International Business School the Hague

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Data rozpoczęcia przyjmowania we wrześniu 2020 r. To 21 września. IBSH ma 3 opcje rejestracji w twoim programie.

1. Możesz zrobić cały program na kampusie w Hadze, w Holandii.
2. Możesz zrobić tryb mieszany, w którym program będzie przeprowadzany częściowo online, a częściowo na kampusie w Hadze w Holandii.
3. Możesz wykonać cały program online.

Dlaczego warto studiować w IBSH ?

Międzynarodowe doświadczenie

Haga to piękne i międzynarodowe miasto, w którym znajduje się rząd holenderski, Parlament, Sąd Najwyższy i Rada Stanu, ale jest on znany głównie z Międzynarodowego Trybunału Karnego, Międzynarodowego Trybunału Karnego i Organizacji Narodów Zjednoczonych. Ponadto w mieście Haga znajduje się ponad 150 organizacji międzynarodowych, co czyni go atrakcyjnym miejscem dla studentów pragnących rozpocząć międzynarodową karierę biznesową.

Binnenhof castle (Dutch Parliament) background with the Hofvijver lake against a background of skyscrapers and blue cloudy sky, Hague (Den Haag), Netherlands

Piękne i przyjemne miejsce do życia

Haga jest bezpiecznym i nowoczesnym miastem z ładną mieszanką międzynarodowych emigrantów, dyplomatów i holenderskich mieszkańców. Chociaż oficjalnym językiem w Hadze jest język holenderski, wielu gości uznało, że Holendrzy dobrze znają język angielski, co sprawia, że integracja jest szczególnie przyjazna.

Haga, podobnie jak wiele holenderskich miast, jest pełna parków, muzeów, galerii sztuki, kawiarni i oczywiście ścieżek rowerowych! System transportowy w Holandii jest jednym z najlepszych na świecie, co oznacza, że będziesz miał łatwy i niezawodny dostęp do miast w całym kraju, w tym do Amsterdamu, Rotterdamu, Groningen i wielu innych.

Intensywny program wysokiej jakości

Nasze programy licencjackie są specjalnie zaprojektowane, aby przygotować Cię do zostania liderem w wybranej dziedzinie. Oznacza to, że otrzymasz wykształcenie od ekspertów akademickich, którzy badają obecne i przyszłe wyzwania biznesowe. Dowiesz się od specjalistów z branży, którzy pracują w terenie i pracują nad dzisiejszymi problemami biznesowymi. Co więcej, nasz program nauczania popchnie Cię zarówno naukowo, jak i profesjonalnie, aby zapewnić najwyższą jakość wyników, która ostatecznie przygotuje Cię do kariery.

54343_DSC_0610.JPGInternational Business School the Hague ( IBSH ) to zupełnie nowa, innowacyjna szkoła biznesu i zarządzania z siedzibą w Holandii z siedzibą w Hadze. IBSH różni się od wielu innych szkół biznesu tym, że specjalnie opracowała programy magisterskie i licencjackie, aby rzucić wyzwanie swoim studentom, aby stali się lepszymi liderami biznesu. IBSH oferuje sześć programów. Trzy (3) najważniejsze powody, dla których warto tutaj studiować:

  • Międzynarodowe doświadczenie;
  • Piękne i mile widziane miejsce do życia; i
  • Intensywny program wysokiej jakości.

54342_DSC_0616.JPG

Risk Management Work process.Picture Trader working Market Report Document Touching Screen Tablet.Using Worldwide Graphic Icons,Stock Exchange Report.Business Project Startup.Horizontal,Flares Effect

O

IBSH jest prawnie ustanowioną instytucją szkolnictwa wyższego i będzie oferować programy licencjackie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, bankowości i finansów, rachunkowości i finansów. Kursy podyplomowe zostaną wprowadzone po starannej ocenie w nadchodzących latach. Kierownictwo planuje również wprowadzić dostosowane i dostosowane kursy szkoleniowe dla firm w wybranych obszarach. W kolejnych latach można wprowadzić programy studiów licencjackich i podyplomowych, aby zaspokoić potrzeby pracowitej klasy pracującej osób zamieszkałych w Hadze i wokół niej. 54341_DSC_0607.JPG

Kariera

IBSH „Tworzenie dynamicznych liderów” polega na kształceniu studentów na temat różnych zawiłości, z jakimi borykają się światowe przedsiębiorstwa w najbliższej i dalszej przyszłości. IBSH wierzy, że utrzymując solidne IBSH na przyszłe trendy i innowacyjne inicjatywy, będzie w stanie dostarczać studentom bardzo trafne i znaczące treści w sposób, który najlepiej przygotowuje ich do pełnienia ról przywódczych w swoich dziedzinach. Dynamiczny lider to osoba, która rozumie całościowy obraz i może podejmować trafne decyzje w czasach wielkiej złożoności.

The leader of the business people giving a speech in a conference room.

Lokalizacje

Haga

Address
Rijswijkseweg 60, 2516 EH
Haga, Południowa Holandia, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium