The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Master Institute jest częścią Szkoły Sztuk Pięknych i Projektowania St. Joost, położonej na południu Holandii w mieście 's-Hertogenbosch. Instytut, położony w sercu Europy oraz europejskiej sztuki i designu, oferuje szerokie spojrzenie na teorię i praktykę oraz umożliwia ożywioną wymianę międzynarodową. Nasze nowoczesne, całodobowe zaplecze i otwarta koncepcja studia tworzą żyzne środowisko, w którym może rozwijać się bogata, multidyscyplinarna praktyka.

Master Institute zachęca i wspiera studentów w prowadzonych przez nich interdyscyplinarnych Pathways badawczych. Zachęcamy do uczenia się, które przekształca ramy odniesienia - zestawy stałych założeń i oczekiwań - aby uczynić uczniów bardziej włączającymi, otwartymi, refleksyjnymi i emocjonalnie zdolnymi do zmiany.

Nasza społeczność edukacyjna jest międzykulturowa; studenci z różnych środowisk przedstawiają różne perspektywy na stanowiska polityczne i artystyczne. Obejmujemy wiele. Instytut oferuje żywe środowisko do badań w konkretnych obszarach programów oraz w grupach badawczych inicjowanych przez opiekunów i profesorów badawczych. Kluczem jest samokontrola i samoorganizacja. Dokładamy wszelkich starań, aby studenci stali się profesjonalistami, którzy są w stanie kształtować swoje praktyki celowo, strategicznie i etycznie.

Avans University of Applied Sciences

Master Institute of Visual Cultures (MIVC) i St. Joost School of Fine Art

Lokalizacje

Hertogenbosch

Address
Parallelweg 21-23
5223AL Hertogenbosch, Brabancja Północna, Niderlandy