NHL Stenden University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Poszerzamy granice, to jest to, o czym myślimy. Świat jest u twoich stóp i możesz osiągnąć wszystko. Nieustannie rzucamy wyzwania naszym studentom, pracownikom i partnerom, aby odkrywać i rozwijać swoje talenty. To droga prowadzi do innowacji poprzez współpracę z profesjonalistami i bezpośrednim otoczeniem.

Wszystkie programy studiów w NHL Stenden University of Applied Sciences są akredytowane przez Holendersko-Flamandzką Organizację Akredytacyjną (NVAO). W ten sposób zapewnisz sobie wykształcenie o wysokiej jakości, które spełnia międzynarodowe standardy edukacji.

Jesteśmy uniwersytetem wielozakładowym zajmującym się naukami stosowanymi, o holenderskich korzeniach, ale o dużym międzynarodowym zasięgu. Dlatego w ramach naszego "Grand Tour" mamy międzynarodowe kampusy w Bali, Katarze, Południowej Afryce i Tajlandii. Dążymy do znalezienia nowych sposobów na integrację edukacji, badań i najnowszych osiągnięć w świecie zawodowym. Nasi studenci, wykładowcy i naukowcy pracują razem w małych zespołach w prawdziwych przypadkach. Testują swoje innowacyjne pomysły w praktyce. Nasze kursy zawierają trendy i osiągnięcia we wszystkich branżach, a także na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Przyszłość wymaga przedsiębiorczych i zaradnych specjalistów. Profesjonaliści, którzy wiedzą, jak przełożyć swoją wiedzę na innowacyjne rozwiązania. Będą mieć wizję i odwagę, której potrzebują, aby spojrzeć poza własną dziedzinę zawodową.Podwójne stopnie w naszych programach studiów magisterskich

Po pomyślnym ukończeniu studiów magisterskich otrzymasz podwójny tytuł: brytyjskie studia magisterskie i holenderskie studia magisterskie.
Programy magisterskie są akredytowane zarówno przez rząd holenderski, jak i London Metropolitan University.

Koncepcja edukacyjna: edukacja oparta na wzornictwie

Dzięki edukacji opartej na projektowaniu (DBE) zamieniasz pomysły w praktyczne rozwiązania. W małych, interdyscyplinarnych zespołach studenci pracują nad zleceniami od rzeczywistych klientów. To najlepszy sposób na przygotowanie się do przyszłego pola. Ten sposób pracy kładzie duży nacisk na rozwój osobisty naszych uczniów; są odpowiedzialni za własną ścieżkę uczenia się. Nasza nowa koncepcja edukacyjna zostanie wykorzystana na 32 naszych kursach, począwszy od września 2018 roku. Zostanie on również wdrożony w pozostałych programach badawczych w nadchodzących latach.

Lokalizacje

Leeuwarden

Stenden Hogeschool Leeuwarden

Address
NHL Stenden Leeuwarden
Rengerslaan 8

8917 DD Leeuwarden, Fryzja, Niderlandy
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Groningen

Address
NHL Stenden Groningen (Dutch programs)
Phebensstraat 1

9711 BL Groningen, Groningen, Niderlandy
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Emmen

Stenden hogeschool Emmen

Address
NHL Stenden Emmen
Van Schaikweg 94

7811 KL Emmen, Drenthe, Niderlandy
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Meppel

Stenden Hogeschool Meppel

Address
NHL Stenden Meppel (PABO-course, in English)
Van der Duyn van Maasdamstraat 1

7942 AT Meppel, Drenthe, Niderlandy
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Assen

Stenden hogeschool Assen

Address
NHL Stenden Assen (Dutch programs)
Zeemanstraat 1

9406 BZ Assen, Drenthe, Niderlandy
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium