Przeczytaj oficjalny opis

TIAS , szkoła biznesu Uniwersytetu w Tilburgu i Politechniki w Eindhoven , oferuje szeroki i elastyczny portfel uznanych na całym świecie programów zarządzania. Motto TIAS brzmi „Nigdy nie pytaj”, co znajduje odzwierciedlenie w programach, które są zakorzenione w wiodących badaniach w zakresie zarządzania i mają na celu zaspokojenie specyficznych potrzeb edukacyjnych osób i organizacji w zmieniającym się świecie biznesu.

Ta orientacja na doskonałość zaowocowała rankingiem Financial Times, który ocenił Full-Time MBA 25 w Europie, podczas gdy The Economist Intelligence Unit „Który MBA?” umieścił ten sam program pod nr. 36 w rankingu 100 najlepszych na świecie. Ale rankingi nie mówią całej historii. Studiowanie w TIAS oferuje wyjątkowe doświadczenie, informowane przez:

Skupienie międzynarodowe: sprowadzamy świat do ciebie

Uczestnicy międzynarodowego programu, członkowie wydziału, szkoły partnerskie i placówki dydaktyczne z Tilburga do Taipei przekładają się na prawdziwie międzynarodowe doświadczenie w zakresie zarządzania. Nasi uczniowie zdobywają umiejętności międzykulturowe i budują ogólnoświatową sieć kontaktów, która będzie nadal korzystna na długo po tym, jak opuścili TIAS .

Różnorodny wybór ofert międzynarodowych

TIAS uznaje, że ludzie mają różne potrzeby i zobowiązania. Różnorodność naszego programu nauczania jest nieograniczona:

  • Zdobądź europejski, amerykański lub brytyjski dyplom MBA;
  • MBA i magisterskie oferowane w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin;
  • MBA oferowane w rocznym, pełnym lub dwuletnim programie w niepełnym wymiarze godzin (Tilburg, Utrecht i Bonn);
  • Programy dostosowują się do harmonogramu i zobowiązań.

Jakość wydziału

TIAS prowadzi ciągłą, intensywną wymianę wiedzy z naukowcami z Tilburg University i Eindhoven University of Technology. Ci wybitni profesorowie są częścią naszego wydziału nauczania, podobnie jak rozbudowana sieć międzynarodowych ekspertów. Niezależnie od tego, czy studiujesz na studiach magisterskich, czy na studiach niestacjonarnych, dowiesz się od członków wydziału, którzy pasjonują się edukacją menedżerską.

W 2003 r. Europejski Przegląd Gospodarczy uznał Tilburgski Wydział Ekonomiczny za najlepszą instytucję badawczą w Europie. Wydział Ekonomii i Administracji Biznesu na Uniwersytecie w Tilburgu uzyskał również akredytację AACSB.

Jakość uczestników

Dobry program do zarządzania jest wysoce interaktywny: uczysz się częściowo dzięki współpracy z rówieśnikami podczas przygotowywania, prezentowania i oceniania projektów z nimi. Jakość programu zależy zatem od jakości jego uczniów. Każdego roku TIAS przyciąga ponad 2500 wysokiej klasy uczestników z ponad 60 krajów, z których każdy jest silnie zmotywowany i szuka nowego intelektualnego wyzwania oraz lepszego międzynarodowego zrozumienia zarządzania przedsiębiorstwem.

Silna sieć absolwentów

Stanie się absolwentem TIAS jest jedną z największych zalet naszych programów. Stajesz się częścią sieci obejmującej absolwentów, którzy zajmują czołowe miejsca w znanych organizacjach na całym świecie, w tym w firmach z listy Fortune 500. Nasi absolwenci pragną pozostać częścią „zespołu” i mogą spotykać się na spotkaniach i imprezach; lub na seminariach, krótkich kursach lub obierach, które utrzymują ich umiejętności zarządzania na najwyższym poziomie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Holenderski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

TIAS School for Business and Society

Najlepszy holenderski mistrz w zarządzaniu biznesem (ranking najlepszych studiów, magazyn Elsevier, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014). TIAS MScBA - Full-Time International MS ... [+]

TIAS Full-time MScBA: Najlepszy magister zarządzania biznesem w Holandii!

Jako aspirujący profesjonalista biznesowy, chcesz przyspieszyć swoją karierę, niezależnie od stanu światowej gospodarki. Aby skutecznie konkurować na rynku pracy, musisz mieć jasny cel kariery i pasję do realizacji tego celu. Ponadto potrzebujesz szerokiego zakresu umiejętności, wiedzy i know-how, aby wyróżnić się na tle innych.

Program TIAS pełnym wymiarze godzin na kierunku Master of Science in Business Administration pozwoli Ci działać w różnych obszarach organizacji i angażować się w nie. Nie tylko zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, ale także dostaniesz wiele okazji do ćwiczenia i zastosowania ich w teoretycznych i praktycznych ustawieniach. Aby jeszcze bardziej ukształtować Cię jako odpowiedzialnego lidera biznesu, weźmiesz również pod uwagę różne skutki społeczne i konsekwencje decyzji biznesowych.... [-]

Niderlandy Tilburg Utrecht
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
TIAS School for Business and Society

TIAS MScBA: Najlepszy MScBA w Holandii! Jako profesjonalista zawodowy chcesz się wyróżniać. Chcesz, aby ta dodatkowa moc uderzeniowa z pewnością zrobiła krok naprzód. Zde ... [+]

TIAS MScBA: Najlepszy magister nauk ekonomicznych w Holandii!

Jako profesjonalista zawodowy chcesz się wyróżniać. Chcesz, aby ta dodatkowa moc uderzeniowa z pewnością zrobiła krok naprzód. Zdefiniowanie siebie jako solidnego lidera nigdy nie było tak ważne.

Nasz niepełnoetatowy magister zarządzania w biznesie (MScBA) umożliwia i umożliwia rozwój osobisty i zawodowy. Program zyskuje uznawane na całym świecie kwalifikacje, otwierając szerokie możliwości rozwoju kariery. Natychmiast zwiększa twoją pozycję w organizacji, pozwalając Ci działać bardziej efektywnie, zdecydowanie i zdecydowanie.

Dlaczego warto wybrać TIAS ?Nr. 1 dostawca programów mistrzowskich w Holandii - Keuzegids MastersNajlepszy holenderski magister zarządzania biznesem - Elsevier Best Studies, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014TIAS ma najlepszego mistrza zarządzania w Holandii - The Economist 2017Znacznie zwiększ swoje szanse na karierę dzięki naszemu dostosowanemu programowi Personal Leadership and Career DevelopmentCiesz się osobistą uwagą, od przyjęcia do ukończenia szkoły i poza niąPołącz fundację biznesową z szybkim podejściem do marketingu, finansów, inwestycji, zarządzania zmianami lub analityki biznesowejZdobądź tytuł magistra u najlepszego dostawcy programów magisterskich w Holandii... [-]
Niderlandy Tilburg Utrecht
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
TIAS Business School
Tias building
Warandelaan 2

Tilburg, North Brabant, 5037 AB NL
Location address
Kroonstraat,50
Utrecht, Utrecht, 3511 RC NL