Finanse i nieruchomości Finance. Spodziewamy się, że pewne zmiany zostaną wprowadzone w programie nauczania, które nie są bezpośrednio związane ze zmianą nazwy programu. Zostaniesz poinformowany o tych zmianach w odpowiednim czasie. Ekonomia menedżerska i strategia pozostaje specjalizacja w Magister Business Economics. Program koncentruje się na rynkach finansowych i podejmowania decyzji finansowych firm i inwestorów. To oferuje szeroki zakres umiejętności, wiedzy pogłębionej i międzynarodowym doświadczeniem, które będą potrzebne w swojej karierze. Uzyskać głębokie zrozumienie podejmowania decyzji finansowych i rynków, a specjalizuje się w obu finansów przedsiębiorstw, bankowości i rynków finansowych z tego fascynującego programu Mistrza torze. Przygotować się do kariery w świecie finansów i biznesu; korzystać ze studia na wydziale z głównych atutów w świecie finansów. Stopień Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra ekonomii biznesu i tytuł Master of Science (MSc). Program w skrócie Aby w pełni zrozumieć dziedzinie finansów, trzeba uzyskać głębokie zrozumienie podejmowania decyzji finansowych, zarządzania i rynków oraz narzędzia niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Przeglądaj wszystkie istotne zagadnienia z zakresu finansów w znacznej głębokości, i umieścić swój umysł ilościowe do pracy. Program zapewnia możliwość dalszego specjalizowania się w obu finansów przedsiębiorstw, bankowości i rynków finansowych. Po wspólnej pierwszym okresie (z kursem wyceny, Rynki Finansowe i Ekonometrii Stosowanej) studenci mają znaczną elastyczność w dostosowywaniu głębi obieralnych, aby stworzyć program, który odpowiada ich zainteresowanie. W specjalistycznych modułów w bankowości komercyjnej i corporate finance, teorii inwestycji i... [-]

Magister Fizyki - Zaawansowana Fizyka Sprawa I Energii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program AMEP jest zorganizowana w trzech ścieżek studiów: wschodzących i energii materiałów, miękkiej materii atomowej i fizyki kwantowej. Mieszanie między ... [+]

Magister fizyki - Advanced Matter i Fizyki Energii

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień, luty

Program AMEP jest zorganizowana w trzech ścieżek studiów:

Materiały wschodzące i energii miękkie względu atomowa fizyka kwantowa

Mieszanie pomiędzy ścieżkami studiów jest żaden problem. Dyrektor programu i innych wykładowców i pracowników naukowych chętnie działają jako doradcy w zakresie wyboru kursu.

Kursy

Program AMEP obejmuje następujące przedmioty obowiązkowe:

Duże problemy w Emergent surowców energetycznych (6 WE) Wielkie zagadnienia Atomowej fizyki kwantowej (3 WE) Duże problemy w miękkiej materii (3 WE) Fizyka statystyczna i teoria materii skondensowanej I (6 WE) lub mechaniki statystycznej materii miękkiej (6 WE) Academic English (3 WE) Academic Skills (6 WE w sumie) ... [-]

Magister Fizyki: Fizyka Teoretyczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Fizyka teoretyczna ma wyobraźnię wielu pokoleń. Jest to bardzo trudne i bardzo ekscytujące pole, które ma na celu odpowiedzieć na podstawowe pytania, takie głębokie jak: co jest sprawą z ?, jaka jest natura czasu i przestrzeni? To wymaga wysokiego poziomu zaawansowania technicznego i koncepcyjnym. [+]

Einstein, Bohr, Feynman, Hawking ... Fizyka teoretyczna ma wyobraźnię wielu pokoleń. Jest to bardzo trudne i bardzo ekscytujące pole, które ma na celu odpowiedzieć na podstawowe pytania, takie głębokie jak: co jest sprawą z ?, jaka jest natura czasu i przestrzeni? To wymaga wysokiego poziomu zaawansowania technicznego i koncepcyjnym. Czy fizyka teoretyczna na UVA badania dla mnie? To jest, jeśli: są zafascynowani fizyki i praw nauki Aby zrozumieć, na podstawowym poziomie, dlaczego sprawa jest, co to jest i jak to wpływa na świat wokół nas cieszyć odkrywanie i rozwijanie modeli matematycznych mają wysoką zdolność do abstrakcji są gotowi kopać głęboko, aby znaleźć rozwiązania problemów fizyki posiada głęboką znajomość szczególnej teorii względności, mechaniki kwantowej, fizyki statystycznej, elektrodynamiki, rachunku i algebry liniowej (i podstawowa wiedza skondensowanej i fizyki cząstek jest zaletą). Co Fizyki Teoretycznej UVA mają mi do zaoferowania? UVA Instytut Fizyki Teoretycznej jest jednym z wiodących instytutów fizyki teoretycznej w Europie. Specjalizuje się w: względu kwantowa i złożonych systemów fizyka cząstek elementarnych, kosmologii i kwantowej grawitacji Historia fizyki. Test Utwór magisterska fizyka teoretyczna oferuje szerokie spektrum zaawansowanych kursów na tych i innych aktualnych tematów badawczych. Jego trzon tworzą szkolenia: kwantowa teoria pola fizyka statystyczna Skrócone teorii sprawa. Dodatkowo, można wziąć fakultatywnych kursów matematycznych i fizycznych, takich jak: metody obliczeniowe optyka kwantowa teoria grup ogólna teoria względności dynamika nieliniowa i chaos. Kolejne seminaria i nieformalne spotkania daje smak oryginalnego kreatywnej duchu dziedzinie, i uczyć się rzemiosła wyjaśniania rzeczy do innych (świeckich) ludzi. Kursy W pierwszym roku programu składa się głównie z kursów.... [-]

Magister Fizyki I Astronomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Znany na całym świecie

Zaawansowane Matter i Fizyki Energii Astronomii i astrofizyki Fizyka życia i zdrowia Nauka dla Energii i Zrównoważonego Rozwoju fizyka teoretyczna [-]

Magister Fizyki I Astronomii: Fizyka życia I Zdrowia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Fizyka utwór życia i zdrowia skupia się na aspektach fizycznych systemów w molekularnej, komórkowej i większych (np organy) skalach. [+]

Utwór Fizyka życia i zdrowia skupia się na aspektach fizycznych systemów w molekularnej, komórkowej i większych (np organy) skalach. Łączy on w sobie dwa obszary: fizyki biomedycznej (procesy fizyczne w organizmie człowieka na poziomie komórkowym do organizmu i rozwój technologii w diagnostyce i terapii) biofizyka (fizyka procesów biologicznych do poziomu pojedynczej cząsteczki, iw dół do harmonogramów dziesiątki femtosekund). Czy Fizyka Życia i Zdrowia w UVA badanie dla mnie? To jest, jeśli: posiada głęboką znajomość fizyki (mechanika, elektryczność, magnetyzm, optyka, mechanika kwantowa) i matematyki (nazębnego, algebry liniowej, równań różniczkowych cząstkowych, statystyki) cieszyć się robi badania w środowisku multidyscyplinarnym może szybko wchłonąć i integracji pojęć biologicznych i fizycznych a jeśli jesteś zainteresowany w jednym lub więcej z następujących przedmiotów: procesy fizyczne w organizmie człowieka, organów, komórek i makrocząsteczek Zastosowanie zaawansowanych metod biofizycznych do badania makrocząsteczek na poziomie pojedynczych cząsteczek i badać procesy biologiczne do femtosekundowej czasowych rozwój i doskonalenie technologii w diagnostyce medycznej i terapii Oddziaływanie światła i / lub promieniowania z komórek i tkanek (Biomedical fotonicznych) manipulacji tkanek i komórek pod wpływem światła lub promieniowania w celu poprawy diagnostyki i monitorowania. Co Fizyka Życia i Zdrowia w UVA mają do zaoferowania? Śledź ten Master koncentruje się na aktualnych tematów badawczych, takich jak: ilościowa kontrola funkcjonalna i obrazowanie tkanki żywego pracy w interdyscyplinarnych zespołów badawczych z fizyków, chemików, biologów, inżynierów i lekarzy obrazowanie biomedyczne, molekularne i komórkowe biofizyki i fotonika Nowe metody diagnostyki i monitorowania (jak optycznej tomografii koherentnej i rezonansu magnetycznego) nowe metody badań w biofizyki molekularnej i komórkowej (takich jak... [-]

Magister Fizyki I Astronomii: Nauka Dla Energii I Zrównoważonego Rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Nauka dla Energii i Zrównoważonego Rozwoju (SES) to interdyscyplinarny "utwór" lub specjalizacji w ramach programów magisterskich UVA fizyki i chemii. Łączy on w sobie "twarde" badania naukowe z analizy zagadnień społecznych, modeli biznesowych i regulacji rządowych. [+]

Co Science Energii i Zrównoważonego Rozwoju w UVA mają do zaoferowania? Nauka dla Energii i Zrównoważonego Rozwoju (SES) to interdyscyplinarny "utwór" lub specjalizacji w ramach programów Mistrza UVA Fizyki i Chemii. Łączy on w sobie "twarde" badania naukowe z analizy zagadnień społecznych, modeli biznesowych i regulacji rządowych. Program obejmuje szeroki obszar gorących tematów, takich jak: Gospodarka oparta biologicznego zielonej chemii fotochemiczne fotofizyczne i konwersji energii Komórki biosolar i katalizy zrównoważonego syntezy i przetwarzania energii. SES jest na zewnątrz wyglądający program ukierunkowany czołówce energii i zrównoważonego rozwoju badań. To daje wiedzę i umiejętności, aby przejść od zrozumienia state-of-the-art, rzeczywiście rozwój nowych zrównoważonych technologii, które mogą być wprowadzane w życie w społeczeństwie. Czy Science Energii i Zrównoważonego Rozwoju w UVA badanie dla mnie? To jest, jeśli: są zainteresowani zarówno fizyki i chemii chce stać (więcej) świadome naukowych, technologicznych i społecznych wyzwań dla naszej przyszłości Aby dowiedzieć się, jak rozwijać odnawialne źródła energii, promowanie zrównoważonego rozwoju oraz bardziej efektywne wykorzystanie zasobów chcą studiować rozwój rozwiązań technologicznych globalnych problemów energetycznych i zrównoważonego rozwoju, jak również kontekst społeczny globalnych zmian w tej dziedzinie chce kontynuować karierę, która koncentruje się na rozwoju zrównoważonych rozwiązań do naszej obecnej sytuacji globalnej prasowania w odniesieniu do energii, klimatu i zrównoważonego rozwoju. Wspólne studia z VU University Amsterdam Jest to wspólny program stopnia na Uniwersytecie w Amsterdamie i VU University Amsterdam. Kursy są podane na dwóch Wydziałach Nauk. Absolwenci otrzymują dyplom akredytowany przez obu uczelni. Dlatego też, jak fizyka i astronomia studenta korzystać z wiedzy, sieci i projektów badawczych w... [-]

Magister Nauk Biologicznych - Ekologia I Ewolucja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Instytut na rzecz różnorodności biologicznej i ekosystemów Dynamics (IBED) oferuje studia magisterskie state-of-the-art w Ekologii i Ewolucji. Celem ... [+]

Magister Nauk Biologicznych - Ecology and Evolution

 

Utrzymanie naturalnej różnorodności biologicznej i ochrony środowiska nie jest możliwe bez szerokiej wiedzy z ekologii i ewolucji. Instytut na rzecz różnorodności biologicznej i ekosystemów Dynamics (IBED) oferuje studia magisterskie state-of-the-art w Ekologii i Ewolucji. Celem programu jest promowanie zrozumienia:

relacje między organizmami żywymi wymieranie gatunków i ewolucja funkcjonowanie ekosystemów jak organizmy żyją, rozmawiać i rozproszyć na ziemi

Program studiów

Uczniowie w tym torze rozpoczęcia programu z pewnym zajęć na tematy najnowocześniejszych w Ekologii i Ewolucji, w drugim semestrze będą one nabyć praktyczne doświadczenie badawczego w pierwszych projektów badawczych. Rzeczywiście, większość dwóch lat torze są poświęcone rozwijaniu niezbędnych umiejętności badawczych w projektach własnego uznania, w Uniwersytecie w Amsterdamie, czy za granicą. Teza uzupełnia program nauczania. Studenci korzystają z programu na miarę indywidualnych badań, w których koncentrują się na sprawach interesujących mnie prywatnie, wybierać spośród wielu kursów oraz szeroki wybór projektów badawczych, które są przeprowadzane w Amsterdamie, czy za granicą.... [-]


Magister Nauk Biologicznych - Ogólnie Biologia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą stać się specjalistami z szeroką orientację i nie chcą ograniczyć swoją uwagę na jednym temacie, w ... [+]

Magister Nauk Biologicznych - Biologia ogólne

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program Master w Biologii Ogólnej obejmuje wszystko, od mechanizmów molekularnych wirusa do dynamiki populacji słoni afrykańskich. Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą stać się specjalistami z szeroką orientację i nie chcą ograniczyć swoją uwagę na jednym temacie w dziedzinie biologii. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które zamierzają pracować w obszarach, w których szeroką wiedzę o biologii będą użyteczne, na przykład jako nauczyciela lub przygotowywania polityki.

 

 

Umiejętności zawodowe... [-]


Magister Nauk Biologicznych: Zielone Nauki Przyrodnicze

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program studiów Zielony Life Sciences daje możliwość połączenia szkolenia w teoretycznych i praktycznych aspektów ekologii chemicznej ci ... [+]

Magister Nauk Biologicznych: Zielone Life Sciences

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Jednym z powodów jest do poprawy i zapewnienia dostaw żywności dla rosnącej liczby ludności na świecie. Inne cele dla tego rodzaju badań mogą być poszukiwanie nowych źródeł związków biologicznie czynnych i leków, lub w celu uzyskania bioodnawialnego zasobów dla włókien i tworzyw sztucznych. Wyobraź sobie, wybuchu nieznanego szkodników w południowej Hiszpanii, która zagraża żniwo wielu ton pomidorów. Typowy problem zielony naukowiec życie może stanąć. Co należy zrobić? Z próbek liści i najnowszych narzędzi technologicznych pierwszym celem będzie zidentyfikowanie sprawcy. Ponadto wzrasta Pytanie: Czy należy kierować do hodowli odporne spodnie dla uzyskania tych zbiorów przyjść? Program studiów Zielony Life Sciences daje możliwość połączenia szkolenia w teoretycznych i praktycznych aspektów ekologii chemicznej, ecogenomics, biotechnologii, hodowli roślin, fitopatologii, biologii komórki, biochemii i biologii populacji ci. To pozwala uczniom rozwijać zintegrowany widok na funkcjonowanie roślin ..... [-]


Magister Nauki O Ziemi: Zarządzanie środowiskiem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat February 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

CZY INTERESUJESZ SIĘ:

Absolwenci tej ścieżki są dobrze wyposażone, aby rozwijać karierę jako zastosowanego ziemi naukowiec.

[-]

Magister Nauk O Ziemi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam

Globalne zmiany, rosnące zapotrzebowanie na skąpe zasoby i degradacji i zanieczyszczenia krajobrazu, gleby i wody, oznacza to, że musimy wykwalifikowanych ... [+]

Globalne zmiany, rosnące zapotrzebowanie na skąpe zasoby i degradacji i zanieczyszczenia krajobrazu, gleby i wody oznacza, że ​​musimy wykwalifikowanych specjalistów bardziej niż kiedykolwiek. Profesjonaliści, którzy rozumieją ziemi jako złożonego systemu i są w stanie skierować nasz świat w bardziej zrównoważonej przyszłości. Dlaczego warto studiować nauk o Ziemi na Uniwersytecie w Amsterdamie? - Masz dociekliwy umysł i jak wyzwanie, aby znaleźć rozwiązania dla złożonych problemów środowiskowych, które stoją przed naszą zmieniającą planetę. - Chcesz zdobyć dogłębną wiedzę na temat funkcjonowania procesów środowiskowych wpływających na naszą planetę i wykorzystać to do obalenia istniejących wiedzy i przyczynić się do praktycznych rozwiązań i aplikacji. - Jesteś chętny do łączenia naukowego zainteresowania nauk o Ziemi w dziedzinach związanych z ekologii, hydrologii, chemii środowiska i ocen oddziaływania na człowieka, aby zrozumieć ich złożonej interakcji, które są wymagane w celu rozwiązania globalnych, regionalnych i lokalnych procesów. - Masz stosunek ilościowy i są chętni do nauki, używania i zastosowania stanu techniki metod analitycznych, które mogą obejmować i łączyć techniki e-naukowe oparte, zaawansowanych technik laboratoryjnych i technik pomiarowych w terenie. - Chcesz stać się częścią inspirujących projektów badawczych, w obu ustawieniach krajowych i międzynarodowych. Czego można oczekiwać od Nauk o Ziemi na Uniwersytecie w Amsterdamie: - Dwa utwory studyjne: Geo-ekologiczne Dynamics koncentrujące się na dogłębne szkolenia naukowe i Zarządzania Środowiskowego koncentrując się na szkolenia interdyscyplinarne jak zarządzać geo-ekosystemów naszej planety. - Inspirujące środowisko naukowe, gdzie praca naukowca w stymulowanie interdyscyplinarnej ustawienia na krawędzi tnącej między geografii fizycznej, ekologii, hydrologii i chemii środowiska, w połączeniu w Instytucie różnorodności biologicznej i... [-]

Magister Nauk Politycznych: Ekonomia Polityczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Jak globalne siły gospodarcze i polityczne kształtują życie i przyszłość obywateli, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego? Procesów politycznych i rządu? Ten utwór skupia się na interakcji "gospodarki" i "polityki", zarówno szeroko rozumianej. [+]

Jak globalne siły gospodarcze i polityczne kształtują życie i przyszłość obywateli, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego? Procesów politycznych i rządu? Ten utwór skupia się na interakcji "gospodarki" i "polityki", zarówno szeroko rozumianej. Obejmuje ona w ziemię z "ekonomii dla nie-ekonomistów", aby zrozumieć, jak "reguły gry" są kształtowane, aby myśleć o tym, jak otwarta gospodarka światowa prowadzi do "nowych" konfliktów oraz do wzrostu nowych ruchów politycznych. Będziesz odkrywać krytyczne problemy stojące przed rozwijającym się i rozwiniętym, z Azji do Europy do Ameryki - współczesne wyzwania, takie jak migracja, walka o rozwoju lub lepszego zarządzania rynkiem finansowym. My także wyzwania w zakresie polityki o charakterze etycznym, takich jak polityka społeczna czy władzy korporacyjnej i nierówności społecznych, aby lepiej zrozumieć, jak to rozgrywa się w różnych środowiskach politycznych. Naszym punktem wyjścia jest to, że związek między "polityki" i "gospodarki" to ulica dwukierunkowa: kontestacja polityczna kształtuje wyników gospodarczych i zarządzania nimi, a rozwój gospodarczy generuje konflikty polityczne. Przyczyny i konsekwencje trwającego marazmu gospodarczego przyniosło to wysoce polityczna "kto, co robi," natura "gospodarki" z powrotem na otwartą przestrzeń. Dynamika przecinają bogatym terenie współczesnych zagadnień, a wśród nich: Silne gospodarki wschodzące podważają istotę zarządzania gospodarczego na poziomie globalnym i regionalnym. Afryki i Azji są "w drodze", lobby biznesowych pchania dla regionalnych porozumień handlowych (TTIP, TPP), i sukces krajach rozwijających się jest gromadzenie wyzwanie dominacji rozwiniętych gospodarkach. Zmiany technologiczne i rewolucja internetowa jest przekształcenie sektora, pracowników i rządu korporacyjnej. Nowe wzory komunikacji masowej elity społecznej i mobilizacji ruchu pojawiają. Świat jest kurczy, ale bardziej politycznie kontrowersyjne miejsce, niż... [-]

Magister Nauk Politycznych: Polityka Europejska I Stosunki Zewnętrzne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program polityki europejskiej i Stosunków Zewnętrznych zapewnia studentom gruntownej wiedzy na temat polityki i władzy w Europie w coraz bardziej zróżnicowanym, współzależnych i wielobiegunowego świata. [+]

Test Europejskie Polityka i Stosunków Zewnętrznych Program zapewnia studentom gruntownej wiedzy na temat polityki i władzy w Europie w coraz bardziej zróżnicowanym, współzależnych i wielobiegunowego świata. Oferuje on pogłębionej analizy wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych polityki europejskiej oraz ich wzajemnych relacji. Wewnętrznie, że ma historycznie uziemiony podejście do procesów integracji europejskiej, demokracji i obywatelstwa. Zewnętrznie, skupia się na zrozumieniu i analizie siły Europy w zmieniającym się otoczeniu globalnym, na przykład w odniesieniu do granic, bezpieczeństwa, handlu, finansów i zarządzania środowiskiem. Czy zastanawiasz się, w jaki sposób UE odnosi się do innych globalnych graczy? Jak to działa na rosyjskiego zaangażowania w ukraińskim kryzysie, dotyczy stosunków transatlantyckich w czasach post-Snowden, lub łączy się z przemian politycznych na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej? Czy jesteś zainteresowany w jaki sposób kryzys gospodarczy w strefie euro ma wpływ na wewnętrzną rządów Unii Europejskiej i jej pozycję w świecie? Co głębszej integracji w strefie euro oznacza dla narodowej demokracji, ryzyko wyjścia brytyjskiej, a stosunki z głównymi partnerami handlowymi, takimi jak USA i Chiny? Chcesz wiedzieć, jak starych i nowych zagrożeń dla bezpieczeństwa (takich jak migracja, globalne ocieplenie, zależność od energii, nowych wojen) wyzwanie, zjednoczyć się i podzielić państwa członkowskie UE? Czy chciałbyś, aby zrozumieć, w jaki sposób UE reaguje na społecznej i politycznej niestabilności w swoim bezpośrednim sąsiedztwie? Trzy powody do studiowania polityki europejskiej i Stosunków Zewnętrznych na Uniwersytecie w Amsterdamie Europejskiej Polityki i Stosunków Zewnętrznych: jest zorientowany na badania: dowiedzieć się o projektach badawczych swoich nauczycieli i opracować i zastosować swoje umiejętności teoretyczne i metodologiczne w... [-]

Magister Nauk Politycznych: Polityki Publicznej I Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Utwór Public Policy i zarządzanie stanowi wyjątkową okazję do studiowania polityki publicznej i zarządzania w kontekście politycznym programem nauki. To ustawienie wzmacnia związek między problemami polityki i bieżących wydarzeń społecznych i politycznych. [+]

Test Polityka publiczna i zarządzanie utwór przygotowuje uczniów, aby sprostać wymaganiom skutecznej i zgodnej z prawem działań publicznych w złożonych i często kontrowersyjnych ustawień politycznych. Program pomaga studentom rozwijać się jako krytycznych analityków i innowacyjnych projektantów poprzez łączenie badań i praktyki, teorii i działania na "warsztacie" na poziomie lokalnym, krajowym, europejskim i międzynarodowym. Szanse są na studia i pracę programową w poprzek tych poziomów. Czy jesteś zainteresowany w jaki sposób problemy stają się polityczne i szybkiego działania publicznych? Czy zastanawiasz się, jak profesjonaliści i urzędnicy państwowi odpowiedzialni poradzić sobie ze złożonych i zmieniających się wymagań, które wyznaczają te problemy? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak nauka i innowacje rozwijać się jako polityki publicznej jest wykonany i wdrożony? Następnie Program Master w Public Policy and Governance może być idealny program dla Ciebie. Trzy powody, by studiować porządku publicznego i zarządzania na Uniwersytecie w Amsterdamie Test Polityka publiczna i zarządzanie utwór stanowi wyjątkową okazję do studiowania polityki publicznej i zarządzania w kontekście politycznym programem nauki. To ustawienie wzmacnia związek między problemami polityki i bieżących wydarzeń społecznych i politycznych. Wydział Nauk Politycznych jest to największa w Holandii, która zapewnia naszym studentom szeroki wachlarz zajęć i możliwości badań pracy dyplomowej. Ciało studenta jest międzynarodowa, zapewniając możliwość nauki i rozwoju w zróżnicowanej społeczności. Profil studenta Czy jesteś zainteresowany w polityce, jak i publicznym jest w praktyce? Chcesz dowiedzieć się, jak prowadzić badania, które przyczyniają się do rozwoju i realizacji polityki oraz do refleksji na temat praktycznych ustaleń, w którym zostanie wykonane polityka? Jeśli tak,... [-]

Magister Nauk Politycznych: Teoria Polityczna I Praktyka Społeczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Teoria polityczna utwór stanowi wyjątkową okazję do studiowania analitycznie rygorystyczny teorię polityczną i stosowane w filozofii politycznej programu nauki; stosujemy teorię polityczną jako przewodnik dla porządku publicznego i palących problemów społecznych. [+]

Test Teoria polityczna utworu zapewnia studentom narzędzi-koncepcyjnych do analizy zestawów złożonych normatywnych i metodologiczne problemy współczesnego życia politycznego. Uczniowie są zachęcani do podjęcia aktywnej roli w krytycznej refleksji na temat praktyk politycznych, rozwiązań instytucjonalnych i metod nauk społecznych, opierając się na solidnych podstawach w myśli społecznej i politycznej. Trasa łączy analitycznego rygoru mający znaczenie dla polityki. Jak polityka publiczna powinna rozwijać się, gdy nie jest moralne i religijne rozbieżności lub niejasności? Jakie są odpowiednie normy, aby poprowadzić etyki wojny lub imigracji i polityki wobec uchodźców? Jak powinien instytucje polityczne i gospodarcze zostać zreformowana do czynienia z globalnym kryzysem finansowym, nierówności międzynarodowej lub deficytu demokracji w UE? Trzy powody Political Theory studiować na Uniwersytecie w Amsterdamie Test Teoria polityczna utworu stanowi wyjątkową okazję do studiowania analitycznie rygorystyczny teorii filozofii politycznej i stosowane w politycznym programie nauki; stosujemy teorię polityczną jako przewodnik dla porządku publicznego i palących problemów społecznych. Mamy międzynarodowej organizacji studenckiej oraz międzynarodową wykładowców. Wydział Nauk Politycznych konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych na świecie-50, i jest największym w Holandii. To zapewnia studentom szerokiej podstawy w teorii politycznej i możliwości obieralnych i badań tezy w wielu różnych dziedzinach powiązanych studiów, od stosunków międzynarodowych do ekonomii politycznej, od polityki wyborczej do administracji publicznej. Profil studenta Utwór jest przeznaczony dla niezależnych studentów, którzy chcą zdobyć rygorystyczne podstawy w teorii politycznej i filozofii moralnej, w celu zastosowania ich do palących problemów społecznych. Jest on skierowany do studentów, których celem jest opracowanie normatywnych i metodologicznych narzędzi, które mogą zastosować do skomplikowanych wyzwań, krajowych i międzynarodowych.... [-]

Magister Socjologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Szukasz kompleksowego programu studiów, który koncentruje się na bieżących kwestiach społecznych? Program Master w Socjologia uczy, jak myśleć o problemach socjologicznych samodzielnie i krytycznie, ale z subtelnością i oferuje solidnego rozumienia teorii i metod socjologicznych. [+]

Szukasz kompleksowego programu studiów, który koncentruje się na bieżących kwestiach społecznych? Program magistra socjologii uczy, jak myśleć o problemach socjologicznych samodzielnie i krytycznie, ale z subtelnością i oferuje solidnego rozumienia teorii i metod socjologicznych. Będzie nabyć umiejętności intelektualnych i praktycznych co pozwala analizować problemy, struktur i procesów związanych z współistnienia ludzi. Dzięki szerokiej gamie oferowanych kursów, Mistrz jest w socjologii zapewnia Państwu możliwość ułożyć swój program nauczania w szerokim spektrum socjologicznych. Profil studenta Jeśli chcesz wiedzieć, co jest przyczyną problemów społecznych, masz chęć, aby zrozumieć procesy leżące u podstaw, jeśli są krytyczne i zainteresowany alternatywnych wyjaśnień tego, co dzieje się w świecie wokół ciebie, jeśli chcesz przeprowadzić własne badania i być inspirowane przez klasyczne socjologiczne uczeni w sprawach bieżących, to jest to program studiów. Podsumowując: to Master jest właściwym wyborem dla Ciebie jako krytyczny, dociekliwy student, który ma chęć zdobycia dogłębnej wiedzy na temat aktualnych zagadnień społecznych i znaleźć rozwiązania dla nich. Kompetencje Po zakończeniu programu studiów istnieje szereg możliwości pracy. Jako absolwent socjologii można posiadać doskonałe umiejętności badawczych i jego zdolności do definiowania złożonych problemów społecznych, do wystąpienia z potencjalnych rozwiązań i przetłumaczyć je na pisemnych zaleceń. Skupić się na badaniach W ostatnich latach, Katedra Socjologii przyciąga dużą liczbę zagranicznych pracowników, którzy wyróżniają się w swojej dziedzinie specjalistycznych i aktywnie zaangażowanych w nauczanie w swojej domenie. Silny reputacja pracowników wynika z dużej liczby grantów badawczych otrzymanych w ostatnich latach z holenderskiej organizacji Naukowych (Nederlandse Wetenschapsorganisatie - NWO) i Komisji Europejskiej. Wielu członków personelu są także aktywne w debacie publicznej... [-]

Magister Socjologii: Organizacja Badań Porównawczych I Pracy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Badania porównawcze i Organizacji Pracy (COLS) oferuje perspektywę socjologiczną o organizacji procesów pracy, na funkcjonowanie ... [+]

Magister socjologii: Organizacja porównawcza i Studiów Pracy

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Badania porównawcze i Organizacji Pracy (COLS) oferuje perspektywę socjologiczną o organizacji procesów pracy, na temat funkcjonowania nowoczesnych rynków pracy i zarządzania przedsiębiorstw i innych organizacji publicznych lub prywatnych, które stanowią miejsce geometryczne zatrudnienia. Organizacja i porównawczych Program oferuje studia pracy z szerokim fundamencie teorii socjologicznej i kształcenia naukowców z bardziej szczególnym uwzględnieniem organizacji pracy we współczesnych społeczeństwach. Podczas tego programu, będziesz studiować współczesnego świata pracy na różnych poziomach:... [-]


Magister Socjologii: Problemów Społecznych I Polityki Społecznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Problemy społeczne i Polityki Społecznej oferuje studentom wgląd w sposób, w którym problemy społeczne są definiowane i poruszanych w ramach państw opiekuńczych, analizy ... [+]

Magister socjologii: Problemy społeczne i polityka społeczna

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Problemy społeczne i Polityki Społecznej oferuje studentom wgląd w sposób, w którym problemy społeczne są definiowane i poruszanych w ramach współczesnych państw opiekuńczych, analizując role przypisane obywateli, specjalistów i innych zainteresowanych stron w tych procesach. Uważa, niedawne historie różnych koncepcji politycznych i stawia je w porównawczej europejskim kontekście. Problemy społeczne i polityka społeczna łączy w sobie szeroki fundament treningu metody socjologicznej teorii i badań z bardziej szczególnym naciskiem na budowę problemów społecznych oraz podejmowane przez decydentów, aby rozwiązać te. Poszczególne elementy programu łączą się rozwinąć swoje umiejętności w zakresie stosowania teorii społecznej dekonstrukcji współczesnych problemów społecznych z zakresu krytycznych perspektyw. Charakterystyczne cechy programu są jego perspektywy łączenie konstruktywizmu, sprawa z zastosowanych metod zorientowanych na skuteczność polityki, aby ocenić. W łączeniu tych dwóch podejść, oczywiście umożliwia tworzenie krytycznie zdecydowanych jeszcze konstruktywne spojrzenie na wielu współczesnych problemów i rozwiązań politycznych. Kursy bardziej specjalistyczne obejmują tych dotyczących istotnych tematów aktywnego obywatelstwa lub narażonych grup, obok bardziej porównawczej podejścia do europejskich państw opiekuńczych, stosunków pracy i polityki rynku pracy.... [-]


Magister Studiów Miejskich (w Badaniach)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

21 wieku będzie miejskich wieku. Oczekuje się, że największe miasta i regiony metropolitalne z Europy, Ameryki Północnej i Japonii będzie na bieżąco ... [+]

Magister Urbanistyki (Research)

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

21 wieku będzie miejskich wieku. Oczekuje się, że największe miasta i regiony metropolitalne w Europie, Ameryce Północnej i Japonii będzie stale rosnąć, chociaż ludności zwłaszcza w Europie i Japonii jako całość będzie spadać. W przeciwieństwie do wcześniejszych wyobrażeń o gospodarce światowej coraz bardziej "Footloose", dużych miast i obszarów metropolitalnych pozostaną najważniejszych węzłów ekonomicznych tej części świata. W innych częściach świata, takich jak Chiny, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie iw Afryce, miasta wciąż rośnie bardzo szybko z powodu migracji z obszarów wiejskich do miast. Niektóre z największych miast "globalnego Południa" stają się poważnymi konkurentami w gospodarce światowej też. Zarówno na północy i południu, miasta stają się coraz bardziej międzynarodowa, a połączone ze sobą. Nasz program łączy w sobie dyscypliny miejskiej geografii, geografii gospodarczej, planowania miejskiego i regionalnego i socjologii miasta, aby zapewnić multidyscyplinarne i kompleksowe podejście do zmian miejskiej. Ważnym tematem w całym programie jest międzynarodowe porównanie zjawisk miejskich, czego przykładem jest oczywiście metodologii porównawczej i wymogu międzynarodowego porównania w swojej pracy magisterskiej. Unikalną cechą programu, związane z tym szczególnym porównaniu międzynarodowym, jest semestr za granicą w jednym z naszych instytutów partnerskich wymiany w Europie, Ameryce Północnej i Azji Wschodniej.... [-]


Magister W Zakresie Techniki Programowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Program dotyczy szerokiego zakresu inżynierii oprogramowania, pola, które znajduje się w ciągłym zmianom ze względu na innowacje w technologii, wzorców projektowych ... [+]

Magister w zakresie techniki programowania

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program dotyczy szerokiego zakresu inżynierii oprogramowania, pola, które znajduje się w ciągłym zmianom ze względu na innowacje w technologii, wzorców projektowych i technik. Inżynieria oprogramowania wyróżnia się od klasycznej informatyki poprzez skupienie się na czynnikach ludzkich, wielkość i zmienność systemu wymagań. Wierzymy, że dobry inżynier oprogramowania jest jak dobry badacz, więc nauczyć się, jak zdobyć odpowiednią wiedzę i jak do refleksji na temat swoich założeń i pomysłów, dając Ci:

Kursy techniczne dotyczące jakości oprogramowania, opartych na specyfikacji, automatyczne zautomatyzowanych testów analizy kodu, automatyczne przekształcanie kodu i rozwój języków specyficznych domen nietechniczne, ludzi zorientowanych kursy na temat architektury oprogramowania, inżynierii wymagań i organizacyjnych aspektów inżynierii oprogramowania bardzo intensywny program pełen trudnych zadań, w którym 40 godziny-tygodni są raczej regułą niż wyjątkiem intensywny i osobiste środowisko uczenia się, w którym pracownicy są zawsze otwarci na pytania i dyskusje ciągłe informacje zwrotne poprzez cotygodniowe sesje papieru i spotkań z postępu, w którym pracujemy od umiejętności badawczych szczelne i zaangażowany zespół pracowników, z solidnym doświadczeniem praktycznym, a także silna renoma naukowa Opcja na studia w niepełnym wymiarze czasu pracy, obok bardzo korzystne perspektywy kariery. ... [-]

Master in Pedagogical Sciences: Youth at Risk

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Akredytacja i stopień

Jakość tego stopnia Mistrza został akredytowany przez Organizację Akredytacji Holandii i Flandrii (NVAO).

Program studiów

Semestr 1

[-]

Master of Science (MSc) in Mathematical Physics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Interakcje między polami ogólnej teorii względności i geometrii różniczkowej, a między mechaniką kwantową i analizy funkcjonalnej w czasie ... [+]

Magister fizyki matematycznej

Interakcje między polami ogólnej teorii względności i geometrii różniczkowej, a między mechaniką kwantową i analizy funkcjonalnej w czasie pierwszej połowy XX wieku doprowadziło nas, dzisiaj, do nowego złotego wieku fizyki matematycznej. Program Master w Mathematical Physics bada skrzyżowaniu matematyki i fizyki na podstawie:

Geometria nie przemienne Teoria kwantyzacji algebry operatorów grupy kwantowe Zjawiska krytyczne teoria pola konformalna Systemy zabudowy Teoria Lie Geometria algebraiczna

i inne tematy.

 

 

Kursy

Program Master w Mathematical Physics jest zorientowane na program badawczy, w którym studenci są zobowiązani do wyboru profilu specjalistycznym. Kursy w ramach programu i składa się z:... [-]


Master Of Science (MSc) W Administracji Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Aby zrozumieć wyzwania, które stoją organizacje przedsiębiorców dziś potrzebne są spostrzeżenia z wielu różnych dziedzin. Dlatego Master ... [+]

Master of Science (MSc) w Business Administration

Język wykładowy: angielski

Początki w: luty, wrzesień

Aby zrozumieć wyzwania, które stoją organizacje przedsiębiorców dziś potrzebne są spostrzeżenia z wielu różnych dziedzin. Dlatego Master in Business Administration oferuje szeroką gamę kursów w marketingu, zarządzania strategicznego, przedsiębiorczości, finansów, zarządzania międzynarodowego i zarządzania zasobami ludzkimi, które są typowe dla Master in Business Administration.

Wyjątkową cechą Master in Business Administration jest to, że uzupełnia szerokie podejście Master in Business Administration z opcją do wyboru do najwyższego poziomu specjalizacji akademickiej w jednej z następujących dziedzin:... [-]


Master Of Science (MSc) W Astronomii I Astrofizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Dynamiczna dziedzina astronomii i astrofizyki jest obecnie zyskuje na znaczeniu na całym świecie. Nowe generacje instrumentów - znajdujące się na powierzchni ziemi ... [+]

Master of Science (MSc) w Astronomii i Astrofizyki

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień, luty Dynamiczna dziedzina astronomii i astrofizyki jest obecnie zyskuje na znaczeniu na całym świecie. Nowe generacje instrumentów - znajdujące się na powierzchni ziemi iw przestrzeni - pozwala nam badać pochodzenie, strukturę i ewolucję planet, gwiazd, układów gwiezdnych i wszechświat w głębszy sposób niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 

Kursy

Program ma być elastyczny, jak tylko następujące kursy są obowiązkowe:

Stellar Atmosfery (6 WE) Struktury i ewolucji gwiazd (6 WE) Academic Skills (6 WE w sumie) Kurs Akademicki (3 WE w sumie) ... [-]

Master Of Science (MSc) W Business Economics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Master of Science w dziedzinie ekonomii biznesu jest roczny program. Program daje 60 punktów ECTS (1 punkt ECTS = ½ US kredytowej). Akademicki ... [+]

Master of Science (MSc) w Business Economics

 

Język wykładowy: angielski

 

Początki w: wrzesień

Master of Science w dziedzinie ekonomii biznesu jest roczny program. Program daje 60 punktów ECTS (1 punkt ECTS = ½ US kredytowej). Rok akademicki trwa od września do czerwca i jest podzielony na dwa semestry, każdy z trzech bloków. Każdy blok będzie zaokrąglana się egzaminem. Proszę zapoznać się z kalendarzem akademickim poniżej dla jasnego lay-out. Program Business Economics oferuje trzy specjalizacje:

finanse Ekonomia Organizacja Finanse Nieruchomości

Praca Dyplomowa

Pracy magisterskiej jest ostateczny wymóg być zakończone przed ukończeniu studiów. Uczniowie będą pisać pracę w ramach wybranej specjalizacji. To będzie nadzorowany przez jednego z badaczy z odpowiedniej specjalizacji.... [-]


Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Chemii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Chemia jest ogólnie uznawany za odgrywa kluczową rolę w rozwoju społecznym i gospodarczym. Tworzy mostek pomiędzy biologii na jednym końcu ... [+]

Master of Science (MSc) w dziedzinie chemii

Język wykładowy: angielski

Początki w: luty, wrzesień Chemia jest ogólnie uznawany za odgrywa kluczową rolę w rozwoju społecznym i gospodarczym. Stanowi ona pomost pomiędzy biologią na jednym końcu spektrum, a fizyki i matematyki na inne. Mistrza Chemia Program naraża do badań na linii frontu tej ekscytującej, wieloaspektowy dyscypliny. Jego celem jest zapewnienie Państwu wysoko wykwalifikowanych tle teorii i praktyce w dziedzinie chemii, z odpowiednią specjalizacją w danej dziedzinie.

 

Mgr chemii utworów

W ramach Mistrza Chemii programu, każdy uczeń może znaleźć obszar dostosowane do ich indywidualnych talentów i ambicji. Istnieje kilka różnych specjalności lub "utworów":... [-]


Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Chemii - Nauki Analityczne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Program Dwuletni magisterska składa się z przedmiotów obowiązkowych, zajęć fakultatywnych, tezy literatura i projektu badawczego. [+]

W celu opracowania nowych leków, The rozplatania złożonych systemów biologicznych lub tworzenie nowych trwałych materiałów i procesów chemicznych metod i technik są niezbędne do identyfikacji i ilościowego związków chemicznych w różnych materiałów i warunków. W naukach analitycznych, zyskasz wgląd w Nowoczesne technologie analityczne. Nauczysz się stosować różne techniki analityczne w tej ścieżki specjalizacji, w tym chromatografii, spektrometrii masowej, spektroskopii, a także metod laserowych. Główne tematy w badaniach na VU University Amsterdam obejmują rozwój i charkterystykę technik analitycznych dla związków biologicznie czynnych. Program Ogólny Program Dwuletni magisterska składa się z przedmiotów obowiązkowych, zajęć fakultatywnych, tezy literatura i projektu badawczego. Program studiów Okres Obowiązkowe kursy zajęć fakultatywnych Nauki października separacji (6 WE) Bio-Analiza i diagnostyka kliniczna (6 WE) - wrzesień Listopad - grudzień spektrometria masowa (6 WE) przesiewowe Wysoka przepustowość (6 WE) Jan Podstawy nauk analitycznych (6 WE) Luty - maj (Bio) spektroskopia molekularna (6 WE) Magnetycznego Rezonansu Jądrowego (6 WE) Kwiecień - maj omika procedur w diagnostyce molekularnej (6WE) analizy białek (6 WE) Czerwiec (Bio) Analityczny Spektroskopia luminescencji (6 WE) Zajęcia fakultatywne Więcej kursy fakultatywne do wyboru we współpracy z Uniwersytetem w Amsterdamie: Analiza chemiczna dla dowodów sądowych (6 WE) Chemik analityczna w przemyśle (6 WE) Biosystems analiza danych (6 WE) Chemia środowiska (6 WE) Badania w niepełnym wymiarze czasu W porozumieniu z koordynatorem magisterskiej, istnieją możliwości studiowania w niepełnym wymiarze godzin. [-]

Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Chemii - Nauki Molekularne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Ten utwór obejmuje obszary, w chemii, które tradycyjnie są związane z chemii organicznej i nieorganicznej, Katalizy, Chemii Fizycznej i Chemii Teoretycznej. [+]

Master of Science (MSc) w dziedzinie chemii - Nauki molekularne

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień, luty

Chemia jest ogólnie uznawany za odgrywa kluczową rolę w rozwoju społecznym i gospodarczym. To nie jest odosobniony dyscypliny: tworzy pomost pomiędzy biologią na jednym końcu spektrum (biomolekularnej chemii) oraz fizyki i matematyki na drugim końcu (chemia fizyczna, teoretyczna). Mistrz UVA Chemia Program naraża się do badań na linii frontu tej ekscytującej, wieloaspektowy dyscypliny. Jego celem jest zapewnienie Państwu wysoko wykwalifikowanych tle teorii i praktyki w dziedzinie chemii i wystarczającej specjalizacji w określonej podpolu chemii.... [-]


Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam

Z dniem 1 września 2012 roku, programu studiów magisterskich w dziedzinie informatyki na Uniwersytecie w Amsterdamie (UVA) będą oferowane w ścisłej współpracy z VU University Amsterdam. [+]

Master of Science (MSc) w Grid Computing: Informatyka

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień, luty Najlepsze z obu uniwersytetów Amsterdam

Najlepsze z obu uniwersytetów Amsterdam Program Master in Computer Science jest oferowana w VU University Amsterdam w ścisłej współpracy z Uniwersytetu w Amsterdamie (UVA). Uczelnie łączą swoją wiedzę w dziedzinie informatyki, w celu zapewnienia studentom najlepsze doświadczenie edukacyjne oraz dostęp do state-of-the-art urządzeń badawczych.

Dlaczego warto studiować informatykę w Amsterdamie?

• Jesteś zainteresowany technik za systemów komputerowych, programów i Internetu.... [-]


Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Nauk Biologicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master nauk biologicznych składa się z czterech utworów. Wszystkie utwory są programy dwuletnie, nadaje się dla uczniów z ... [+]

Master of Science (MSc) w Nauk Biologicznych

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Na UVA Program nauk biologicznych składa się z czterech utworów:

Ekologia i ewolucja Ogólne Biologia Zielone Life Sciences Limnologia i Oceanografii

Wszystkie utwory są programy dwuletnie, nadaje się dla studentów z holenderskim stopień Bachelor of Science lub jej równowartość w biologii. Niektóre z utworów tego programu Mistrza może być interesujące dla studentów nauk biomedycznych, nauk przyrodniczych, geografii fizycznej, nauki o Ziemi, chemii, nauk o środowisku, fizyki, matematyki, a nawet ekonometrii.

 

 ... [-]


Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Nauki Komunikacji (przez Badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam

Mistrz Badania w komunikacji naukowej jest dwuletni program mgr opracowane dla zmotywowanych studentów, którzy szukają doskonałej edukacji ... [+]

Master of Science (MSc) w komunikacie Science (Research)

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień, luty

Mistrz Badania w komunikacji naukowej jest dwuletni program mgr opracowane dla zmotywowanych studentów, którzy szukają znakomite wykształcenie w nauce komunikacji. Program łączy zajęcia teoretyczne z gruntownym szkoleniu w prowadzeniu badań, a koncentruje się na produkcji, wykorzystuje i wpływ informacji i komunikacji za pośrednictwem w informowaniu, przekonywaniu i rozrywki publiczności. Obecna era multimedialne, w których technologie cyfrowe to nie tylko nowe środki komunikacji (Internet, telefony komórkowe), ale również przekształcić starszych (drukowania, nadawania), kształtuje dzisiejsze procesy informacyjne i komunikacyjne w coraz większym stopniu. Daje to ciekawe wyzwanie dla teorii i badań. Tematy obejmują między innymi:... [-]


Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Nauki Komunikacji: Komunikacja Korporacyjna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2018 Niderlandy Amsterdam

Corporate utwór Komunikacja w ramach Programu Mistrza w komunikacji naukowej daje szerokie rozumienie komunikacji handlowej i organizacji non-profit z ich środowiska i społeczeństwa. [+]

Master of Science (MSc) w komunikacji naukowej Komunikacja korporacyjna

Corporate utwór Komunikacja w ramach Programu Mistrza w komunikacji naukowej daje szerokie rozumienie komunikacji handlowej i organizacji non-profit z ich środowiska i społeczeństwa. Ważną kwestią w ramach Komunikacji Korporacyjnej jest:

Jak strategie komunikacyjne są opracowywane, zatwierdzane, realizowane i oceniane?

Istotnym aspektem uwagi jest publiczna odpowiedzialność organizacji, zwłaszcza w odniesieniu do opinii publicznej i publicznej debaty w mediach. Tor posiada takie tematy jak:

tożsamość zbiorowa wizerunku i reputacji zarządzanie Firmowe marki teorie kultury organizacyjnej i teorii na zobowiązania Komunikacja w procesach zmian komunikacja kryzysowa ... [-]

Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Nauki Komunikacji: Komunikacja Polityczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam

Master of Science (MSc) w komunikacie Science: Komunikacja polityczna rozwiązuje problemy u podstaw naszej demokracji. Zapewnia zrozumienia roli i znaczenia mediów ... [+]

Master of Science (MSc) w komunikacie Science: Komunikacja polityczna

Język wykładowy: angielski

Początki w: luty, wrzesień

Utwór "Komunikacja polityczna" rozwiązuje problemy u podstaw naszej demokracji. Zapewnia zrozumienia roli i znaczenia mediów, dziennikarstwa i informacji w kształtowaniu opinii publicznej. Studenci komunikacji politycznej śledzić badania następujące tematy:

W jaki sposób interakcje pomiędzy (nie) rząd aktor, polityków, dziennikarzy i obywateli przybrać kształt i jakie funkcje i efekty nie mają? Jak obywatele korzystać z mediów informować się i jak to, że się zmienia? Kto próbuje wpłynąć na aktualności? W jaki sposób "oferuje informacje mediów na" w powstają? Efekty są dostrzegalne, co na opinię publiczną i zachowań politycznych? ... [-]

Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Nauki Komunikacji: Przekonujące Komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam

Komunikacja perswazyjna utwór adresy tych procesów komunikacji przeznaczone dla osiągnięcia określonych celów przekonujący, na przykład ... [+]

Master of Science (MSc) w komunikacji naukowej: Przekonujące Komunikacji

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień, luty

Komunikacja perswazyjna utwór adresy tych procesów komunikacji przeznaczone dla osiągnięcia określonych celów przekonujący, na przykład, komunikacji marketingowej, edukacji zdrowotnej i publicznych kampanii informacyjnych. Centralny w tym utworze są zrozumienie dynamiki, które kształtują zastosowań i skutków pośredniczy przekonujące komunikacji i stosowania tej wiedzy w projektowaniu kampanii komunikacyjnych i interwencji. Jako student w przekonujące Komunikacja będziesz studiować różne teorie marketingu i komunikacji zdrowotnej i jak stosować te teorie do trudnych problemów zachowania zdrowia, reklamy i brandingu. Dbamy o mediach jako nośniki komunikatach perswazyjnych, w szczególności do nowych sytuacji mediów, które charakteryzują się integracji komunikatach perswazyjnych i rozrywki, personalizacji i interaktywnych, cyfrowych i społecznych mediów. Mamy również zbadać rolę odwołań wiadomości i wpływu społecznego i osobistego. Teorie i badania dotyczące czynników wpływających na zachowania konsumentów i zdrowia są niezbędne w tym utworze.... [-]


Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Nauk O życiu - Bioinformatyki I Biologii Systemów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program ten łączy w biologii molekularnej i komórkowej, informatyki i modelowania matematycznego do integracji ogromnych ilości danych biologicznych w podstawowym ... [+]

Master of Science (MSc) w Przyrodniczy - Bioinformatyki i Biologii Systemowej

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Ogromne ilości danych zostały zebrane przez genomika inicjatyw. Stanowią one okazję do badań tajemnice życia, aby zrozumieć więcej z jego złożoności, w celu poprawy jakości życia i podbić poważnych chorób. Konwersja tę ogromną ilość danych do prawdziwego zrozumienia jest podstawowym wyzwaniem badań Bioinformatyki. Wysokowydajne metody sekwencjonowania masowo równoległej jak i spektrometrii masowej generować więcej niż konwencjonalne danych surowych modele komputerów mogą obsługiwać sprawnie. Aby przetwarzać i analizować te dane, technik obliczeniowych z Bioinformatyki - takie jak dopasowania sekwencji, montaż sekwencji, biostatystyki i uczenia maszynowego - są wymagane w celu przewidywania wyniku zdrowia i do decydowania o indywidualną leczenia dla pacjenta. Zarówno Bioinformatyka i biologia systemów pola są silnie interdyscyplinarnych. Program ten łączy w biologii molekularnej i komórkowej, informatyki i modelowania matematycznego do integracji ogromnych ilości danych biologicznych w podstawowej wiedzy. Będzie rozwijać silne wrażenie na badania naukowe i wysoki poziom abstrakcji, i nauczyć się łączyć szybki rozwój w tych dziedzinach.... [-]


Master Of Science (MSc) W Geografii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Splecione zmiany przestrzenne procesów urbanizacji i globalizacji są kluczowe dla programu nauczania geografii. W Geografii Człowieka ... [+]

Master of Science (MSc) w geografii

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Splecione zmiany przestrzenne procesów urbanizacji i globalizacji są kluczowe dla programu nauczania geografii. Jako student geografii, będzie badać te sociospatial dynamiki w różnych skalach geograficznych z różnych perspektyw. Kluczowe wyzwania badane w programie obejmują miejskiego nierówności, zmiany demograficzne, regionalnych dysproporcji gospodarczych, geopolitycznych i tożsamości, konflikty nierówny rozwój, jak również kwestie ochrony środowiska. W kontekście lokalizacjach miejskich i politycznych, program oferuje szeroki wachlarz dyscyplin geograficznych i umiejętności do prowadzenia z wielu procesów skalarnego charakteru społecznych, politycznych, gospodarczych i kulturowych oraz związanych z nimi struktur przestrzennych. Obecne stosunki społeczno-przestrzenne są badane w kilku dziedzin (społecznych, ekonomicznych, politycznych, kulturowych i środowiskowych) poprzez pryzmat przestrzeni, miejsca i skali. W związku z powyższym, program zawiera podstawowe kursy na temat teorii, etyki geograficznych i metodologii, metod badawczych i różnych kursów tematycznych, które pozwalają na zwiedzanie licznych wymiarów współczesnych wyzwań i zjawisk. W ramach programu w Geografia, skomponować swój własny profil geograficzny przez wybranych kursów tematycznych i projekt pracy.... [-]


Master Of Science (MSc) W Informatyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Master of Science (MSc) w Grid Computing: Computational Science Program skupia się na Campus Nauki w Amsterdamie, gdzie kilka wiodące instytuty naukowe łączą się z UVA, aby stworzyć program ... [+]

Master of Science (MSc) w Grid Computing: Computational Science

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Computational Science jest studium dla Ciebie?

Chciałbyś zmierzyć tornado w wirtualnej rzeczywistości i przewidzieć jego intencje? Lub zrozumieć zachowanie rynków finansowych? Co, jeśli można symulować na wynik zabiegu, zanim zostanie wprowadzone w życie? Lub przewidzieć, jak tłum ruszy w razie katastrofy?

Computational nauka jest dyscypliną, która działa jako trzeci filar współczesnej nauki (obok nauki teoretycznej i eksperymentalnej) i polega na modelowaniu, symulacji i analizy zjawisk świata poprzez obliczenia. To otwiera nowe okna na fizyczne i społeczne nauki, nauk o Ziemi i nauk o życiu na wielu poziomach skali.... [-]


Master Of Science (MSc) W Kryminalistyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master w Forensic Science, oferowane przez Wydział Nauk, jest unikalny w Holandii. Program wyróżnia się ... [+]

Master of Science (MSc) w Forensic Science

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program Master w Forensic Science, oferowane przez Wydział Nauk, jest unikalny w Holandii. Program wyróżnia się spośród większość międzynarodowych programów magisterskich w Forensic Science, opierając się na różnych środowisk naukowych i dyscyplin. Celem programu jest przygotowanie dobrych naukowców, uzbrojony w wiedzę i umiejętności zawodowych sądowej. Czy chcesz, aby Twoja wiedza naukowa społecznie istotne w kontekście prawa i porządku? Następnie należy złożyć wniosek o Forensic Science!

 

Wymagania stopnia

... [-]

Master Of Science (MSc) W Matematyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam

Program tego Mistrza jest dostosowane do każdego ucznia w zależności od jego pola zainteresowań i jest zaplanowane w porozumieniu z programu ... [+]

Master of Science (MSc) z matematyki

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień, luty

Program tego Mistrza jest dostosowane do każdego ucznia w zależności od jego pola zainteresowań i jest zaplanowane w porozumieniu z kierownikiem Programu. Drugi rok jest poświęcony w dużej części do zaawansowanych matematyki i dużego projektu badawczego, którego punktem kulminacyjnym w pracy magisterskiej. Ten projekt może być prowadzone w jednym z uczestniczących grup badawczych, lub zewnętrznie w firmie lub badań obiektu z doradcą na-miejscu. Wyniki projektu badawczego przedstawiono na kolokwium.

 

 

Czy matematyka na UVA dla mnie?... [-]


Master Of Science (MSc) W Międzynarodowych Badaniach Rozwojowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Międzynarodowe Badania Development koncentruje się na kwestiach rozwoju globalnych. W coraz bardziej połączonym świecie, kilka miast i regionów ... [+]

Master of Science (MSc) w Międzynarodowych Studiów Rozwoju

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień, luty

Międzynarodowe Badania Development koncentruje się na kwestiach rozwoju globalnych. W coraz bardziej połączonym świecie, wiele miast i regionów z powodzeniem dostosować do procesów globalizacji gospodarczej i wykazują wysokie stopy wzrostu; jednocześnie, procesy zubożenia i wykluczenia występują na całym świecie, zarówno na Północy i Południa. Praktycznie każdy, kto chce zajmować się sprawami międzynarodowymi i działa na arenie międzynarodowej ma do czynienia z problemami, takimi jak ubóstwo, równości, sprawiedliwości społecznej i zrównoważonego rozwoju. Podczas tego programu będziesz wyglądać w tych kwestiach na wielu poziomach w obu kontekstach miejskich i wiejskich. Program Master w Międzynarodowych Studiów Rozwoju jest interdyscyplinarny program pod względem treści, personelu i uczniów uczestniczących w nim. Program oferuje duże doświadczenie w współczesnych teorii i debat w rozwoju międzynarodowego, a także wgląd w bardziej szczegółowych tematów. Będziesz miał możliwość specjalizacji w, na przykład,... [-]


Master Of Science (MSc) W Międzynarodowych Badaniach Rozwojowych (wg Badań)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Międzynarodowe Studia Master Development Research skupia się na procesach rozwoju i przekształceń i równowagi władzy shifting w globalnej ... [+]

Master of Science (MSc) w Międzynarodowych Studiów Rozwoju (Research)

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Międzynarodowe Studia Master Development Research skupia się na procesach rozwoju i przekształceń i sald zmieniających władzy w krajach Globalnego Południa. Podczas programu, będzie koncentrować się na bieżących debat na tematy polityczne, społeczne, kulturowe, środowiskowe i ekonomiczne. Program nauczania Program obejmuje tych przedmiotów na różnych poziomach i współdziałających skali, począwszy od mikro-poziomie jednostek i gospodarstw domowych na poziomie makro państw. Program uczy cię w różnych metod i technik badawczych, aby zrozumieć te procesy z perspektywy głównie południowej i międzynarodowym porównawczym. Mistrz Międzynarodowe Studium rozwoju badań jest interdyscyplinarny program, zarówno pod względem perspektyw programu, jego pracowników i studentów uczestniczących w nim. Program oferuje gruntowną tle w współczesnych teorii i debat w międzynarodowych badaniach rozwojowych, w tym kluczowych tematów, takich jak:... [-]


Master Of Science (MSc) W Naukach Społecznych (msc Badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Czy jesteś zainteresowany społecznej badań naukowych i chcesz rozpocząć karierę w środowiskach akademickich lub (non-akademickim) badawczych? Mistrz Nauk Społecznych (badawcze) jest RMSS [+]

Master of Science (MSc) w naukach społecznych (Badania MSc)

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Czy jesteś zainteresowany społecznej badań naukowych i chcesz rozpocząć karierę w środowiskach akademickich lub (non-akademickim) badawczych? Mistrz badawcze (RMSS Nauk Społecznych) jest przeznaczony dla studentów z doskonałą zainteresowanych badań interdyscyplinarnych i dyscyplinarne z perspektywy. Ze względu na rozbudowaną uwzględnieniem zaawansowanych umiejętności ilościowych i jakościowych badań, studenci, którzy ukończyli ten RMSS będą mogli wykonywać wysokiej jakości badań naukowych niezależnie. Mistrz Badania Nauk Społecznych oferuje zaawansowane szkolenie współczesnych badań w naukach społecznych. Program łączy w sobie zaawansowaną teorii społecznej z innowacyjnych metod w sposób rygorystyczny i wielodyscyplinarnych badań nauk społecznych środowiska. Będzie specjalizować się w jednej z pięciu dziedzin badań:... [-]


Master Of Science (MSc) W Politologii: Stosunki Międzynarodowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program International Relations daje Ci wgląd w globalnej polityce i podstawowych pytań na temat wojny i pokoju, ale także o sprawiedliwość ... [+]

Master of Science (MSc) w politologii: Stosunki międzynarodowe

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o szybko zmieniającym się świecie globalnej polityki? Program International Relations daje Ci wgląd w globalnej polityce i podstawowych pytań na temat wojny i pokoju, ale także o sprawiedliwości, efektywności i tożsamości na całym świecie. Będzie on zwiększyć swoją wiedzę o powstaniu i upadku, konfliktu i współpracy suwerennych państw narodowych, a także tych z podmiotami pozarządowymi i organizacjami międzynarodowymi i regionalnymi. Stosunki międzynarodowe analizuje politykę globalną poprzez kompleksowy program nauczania, aby zapewnić Państwu nie tylko szerokim fundamencie wiedzy, ale także głębsze i bardziej specjalistycznej wiedzy. Dowiesz się krytykować i rozwijać wiedzę teoretyczną w oparciu o szereg tradycji naukowych w ramach politologii i innych nauk społecznych. Dowiesz się również do analizy tych spostrzeżeń poprzez oryginalnych badań empirycznych, przy użyciu różnych metod. Program nauczania obejmuje bardzo szeroką paletę kursów, co pozwala wybrać swój szczególny nacisk i doświadczenie, z badań wojennych i bezpieczeństwa do badania międzynarodowej ekonomii politycznej we wszystkich zakątkach świata.... [-]


Master Of Science (MSc) W Psychologii (msc Badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program badań magisterska jest mocno osadzone w podejściu do psychologii eksperymentalnej, że charakteryzuje programu psychologii na ... [+]

Master of Science (MSc) w psychologii (Badania MSc)

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program badań magisterska jest mocno osadzone w podejściu do psychologii eksperymentalnej, że charakteryzuje programu psychologii na Uniwersytecie w Amsterdamie. Specjalistyczne kursy prowadzone są w nieformalnych, wysoce interaktywnych ustawień małych grupach. Oprócz szkoleń merytorycznych obejmujących wszystkie dziedziny psychologii, program oferuje szereg zaawansowanych kursów na temat metod badań i statystyk, umiejętności programowania i komputerowych oraz pisania i prezentacji umiejętności. Centralny do programu badań Mistrza to dwa odrębne projekty badawcze i dyplomowe (Internship). Co do zasady, w oparciu o te dokumenty projekty badawcze powinny kwalifikować się do publikacji w międzynarodowych czasopismach naukowych.... [-]


Master Of Science (MSc) W Socjologii: Migracji I Badań Etnicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Migracja i Studiów Etnicznych (MES) bada dynamikę mobilności ludzkiej w dwojakim kontekście globalizacji i utrzymywanie się państwa narodowego ... [+]

Master of Science (MSc) w socjologii: Migracja i Studiów Etnicznych

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Migracja i Studiów Etnicznych (MES) bada dynamikę mobilności ludzkiej w dwojakim kontekście globalizacji i trwałości granic państwa narodowego. Bada, jak te przekładają się na dynamikę stratyfikacji etnicznej, nierówności ekonomicznej i kulturowej różnorodności w obu krajach wywozu i krajów przeznaczenia. Rdzenia i przedmioty do wyboru programu MES przeglądu szeroki wachlarz zagadnień, począwszy:

od polityki migracyjnej, sieci i ruchów do migracji i prawa azylowego w Europie; i od migrantów w związkach zawodowych i przedsiębiorczości migrantów do obywatelstwa i migrantów (IL) legalności; i od ponadnarodowych tożsamości, płci, seksualności i klasy do różnorodności kulturowej i religijnej. ... [-]

Master Of Science (MSc) W Socjologii: Płci, Seksualności I Społeczeństwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ten program jest wyjątkowy, ponieważ znajduje się w naukach społecznych, podczas gdy większość płeć i / lub badaniach seksualności znajdują się w ... [+]

Master of Science (MSc) w socjologii: Płeć, seksualność i społeczeństwo

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Na ogół przyjmuje się, że różnice między bogatymi i biednymi, między kolorami skóry, lub pomiędzy chrześcijanami i muzułmanami są niezaprzeczalne czynniki w życiu ludzi. Funkcjonuje jako kobiety lub mężczyzny, z konkretnymi dyspozycjami seksualnych, posiada porównywalne znaczenie. Płci, seksualności i społeczeństwo jest poświęcony lepszego zrozumienia różnic między grupami kobiet i grupy mężczyzn - a także kobiet i mężczyzn - w dobie globalizacji. Program ten oferuje systematyczną próbą rozwiązania wbudowane strukturalnie recept dotyczących relacji płci i zachowań seksualnych na równi z innymi zmiennych analitycznych, takich jak klasy, pochodzenia etnicznego, religii, wieku, czy ideologii politycznej. Płci, seksualności i społeczeństwo dąży do integracji imperatywów społecznych i kulturalnych, które kształtują tożsamość płciowe i relacji seksualnych do repertuaru badawczej nauk społecznych. W związku z powyższym, dowiesz się, jak włączyć wielodyscyplinarnych i ponadnarodowego podejścia. Wymiary historyczne i porównawcze podkreślone w większości kursów pociągu do analizy problemów w społeczeństwie i kulturze z różnych perspektyw i umieścić je w szerokie konteksty socjologicznych, politycznych i kulturowych. Ten program jest wyjątkowy, ponieważ znajduje się w naukach społecznych, podczas gdy większość płeć i / lub badaniach seksualności znajdują się w naukach humanistycznych. Połączenie badań empirycznych z refleksji teoretycznej zapewnia studenta z solidną teoretyczną, koncepcyjne i metodologiczne założenia, aby lepiej zrozumieć, analizować i radzenia sobie ze współczesnymi problemami i zawiłości związanych z płcią i / lub seksualności świata.... [-]


Master Of Science (MSc) W Socjologii: Socjologia Kulturowa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

W Socjologii Kultury, nie tylko badać kulturę z szerokiej perspektywy zbiorowej mentalności, (ideologie religijne, kierunki, ekspert i świeckich ... [+]

Master of Science (MSc) w socjologii: Socjologia kultury

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Chciałbyś wiedzieć, czy globalna wymiana produktów multimedialnych - filmów Disneya, magazynów mody, muzyki popularnej - stanowi zagrożenie dla kultur lokalnych i krajowych? Albo, jeśli rynki rozwijające sztuki w Rosji, Chinach, Brazylii i Indiach przyjąć zachodnie wzorce i instytucje? W Socjologii Kultury, nie tylko badać kulturę z szerokiej perspektywy (mentalności zbiorowej, orientacje religijne ideologie, ekspert i świeckich, wiedzy), ale można też spojrzeć na bardziej specyficznych cech kultury (sztuki, mediów, kultury popularnej). Będzie koncentrować się na jak dobra symboliczne, takie jak książki, dzieła sztuki i mody są produkowane, dystrybuowane i odbierane. Ponadto, program bada, jak szersze koncepcje kultury są osadzone w stosunkach społecznych, i jak zmienia się w czasie i różnią się w poszczególnych grupach społecznych. Podejście do badania jest empirycznie uziemione, z wykorzystaniem metody jakościowe i ilościowe. Program oferuje wyjątkową okazję do zbadania kluczowych zagadnień w obrębie współczesnej socjologii kulturowej ci. Badania i nauczanie pracowników pobudza silne zaangażowanie w problematykę globalizacji kulturowej i narodowej krzyżowej badań porównawczych.... [-]


Master Of Science (MSc) W Socjologii: Socjologii Miasta

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Socjologii miasta zakłada, że ​​obszary miejskie posiadają unikalne cechy (numery, gęstość, różnorodność, mobilności), które kształtują wszystkie aspekty życia społecznego. Te ... [+]

Master of Science (MSc) w socjologii: socjologii miasta

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Po raz pierwszy w historii, większość ludzkości żyje w miastach. Żyjemy w miejskim świecie. Socjologii miasta zapewnia Państwu narzędzia analityczne, aby zrozumieć, jak warunki w środowiskach miejskich wpływa na uczucia, pomysły, kontakty i możliwości ich mieszkańców. Socjologii miasta zakłada, że ​​obszary miejskie posiadają unikalne cechy (numery, gęstość, różnorodność, mobilności), które kształtują wszystkie aspekty życia społecznego. Te "atrybuty miejskie" wpływa na myśli i uczucia osób, ich relacji do obcych, przyjaciół i kolegów. Będziesz także zbadać, w jaki sposób instytucje działają i rodzaje dostępnych możliwości gospodarczych i grup działających osób w mieście, które mają także wpływ cech miejskich. Podczas programu będzie badać współczesne siły, które czynią miasta większe, bardziej różnorodne i bardziej płynne niż kiedykolwiek; a skutki tych warunków dotyczących różnych aspektów życia społecznego. W szczególności, można zbadać:... [-]


Master Of Science (MSc) W Socjologii I Antropologii Medycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master w antropologii medycznej i Socjologii (MAS) trenuje, aby zrozumieć, zdrowia, choroby i ciało z perspektywy nauk społecznych ... [+]

Master of Science (MSc) w antropologii medycznej i Socjologii

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Choroby przenieść poza granicami kraju - tak jak i pacjentów, lekarzy i leki. Zdrowie i opieka zdrowotna jest często kwestią polityki, ekonomii i kultury też. W programie studiów magisterskich w antropologii medycznej i Socjologii, będziesz korzystać teorii i metod nauk społecznych do krytycznej analizy problemów zdrowotnych w globalizującym się świecie. Program Master w antropologii medycznej i Socjologii (MAS) trenuje, aby zrozumieć, zdrowia, choroby i ciało z perspektywy nauk społecznych. Podczas programu będzie można spojrzeć na współczesnych problemów globalnych i lokalnych zdrowotnych, jak również najważniejszych tematów w naukach społecznych. To pozwala pogłębić swoją wiedzę na temat antropologii i socjologii, podczas gdy w tym samym czasie zdobywania specjalizacji w temacie ochrony zdrowia. Jeśli masz lekarza lub nauk psychologicznych tło, będzie nabyć dalsze szkolenia w zakresie nauki społecznej, a dowiesz się krytycznie i refleksyjnie, aby zintegrować ten trening z wcześniejszym doświadczeniem akademickim i zawodowym. Jeśli masz nauk społecznych tło, będziesz miał możliwość dalszego wyostrzyć swoje narzędzia analityczne i zdobywania specjalizacji w dziedzinie zdrowia. Będziesz zbadać szeroki zakres zagadnień: od społecznych uwarunkowań choroby do subkultur seksualnej polityce farmaceutyków. UVA jest pionierem w tej ekscytującej i rozwijającej się dziedzinie. Nasz intensywny, roczny program łączy zajęć i projekt dyplomowy na podstawie własnej indywidualnej pracy w terenie. Możesz wybrać, aby zrobić badania w Holandii lub w innym miejscu w Europie; przejdź do Azji, Afryki czy obu Ameryk. Będzie projektować i organizować własne projekty badawcze, na medycznej antropologicznym lub socjologicznej tematem... [-]


Master Of Science (MSc) W Stochastyczny I Matematyki Finansowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master jest oferowany we współpracy z VU University Amsterdam, Uniwersytet w Utrechcie i Uniwersytet w Leiden. W rezultacie, można korzystać z ... [+]

Master of Science (MSc) w Stochastyczny i Matematyki Finansowej

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Stochastyczny bada zjawisk, w których szansa odgrywa kluczową rolę, takie jak wyniki wyborów, wahania cen akcji i interakcji molekularnych w żywej komórce. Można go podzielić na statystyki, rachunku prawdopodobieństwa i operacji stochastyczne badań. Matematyka finansowa jest ważną dziedziną w zakresie stosowania stochastykę fascynujące możliwości, które oferuje badania. Program Master Stochastyczny i Matematyki Finansowej trenuje cię w pełnej głębokości i szerokości tych dziedzinach, zarówno w teorii jak i aplikacji. Istnieje szeroka gama dostępnych specjalizacji, na podstawie wielu dziedzinach, w których stosowana jest Stochastyczny, ich zakresu i trudnych problemów, jakie stwarzają. Zarówno teoretycznie pochylone i nastawione na praktykę studenci mogą wybrać specjalne kursy dostosowane do ich osobistych interesów. Program Master jest oferowany we współpracy z VU University Amsterdam, Uniwersytet w Utrechcie i Uniwersytet w Leiden. W rezultacie, można skorzystać z fachowej wiedzy z czterech uniwersytetów, a także sieci i współpracy w tych projektach badawczych uczelni.... [-]


Master Of Science (MSc) W Zakresie Planowania Urbanistycznego I Regionalnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Regionalny Program Planowanie miast i oferuje wiedzę na temat zaawansowanych teorii i metodologii miejskich i ... [+]

Master of Science (MSc) w planowaniu regionalnym i miejskim,

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Nowe warunki społeczeństwie sieciowym i relacyjnej geografii gwałtownie wpływ rozwoju miast i regionów. Program Master w miejskim i regionalnym planowaniu oferuje szerokie szkolenie w zakresie planowania miejskiego i regionalnego, ze szczególnym uwzględnieniem planowania strategicznego i mobilności w transformacyjnych przestrzeni, a także rozwoju miast i nieruchomości. Podczas programu, będzie koncentrować się na innowacyjnych form planowania, mających na celu rozwiązywanie problemów związanych z powództwa zbiorowego w obszarach metropolitalnych. Regionalny Program Planowanie miast i oferuje wiedzę na temat zaawansowanych teorii i metodologii planowania miejskiego i regionalnego, ze szczególnym naciskiem na obszarach miejskich i metropolitalnych. Podstawowe elementy przestrzenne są sporządzaniu planów, strategii i projektów (interwencje przestrzenne), zrozumienie konstelacje aktor, znając warunków instytucjonalnych interwencji przestrzennych i międzynarodowe porównania tradycji planowania przestrzennego i zarządzania metropolitalnego. Możesz również zdobyć wiedzę na temat odpowiednich metod badawczych do podjęcia planuje badania i teorie mają zastosowanie nabytych umiejętności, wiedzy i badań w pracy magisterskiej. Podsumowując, program trenuje na analizę (odbijając na badania i prowadzenia badań) oraz ustawy (o krytycznej oceny istniejących interwencji i przygotowując nowe interwencje).... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Nauk Aktuarialnych I Finansów Matematycznych: Ilościowe Zarządzanie Ryzykiem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ścieżka zarządzania ryzykiem ilościowym w programie studiów magisterskich w zakresie nauk aktuarialnych i finansów matematycznych stanowi doskonałe uzasadnienie dla twojej kariery jako menedżera ds. Ryzyka. [+]

Ścieżka zarządzania ryzykiem ilościowym w programie studiów magisterskich w zakresie nauk aktuarialnych i finansów matematycznych stanowi doskonałe uzasadnienie dla twojej kariery jako menedżera ds. Ryzyka. To, co czyni ten jednoroczny program wyjątkowym, to zintegrowany, najnowocześniejszy program i szeroka oferta kursów. Zawierają one wszystkie najnowsze osiągnięcia międzynarodowe - pomyśl o Big Data Science, cenach zgodnych z rynkiem, systemowym modelowaniu ryzyka oraz behawioralnych ubezpieczeniach i finansach - jak również o zaawansowanych umiejętnościach i metodyce, praktykach i spostrzeżeniach, które będą potrzebne, aby rozpocząć karierę.

Program Quantitative Risk Management (QRM) jest osadzony w programie magisterskim w dziedzinie nauk aktuarialnych i finansów matematycznych. Uniwersytet Amsterdamski ma wyjątkowo silną tradycję w dziedzinie nauk aktuarialnych i zarządzania ryzykiem ilościowym, która nie ma sobie równych w Holandii. Światowi eksperci prowadzą tu światowej klasy badania; jesteśmy dumni z naszych silnych powiązań i wsparcia ze strony instytucji ubezpieczeniowych i finansowych na świecie.... [-]


Master Of Science W Dziedzinie Nauk Aktuarialnych I Matematyka Finansowa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master w Mathematical Naukowo aktuarialne Finansów jest wielodyscyplinarny program zapewnienia zrównoważonego i rygorystycznego szkolenia w finansowe ... [+]

Master of Science in Mathematical Naukowo aktuarialne Finanse

 

Początki w: wrzesień

Język wykładowy: angielski

Master of Science w Mathematical Naukowo aktuarialne Finansów roczny program dla tych, którzy chcą pracować jako aktuariusza (matematyka ubezpieczeniowa). An projekty aktuariusza i monitoruje systemy zabezpieczeń finansowych. Zawodu aktuariusza jest obecnie w okresie przejściowym i doszła obejmuje zarządzanie ryzykiem finansowych spoza sektora ubezpieczeniowego. Program Master w Mathematical Naukowo aktuarialne Finansów jest wielodyscyplinarny program zapewnienia zrównoważonego i rygorystycznego szkolenia w zakresie finansowym i matematycznej analizy złożonych kwestii ubezpieczenia. Koncentruje się ona na budowaniu modelu matematycznego w różnych specjalistycznych dziedzin ubezpieczeń: ubezpieczenia na życie, ubezpieczeń majątkowych i funduszy emerytalnych. Ponieważ program ma na celu pomoc uczniom rozwijać naukowe podejście i podejście, że kładzie duży nacisk na teoretyczne podstawy różnych metod i technik.... [-]


Master Of Science W Ekonometrii: Ekonometria Finansowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

W torze Ekonometria finansowa z programu Ekonometrii Mistrza, będziesz studiować technik ekonometrycznych, które zostały opracowane do analizy rynków finansowych. [+]

W Ekonometria finansowe utwór z programu Ekonometrii Mistrza, będziesz studiować technik ekonometrycznych, które zostały opracowane do analizy rynków finansowych. Program uczy się (wielowymiarowe) modelowania zmienności, wartość zagrożona, i cen aktywów. Dzięki doskonałej kadry nauczycielskiej i wysokim odniesieniu do krytycznego myślenia, masz pewność, aby znaleźć trudne dyskusje, nagradzanie badań i ogólnej niezapomniane wrażenia. Zapoznaj się z zastosowaniem technik ekonometrycznych na danych empirycznych; - Interpretować wyniki z perspektywy finansowej; - Stać się ekspertem w złożonych matematyki gospodarki finansowej. Jeden program Master, pięć utworów Magister Ekonometrii oferuje możliwość wyboru jednego z pięciu najwyższego poziomu specjalizacji akademickich utworów: - Ekonometria - Ekonometria finansowa - Ekonomia matematyczna - Big Data Business Analytics - darmowe śladu Każdy utwór oferuje obieralnych oraz kursy pracy w terenie dla ciebie do wyboru. Stopień Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w zakresie ekonometrii i tytuł Master of Science (MSc). Możesz połączyć ten program z matematyki Magister dla podwójnego stopnia. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej opcji, kliknij na ten link. Ekonometria: Ekonometria finansowe Amsterdam School of Economics "magistra ekonometrii zapewnia zrównoważone i rygorystycznego szkolenia w zakresie analizy ilościowej problemów w ekonomii i finansów. Staniesz się płynnie w zakresie stosowania zaawansowanych metod matematycznych i statystycznych, wspierany przez współczesnych pakietów oprogramowania, takich jak e-Wyświetleń i Matlab. Wielodyscyplinarny program roczny składa się z zaawansowanych kursów w obu ekonomii matematycznej i ekonometrii. Program w skrócie Aby w pełni zrozumieć pole Ekonometria finansowa, trzeba umiejętności, wiedzy i technik, które są wymagane w celu zastosowania niezawodnych metod statystycznych, które mają być... [-]

Master Of Science W Rachunkowości I Kontroli: Kontrola

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Test Utwór Kontrola programu księgowości i kontroli Mistrza dotyczy informacji finansowych i podejmowania decyzji w zarządzaniu organizacjami. To oferuje szeroki zakres umiejętności, wiedzy szczegółowej i międzynarodowym doświadczeniem, które będą potrzebne jako kontroler lub Professional finansowego w świecie biznesu i sektora publicznego. [+]

Test Utwór Kontrola programu księgowości i kontroli Mistrza dotyczy informacji finansowych i podejmowania decyzji w zarządzaniu organizacjami. To oferuje szeroki zakres umiejętności, wiedzy szczegółowej i międzynarodowym doświadczeniem, które będą potrzebne jako kontroler lub Professional finansowego w świecie biznesu i sektora publicznego. Przygotować się do kariery w zależności finansowej; - Rozwijać swoją wiedzę finansową w pozyskiwaniu zarówno koncepcyjne wiedzę i umiejętności techniczne w zakresie księgowości i kontroli; - Naszego multidyscyplinarny program i kwalifikują się do najwyższego poziomu programów po mistrzowskich. One magisterskie, dwa utwory Test Magister Rachunkowości i Kontroli Oferuje dwa najwyższego poziomu specjalizacji akademickich utworów: - Księgowość - Kontrola Oba utwory oferują wspólnej bazy wiedzy w zakresie księgowości i kontroli, a także pogłębione specjalistyczne kursy i przedmiot. Stopień Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymasz dyplom akredytowanych magistra rachunkowości i kontroli oraz tytuł Master of Science (MSc). Program w skrócie Pełnego zrozumienia dziedzinie rachunkowości wymaga zarówno wiedzy technicznej i koncepcyjne na istotne tematy. Program tego Master stanowi solidną podstawę interdyscyplinarny, oferując szeroką gamę kursów, takich jak: Kontrola zarządzania, Zrównoważony rozwój, odpowiedzialność i etyka, ładu korporacyjnego i zarządzania ryzykiem i seminaria naukowe Rachunkowość & Control. Naukowcy i wykładowcy w Amsterdamie Business School (ABS) są międzynarodowi eksperci. Ponieważ ABS posiada pełny program badawczy poświęcony finanse, swoje wykształcenie świadczeń rachunkowych z ciągłym poszukiwaniem dziedzinie dzieje się wokół Ciebie. Omawiając i refleksji na badania, a poprzez badanie praktyki rachunkowości i kontroli w formie studiów przypadków, dowiesz się najnowszych i najbardziej zaawansowanych technik, praktyk i spostrzeżeniami. Struktura programu Test Master of Science w dziedzinie rozliczania i... [-]

Master Of Science W Rachunkowości I Kontroli: Księgowość

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Master of Science in Accountancy & Control jest intensywny, selektywne programu, zapewnienie wysokiego poziomu edukacji akademickiej. Ma silny ... [+]

Master of Science in Accountancy & Control: Rachunkowość

 

Początki w: wrzesień

Język wykładowy: angielski

Master of Science w Accountancy & Control jest intensywny, selektywne programu, zapewnienie wysokiego poziomu edukacji akademickiej. Ma silną międzynarodową ostrości w odniesieniu do treści, kadry akademickiej i populacji studentów. Program ma na celu przygotowanie studentów do pozycji finansowych, nie tylko w zakresie audytu i doradztwa, ale także w przemyśle, bankowości lub rządu. Program składa się z toru o rachunkowości oraz toru sterowania.

 

 

Księgowość

Utwór Księgowość przeznaczony jest dla studentów ekonomii przedsiębiorstw poszukujących kariery w sektorze finansowym. Jest przeznaczony dla studentów z interesem ogólnym i analitycznym w informacji finansowej przepływów między i wewnątrz organizacji, a w szczególności, w zakresie świadczenia usług informacyjnych menedżerów i innych zainteresowanych stron. Ten utwór łączy dyscypliny akademickiej z praktycznymi przykładami i aplikacji oraz zapewnia wstęp do rachunkowości programu po Mistrza (PMA) oferowane przez Amsterdam Business School (tylko w języku niderlandzkim), prowadzące do kwalifikacji biegłego księgowego.... [-]


Master Of Science W Rozwoju Dziecka I Edukacji (po Badaniach)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Test Badania Mistrz rozwoju dziecka i wychowanie (dawna nazwa: Rodzicielstwo nauki pedagogiczne, Edukacji i Rozwoju Dziecka) szkoli studentów w ciążę, projektowania, przeprowadzania i sprawozdawczości wysokiej jakości badań w dziedzinie rozwoju dziecka i edukacji. [+]

Test Badania Mistrz rozwoju dziecka i wychowanie (dawna nazwa: Rodzicielstwo nauki pedagogiczne, Edukacji i Rozwoju Dziecka) szkoli studentów w ciążę, projektowania, przeprowadzania i sprawozdawczości wysokiej jakości badań w dziedzinie rozwoju dziecka i edukacji. Program został opracowany dla studentów, którzy są doskonałymi motywację do prowadzenia badań i którzy zamierzają prowadzić akademickie kariery naukowej w rozwoju dziecka i edukacji. Mistrz nabyć studenci badawcze dogłębną wiedzę w dyscyplinarnej, znajomość odpowiedniej metodologii badań i praktycznego doświadczenia w prowadzeniu badań. Program trwa dwa lata. W obu latach studenci uczestniczą w kursach i zdobyć doświadczenie w prowadzeniu badań. Studiowanie rozwoju dziecka i Edukacji na Uniwersytecie w Amsterdamie Wydział Nauk Społecznych i Behawioralnej na Uniwersytecie w Amsterdamie ma silną tradycję w badaniach empirycznych oraz w łączeniu nauki z praktyką badań. W uczeniu się rozwijać swoje umiejętności badawczych na Wydziale Rozwoju Dziecka i Edukacji, uczniowie będą korzystać z obiektów badawczych rozległe eksperymentalnych departamentu, wśród których pokoje obserwacji wideo-lab monitorowany, dziecko i laboratorium badawcze ERP wyposażone w urządzenia do robienia elektro- pomiary fizjologiczne. Studenci mogą również brać udział w obserwacji i badań interwencyjnej rodzin lub klasach, w dużych umiejętności, badania badania dzieci i dorosłych, lub prowadzenie badań edukacyjnych z wykorzystaniem kwestionariuszy dla różnych grup docelowych. Akredytacja i stopień Jakość tego stopnia Mistrza został akredytowany przez Organizację Akredytacji Holandii i Flandrii (NVAO). Oznacza to, że po pomyślnym ukończeniu programu studenci otrzymują prawnie uznane Master of Science (MSc) stopnia rozwoju dziecka i Edukacji. Zarys programu Program trwa dwa lata. W celu absolwent, student musi osiągnąć 120 punktów ECTS. Rozróżnia się w... [-]

Mistrzem W Skali Modelowania Atomistycznego Układów Chemicznych, Fizycznych I Biologicznych (atosim)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Test Magisterskie atomistycznego Skala Modelowanie chemiczne, fizyczne i systemy biologiczne (ATOSIM) jest przeznaczony dla studentów, doskonałe, zarówno holenderskie jak i zagraniczne (wybrane studenci mają prawo do dotacji za pośrednictwem unijnego programu Erasmus Mundus). [+]

Test Magisterskie atomistycznego Skala Modelowanie chemiczne, fizyczne i systemy biologiczne (ATOSIM): - Jest przeznaczony dla studentów, doskonałe, zarówno holenderskie jak i zagraniczne (wybrane studenci mają prawo do dotacji za pośrednictwem unijnego programu Erasmus Mundus) - zapewnia wysoki poziom kwalifikacji w szybko rozwijającej się dziedzinie modelowania komputerowego w dziedzinie nauk fizycznych, chemicznych i biologicznych cząsteczkowej - obejmuje szeroki zakres technik: od mechanicznych kwantowej do opisu atomistycznych gruboziarnistych modeli mezoskopowej - ma wiele obszarów zastosowania, w tym skondensowanej i fizyki statystycznej, chemii fizycznej, nauki o materiałach i teoretycznej nauki bio-molekularna - odbywa się w Uniwersytet w Amsterdamie i VU University Amsterdam, a także w dwóch innych europejskich instytucji najwyższego szczebla: Ecole Normale Supérieure (Lyon) i Uniwersytet La Sapienza (Rzym) - pokrywa się z programów Mistrza Chemii i Fizyki wszystkich czterech uczelni partnerskich jest ściśle podłączony do grup badawczych fizyki i chemii obliczeniowej (UVA) i Chemii Teoretycznej (VU), które stanowią trzon Amsterdam Centrum Modelowania (ACMM wieloskalowy) i grup badawczych w Lyonie i Rzymu, które są odpowiednikami ACMM Kursy Program posiada dwa rodzaje kursów: - Kursy podstawowe (obowiązkowe, pierwszy i drugi semestr część), aby zapewnić solidne podstawy w dziedzinie chemii kwantowej, termodynamiki statystycznej, techniki modelowania molekularnego i obliczeń naukowych - kursy zaawansowanych (obowiązkowych i fakultatywnych, część II i III semestr) : Specjalizujemy się w modelowaniu cząsteczek oparte w dziedzinie chemii, fizyki, biologii lub Szkolenia w zakresie badań Szkolenia w zakresie badań składa się z: - Dwa niewielkie projekty badawcze (pierwszy i drugi semestr) - studiować literaturę (trzeci semestr) - dużego projektu badawczego (ostatni semestr):... [-]

MSc Business Economics: Competition Law and Economics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Pod koniec semestru jesteś w pełni przygotowany do podjęcia kursu kursu Empirical Market Analysis.

[-]

MSc Business Economics: Managerial Economics and Strategy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

The Managerial Economics and Strategy track of the Business Economics Master's programme focuses on the economic performance of organisations. [+]

The Managerial Economics and Strategy track of the Business Economics Master's programme focuses on the economic performance of organisations. It provides you with the broad range of skills, the in-depth knowledge and the international expertise that you will need in your career. You'll acquire the knowledge you need to understand the design of firms and other types of organisations.

Prepare for a career in the business world or public sector; Benefit from studying in a faculty with major strengths in Business Administration and Economics and Econometrics; Follow one of our specialised tracks and become a financial expert, a leading consultant in economic performance, or a specialist in real estate finance. ... [-]

MSc Communication Science: Entertainment Communication

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu February 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

[+]

Studiowanie Rozrywka komunikat na Uniwersytecie w Amsterdamie

Amsterdam jest fascynujące, media-nasyconych środowisku. ASCOR jest największym Science Communication instytut badawczy w Holandii i jest jednym z największych na świecie. Jego międzynarodowa angielsko-uczył programu studiów doktoranckich ma więcej niż 30 uczniów.

Certyfikat stopnia

Rozrywka Komunikacja to utwór z akredytowanych studiów komunikacji naukowej.

Są to tylko niektóre z wielu różnych tematów, które są możliwe w tym utworze.

[-]

MSc Cultural and Social Anthropology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

znajomość metod badań jakościowych, w tym obserwacji uczestniczącej i wywiadu umiejętność dobrze pisać i twierdzą, spójnie możliwość zaprezentować swoją własną pracę i pomysły skutecznie wrażliwość na złożoność i różnorodność antropologicznej dyscypliny umiejętności rozumienia i skutecznego rozwiązywania problemów międzykulturowych możliwość uzyskania głębokiej wiedzy w danej dziedzinie, w krótkim okresie czasu.

[-]

Msc Earthsciences: Future Planet Ecosystem Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

W dwuletnim teście Future Planet Ecosystem Science of the Master programu Earth Sciences, poznasz metody ilościowe i dogłębne zrozumienie pojęć systemów geo-ekologicznych, niezbędnych do stawienia czoła wielkim wyzwaniom związanym z globalnymi zmianami, zarządzaniem ekosystemy i ich usługi, na których opierają się ludzie. [+]

W dwuletnim teście Future Planet Ecosystem Science of the Master programu Earth Sciences, poznasz metody ilościowe i dogłębne zrozumienie pojęć systemów geo-ekologicznych, niezbędnych do stawienia czoła wielkim wyzwaniom związanym z globalnymi zmianami, zarządzaniem ekosystemy i ich usługi, na których opierają się ludzie.

Future Planet Ecosystem Science jest programem dwuletnim (120 EC) z 30 EC przeznaczonymi na kursy obowiązkowe, studium literatury (6 WE) i niezależnym projektem badawczym magisterskim (co najmniej 48 EC). Dodatkowe 36 EC może być przeznaczone na przedmioty do wyboru, drugi projekt badawczy, nieletni (Tesla minor lub Science for Sustainability minor) lub staż w korporacyjnym doradztwie, społeczeństwie obywatelskim lub organizacji rządowej.... [-]


MSc Econometrics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Każdy utwór oferuje obieralnych oraz kursy pracy w terenie dla ciebie do wyboru.

Stopień

Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymają prawnie akredytowanych stopień magistra w zakresie ekonometrii i tytuł Master of Science (MSc).

Możesz połączyć ten program z matematyki Magister dla podwójnego stopnia.

Rankingi i reputację

[-]

MSc Econometrics: Big Data Business Analytics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

W pierwszym semestrze, będziesz miał solidne podstawy w zakresie ekonometrii z kilku podstawowych kursów dla studentów wszystkich utworów. Teoria równowagi ogólnej uczy, do sformułowania modelu równowagi ogólnej i zrozumieć jej podstawowe właściwości i krytycznej oceny podstawowych założeń modelu i konsekwencje. Dzięki zaawansowanym Ekonometrii 1 i 2, można uzyskać głębokie zrozumienie ekonometrycznego teoria, praktyka i wnioskowania za pomocą różnych zaawansowanych technik.

Teoretyczne i zastosowania teorii gier ekonomicznych z was trenuje w możliwość modelowania interaktywne sytuacje decyzyjne z wykorzystaniem technik gry teoretyczne, a obliczenia i scharakteryzować ich wyniki równowagi.... [-]


MSc Econometrics: Mathematical Economics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

nabyć umiejętności niezbędne do modelowania matematycznego i statystycznego; stać się ekspertem w mechanice tego kanału współczesny licytacji i dynamiczne zachowanie modelu gospodarczego.

Amsterdam School of Economics "magistra ekonometrii zapewnia zrównoważone i rygorystycznego szkolenia w zakresie analizy ilościowej problemów w ekonomii i finansów. Staniesz się płynnie w zakresie stosowania zaawansowanych metod matematycznych i statystycznych, wspierany przez współczesnych pakietów oprogramowania, takich jak e-Wyświetleń i Matlab. Wielodyscyplinarny program roczny składa się z zaawansowanych kursów w obu ekonomii matematycznej i ekonometrii.

Program w skrócie ... [-]

Msc Ekonomia: Rynki I Regulacje

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ten roczny program studiów magisterskich oparty na badaniach ma silne międzynarodowe podejście do funkcjonowania rynków i ich regulacji. [+]

Ten roczny program studiów magisterskich oparty na badaniach ma silne międzynarodowe podejście do funkcjonowania rynków i ich regulacji.

Struktura programu

Master of Science w dziedzinie ekonomii jest program 60 punktów ECTS (1 punkt ECTS = 0,5 US kredytowych) jeden rok. Plan zajęć znajduje się na liście poniżej. Rok akademicki trwa od września do początku lipca i jest podzielony na dwa semestry, każdy z trzech okresów. Proszę zapoznać się z kalendarzem akademickim dokładnych dat.

Pierwszy semestr

W pierwszym okresie uzyskasz zaawansowany poziom zrozumienia rdzenia ekonomii: mikroekonomii i teorii gier, makroekonomii i ekonometrii stosowanej. Podczas tej pierwszej części wybierzesz ścieżkę specjalizacji. W drugiej części pierwszego semestru zapisujesz się na pierwsze trzy kursy specjalizacyjne, Advanced Industrial Organization and Regulation, a następnie intensywny kurs Empirical Market Analysis.... [-]


Msc Geografia: Urbanistyczne Geografia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Master w Geografii Miast zapewnia studentom lepsze zrozumienie globalnych i lokalnych procesów kształtujących miasta dzisiaj. 21 wiek będzie niewątpliwie wiek miejskich. [+]

Geografii Miast: Globalne i lokalne Perspektywy Miast Test Magister Geografii Miast zapewnia studentom lepsze zrozumienie globalnych i lokalnych procesów kształtujących miasta dzisiaj. 21 wiek będzie niewątpliwie wiek miejskich. Ponieważ procesy globalizacji i restrukturyzacji gospodarki przyczyniły się do nieoczekiwanego rozwoju miast na całym świecie, miasta są uważane za kluczowe silniki do innowacji i wzrostu gospodarczego i zostały odkryte jako atrakcyjnych miejsc do życia, pracy i zabawy. Ta celebracja życia miejskiego i miast jako miejsc nieskończonych możliwości, jest jednak tylko jedna strona medalu. Miejskie wyzwania społeczne Miasta stają w obliczu istotnych wyzwań społecznych związanych z polaryzacją i nierówności miejskiej, procesów segregacji, fragmentacji i prywatyzacji miejskiego krajobrazu. W konsekwencji, miasta są miejsca zarówno nieprzewidzianych bogactwa i ubóstwa, niedostatku skoncentrowane i wrażliwości, kształtowanie doświadczeń życiowych i możliwości mieszkańców miast do zróżnicowania i złożony sposób. To budzi istotne wątpliwości dotyczące nierówności miejskich i sprawiedliwości społecznej. Tematy w Geografii Miast W programu studenci Geografii Miast zbada szereg powiązanych ze sobą tematów: nierówności miejskich i sprawiedliwości społecznej dynamiki społeczno-przestrzenne miasta codzienne geografie miejskich. Te motywy są badane w miastach na całym świecie, podkreślając podobieństwa i różnice w transformacji przestrzeni miejskiej i miejsc Studiuje geografię w Amsterdamie Geografia jest o studiowanie ludzi, przestrzeń i miejsce - i Amsterdam jest idealnym miejscem do studiowania i skrzyżowania, odkrywania i doświadczenie geografii. Ponadto, University of Amsterdam, dużego uniwersytetu badawczego, oferuje studia magisterskie prowadzone przez pracowników naukowych jednego z najwyższych rangą działów geografii w Europie kontynentalnej. Last but not least, absolwent Szkoły Nauk Społecznych (GSSS) z Amsterdamu zapewnia żywe i międzynarodowej społeczności... [-]

MSc Human Geography: Economic Geography

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

Geografia jest o studiowanie ludzi, przestrzeń i miejsce - i miasto samym Amsterdamie jest idealnym miejscem do studiowania i skrzyżowania, odkrywania i doświadczenie geografii.

Wynika to w małych społecznościach badawczych skala, w której pracownicy akademiccy i studenci ściśle współpracować w mniej formalnej i bardziej otwartego środowiska.

Ambicja w badaniach?

Dla studentów zainteresowanych tą dziedziną nauki, oferujemy również dwuletni program badań magistra Międzynarodowych Studiów Rozwoju i Urbanistyki.

[-]

MSc in Business Administration: Digital Business

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

korzystają z silnego ukierunkowania na badania naukowe, wysoko wykwalifikowanego personelu międzynarodowego i studentów z całego świata. Business Administration: Digital Business

Ta część programu jest poszerzona o możliwość wyboru dwóch przedmiotów do wyboru, co pozwala dostosować program do własnych zainteresowań i umiejętności oraz wypełnić lukę między teorią a praktyką w Business Lab.

Chcesz sprawdzić, czy możesz rozwiązać prawdziwy przypadek biznesowy?

[-]

Msc In Finance: Asset Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Oszczędności gospodarstw domowych są gromadzone przez fundusze inwestycyjne, które inwestują je w akcje, obligacje, nieruchomości, fundusze hedgingowe i inne aktywa w celu generowania dobrych zwrotów z uwzględnieniem wybranego poziomu ryzyka. [+]

W jaki sposób inwestorzy instytucjonalni inwestują pieniądze swoich klientów? W jaki sposób fundusze emerytalne mogą strukturyzować swój portfel inwestycyjny w celu osiągnięcia optymalnych struktur odpowiedzialności za aktywa? Czy należy zabezpieczyć się przed ryzykiem walutowym? Jak wyceniamy papiery wartościowe? Jaki jest wpływ transakcji wysokiej częstotliwości na rynkach finansowych? Zarządzanie aktywami (lub zarządzanie inwestycjami) bada portfele aktywów, zazwyczaj obejmujące akcje, obligacje i gotówkę, dla osób lub firm.

Oszczędności gospodarstw domowych są gromadzone przez fundusze inwestycyjne, które inwestują je w akcje, obligacje, nieruchomości, fundusze hedgingowe i inne aktywa w celu generowania dobrych zwrotów z uwzględnieniem wybranego poziomu ryzyka. Fundusze emerytalne inwestują składki emerytalne w celu generowania długoterminowych funduszy na przyszłe płatności emerytur. Fundusze hedgingowe zbierają fundusze w celu generowania wysokich zysków dzięki wykorzystaniu możliwości arbitrażowych na rynkach kapitałowych. Jakie są strategie dźwiękowe dla każdej z tych firm? Co napędza ceny papierów wartościowych (w tym instrumentów pochodnych), z których korzystają? Te pytania są do omówienia na ścieżce Zarządzanie aktywami.... [-]


Msc In Finance: Corporate Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ścieżka Corporate Finance programu Master in Finance bada takie decyzje długo: od fuzji i przejęć, strukturyzacji, restrukturyzacji od kłopotów finansowych, od IPO i sezonowych ofert akcji do strukturyzacji kapitału i wyceny. [+]

Firmy każdej wielkości nieustannie podejmują decyzje finansowe. Ścieżka Corporate Finance programu Master in Finance bada takie decyzje długo: od fuzji i przejęć, strukturyzacji, restrukturyzacji od kłopotów finansowych, od IPO i sezonowych ofert akcji do strukturyzacji kapitału i wyceny.

Czy masz ostry umysł i fascynację liczbami i zarządzaniem? Czy widzisz, że współpracujesz z bankiem lub firmą konsultingową? To może być twój ślad w programie Master finansów.

Przygotuj się na karierę w świecie finansów, doradztwa lub biznesu; nauczyć się analizować złożone decyzje finansowe, aby odkryć podstawowe siły; korzystać ze studia na wydziale z głównych atutów w świecie finansów. ... [-]

MSc in Information Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Information studies is a broad and interdisciplinary field, primarily concerned with the analysis, collection, classification, manipulation, storage, retrieval and dissemination of information. [+]

Information studies is a broad and interdisciplinary field, primarily concerned with the analysis, collection, classification, manipulation, storage, retrieval and dissemination of information. It examines the interaction between people, organisations and any existing information systems, with the aim of creating, replacing, improving or understanding information systems.

Information studies tackles systemic problems first rather than individual pieces of technology within that system: it focuses on understanding information problems from the perspective of the stakeholders involved, and then applying technologies as needed. Not only aspects of computer science are incorporated, but also aspects of research fields like cognitive science, commerce, communications, management, philosophy, public policy, and the social sciences.... [-]


MSc in Information Studies: Information Systems

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

jesteś zainteresowany w sposób interakcji ludzi z (nowego) technologii i mediów, i jak są obsługiwane, co utrudnia, a pod ich wpływem Aby przeanalizować systemy dostarczania, przechowywania i przekazywania informacji za pomocą różnych mediów (takich jak wideo, mowy i tekstu) chcesz, aby połączenia między korporacyjnego / zarządzania organizacją i osób odpowiedzialnych za rozwój rozwiązań technologicznych Program analizuje zagadnienia, takie jak: semantycznych technologii internetowej prywatność narzędzia poznawcze

Miasto Amsterdam idealnie nadaje się do badań tych przedmiotów. Oferuje on środowisko bezkonkurencyjną innowacji, i jest jednym z najważniejszych ośrodków europejskich w zakresie ICT i nowych mediów.... [-]


MSc in Logic

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy February 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

MSc Logika cieszy się dobrą reputację międzynarodową jako doskonałego programu kształcenia naukowców. Absolwenci programu często przemieszczają się stać kluczową rolę w międzynarodowej społeczności naukowej logicznej. [+]

Absolwenci programu często przemieszczają się stać kluczową rolę w międzynarodowej społeczności naukowej logicznej.

Program został ustanowiony w 1995 roku przez Instytut Logiki, Języka i obliczeń (ILLC) i pozostaje mocno osadzony w tym instytucie badawczym, z pracownikami z dziedziny informatyki, filozofii, Cognitive Science, (Computational) lingwistyki i matematyki. Podstawowym celem i duchem mgr Logic jest połączenie tradycyjnego badania podstawowe w dziedzinie nauk formalnych z szerokiej gamy zastosowań, począwszy od Nauk Informacyjnych do językoznawstwa i filozofii.

W zależności od ich pochodzenia, studenci mogą wybierać spośród czterech utworów:... [-]


MSc in Political Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Political Science at the University of Amsterdam investigates how ongoing social, economic, and political transformations affect local, national, European and global governance. Political Science offers five different specialisations: International Relations, Public Policy and Governance, Political Economy, Political Theory and European Politics and External Relations. [+]

Political Science at the University of Amsterdam investigates how ongoing social, economic, and political transformations affect local, national, European and global governance. Political Science offers five different specialisations: International Relations, Public Policy and Governance, Political Economy, Political Theory and European Politics and External Relations.

We study politics broadly, addressing interactions between the political system, the economy and civil society. A core theme of the teaching curriculum of the Department is Transnational Politics.

At the Graduate School of Social Sciences, we offer the following tracks in the Master’s programme in Political Science:... [-]


MSc in Psychology: Consultancy & Organisational Development

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

The track focuses on organisational psychology; this discipline studies the relationship between employees and their social working environment (e.g., colleagues, supervisors, teams, organization as a whole). [+]

How can you successfully guide organisational change? How do you handle conflict in organizations? How do you create effective teams? How do you develop a learning organisation? How can you use individual employee’s potential when working in teams?

These questions are explored in the Consultancy & Organisational Development master's track.

The track focuses on organisational psychology; this discipline studies the relationship between employees and their social working environment (e.g., colleagues, supervisors, teams, organization as a whole).

Important topics in this field are:

Organisational culture and organisational change Cooperation within teams Leadership Social interaction Conflict management through negotiation Decision-making processes Team and organisational development ... [-]

MSc in Psychology: Human Resource & Career Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

This track focuses on personnel psychology, the discipline that examines individual processes within the organization. It is the study of how organisations hire and retain the right people for the right job. [+]

This track focuses on personnel psychology, the discipline that examines individual processes within the organization. It is the study of how organisations hire and retain the right people for the right job.

How do you recruit and select the right people for the right job? What are the best ways to retain, reward, and assess people? Do you influence your career choices or are they determined by others? What is required for a successful career these days and how can you help people achieve that?

Questions such as these are explored in the Human Resource & Career Management track.

Important topics in this field are:

Recruitment Psychological assessment and personnel selection Employee retention Performance appraisal Remuneration Career development Career planning Job market skills Study programme ... [-]

MSc in Security and Network Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

[+]

SNE jest programem jedynym panem akademickiego w Holandii, która koncentruje się na zrozumieniu, rozwój i utrzymanie złożonych systemów i sieci teleinformatycznych. To rodzi pytania, takie jak:

Jak stosować różne składniki oprogramowania w złożonej architektury, by skończyć z systemem sprawnie pracuje?

SNE jest wyjątkowy ze względu na:

indywidualne poradnictwo przez nauczycieli na najwyższym poziomie, z dużym doświadczeniem w branży, zarówno badań i silne spójności społecznej wśród wysoko zmotywowanych, wykwalifikowanych i międzynarodowej populacji studentów

... [-]


Msc Ludzkie Geografii: Geografia Polityczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Master w Geografia polityczna koncentruje się na trzech podstawowych pojęć (geopolityka, globalizacji i zarządzania) w celu zbadania obszarów geograficznych polityczne naszego globalizującym się świecie. Te dotyczą dynamiki spatialities polityki, w tym polityki wewnętrznej, stosunków międzynarodowych i polityki ponadnarodowej, i jak mogą być one rozumiane przez kluczowych pojęć geograficznych, takich jak terytorium, miejsce, skali i sieci. [+]

Geografia polityczna: geopolityka, Globalizacja i zarządzanie Test Magister geografii politycznej koncentruje się na trzech podstawowych pojęć (geopolityka, globalizacji i zarządzania) w celu zbadania obszarów geograficznych polityczne naszego globalizującym się świecie. Te dotyczą dynamiki spatialities polityki, w tym polityki wewnętrznej, stosunków międzynarodowych i polityki ponadnarodowej, i jak mogą być one rozumiane przez kluczowych pojęć geograficznych, takich jak terytorium, miejsce, skali i sieci. Program oceni teorie i metody w tych dynamicznych dziedzin nauki i studenci zostaną zapoznani z geografii politycznej i geopolityce przed pracą na ich projekt pracy w polu. Geografia polityczna zbada pochodzenie, trajektorię i współczesne znaczenie geopolityki i odmian geopolitycznych podejść do materiału i reprezentacyjnych aspektów geopolitycznych agencji. Szczególna uwaga zostanie poświęcona othering procesami oraz restrykcyjna i uprawniającej charakterze geopolitycznym oświadczeń i wyobrażeń geograficznych zagrożeń i możliwości. Program próbuje również uwzględnić rolę nowych technologii, takich jak Internet i powiązania między światem wirtualnym i fizycznym. Program będzie badać złożone geografii terytorium, roszczeń terytorialnych, granic i suwerenności i sposób, że są one przekształcony przez zachodzących procesów gospodarczych, finansowych, politycznych i kulturowych globalizacji i wzajemnych połączeń. Nacisk zostanie położony na konkretnych miejscach i przepływów. Program będzie również studiować wysiłki w celu opracowania nowych systemów multiscalar ładu i łączyć różne rodzaje systemów politycznych i prawnych, które dotyczą krajowych, lokalnych, regionalnych i makro-globalnym wyzwaniom 21 wieku Studiuje geografię w Amsterdamie Geografia jest o studiowanie ludzi, przestrzeń i miejsce - i Amsterdam jest idealnym miejscem do studiowania i skrzyżowania, odkrywania i doświadczenie geografii. Ponadto, University of Amsterdam, dużego uniwersytetu badawczego, oferuje studia magisterskie prowadzone przez pracowników... [-]

Msc Ludzkie Geografii: Geografia środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Mistrza Środowiska Geografii skupia się na interakcji człowiek-ekosystemu i jest dobrze przygotowana, aby rzucić światło na beznadziejnych wyzwań ekologicznych stojących przed naszą planetę. Można argumentować, że wykroczyły poza nośności Ziemi i zbliża granice planetarne. [+]

Geografia środowiska: Ład na rzecz zrównoważonego rozwoju Test Magister geografii Środowiska skupia się na interakcji człowiek-ekosystemu i jest dobrze przygotowana, aby rzucić światło na beznadziejnych wyzwań ekologicznych stojących przed naszą planetę. Można argumentować, że wykroczyły poza nośności Ziemi i zbliża granice planetarne. Inne argumenty utrzymują, że ludzka pomysłowość nas wyposażenie do podjęcia nowych wyzwań w przyszłości. Program ten koncentruje się na relacji między ludźmi i ich ekosystemów. Odbywa się to poprzez silną perspektywę przestrzenną i badania wpływu zarówno globalnych i lokalnych zmian środowiska na ludzi. Zarządzanie zmianą klimatu Test Magister geografii Środowiska rozpocznie się szerokim pokryciu wszystkich kluczowych kwestii, a następnie skupić się na zarządzaniu zmian klimatu - przyczyn i skutków, polityki, polityki i środków, które radzą sobie ze zmianami klimatu. Ten program będzie badać przyczyny zmian klimatu i skupi się na dynamikę energii i gruntów wyzwań. Będzie on również wziąć pod uwagę wpływ zmian klimatu i skupić się na zmiany reżimów hydrologicznych i ich wpływ na różnorodność biologiczną, żywności, wody, środków do życia i infrastruktury na poziomie lokalnym i globalnym. Prawdziwe dynamika i relacje na różnych poziomach Środowiska Geografia nie tylko oferuje abstrakcyjne ostrości, ale także przyjrzeć się prawdziwym życiu doświadczył dynamika i relacje w poziomie globalnym (zmiany relacji Północ-Południe) regionalnym (ponadnarodowe i transgraniczne doświadczenia) krajowym (dylematy polityki i zasady zarządzania hybrydowe) i na poziomie lokalnym (możliwości i ograniczenia działań w konkretnych kontekstach, zarówno miejskich jak i wiejskich). Studiuje geografię w Amsterdamie Geografia jest o studiowanie ludzi, przestrzeń i miejsce - i Amsterdam jest idealnym miejscem, aby to zrobić.... [-]

Msc Mózgu I Nauk Poznawczych: Kognitywistyka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ścieżka poznawcza Nauka charakteryzuje się silnym interdyscyplinarnym naciskiem na poznaniu i jego nacisk na szeroki przegląd teorii umysłu i mózgu i wiedzy. [+]

Mózg jest niezwykle potężne i skomplikowane urządzenie do przetwarzania poświęcone selekcji, percepcji, przetwarzania i przechowywania niezbędnych informacji używamy do interakcji z naszym ciągle zmieniającym się, dynamicznym środowisku. Test Program Badań magistra nauk poznawczych mózgu oraz na Uniwersytecie w Amsterdamie (UVA) oferuje szeroki wybór utworów, które bada wszystkie aspekty dziedziny, od cząsteczki do umysłu. Program jest jedyna w swoim interdyscyplinarnym, która obejmuje dziedziny neurologii, neurologii, psychologii, ekonomii, językoznawstwa behawioralnej, logika, obliczenia i filozofii. Studiowanie mózgu i poznawczych Sciences na Uniwersytecie w Amsterdamie Uczniowie korzystają z szerokiej, wiodącym wiedzy dostępnej w Amsterdamie Brain and Cognition Center (ABC), w różnych laboratoriach badawczych na UVA oraz z możliwości uczestniczenia w projektach badawczych prowadzonych przez światowej sławy naukowców ABC. Program badań magistra nauk kognitywnych mózgu i stanowi wyzwanie, interdyscyplinarnej i międzynarodowej arenie, w którym bardzo zmotywowani badaczy i studentów celu zrozumienia mózgu, jego rozwój i jego zaburzeń. Program badań magistra nauk kognitywnych mózgu i oferowany jest przez Instytut Badań Interdyscyplinarnych (IIS), w ścisłej współpracy z Amsterdamu Brain and Cognition Center (ABC). Akredytacja i stopień Program Master w mózgu i nauk kognitywnych została prawnie uznane jako mistrza badań przez Organizację Akredytacji Holandii i Flandrii (NVAO). Akredytacja została ostatnio potwierdzona przez NVAO sprawozdanie bardzo pozytywny aż do maja 2017 roku Royal Netherlands Academy of Arts and Sciences (KNAW) przyznane program z doskonałą kwalifikacji na uzyskane efekty uczenia się. Zarys programu Program Master ma na celu kształcenie studentów, aby stać się ekspertami w swojej konkretnej podpolu mózgu i nauk kognitywnych, ale z jasnego zrozumienia i docenienia wkładu wniesionego... [-]

Msc Przedsiębiorczość

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ten program daje głębokie zrozumienie akademickiej przedsiębiorczości i doskonalić swoje umiejętności przedsiębiorczych zestaw. Ta potężna kombinacja wiedzy i umiejętności będzie odwoływać się do kreatywnych i ambitnych studentów. [+]

W dwóch czołowych holenderskich uniwersytetów, Uniwersytet w Amsterdamie (UVA) i Vrije Universiteit Amsterdam wspólnie dostarczać wyjątkowy Program Master w Przedsiębiorczości w jednym z węzłów biznesowych w Europie - Amsterdam. Ten program daje głębokie zrozumienie akademickiej przedsiębiorczości i doskonalić swoje umiejętności przedsiębiorczych zestaw. Ta potężna kombinacja wiedzy i umiejętności będzie odwoływać się do kreatywnych i ambitnych studentów. Jednocześnie są to również kompetencje, które są znacznie popytu z pracodawcami, którzy widzą przedsiębiorczość jako zasadnicze znaczenie dla ich zdolności do tworzenia wartości społecznej i gospodarczej. O programie Przedsiębiorczość stała się dojrzałą dyscypliną akademicką. UVA i VU University Amsterdam połączyli swoją wiedzę w tej dziedzinie, aby stworzyć program, międzynarodowo właściwy magistra. Ten program będzie narazić na dwóch różnych kultur naukowych, które wyzwania szukać dalej i przygotowuje do wymagań praktyki przedsiębiorczości. Ten roczny program ma dokładnego obejrzenia trzech rodzajów przedsiębiorczości: nowych przedsięwzięć komercyjnych, działalność gospodarczą w ramach organizacji i inicjatyw, które rozwiązują problemy społeczne. Będziesz patrzeć na interdyscyplinarnych aspektów przedsiębiorczości, jego współpracy i społecznej natury i wielu praktycznych zagadnień (np finansów), które to wpływają. Kursy specjalizacyjne pozwalają na uzyskanie pogłębionej wiedzy o przedsiębiorczości w poszczególnych branżach. Program kończy się tezą. Ten program jest idealnym inkubatorem dla entuzjastów i ambitnych studentów z różnorodnością środowisk. Zdobędziesz solidne podstawy w teorii badań naukowych, nowatorskie i odpowiedniej metodologii badań. Jednocześnie, można wyostrzyć swoje umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i stać się skutecznym profesjonalistą. Po pomyślnym zakończeniu programu, zostanie uhonorowany tytułem Master of Science w dziedzinie przedsiębiorczości z obu uczelni. Ten wspólny tytuł jest rozpoznawany na całym świecie. Top 5 powodów,... [-]

Msc W Antropologii Kulturowej I Społecznej: Antropologia Stosowana

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12  September 2018 Niderlandy Amsterdam

Dla studentów, którzy chcą prowadzić badania o określonym charakterze, mające na celu rozwiązywanie problemów lub przyczynianie się do zrozumienia, gdzie jest to bezpośrednio potrzebne, oferujemy możliwość specjalizacji w antropologii stosowanej. [+]

Dla studentów, którzy chcą prowadzić badania mające zastosowany charakter, mające na celu rozwiązywanie problemów lub przyczyniające się do zrozumienia, gdzie jest to bezpośrednio potrzebne, oferujemy możliwość specjalizacji w antropologii stosowanej.

W tego rodzaju badaniach wykorzystywane są metody i teorie badań antropologicznych, które dostarczają spostrzeżeń i sugestii praktycznych problemów, z którymi konfrontowane są nie antropologiczne partie, takie jak rządy, firmy, organizacje pozarządowe lub inne organizacje. Studenci prowadzą badania we współpracy z takimi organizacjami. W ramach odpowiadania na pytania badawcze uczniowie analizują problem, jak również organizację: dogłębne zrozumienie interesów organizacji, kultury i moralności jest potrzebne, aby zrozumieć, w jaki sposób jej członkowie postrzegają problem, który chcą rozwiązać.... [-]


Msc W Finansach: Bankowość I Regulacje

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Jak zarządzać bankami? Jaki jest prawdziwy cel banków? Jak powinniśmy regulować sektor bankowy? Te pytania stanowią rdzeń ścieżki bankowości i regulacji w programie Master Finansów. Globalny kryzys finansowy z 2008 r. Spowodował duże zapotrzebowanie na pracowników akademickich, decydentów i praktyków, aby pomóc w ochronie mikro i makroostrożnościowej regulacji nowoczesnego sektora bankowego. [+]

Jak zarządzać bankami? Jaki jest prawdziwy cel banków? Jak powinniśmy regulować sektor bankowy? Te pytania stanowią rdzeń ścieżki bankowości i regulacji w programie Master Finansów. Globalny kryzys finansowy z 2008 r. Spowodował duże zapotrzebowanie na pracowników akademickich, decydentów i praktyków, aby pomóc w ochronie mikro i makroostrożnościowej regulacji nowoczesnego sektora bankowego.

Banki odgrywają ważną rolę w naszej gospodarce. Niedawny kryzys nauczył nas wiele wyzwań, przed którymi stoją obecnie te instytucje i ich organy regulacyjne. Ścieżka bankowości i regulacji programu studiów magisterskich w zakresie finansów daje podstawy teoretyczne do analizy kluczowych kwestii i sformułowania własnych umotywowanych opinii na temat rozwoju bankowości, zarządzania ryzykiem, etyki i regulacji finansowych.... [-]


Msc W Finansach: Finansowanie Ilościowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ścieżka Quantitative Finance przeznaczona jest dla studentów z finansów o mocnych umiejętnościach analitycznych i zainteresowaniach (Big) Analiza danych i aplikacje w finansach. [+]

Ścieżka Quantitative Finance przeznaczona jest dla studentów z finansów o mocnych umiejętnościach analitycznych i zainteresowaniach (Big) Analiza danych i aplikacje w finansach.

Umiejętności i teoria, które znajdziesz tutaj, są bardzo istotne dla dyscyplin finansowych, takich jak zarządzanie ryzykiem, zarządzanie aktywami i bankowość inwestycyjna. Istnieje duże i rosnące zapotrzebowanie na takie umiejętności analityczne w świecie finansów. Czy masz pomysł na matematykę i zainteresowanie analizą opartą na danych w procesie podejmowania decyzji finansowych? To może być dla ciebie ścieżka.

Zyskaj płynną znajomość złożonego modelu ryzyka dla reżimów regulacyjnych, takich jak Bazylea III; zrozumieć i pomóc rozwinąć rolę dużych zbiorów danych w finansach; rozpocznij swoją karierę na wydziale o dobrej reputacji w dziedzinie finansów, dużych danych i ekonometrii. ... [-]

Msc W Finansach: Finansowanie Nieruchomości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ścieżka Real Estate Finance w programie Master in Finance zapewnia dogłębne zrozumienie nieruchomości w kontekście finansów międzynarodowych. [+]

Ścieżka Real Estate Finance w programie Master in Finance zapewnia dogłębne zrozumienie nieruchomości w kontekście finansów międzynarodowych. Osoby mające ambicje w zakresie finansów lub zarządzania inwestycjami muszą wiedzieć, jak oceniać inwestycje w nieruchomości w oparciu o kapitał własny, dochody stałe i inne pochodne instrumenty finansowe.

Program ma również znaczenie dla kariery w sektorze finansów i nieruchomości w ogóle. Zdobędziesz kluczowe umiejętności stosowane, ilościowe i koncepcyjne potrzebne do podejmowania złożonych decyzji, które są wymagane w nowoczesnym finansowaniu nieruchomości i inwestycji.

Przygotuj się na karierę w międzynarodowych finansach lub agencjach nieruchomości; czerpią korzyści z nauki na wydziale o dużych mocnych stronach w świecie finansów; nauczyć się rozumieć i podejmować istotne decyzje dotyczące nieruchomości. Finanse: finanse nieruchomości ... [-]

Msc W Księgowości I Kontroli

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Program studiów magisterskich w zakresie księgowości i kontroli oferuje dwie ścieżki akademickie specjalizacyjne o najwyższym poziomie: księgowość i kontrola. [+]

Program jednego Mistrza, dwa utwory

Program studiów magisterskich w zakresie księgowości i kontroli oferuje dwie ścieżki akademickie specjalizacyjne o najwyższym poziomie:

księgowość Kontrola

Oba utwory oferują wspólnej bazy wiedzy w zakresie księgowości i kontroli, a także pogłębione specjalistyczne kursy i przedmiot.

Stopień

Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymasz dyplom akredytowanych magistra rachunkowości i kontroli oraz tytuł Master of Science (MSc).

Amsterdam Business School

Amsterdamska Szkoła Biznesu na Uniwersytecie w Amsterdamie (UvA) cieszy się doskonałą reputacją, ze światowym naciskiem i wieloma renomowanymi naukowcami i nauczycielami. UvA, zajmując 57. miejsce w rankingu QS World University 2016-2017, jest trudnym środowiskiem, w którym krytyczne myślenie oraz niezależny i dociekliwy umysł mogą swobodnie poruszać się.... [-]


Msc W Naukach Biologicznych - Biologia Słodkowodna I Morska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

W dwuletnim teście Freshwater & Marine Biology w programie studiów magisterskich Biological Sciences zanurzysz się w badaniach od tropikalnej biologii morskiej po ekosystem ekosystemów mokradeł. [+]

Nauki biologiczne: biologia słodkowodna i morska (dawniej: limnologia i oceanografia) (mgr)

Woda pokrywa około 70% naszej planety i odróżnia ją od każdej innej planety wiemy. Woda odgrywa ważną rolę w globalny klimat i jest źródłem żywności, minerałów, energii i rekreacji. Ekosystemy wodne obfitują w organizmach, począwszy od malutkiej fitoplanktonu i zooplanktonu do korali, ryb i wielorybów. Niestety, ekosystemy wodne wykorzystywane są również jako "składowisk odpadów" za dużo odpadów społeczeństwa i są głęboko dotknięte przez globalne zmiany. W dwuletnim teście Freshwater & Marine Biology w programie studiów magisterskich Biological Sciences zanurzysz się w badaniach od tropikalnej biologii morskiej po ekosystem ekosystemów mokradeł.... [-]


Msc W Psychologii: Coaching I Witalność W Organizacjach

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Ścieżka koncentruje się na psychologii zdrowia w miejscu pracy, a dokładniej na psychologii interwencji promujących dobrostan i funkcjonowanie osób w miejscu pracy. [+]

Ścieżka koncentruje się na psychologii zdrowia w miejscu pracy, a dokładniej na psychologii interwencji promujących dobrostan i funkcjonowanie osób w miejscu pracy. Tło, rozwój i stosowanie coachingu związanego z pracą i innych interwencji (w tym uważności) odgrywają kluczową rolę w tym utworze. Uczniowie uczą się także, jak rozwijać podejście oparte na dowodach, wprowadzać interwencje i stosować techniki coachingowe.

Jakie proaktywne i zapobiegawcze kroki można podjąć, aby zapewnić "zdrowy" rozwój kariery? Co mogą zrobić organizacje, aby przyczynić się do zadowolenia z pracy i promować długoterminowe zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników? Jak powrócić do pracy z powodzeniem i skutecznie po nieobecności z powodu problemów zdrowotnych związanych z pracą? ... [-]

Msc W Psychologii: Mózg I Poznanie W Społeczeństwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Wykorzystaj wiedzę z zakresu Brain and Cognitive Sciences, aby odpowiedzieć na ważne pytania społeczne. Uczniowie uczą się konfigurować stosowane eksperymenty i przekładać wyniki badań empirycznych na praktyczne porady. [+]

Wykorzystaj wiedzę z zakresu Brain and Cognitive Sciences, aby odpowiedzieć na ważne pytania społeczne. Uczniowie uczą się konfigurować stosowane eksperymenty i przekładać wyniki badań empirycznych na praktyczne porady.

Mózg i umysł

Społeczeństwo w mózgu i umyśle eksplodowało w ostatnich latach. Wynika to po części ze zwiększonej wiedzy naukowej na temat związku między funkcjami poznawczymi, takimi jak uwaga i pamięć, a wydajnością w codziennym życiu, a także postępów technologicznych, które dostarczyły bezprecedensowego wglądu w pracę mózgu i nowe metody, które pozwalają na ciągły rozwój. monitorowanie zachowania lub funkcji poznawczych i cielesnych (np. internet, urządzenia do noszenia, aplikacje na smartfony). Podstawowym celem programu nauczania ścieżki mózgowej Brain and Cognition in Society jest to, w jaki sposób teoretyczna i metodologiczna wiedza z zakresu mózgu i procesów poznawczych może przyczynić się do odpowiedzi na pytania społeczne.... [-]


Msc W Psychologii: Nauka Danych Behawioralnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Zrozumienie danych na temat ludzkich zachowań jest ważną i cenną umiejętnością w dzisiejszym społeczeństwie. Firmy, instytucje publiczne i organizacje rządowe - wszystkie wykorzystują ciągły strumień dużych danych do opisywania i przewidywania ludzkich zachowań. [+]

Zrozumienie danych na temat ludzkich zachowań jest ważną i cenną umiejętnością w dzisiejszym społeczeństwie. Firmy, instytucje publiczne i organizacje rządowe - wszystkie wykorzystują ciągły strumień dużych danych do opisywania i przewidywania ludzkich zachowań.

Analiza danych behawioralnych

Policja wykorzystuje dane do przewidywania ryzyka włamania według obszaru i tygodnia w roku, firmy ubezpieczeniowe dostosowują swoje ceny w oparciu o dane klientów, a szkoły dostosowują programy edukacyjne w oparciu o wiedzę na temat postępów uczniów.

Wykorzystanie pełnego potencjału tych ogromnych ilości danych behawioralnych w odniesieniu do tych celów w dużym stopniu korzysta z dogłębnego zrozumienia technik nauki danych i modelowania zachowań ludzkich. Utwór mistrza Behavioral Data Science ma na celu połączenie tych dwóch elementów. Program zakłada znajomość psychologii, metodologii badań i statystyk stosowanych na poziomie licencjackim, a także kontynuację szkolenia w zakresie zaawansowanych (dużych) technik danych, umiejętności akademickich, a także umiejętności praktycznych i zawodowych.... [-]


Msc W Psychologii: Psychologia Kultury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Wydział Psychologii Społecznej oferuje anglojęzyczny program magisterski z zakresu Psychologii Kultury od września 2017 r. Zapraszamy ambitnych studentów z Holandii i zagranicy, którzy szczerze interesują się psychologią (międzykulturową), aby ubiegać się o ten selektywny, roczny program. [+]

Wydział Psychologii Społecznej oferuje anglojęzyczny program magisterski z psychologii kulturowej od września 2017 r. Zapraszamy ambitnych studentów z Holandii i zagranicy, którzy szczerze interesują się psychologią (międzykulturową), aby ubiegać się o ten selektywny, roczny program.

Opis programu

Program łączy podejścia z kulturalnej i międzykulturowej psychologii i zajmie się trzema głównymi zagadnieniami: 1) W jaki sposób kultura kształtuje nasze psychologiczne funkcjonowanie? 2) Jakie są konsekwencje podobieństw kulturowych i / lub różnic między jednostką, grupą i relacjami międzygrupowymi? 3) W jaki sposób możemy zaprojektować i ocenić interwencje i programy, które są wrażliwe kulturowo?... [-]


Msc W Psychologii: Rozwój I Psychologia Zdrowia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Niemal wszystkie dzieci nienawidzą palenia, a około jedna czwarta młodych dorosłych pali papierosy. Co zmieniło się pomiędzy dzieciństwem a dorosłością i co możemy zrobić, aby zapobiec temu zachowaniu? [+]

Niemal wszystkie dzieci nienawidzą palenia, a około jedna czwarta młodych dorosłych pali papierosy. Co zmieniło się pomiędzy dzieciństwem a dorosłością i co możemy zrobić, aby zapobiec temu zachowaniu?

Podobne pytania można zadać za upijanie się, problematyczne używanie narkotyków i działania, które zaczęły się jako niewinna zabawa, taka jak gry, ale stały się uzależniające. Ponadto, nadwaga i otyłość, nawet u małych dzieci, jest jednym z najważniejszych problemów zdrowotnych w świecie zachodnim o ogromnym wpływie społeczno-ekonomicznym. Co możemy z tym zrobić?

Innym ważnym tematem dla zdrowia jest rola stresu w rozwoju tych zachowań, ponieważ stres jest powszechnie uznawany za jeden z głównych czynników przyczyniających się do rozwoju uzależniających zachowań i otyłości. Ponadto stres jest związany z przerywaniem pracy i spada z ogólnego dobrego samopoczucia.... [-]


Msc W Psychologii: Wpływ Społeczny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Wpływ społeczny jest nauczanym przez Anglika tytułem magisterskim prowadzonym przez Departament Psychologii Społecznej. [+]

Wpływ społeczny jest nauczanym przez Anglika tytułem magisterskim prowadzonym przez Departament Psychologii Społecznej.

Dlaczego niektóre kampanie reklamowe są skuteczne, a inne nie? W jaki sposób zachęcamy mniej ludzi do jazdy w strefach pieszych? Jak badamy skuteczność środków zapobiegających uchylaniu się od opodatkowania? Wpływ społeczny

Wiele organizacji i firm korzysta z efektywnego wpływania na zachowania obywateli lub konsumentów: politycy starają się zdobywać głosy, agencje reklamowe próbują zwiększyć sprzedaż określonego produktu, a gminy próbują zniechęcić do jazdy na rowerze w strefach pieszych. Ale jaki jest najlepszy sposób podejścia do tego?... [-]


Msc W Rozwiązywaniu Konfliktów I Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program rozwiązywania konfliktów i zarządzanie zapewnia Państwu podstawy w teorii i badań, które pomaga analizować konflikty i sprzeczności ... [+]

Magister w rozwiązywaniu konfliktów i Ładu

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Program rozwiązywania konfliktów i zarządzanie zapewnia Państwu podstawy w teorii i badań, które pomaga w analizie konfliktów i rozwiązywania konfliktów wysiłki w stosunku do dynamiki zarządzania publicznego. Otrzymujesz możliwość rozwijania znajomości różnych zasobów potrzebnych do reagowania na wyzwania analitycznych przedstawionych przez konfliktów lokalnych, regionalnych i globalnych oraz usytuować współczesne zdarzenia w perspektywie historycznej i porównawczej. Podejście zorientowane przypadku tego programu pomaga rozwijać umiejętności i doświadczenia poprzez analizę działań w ustawieniach, które są uziemione w perspektywie porównawczej i historii.... [-]


Msc W Sztucznej Inteligencji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program Master w Amsterdamie ma technicznej, na badania AI. Jest to wspólny program (od września 2015 r) zarówno na Uniwersytecie w Amsterdamie i VU University Amsterdam. Ta współpraca gwarantuje szeroki zakres tematów, wszystkie prowadzone przez naukowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. [+]

Sztuczna inteligencja jest powszechnie przyjęte w naszym społeczeństwie: mechanizmy kontroli w samolotach, inteligentnych kamer i systemów nadzoru i robotyki w przemyśle. Wszystkie te aplikacje są oparte na metodach sztucznej inteligencji interpretować informacje z różnych metod i użyć go, aby włączyć inteligentne i celowej zachowanie. Sztuczna inteligencja w Amsterdamie Program Master w Amsterdamie ma technicznej, na badania AI. Jest to wspólny program (od września 2015 r) zarówno na Uniwersytecie w Amsterdamie i VU University Amsterdam. Ta współpraca gwarantuje szeroki zakres tematów, wszystkie prowadzone przez naukowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Tematy podstawowe Aby zapewnić wszystkim uczniom pełnego zrozumienia widma, program uruchamia się z następujących kursów podstawowych zagadnień w sztucznej inteligencji: Systemy multi-agent Inteligencja obliczeniowa Computer Vision Wyszukiwania informacji Reprezentacja wiedzy Nauczanie maszynowe Natural Language Processing Po tematów podstawowych można kontynuować zaawansowanych kursów w tych samych obszarach. Możliwe jest również, aby brać udział w kursach w innych tematach AI lub zbadać kombinacje. Specjalizacja Dane Nauka na przykład łączy zaawansowaną uczenia maszynowego z wizualizacją i High Performance Computing. Inną opcją jest Sztuczna inteligencja i sieci Web, z kombinacją wyszukiwania informacji, reprezentacja wiedzy i technologii internetowej. Program Wymagania kwalifikacyjne Master Sztuczna inteligencja Kandydaci z dyplomem licencjata holenderskiej Studenci z dyplomem w sztucznej inteligencji i informatyki są admittable bez dodatkowych wymagań. Inni studenci, którzy posiadają co najmniej tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej do sztucznej inteligencji, mogą również stosować. Główne wymagania to: Ogólny poziom akademicki: powyżej średniej Podstawowe kursy programowania i urządzenia informatyczne umiejętności i doświadczenie w tworzeniu oprogramowania (równowartość co najmniej dwa miesiące) Podstawowe... [-]

Nauki Msc Ziemi: Geo-ekologiczne Dynamika

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat February 2018 Niderlandy Amsterdam

[+]

CZY INTERESUJESZ SIĘ:

Będziesz ściśle współpracować z najlepszymi badaczami w terenie, co da ci przewagę w rozwoju Twojej profesjonalnej sieci. [-]

Studia Magisterskie Informacje: Data Scientist

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

W danych krajach bogatych, data scientist zyskuje centralną pozycję z coraz większą potencjalną wartość dla przedsiębiorstw, nauki i społeczeństwa. Naukowcy są potrzebne dane, aby nadać sens morza danych, które nas otacza. [+]

Nowa ścieżka w programie studiów Information Mistrza - Rozpoczyna września 2016 W danych krajach bogatych, data scientist zyskuje centralną pozycję z coraz większą potencjalną wartość dla przedsiębiorstw, nauki i społeczeństwa. Naukowcy są potrzebne dane, aby nadać sens morza danych, które nas otacza. To dlatego UVA jest obecnie rozwój innowacyjnych i Dane interdyscyplinarna nauka śledzić w ramach Programu Studiów Informacyjnych Mistrza, Ciężko pracujemy na interesujący i ciekawy program, który rozpocznie się w roku 2016. Proszę pilnować się, aby uzyskać więcej informacji lub kontakt z pytaniami. Co robi Dane Nauka na UVA mają do zaoferowania mnie? W jednym roku utwór nauka danych podstawowych, zdobędziesz wiedzę z zakresu teorii i narzędzi stosowanych w nauce danych. Będziemy uczyć, jak korzystać z tych narzędzi do pracy z danymi w różnych dziedzinach, takich jak opieka zdrowotna, Media Smart City i Life Science. Absolwenci mają zintegrowany widok na możliwości rozwoju nauki i danych w społeczeństwie. Czy dane Nauka na UVA badanie dla mnie? To jest, jeśli: Aby przetłumaczyć wyzwania naukowe, społeczne i biznesowe na dane związane rozwiązań Aby dowiedzieć się, jak badać i analizować dane Aby zrozumieć, jak prowadzić, oceny i oceny projektów naukowych danych używać tło dla danych projektów naukowych w różnych dziedzinach mają powinowactwo i doświadczenie w programowaniu i statystyki Pracuj razem z zmotywowanych studentów, z szerokiej gamy środowisk edukacyjnych. [-]

Magisterskie

Magister Chemii Science Energii I Zrównoważonego Rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Nauka dla Energii i Zrównoważonego Rozwoju (SES) to interdyscyplinarny "utwór" lub specjalizacji w ramach programów magisterskich UVA fizyki i chemii. Łączy on w sobie "twarde" badania naukowe z analizy zagadnień społecznych, modeli biznesowych i regulacji rządowych. Program obejmuje szeroki obszar gorących tematów, takich jak: [+]

Co Science Energii i Zrównoważonego Rozwoju w UVA mają do zaoferowania? Nauka dla Energii i Zrównoważonego Rozwoju (SES) to interdyscyplinarny "utwór" lub specjalizacji w ramach Programy UVA magisterskie chemii i fizyki. Łączy on w sobie "twarde" badania naukowe z analizy zagadnień społecznych, modeli biznesowych i regulacji rządowych. Program obejmuje szeroki obszar gorących tematów, takich jak: - gospodarki opartej na bio - zielona chemia - fotochemiczne fotofizyczne i konwersji energii - komórki biosolar i katalizy zrównoważonego syntezy i przetwarzania energii. SES jest na zewnątrz wyglądający program ukierunkowany czołówce energii i zrównoważonego rozwoju badań. To daje wiedzę i umiejętności, aby przejść od zrozumienia state-of-the-art, rzeczywiście rozwój nowych zrównoważonych technologii, które mogą być wprowadzane w życie w społeczeństwie. Czy Science Energii i Zrównoważonego Rozwoju w UVA dla mnie? To jest, jeśli: - są zainteresowani zarówno fizyki i chemii - chcą stać (więcej) świadome naukowych, technologicznych i społecznych wyzwań dla naszej przyszłości - Chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać odnawialne zasoby energii, promowania zrównoważonego rozwoju i wykorzystania Zasoby bardziej efektywnie - chcą studiować na rozwój rozwiązań technologicznych globalnych problemów energetycznych i zrównoważonego rozwoju, a także kontekstu społecznego globalnych zmian w tej dziedzinie - chce kontynuować karierę, która koncentruje się na rozwoju zrównoważonych rozwiązań naszej obecnej globalnej sytuacji z tłoczenia odniesieniu do energii, klimatu i zrównoważonego rozwoju. Kursy Program posiada ładunek kursu 60 WE, z których wszystkie mają miejsce w pierwszym roku. Twoje kursy będą starannie dobrane w porozumieniu z kierownikiem programu. Następujące kursy są obowiązkowe: - Bieżąca Zrównoważone technologie energetyczne (6 WE) - Projekt zrównoważonej... [-]

Magister Językoznawstwa: Język I Społeczeństwo

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Master Program Język i społeczeństwo zostało skonfigurowane dla studentów językowych różnych języków i grup językowych (angielski, niemiecki, francuski, włoski, skandynawskie, słowiańskie, hiszpański), które przewidują karierę w międzynarodowym środowisku. W programie uczniowie są przygotowani do takiej kariery. [+]

Znajomość języków obcych oraz umiejętności analitycznych W świecie globalizacji wymagana jest głęboka znajomość języków europejskich międzykulturowej komunikacji biznesowej. Chociaż globalne English może służyć jako lingua franca w kontaktach międzynarodowych, w wielu sytuacjach jest gruntowna znajomość używania języka ojczystego partnera biznesowego może być bardzo owocna. Oprócz dobrej znajomości języków i ich wykorzystania w społeczeństwie, do wielu miejsc pracy dobrze rozwinięte analityczne i wymagane są umiejętności prezentacji. Badanie magistra Lingwistyki pomaga studentom rozwijać oba typy umiejętności. Studenci są szkoleni w zakresie analizy korpusów zawierających dane języka ich specjalizacji oraz w organizowaniu i interpretacji ich danych. Ponadto, uczniowie rozwijają swoje ustne i pisarskie umiejętności raportowania swoich wyników badań w postaci prezentacji, dokumentów, projekt badawczy (pracy semestralnej) i pracy magisterskiej. Test Master Program Język i społeczeństwo został ustanowiony dla studentów językowych różnych języków i grup językowych (angielski, niemiecki, francuski, włoski, skandynawskie, słowiańskie, hiszpański), które przewidują karierę w międzynarodowym środowisku. W programie uczniowie są przygotowani do takiej kariery. Ponieważ części kursów oferowane są w języku angielskim, wszyscy uczniowie języka i społeczeństwa będą rozwijać otwarci i produktywnego znajomość języka angielskiego obok języka docelowego ich specjalizacji. Język i społeczeństwo na UVA Master Program Język i społeczeństwo oferuje studentom możliwość nauki języków używanych i nauczania języków obcych i nauki w obrębie instytucjonalnych ram edukacyjnych. Studenci specjalizują się w jednym z języków europejskich lub rodzin językowych. Języka (grupy), które można wybrać do specjalizacji są: Angielski francuski Niemiecki Włoski Skandynawski Słowiański hiszpański Program koncentruje się na analizie języka, używania języka i zmienności oraz polityki językowej. Obejmuje on zajęcia z językoznawstwa... [-]

Master Of Arts (MA) W Językach Słowiańskich I Kultur

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program jednoroczną magistra języków słowiańskich i Kultur oferuje unikalne połączenie specjalistycznych i ogólnych kursów obejmujących szeroki zakres tematów z czterech głównych słowiańskich ... [+]

Master of Arts (MA) w słowiańskich języków i kultur

 

Program jednoroczną magistra języków słowiańskich i Kultur oferuje unikalne połączenie specjalistycznych i ogólnych kursów obejmujących szeroki zakres tematów z czterech głównych tradycji słowiańskich: rosyjskim, czeskim, polskim i serbskim / chorwackim. Profesorowie i wykładowcy są znani specjaliści.

 

 

Studiowanie języków i kultur słowiańskich na Uniwersytecie w Amsterdamie

Kultur i języków słowiańskich na Uniwersytecie w Amsterdamie (UVA) ma długą tradycję zarówno stypendium literackiego i lingwistyki. Program przygotowała także szereg znanych tłumaczy literackich i leksykografów.... [-]


Master Of Arts (MA) W Literatury Włoskiej I Językoznawstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Na Uniwersytecie w Amsterdamie Amsterdam masz możliwość nauki języków europejskich zarówno w szerokim i wąskim znaczeniu. Specjalizujemy się w lingwistyce jednego z języków europejskich lub rodzin językowych [+]

Master of Arts (MA) w literatury włoskiej i językoznawstwa Jeśli chcesz się specjalizować w dalszej literatury włoskiej, możesz wybrać jeden z programów w kolejnym magisterskich:

Europejski Literatura Literatura i kultura Wiedza o literaturze (MA badania)

 

językoznawstwo

 

Jeśli chcesz się dalej specjalizować się w językoznawstwie włoskich, możesz wybrać jeden z programów w kolejnym magisterskich:

Językoznawstwa Ogólnego Językoznawstwo z języków europejskich Lingwistyka (MA badania)

 

Języki Klasyczne

 

Począwszy od września 2012 roku, UVA i VU University połączą siły w dyscyplinach akademickich Classical Języki i Studiów antyku.... [-]


Master Of Arts (MA) W Literaturze Hiszpańskiej I Lingwistyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Jeśli chcesz się specjalizować w dalszej literatury hiszpańskiej, możesz wybrać jeden z programów w kolejnym magisterskich: [+]

Master of Arts (MA) w hiszpańskiej literatury i językoznawstwa Jeśli chcesz się specjalizować w dalszej literatury hiszpańskiej, możesz wybrać jeden z programów w kolejnym magisterskich:

Europejski Literatura Literatura i kultura Wiedza o literaturze (MA badania)

 

językoznawstwo

 

Jeśli chcesz się dalej specjalizować się w językoznawstwie hiszpańskich, możesz wybrać jeden z programów w kolejnym magisterskich:

Językoznawstwa Ogólnego Językoznawstwo z języków europejskich Lingwistyka (MA badania)

 

Języki Klasyczne

 

Począwszy od września 2012 roku, UVA i VU University połączą siły w dyscyplinach akademickich Classical Języki i Studiów antyku.... [-]


Master Of Arts (MA) W Literaturze Skandynawskiej I Lingwistyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Na Uniwersytecie w Amsterdamie Amsterdam masz możliwość nauki języków europejskich zarówno w szerokim i wąskim znaczeniu. Specjalizujemy się w lingwistyce jednego z języków europejskich lub rodzin językowych [+]

Master of Arts (MA) w skandynawskiej literatury i językoznawstwa Jeśli chcesz się specjalizować w literaturze skandynawskiej dalsze, możesz wybrać jeden z programów w kolejnym magisterskich:

Europejski Literatura Literatura i kultura Wiedza o literaturze (MA badania)

 

językoznawstwo

 

Jeśli chcesz się dalej specjalizować się w językoznawstwie skandynawskich, możesz wybrać jeden z programów w kolejnym magisterskich:

Językoznawstwa Ogólnego Językoznawstwo z języków europejskich Lingwistyka (MA badania)

 

Języki Klasyczne

 

Począwszy od września 2012 roku, UVA i VU University połączą siły w dyscyplinach akademickich Classical Języki i Studiów antyku.... [-]


Master Of Arts (MA) W Niemieckiej Literaturze I Językoznawstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Na Uniwersytecie w Amsterdamie Amsterdam masz możliwość nauki języków europejskich zarówno w szerokim i wąskim znaczeniu. Specjalizujemy się w lingwistyce jednego z języków europejskich lub rodzin językowych [+]

Master of Arts (MA) w niemieckiej literatury i językoznawstwa

 

Jeśli chcesz się specjalizować w dalszej literatury niemieckiej, możesz wybrać jeden z programów w kolejnym magisterskich:

Europejski Literatura Literatura i kultura Wiedza o literaturze (MA badania)

 

językoznawstwo

 

Jeśli chcesz się dalej specjalizować się w językoznawstwie niemieckich, możesz wybrać jeden z programów w kolejnym magisterskich:

Językoznawstwa Ogólnego Językoznawstwo z języków europejskich Lingwistyka (MA badania)

 

Języki Klasyczne

 

Począwszy od września 2012 roku, UVA i VU University połączą siły w dyscyplinach akademickich Classical Języki i Studiów antyku.... [-]


Mistrzem W Astronomii I Astrofizyki: Grawitacji Astroparticle Fizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Grawitacja Astroparticle Fizyka (GRAPPA) jest selektywnym doskonałości "utwór" lub specjalizacja w UVA Programy magisterskie astronomii i astrofizyki i fizyki, Stoi na skrzyżowaniu fizyki teoretycznej, doświadczalnej (astro) fizyki i astrofizyki cząstek. [+]

Co Grawitacja Astroparticle Fizyka na UVA mają do zaoferowania? Grawitacja Astroparticle Fizyka (GRAPPA) jest selektywnym doskonałości "utwór" lub specjalizacja w UVA Programy magisterskie astronomii i astrofizyki i fizyki, Stoi na skrzyżowaniu fizyki teoretycznej, doświadczalnej (astro) fizyki i astrofizyki cząstek. Aktualne tematy badawcze obejmują GRAPPA: - fale grawitacyjne - wykrywanie ciemnej materii - technik multi-komunikator (tj neutrin, radio poprzez podpisów gamma) - przyspieszenie cząstek w kosmologii astrofizycznych źródeł - poza fizyką - Standardowy Model. Pracownicy GRAPPA są udział w wielu międzynarodowych projektach badawczych, takich jak: - Antares i KM3NeT neutrin teleskopów - KamLAND neutrino reaktor eksperyment - ciemna materia XENON - eksperyment związany eksperymentów w CERN-Astroparticle na bazie detektora ATLAS - teleskop Czerenkowa Array - istniejących i przyszłych obiektów astrofizycznych z fal radiowych (np LOFAR) przez promieni rentgenowskich (np Chandra, XMM, strych). Czy Grawitacja Astroparticle Fizyka na UVA dla mnie? To jest, jeśli: - są ambitne - interesuje kosmologii i astrofizyki cząstek - są zainteresowani badania podstawowe - posiada biegłą znajomość mechaniki kwantowej i elektrodynamiki, rachunku - intryguje zarówno subatomowych skalę (np Modelu Standardowego, oddziaływania cząstek ), a największe wagi (np obiekty astrofizyczne, wszechświat) i są szczególnie zainteresowani łącząc dwa zająć się niektórymi z największych zagadek w nauce - posiada eksperymentalne lub teoretyczne tło - przyjemność w międzynarodowym środowisku badawczym współpracy. GRAPPA / astro i GRAPPA / cząstek W efekcie, są dwa utwory GRAPPA: - GRAPPA / utwór astro (dla mgr Astronomii i Astrofizyki studentów) - GRAPPA / utwór cząstek (dla studentów mgr fizyki) Te utwory zawierają te same przedmioty obowiązkowe... [-]

Msc Program Wykonawczy W Badaniach Zarządzania

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu February 2018 Niderlandy Amsterdam

Zarabiaj swój tytuł magistra studiów zarządzania na Uniwersytecie w Amsterdamie w niepełnym wymiarze czasu program 1,5 lat. Jest to program dla studentów międzynarodowych pracujących i mieszkających w Holandii. Wykłady odbywają się w piątki tylko w godzinach urzędowania w dogodnej lokalizacji w centrum Amsterdamu. [+]

1,5 roku można zarobić swój dyplom magistra programu wykonawczego w niepełnym wymiarze godzin w Studium Zarządzania w Amsterdamie Business School. Z najlepszych torów w formie biznes, strategia lub przywództwa i zarządzania, można specjalizować się w fazie Mistrza programu.

Uniwersytet programu w Amsterdamie Wykonawczej Studium Zarządzania oferuje możliwość łączenia pracy i nauki. Zajęcia odbywają się w piątki tylko w ciągu dnia, w dogodnej lokalizacji w centrum Amsterdamu.

Program w niepełnym wymiarze czasu dla (międzynarodowych) studentów pracujących i mieszkających w Holandii Wykłady w piątki Czas trwania programu Mistrza 1,5 roku Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu i lutym Dyplom magistra na Uniwersytecie w Amsterdamie Personal Coaching i doradztwo Kursy przeznaczone dla optymalnej interakcji Dla ambitnych profesjonalistów z akademickim lub HBO (Stosowanych Nauk) tle Utwory w Digital Business, strategii i przywództwa i zarządzania Program wykonawczy w Studium Zarządzania jest identyczny "Bedrijfskunde w Deeltijd". Ten program jest w języku angielskim przez zagranicznych wykładowców. ... [-]

Tinbergen Instytut Magister Filozofii W Dziedzinie Ekonomii (w Badaniach)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Niderlandy Amsterdam

Magister Filozofii ekonomii jest intensywne dwa lata program badań magistra ekonomii, ekonometrii i finansów. Program ... [+]

Tinbergen Instytut magistra filozofii w dziedzinie ekonomii (Research)

 

Język wykładowy: angielski

Początki w: wrzesień

Magister Filozofii ekonomii jest intensywne dwa lata program badań magistra ekonomii, ekonometrii i finansów. Program jest prowadzony w Instytucie Tinbergen (TI), dając studentom możliwość uzyskania gruntownych ekonomii oraz rozwoju własnych projektów w środowisku badawczym sprzężonym, skoncentrowane. Magister Filozofii ekonomii przygotowuje studentów do prowadzenia doktora, najlepiej w jednym z wydziałów współpracujących z TI.

 

Instytut Tinbergen

Tinbergen Institute (TI) jest szkoła dla badań i edukacji absolwentów prowadzony wspólnie we współpracy z wydziałów ekonomii na Uniwersytecie w Amsterdamie (UVA), VU University Amsterdam oraz Erasmus University Rotterdam (EUR). TI jest zobowiązana do oferowania programów doskonała magistra ekonomii, ekonometrii i finansów. Wstęp do programu ogranicza się zatem tylko do najlepszych studentów. Maksymalna dawka wynosi 30 uczniów rocznie, z około 50% zatrudnionych z innych krajów. Wykładowcami są czołowych naukowców uczestniczących w trzech kierunkach. TI ma niezależne biura w Amsterdamie i Rotterdamie. Każdy student jest przypisany biurko i komputer. Atmosfera badania jest aktywna i dynamiczna.... [-]


Filmy

UvA International

Kontakt

University of Amsterdam

Adres University of Amsterdam (UvA) Roetersstraat 31
1018 WB Amsterdam, Niderlandy
Strona internetowa http://www.uva.nl/en/education/education.html
Telefon +31(0)20-5258080