Radboud University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Radboud University w Holandii możesz uzyskać wysokiej jakości międzynarodowy dyplom magistra. Czołowi naukowcy i znakomici profesorowie oferują to, czego potrzebujesz w wspierającym i innowacyjnym środowisku.

Szeroka gama nauczanych przez Anglików programów magisterskich
Oferujemy 12 programów licencjackich w języku angielskim oraz 35 programów magisterskich w języku angielskim z wieloma specjalizacjami, które zapewnią niezbędne umiejętności i wgląd w badania i praktykę w ramach własnego obszaru tematycznego. Studia licencjackie trwają trzy lata, a studia magisterskie trwają rok lub dwa. Wszystkie nasze programy są w pełnym wymiarze godzin i są otwarte zarówno dla studentów zagranicznych, jak i holenderskich.

Prestiżowy uniwersytet
Jeśli zdecydujesz się przyjechać do Radboud , będziesz studiować na jednym z najlepszych tradycyjnych uniwersytetów w Holandii według studentów, z wieloma naszymi programami uznanymi za najlepsze lub najlepsze w swojej dziedzinie. Jesteśmy domem dla wielu międzynarodowych instytutów badawczych, aw 2010 r. Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki przyznano profesorowi i doktorantowi związanemu z Radboud University . Zapisując się do naprawdę doskonałej instytucji, będziesz mieć gwarancję otrzymania wysokiej jakości programów opartych na badaniach.

Radboud University
Radboud University , założony w 1923 roku i położony w najstarszym mieście Holandii, ma siedem wydziałów i przyjmuje ponad 20 000 studentów. Nasz osobisty styl nauczania - oferujący wiele możliwości ścisłej współpracy z instruktorami i innymi studentami podczas małych seminariów - zapewnia, że uniwersytet nie stanie się zwykłą „fabryką stopni”.

Nijmegen, miasto przyjazne studentom
Nijmegen to prawdziwe miasto uniwersyteckie z licznymi restauracjami i kawiarniami. Centrum kulturalne LUX - największe kino artystyczne w Holandii - oferuje także teatr, muzykę, debaty i multimedia. Miasto jest najstarszym miastem w Holandii, sięgającym czasów rzymskich. Dziś ma około 165 000 mieszkańców, z których 30 000 to studenci.

Studenci doceniają wiele możliwości, które oferuje miasto dla relaksu i rozrywki. Nijmegen oferuje wiele atrakcji kulturalnych, od licznych muzeów, galerii, teatru, sali koncertowej i kin po happeningi takie jak Międzynarodowe Marsze Cztery Dni z Międzynarodowym Letnim Festiwalem, Średniowieczny Festiwal Limburski, Samba i Festiwal Salsy, Rockin 'Park Festival. Jest to bezpieczne, przyjazne miejsce do życia i nauki.

Wsparcie przy składaniu wniosku o zakwaterowanie i wizę
Zagraniczni studenci mogą spodziewać się ciepłego powitania. Radboud University zapewnia wsparcie w zakresie wniosków o zakwaterowanie i wizę dla studentów zagranicznych, którzy złożą wniosek przed upływem terminu składania wniosków.

Tanie tam mieszkać?
Spodziewaj się wydawać co najmniej 800 euro miesięcznie na koszty utrzymania. Umeblowane zakwaterowanie studenckie kosztuje od 360 do 450 euro, w tym gazu, energii elektrycznej i Internetu. Możesz liczyć na 400 euro na jedzenie, odzież, pielęgnację osobistą i podróże oraz 30 euro na rachunek telefoniczny. Książki i kserokopie kosztują od 200 do 300 euro za semestr.

Czesne zależy od twojej narodowości i wybranego programu: 2143 EUR rocznie dla studentów z EOG, od 9 124 EUR do 16 165 EUR rocznie dla studentów spoza EOG. Stypendia są dostępne dla studentów z krajów spoza EOG.

Lokalizacje

Nijmegen

Address
Comeniuslaan 4
6525 HP Nijmegen, Gelderland, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium