Maastricht University, Campus Venlo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Uniwersytet w Maastricht (UM) jest najbardziej międzynarodową uczelnią w Holandii, a 16 300 studentów i 4300 pracowników wciąż rośnie. Uniwersytet wyróżnia się innowacyjnym modelem edukacji, międzynarodowym charakterem i multidyscyplinarnym podejściem do badań i edukacji.

Dzięki wysokojakościowym programom badawczym i studiom oraz silnej koncentracji na zaangażowaniu społecznym firma UM szybko zdobyła solidną reputację. Dziś jest uważany za jeden z najlepszych młodych uniwersytetów na świecie.

Szybkie fakty

  • najmłodszy i najbardziej międzynarodowy uniwersytet w Holandii
  • 16 300 studentów, 4300 pracowników, 65 000 absolwentów
  • jeden z najlepszych młodych uniwersytetów na świecie (THE, QS)
  • jedyny holenderski uniwersytet w Worldwide Universities Network (WUN) i Young European Research Universities Network (YERUN)

Campus Venlo

Jedzenie, odżywianie i logistyka to trzy główne punkty w Campus Venlo. Tematy badawcze i edukacyjne obejmują innowacje w dziedzinie żywności i psychologię jedzenia, a także optymalizację logistyki. Badania w Campus Venlo odbywają się w interdyscyplinarny sposób w ramach trzech linii badawczych. Obok tego Campus Venlo oferuje trzy programy studiów: jeden program licencjacki i dwa programy magisterskie.

Lokalizacje

Venlo

Address
P.O. Box 616 6200 MD Maastricht
Venlo, Limburgia, Niderlandy