Radboud University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Uniwersytecie Radboud w Holandii możesz uzyskać wysokiej jakości i międzynarodowo akredytowany tytuł magistra. Czołowi pracownicy akademiccy i wybitni profesorowie oferują wszystko, czego potrzebujesz w przyjaznym i innowacyjnym środowisku.

Szeroka gama nauczanych przez Anglików programów magisterskich
Oferujemy 12 programów licencjackich w języku angielskim oraz 35 programów magisterskich w języku angielskim z wieloma specjalizacjami, które zapewnią niezbędne umiejętności i wgląd w badania i praktykę w ramach własnego obszaru tematycznego. Studia licencjackie trwają trzy lata, a studia magisterskie trwają rok lub dwa. Wszystkie nasze programy są w pełnym wymiarze godzin i są otwarte zarówno dla studentów zagranicznych, jak i holenderskich.

Prestiżowy uniwersytet
Kiedy zdecydujesz się przyjść do Radboud , będziesz uczyć się na jednym z najlepszych tradycyjnych uniwersytetów w Holandii według studentów, z wielu naszych programów uznanych za najlepsze programy lub jako najlepsze w swojej dziedzinie. Jesteśmy domem dla wielu cieszących się międzynarodowym uznaniem instytutów badawczych, aw 2010 roku Nagroda Nobla w dziedzinie fizyki została przyznana profesorowi i doktorantowi związanemu z Uniwersytetem Radboud . Biorąc udział w prawdziwie doskonałej instytucji, otrzymasz gwarancję oferowania wysokiej jakości programów opartych na badaniach naukowych.

Radboud University
Założony w 1923 roku i położony w najstarszym mieście Holandii, Uniwersytet Radboud ma siedem wydziałów i zapisuje ponad 20 000 studentów. Nasz osobisty styl nauczania - oferujący wiele możliwości ścisłej współpracy z instruktorami i kolegami z małych seminariów - zapewnia, że ​​uniwersytet nie staje się zwykłą "fabryką stopni".

Nijmegen, miasto przyjazne studentom
Nijmegen to prawdziwe miasto uniwersyteckie z licznymi restauracjami i kawiarniami. Centrum kulturalne LUX - największe kino artystyczne w Holandii - oferuje także teatr, muzykę, debaty i multimedia. Miasto jest najstarszym miastem w Holandii, sięgającym czasów rzymskich. Dziś ma około 165 000 mieszkańców, z których 30 000 to studenci.

Studenci doceniają wiele możliwości, które oferuje miasto dla relaksu i rozrywki. Nijmegen oferuje wiele atrakcji kulturalnych, od licznych muzeów, galerii, teatru, sali koncertowej i kin po happeningi takie jak Międzynarodowe Marsze Cztery Dni z Międzynarodowym Letnim Festiwalem, Średniowieczny Festiwal Limburski, Samba i Festiwal Salsy, Rockin 'Park Festival. Jest to bezpieczne, przyjazne miejsce do życia i nauki.

Wsparcie przy zakwaterowaniu i aplikacji wizowej
Zagraniczni studenci mogą spodziewać się ciepłego powitania. Uniwersytet Radboud zapewnia wsparcie w zakresie zakwaterowania i wniosków wizowych dla studentów zagranicznych, którzy złożą wniosek przed upływem terminu składania wniosków.

Tani do zamieszkania?
Spodziewaj się wydać co najmniej 730 euro miesięcznie na koszty utrzymania. Umeblowane mieszkanie kosztuje 360 ​​do 450 euro, w tym gaz, prąd i internet. Możesz liczyć na 350 euro na jedzenie, odzież, opiekę osobistą i podróże oraz 20 euro na rachunek za telefon. Książki i kserokopie kosztują od 200 do 300 euro za semestr.

Wysokość czesnego zależy od narodowości i wybranego programu: 2060 EUR rocznie dla studentów z EOG, od 7 273 EUR do 9 879 EUR rocznie dla studentów studiów licencjackich poza EOG oraz od 9 879 EUR do 10 856 EUR rocznie dla krajów spoza EOG Studenci magisterscy. Stypendia są dostępne dla studentów spoza EOG.

Lokalizacje

Nijmegen

Address
Comeniuslaan 4
6525 HP Nijmegen, Gelderland, Niderlandy