Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Uniwersytet w Maastricht (UM) jest najbardziej międzynarodową uczelnią w Holandii, a 16 300 studentów i 4300 pracowników wciąż rośnie. Uniwersytet wyróżnia się innowacyjnym modelem edukacji, międzynarodowym charakterem i multidyscyplinarnym podejściem do badań i edukacji.

Dzięki wysokojakościowym programom badawczym i studiom oraz silnej koncentracji na zaangażowaniu społecznym firma UM szybko zdobyła solidną reputację. Dziś jest uważany za jeden z najlepszych młodych uniwersytetów na świecie.

Szybkie fakty

  • najmłodszy i najbardziej międzynarodowy uniwersytet w Holandii
  • 16 300 studentów, 4300 pracowników, 65 000 absolwentów
  • jeden z najlepszych młodych uniwersytetów na świecie (THE, QS)
  • jedyny holenderski uniwersytet w Worldwide Universities Network (WUN) i Young European Research Universities Network (YERUN)

Campus Venlo

Jedzenie, odżywianie i logistyka to trzy główne punkty w Campus Venlo. Tematy badawcze i edukacyjne obejmują innowacje w dziedzinie żywności i psychologię jedzenia, a także optymalizację logistyki. Badania w Campus Venlo odbywają się w interdyscyplinarny sposób w ramach trzech linii badawczych. Obok tego Campus Venlo oferuje trzy programy studiów: jeden program licencjacki i dwa programy magisterskie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Maastricht University, Campus Venlo

Program globalnego zarządzania łańcuchem dostaw i zmian został opracowany w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na ekspertów w zakresie łańcucha dostaw, którzy ro ... [+]

Mgr Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw i zmiana (w pełnym wymiarze czasu)

Program globalnego zarządzania łańcuchem dostaw i zmian został opracowany w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na ekspertów w zakresie łańcucha dostaw, którzy rozumieją znaczenie innowacji w sukcesie firmy. Program jest prowadzony w Venlo, przedsiębiorczym mieście położonym około 80 km od Maastricht, dzięki czemu możesz wykorzystać swoją wiedzę w przemysłowym sercu regionu.

Czego się dowiesz?

Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw i zmiana przyjmuje elementy z różnych dziedzin, aby zapewnić pełne zrozumienie globalnych łańcuchów dostaw i ich szerszej pozycji w globalnym biznesie i ekonomii. Nabędziesz umiejętności, aby utrzymać ogólny obraz każdego ogniwa w łańcuchu dostaw, mając jednocześnie zdolności przywódcze do prowadzenia procesów zmian, które przyniosą korzyści firmie.... [-]

Niderlandy Venlo
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Maastricht University, Campus Venlo

Mistrz Żywności Health Management Innovation przygotowuje uczniów do zrozumienia procesu innowacji w przemyśle spożywczym, ze szczególnym naciskiem na poprawę zdrowia kon ... [+]

Magister Żywności Health Management Innowacji

&nbsp

Mistrz Żywności Health Management Innovation przygotowuje uczniów do zrozumienia procesu innowacji w przemyśle spożywczym, ze szczególnym naciskiem na poprawę zdrowia konsumenta oraz zdrowej zachowanie odżywiania. Poprzez wielodyscyplinarnego podejścia uczenia się, uczniowie będą gotowi pomóc aspektów zdrowotnych transferu nauki do dźwiękowej nowego produktu i koncepcji marketingowych.

Program będzie oferowany na Uniwersytecie Maastricht lokalizacji satelitarnej w Venlo, pod nadzorem Wydziału Zdrowia, medycyny i nauk przyrodniczych.

Master in Health Food Innovation Managemen t jest dwa-lata, w pełnym wymiarze godzin programu w języku angielskim.... [-]

Niderlandy Venlo
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku