Przeczytaj oficjalny opis

59092_SchoolProfile_logos.PNG

Założona w 1952 r. Maastricht School of Management ( MSM ) jest jedną z najstarszych i najbardziej międzynarodowych szkół biznesowych w Holandii. MSM oferuje oparte na badaniach i międzynarodowo akredytowane MBA, MSc i MM stopni, a także wiele krótszych kursów zawodowych i wykonawczych. Kursy dla kadry kierowniczej oferowane są w formie otwartych programów rekrutacyjnych, a także niestandardowych programów dostosowanych do potrzeb organizacji w sektorze publicznym i prywatnym.

MSM znajduje się w pięknym historycznym mieście Maastricht w Holandii - w samym sercu Europy. Program MBA MSM zajął 2. miejsce w Holandii według rankingu Eduniversal na lata 2015-2016 Best Master. W 2014 i 2016 r. MSM był finalistą prestiżowej nagrody Association of MBA (AMBA) Innovation Award. Około 1000 absolwentów rocznie z MSM programów „s, a MSM absolwenci zajmują wysokie stanowiska w biznesie, administracji i nauki.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Maastricht School of Management

Program MSM Master in Management (MM) to roczny pełnoetatowy program magisterski dla absolwentów i młodych profesjonalistów z ambicją kierowania ludźmi i procesami z powo ... [+]

Akredytacja Program Master in Management jest akredytowany przez AMBA, ACBSP i IACBE. Maastricht School of Management jest instytucją akredytowaną przez ATHEA.

Czy jesteś ambitnym absolwentem lub młodym profesjonalistą, który dąży do udanej kariery w ścisłym kierownictwie?

Nasz MM zapewnia pierwszy krok, aby przyspieszyć karierę na wyższy poziom, zapewniając solidne podstawy praktyki i teorii zarządzania w szybko zmieniającym się globalnym świecie. Podczas tego kursu będziesz miał możliwość zrozumienia, w jaki sposób kierować swoją organizacją do wysokiej wydajności w zróżnicowanym i wielokulturowym kontekście biznesowym. Będziesz uczyć się od doświadczonych wykładowców, międzynarodowych firm i innych uczestników z różnych środowisk kulturowych, biznesowych i studyjnych.... [-]

Niderlandy Maastricht Niemcy Aachen
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Maastricht School of Management (MsM)
Address
Maastricht School of Management Endepolsdomein 150
6229 EP Maastricht, Limburg, Niderlandy
Witryna
Telefon
+31 43 387 0808