Maastricht University, School of Business and Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Maastricht (UM)

Najbardziej międzynarodowa uczelnia w Holandii wyróżnia się innowacyjnym podejściem do nauki i międzynarodową perspektywą. Dzięki 16 000 studentom i 4000 pracowników Maastricht University oferuje szeroki wybór programów akademickich, z których wszystkie mają na celu wyróżnienie najlepszych studentów.

Maastricht University School of Business and Economics (UMSBE)

Chcesz uzyskać tytuł magistra na całym świecie. I chcesz umiejętności i doświadczenia, które przygotują cię do dalszych studiów lub udanej kariery. W Szkole Biznesu i Ekonomii Uniwersytetu w Maastricht (UMSBE) znajdziesz to wszystko i wiele więcej.

Innowacyjny i dynamiczny

Problem-Based Learning (PBL) to metodologia, z której jesteśmy znani. Oznacza to małe grupy samouczków, bliski kontakt z nauczycielami i wysoce interaktywny styl uczenia się. PBL przygotowuje Cię do bycia aktywnym i niezależnym uczestnikiem. Te umiejętności są ogromnym plusem na dzisiejszym rynku pracy.

Praktyczne i profesjonalne

Pracodawcy tacy jak nasi absolwenci, ponieważ są szkoleni w zakresie cennych, rzeczywistych umiejętności: zarządzania sobą i swoim zespołem, dawania i otrzymywania konstruktywnej krytyki, dotrzymywania terminów, uzyskiwania konkretnych wyników i przyjmowania odpowiedzialności, ale także podejmowania ryzyka. Aby przygotować Cię na międzynarodowy rynek pracy, zainicjowaliśmy Międzynarodowy Program Rozwoju Classroom, w którym nauczysz się pracować w zespołach złożonych z różnych narodowości. Zapewniamy także bezpośredni kontakt z pracodawcami poprzez staże, rekrutacje i wizyty w firmach. Kariery są włączone do wszystkich programów. A nasze koła absolwentów organizują regularne możliwości nawiązywania kontaktów.

Badania i reputacja

W SBE uczysz się od najlepszych. Nasze badania są konsekwentnie oceniane jako pierwsze lub drugie w krajowych recenzjach. Co więcej, jesteśmy jedną z 52 szkół biznesowych na świecie, które otrzymały prestiżową akredytację Triple Crown (EQUIS, AACSB i AMBA). Oni również zdobywają wysokie uznanie w holenderskich, niemieckich i międzynarodowych rankingach.

Zacznij tutaj ... idź gdziekolwiek

W skrócie, SBE zapewnia najwyższej jakości edukację i trampolinę do następnego kroku. Przekonasz się, że wiedza, umiejętności i doświadczenie z twojego mistrza SBE sprawią, że staniesz na najlepszej możliwej stopie. Czekamy na Ciebie tutaj.

Dowiedz się więcej o nas na

Lokalizacje

Maastricht

School of Business and Economics

Address
Maastricht University, School of Business and Economics
Minderbroedersberg 4-6

6211 Maastricht, Limburgia, Niderlandy
Telefon
+31 43 388 3676

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje