Maastricht School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

59092_SchoolProfile_logos.PNG

126328_AMBA-logo-Acc-Colour.jpg

Maastricht School of Management ( MSM ), założona w 1952 r., Jest jedną z najstarszych i najbardziej międzynarodowych szkół biznesu w Holandii. MSM oferuje akredytowane na całym świecie programy MBA - stacjonarne MBA, niepełne etaty Executive MBA, Online MBA - oraz tytuły magistra zarządzania, a także wiele krótszych kursów zawodowych i menedżerskich.

Kursy dla kadry kierowniczej są oferowane jako otwarte programy rekrutacyjne, a także programy na zamówienie dostosowane do potrzeb organizacji z sektora publicznego i prywatnego.

MSM znajduje się w pięknym historycznym mieście Maastricht w Holandii - w samym sercu Europy. W pełnym wymiarze godzin MBA M MSM znajduje się w pierwszej dziesiątce w Europie Zachodniej według rankingu Eduniversal Ranking 2019, co czyni go drugim miejscem w Holandii. MSM utrzymał swój globalny ranking MBA pierwszego poziomu w rankingu Global MBA CEO Magazine. MSM Online MBA jest czwartym najlepszym programem online MBA na świecie w Rankingu Magazynu CEO 2019, co czyni go najlepszym Online MBA w Holandii. W tym samym rankingu MSM Executive MBA jest szóstym najlepszym Executive MBA na świecie.

Lokalizacje

Maastricht

Maastricht School of Management (MsM)

Address
Maastricht School of Management
Endepolsdomein 150


6229 EP Maastricht, Limburgia, Niderlandy
Telefon
+31 43 387 0808

Akredytacje