Przeczytaj oficjalny opis

INSTYTUT PIETRA ZWART: MASTER STUDIA W SZTUCE, DESIGNIE I SZTUCE EDUKACJI

Piet Zwart Institute oferuje międzynarodowe programy magisterskie Akademii Willem de Kooning w Hogeschool Rotterdam. Od 1999 roku zajmuje się promocją badań i badań w dziedzinie sztuki, projektowania i edukacji artystycznej.

60469_KDH.jpg

Nazwany na cześć pioniera holenderskiego projektanta, Pieta Zwarta, który eksperymentalnie pracował w mediach i kontekstach, Instytut oferuje bogate połączenie dogłębnej specjalizacji i interdyscyplinarnej wymiany w środowisku intymnego uczenia się.

Kursy Piet Zwart Institute znajdują się w samym sercu centrum Rotterdamu, przy Karel Doormanhof 45 i Blaak 10. Podczas gdy studenci i wykładowcy pochodzą z całego świata, przynosząc ze sobą różnorodne wpływy kulturowe, istnieją również silne powiązania z miastem, jego historią i ciągle zmieniającym się środowiskiem miejskim.

Wszystkie cztery kursy Master - Fine Art, Interior Architecture: Research + Design, Media Design and Communication oraz Art Education - podzielają zainteresowanie złożonymi społecznymi, kulturalnymi i politycznymi podstawami każdej dyscypliny.

Dzięki unikalnie opracowanemu programowi łączącemu kolektywną naukę, indywidualne samouczki, badania praktyczne i teoretyczne badania, nasze kursy kształcą profesjonalistów, którzy mają krytycznie refleksyjne, innowacyjne, kwestionujące i pomysłowe podejście do swojej pracy. Nasi absolwenci idą dalej, aby nie tylko osiedlić się w swojej dziedzinie, ale także rzucić wyzwanie i twórczo określić granice swojego zawodu.

Jako program edukacyjny i centrum kultury pojęcie "upublicznianie" jest podstawą naszych działań. Wystawy, programy, konferencje i publikacje są sposobem na rozszerzenie naszych badań poza granice środowiska akademickiego, a jednocześnie doceniają bardzo potrzebną przestrzeń spekulacyjną do refleksji i budowania wiedzy, która jest możliwa tylko dzięki ramom akademickim takim jak Instytut Piet Zwart.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Piet Zwart Institute

Program Master of Education in Arts łączy wyraźnie teorię i praktykę, koncentrując się na współczesnych zagadnieniach, które obejmują różne praktyki i dyskursy (edukacja, ... [+]

Program Master of Education in Arts łączy wyraźnie teorię i praktykę, koncentrując się na współczesnych zagadnieniach, które obejmują różne praktyki i dyskursy (edukacja, pedagogika, polityka, sztuka, projektowanie, teoria kultury, dydaktyka cyfrowa, filozofia, edukacja muzealna i "sztuka społeczna" ). Uczniowie są zachęcani do zastanowienia się nad swoją pozycją i metodami nauczania w kontekście społecznym, kulturalnym i politycznym, oraz dotacje wgląd w najnowsze osiągnięcia w edukacji artystycznej, sztuce współczesnej i wzornictwie. Poprzez intensywny proces badania wzmacniają swoją pozycję zawodową i osobistą w terenie. Chociaż ogólny nacisk jest interdyscyplinarny, program specjalizuje się w edukacji artystycznej i projektowej.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku