The International Institute Of Plant Engineering And Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The International Institute Of Plant Engineering And Design powstał w lutym 2011 r. Jako wspólne przedsięwzięcie i ma swoje biuro administracyjne w Holandii.

Celem i podstawową działalnością Instytutu jest utrzymanie wiedzy, doświadczenia i zapewnienie szkoleń dla inżynierów i projektantów w procesie i powiązanych branżach.

Szkolenie koncentruje się na inżynierii rurociągowej i projektowaniu, mechanicznym sprzęcie statycznym / rotacyjnym, zarządzaniu projektami i wprowadzaniu poziomu inżynierii, takich jak oprzyrządowanie, elektryczne i cywilne.

Kursy inżynierii online, certyfikaty i stopnie od InIPED

Poprzez InIPED możesz zapisać się na różne kursy inżynierskie online: indywidualne kursy dla absolwentów i zawodowe z dziedziny inżynierii i pokrewnych dziedzin. Zdobywaj dyplom absolwenta lub profesjonalisty lub mistrza w zakresie inżynierii na część etatu, w tempie, które pracuje dla Ciebie.

Zapoznaj się z oferowanymi kursami inżynierskimi online w różnych dziedzinach, takich jak orurowanie, maszyny wirujące, analiza naprężeń w rurach, wyposażenie statyczne, elektrotechnika lub oprzyrządowanie.

Lokalizacje

Holandia online

Address
Holandia online, Niderlandy