Przeczytaj oficjalny opis

Poszerzamy granice, to jest to, o czym myślimy. Świat jest u twoich stóp i możesz osiągnąć wszystko. Nieustannie rzucamy wyzwania naszym studentom, pracownikom i partnerom, aby odkrywać i rozwijać swoje talenty. To droga prowadzi do innowacji poprzez współpracę z profesjonalistami i bezpośrednim otoczeniem.

Wszystkie programy studiów w NHL Stenden University of Applied Sciences są akredytowane przez Holendersko-Flamandzką Organizację Akredytacyjną (NVAO). W ten sposób zapewnisz sobie wykształcenie o wysokiej jakości, które spełnia międzynarodowe standardy edukacji.

Jesteśmy uniwersytetem wielozakładowym zajmującym się naukami stosowanymi, o holenderskich korzeniach, ale o dużym międzynarodowym zasięgu. Dlatego w ramach naszego "Grand Tour" mamy międzynarodowe kampusy w Bali, Katarze, Południowej Afryce i Tajlandii. Dążymy do znalezienia nowych sposobów na integrację edukacji, badań i najnowszych osiągnięć w świecie zawodowym. Nasi studenci, wykładowcy i naukowcy pracują razem w małych zespołach w prawdziwych przypadkach. Testują swoje innowacyjne pomysły w praktyce. Nasze kursy zawierają trendy i osiągnięcia we wszystkich branżach, a także na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Przyszłość wymaga przedsiębiorczych i zaradnych specjalistów. Profesjonaliści, którzy wiedzą, jak przełożyć swoją wiedzę na innowacyjne rozwiązania. Będą mieć wizję i odwagę, której potrzebują, aby spojrzeć poza własną dziedzinę zawodową.Podwójne stopnie w naszych programach studiów magisterskich

Po pomyślnym ukończeniu studiów magisterskich otrzymasz podwójny tytuł: brytyjskie studia magisterskie i holenderskie studia magisterskie.
Programy magisterskie są akredytowane zarówno przez rząd holenderski, jak i London Metropolitan University.

Koncepcja edukacyjna: edukacja oparta na wzornictwie

Dzięki edukacji opartej na projektowaniu (DBE) zamieniasz pomysły w praktyczne rozwiązania. W małych, interdyscyplinarnych zespołach studenci pracują nad zleceniami od rzeczywistych klientów. To najlepszy sposób na przygotowanie się do przyszłego pola. Ten sposób pracy kładzie duży nacisk na rozwój osobisty naszych uczniów; są odpowiedzialni za własną ścieżkę uczenia się. Nasza nowa koncepcja edukacyjna zostanie wykorzystana na 32 naszych kursach, począwszy od września 2018 roku. Zostanie on również wdrożony w pozostałych programach badawczych w nadchodzących latach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

NHL Stenden University of Applied Sciences

Międzynarodowa rozrywka, turystyka ... [+]

Międzynarodowa rozrywka, turystyka

Menedżerowie turystyki wiedzą, jak pracować z planowaniem scenariuszy. Podczas tego kursu dowiesz się, jak otworzyć drzwi do dynamicznej kariery. Jako (międzynarodowy) decydent, na przykład jako kierownik sieci hotelowej lub parku rozrywki. Inne opcje kariery to doradztwo, planowanie oraz badania i rozwój.

Będziesz miał okazję pracować nad rzeczywistymi projektami badawczymi. Będąc częścią European Tourism Futures Institute (ETFI), łączysz badania akademickie i stosowane. Oznacza to, że nauczysz się umiejętności teoretycznych, ale będziesz również współpracować w praktycznych projektach.... [-]

Niderlandy Leeuwarden
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
NHL Stenden University of Applied Sciences

Jeśli jesteś nastawiony na usługi, krytyczny i ciekawy i zawsze interesuje Cię interes klienta, ten tytuł magistra jest idealny dla Ciebie. To trampolina do udanej i dyna ... [+]

Ten kurs przygotowuje Cię do kluczowego stanowiska kierowniczego w ekscytującej i złożonej branży. Przy oczekiwanym 30% wzroście liczby miejsc pracy do 2022 r. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu na świecie. Z tego powodu istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów ds. Zarządzania strategicznego.

Będziesz mieć szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego, od dyrektora generalnego, szefa badań

Dzięki temu programowi otrzymasz dwa najwyżej oceniane i cenione stopnie magisterskie w ciągu 14 miesięcy: holenderski magister sztuki (MA) i brytyjski magister nauk ścisłych (MSc).

Holenderski tytuł magistra uzyskał tytuł „najwyżej ocenianego mistrza w Hospitality w Holandii” (Keuzegids Masters, 2016 i 2017). Otrzymał także potrójną „dobrą” ocenę przyznawaną przez Organizację Akredytacyjną Holandii i Flandrii, między innymi nagrodami i akredytacjami.... [-]

Niderlandy Leeuwarden
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
NHL Stenden University of Applied Sciences

Jest to roczny program magisterski dla studentów, którzy chcą zostać ekspertem w dziedzinie treści i mediów. Podczas tego kursu dowiesz się, w jaki sposób treści medialne ... [+]

Jest to roczny program magisterski dla studentów, którzy chcą zostać ekspertem w dziedzinie treści i mediów. Podczas tego kursu dowiesz się, w jaki sposób treści medialne mogą przyczynić się do organizacji i ich interesariuszy oraz jak opracować skuteczne strategie treści i mediów, aby pomóc organizacjom osiągnąć ich cele komunikacyjne.

Tradycyjna komunikacja już nie wystarcza ze względu na stale zmieniającą się dziedzinę komunikacji cyfrowej i zmiany zachowań konsumentów. Dlatego NHL Stenden stworzył ten jedyny w swoim rodzaju program główny. Po ukończeniu studiów będziesz profesjonalistą ds. Zarządzania mediami i komunikacji na poziomie magisterskim. Rozwijasz i przekazujesz treści i strategie medialne na najwyższym poziomie. Jesteś specjalistą analitycznym, który przyczynia się do realizacji celów organizacyjnych poprzez strategiczne wykorzystanie treści medialnych.... [-]

Niderlandy Leeuwarden
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

NHL Stenden University of Applied Sciences (English) Guided Tour 2018

About Leeuwarden

Design Based Education

Location address
Stenden Leeuwarden
Rengerslaan 8

Leeuwarden, Fryzja, 8917 DD NL
Location address
Stenden Groningen (Dutch programs)
Phebensstraat 1

Groningen, Groningen, 9711 BL NL
Location address
Stenden Emmen
Van Schaikweg 94

Emmen, Drenthe, 7811 KL NL
Location address
Stenden Meppel (PABO-course, in English)
Van der Duyn van Maasdamstraat 1

Meppel, Drenthe, 7942 AT NL
Location address
Stenden Assen (Dutch programs)
Zeemanstraat 1

Assen, Drenthe, 9406 BZ NL