Przeczytaj oficjalny opis

Fontys jest jedną z największych szkół wyższych w Holandii i oferuje różnorodne programy licencjackie i magisterskie w języku angielskim. Mamy największą liczbę studentów zagranicznych niż jakikolwiek inny uniwersytet w Holandii, z uczniami ponad 80 narodowości z całego świata.

Pomimo dużej liczby studentów, edukacja w Fontys jest zorganizowana na małą skalę. W Fontys kluczową kwestią jest internacjonalizacja. Oferujemy naukę języka angielskiego dla studentów zagranicznych, którzy chcą uczestniczyć w kompletnych programach szkoleniowych i / lub zagranicznych studentów odwiedzających nas jako studentów wymiany. Jakość jest kluczową cechą wizji Fontys. Dążymy do osiągnięcia poziomu jakości, który będzie odpowiadał poziomowi każdej instytucji szkolnictwa wyższego w kontekście europejskim.

Fontys zwraca szczególną uwagę na parametry niezbędne do zapewnienia sprawnego przebiegu studiów, takie jak nadzór nad karierą naukową, coaching i system "kumpla", harmonogramy edukacji i egzaminów, opinie dotyczące ocen i zadań, rejestracja postępów w nauce, dostarczanie informacji i dostępność kadry nauczycielskiej.

Staramy się być instytucją edukacyjną, która "inspiruje wzrost poprzez wsparcie

Kim jesteśmy

Fontys zapewnia edukację i badania. Jako uniwersytet o szerokim zasięgu jesteśmy największym publicznym ośrodkiem wiedzy w południowej Holandii. Fontys chce być motorem innowacji, łącząc edukację i badania z procesami innowacyjnymi w regionach i poza nimi. Fontys ma duży wpływ ze względu na edukację i badania w niemal wszystkich sektorach społeczeństwa. Ze względu na naszą reprezentację na kluczowych stanowiskach w prawie każdej branży, każdy, kto mieszka i pracuje w południowej Holandii, ma bezpośredni lub pośredni kontakt z Fontys. Szkolimy duże grupy utalentowanych młodych ludzi w wielu zawodach. Po szkoleniu spotykamy ich jako kolegów, jako trenerów praktyk, jako partnerów we współpracy i / lub badaniach lub jako profesjonaliści, którzy chcą wzbogacić lub pogłębić swoją wiedzę.

Nasza organizacja jest w dobrym stanie. Uczniowie i pracownicy są usatysfakcjonowani i otrzymują odpowiednio "siedem minus" i "siedem plus". Fontys jest finansowo zdrowy, a jakość naszej edukacji jest również w dobrym stanie. Podstawowe cechy, których wymagamy od samych siebie, są trwale zakotwiczone w kontrolach i towarzyszących cyklach oceny. Uważamy się za partnera w zakresie wiedzy i innowacji w regionach i dziedzinach zawodowych.

Wizja edukacyjna

Rozwój technologiczny, społeczny i gospodarczy wpływa i zmienia świat wokół nas, teraz i w przyszłości. Fontys stanowi ważny wkład w te niezbędne zmiany, zaspokajając więcej niż potrzeby ucznia i świata przyszłości. Nasze znaczenie leży również w naszym wpływie na wdrażanie zmian w społeczeństwie - regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Nasza wartość dodana leży w naszej proaktywnej roli - we wspólnym projektowaniu i rozwijaniu zrównoważonego i sprawiedliwego społeczeństwa.

Dostarczamy tę wartość dodaną, łącząc rozwój talentów ze zmianami w sektorach społecznych i dziedzinach pracy. Nasza działalność jako otwartego instytutu wiedzy polega na zapewnieniu formy poprzez powiązanie edukacji i badań z aktualnymi problemami społecznymi. W ten sposób przyczyniamy się do innowacji w dziedzinie pracy, kontekstu zawodowego i sektorów społecznych. Tworzymy agendy regionalne, krajowe i międzynarodowe we współpracy z naszymi partnerami społecznymi. Jesteśmy aktywni i nastawieni na przyszłość, abyśmy mogli wywrzeć niezbędny wpływ na społeczeństwo, dzisiaj i w przyszłości.

Dostarczamy tę wartość dodaną poprzez inwestowanie w talenty. Dla nas talent jest osobistą naturalną zdolnością lub cechą, która umożliwia ci udział w społeczeństwie. Talent pozwala ludziom wykorzystywać swoje mocne strony. Fontys jest dla wszystkich, którzy chcą odkrywać i rozwijać swoje talenty na wyższym poziomie zawodowym i wszystkich, którzy chcą kontynuować swój rozwój zawodowy. Oferujemy przestrzeń dla wszystkich środowisk kulturowych i społecznych.

Nasza ambicja

Rdzeń zadania, które sobie dajemy, oraz obietnica, którą to obejmuje dla studentów, pola zawodowego i społeczeństwa, składają się z dwóch elementów:

  1. Oferujemy studentom możliwość odkrywania własnych talentów i rozwijania się do start-ready profesjonalistów, którzy akceptują odpowiedzialność społeczną, przyczyniają się do innowacji w swojej dziedzinie zawodowej i nadal rozwijają się optymalnie na swój sposób.
  2. Pracujemy nad innowacjami w branży zawodowej w zakresie tematów istotnych dla regionów. Tutaj współpracujemy z rządem, instytutami i firmami w zakresie badań i rozwoju w zakresie innowacji w regionie i inwestujemy w ekosystem, w którym studenci i pracownicy mogą (nadal) profesjonalizować.

Fontys ma wyraźne zadanie społeczne: oferowanie inspirującej, ambitnej i wysokiej jakości wyższej edukacji zawodowej oraz realizacji praktycznych badań mających znaczenie dla społeczeństwa. Edukacja i badania są odpowiednie dla obecnych i przyszłych pytań i potrzeb ucznia, dziedziny zawodowej i społeczeństwa (regionalnego). Chcemy formułować priorytety, badać i, jeśli to możliwe, wspólnie z naszymi partnerami rozwiązywać problemy przyszłości.

Nasza misja

Jakość jest kluczową cechą

Fontys ma być instytucją edukacyjną, która "inspiruje wzrost poprzez wsparcie

Głównym celem jest promowanie mentalności obejmującej całą organizację, która zaowocuje ciągłą uwagą na temat poprawy jakości w zakresie edukacji, treści i procesów. Fontys koncentruje się na edukacji licencjackiej i studiach magisterskich finansowanych przez holenderski rząd. Edukacja jest dobrze zorganizowana i zapewniona w profesjonalnych środowiskach edukacyjnych. Fontys dąży do osiągnięcia wysokiej jakości, solidnie osadzając swoją działalność w społeczeństwie, jednocześnie osiągając wiodącą pozycję jako instytucja wiedzy, zarówno w kraju, jak iw środowisku regionalnym.

Jakość jest kluczową cechą wizji Fontys. Fontys dąży do osiągnięcia poziomu jakości, który będzie odpowiadał poziomowi każdej instytucji szkolnictwa wyższego w kontekście europejskim.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Holenderski

Ta szkoła oferuje również:


Fontys University of Applied Sciences

Główną kompetencją projektanta miejskiego jest umiejętność projektowania warunków przestrzennych ułatwiających różnorodne i dynamiczne programy miejskie i warunki miejski ... [+]

Czego od nas oczekiwać

Koncepcja edukacyjna tego programu Master jest wyjątkowa; edukacja w zakresie współbieżności z zatrudnieniem w praktyce zawodowej. Ta równoległa edukacja oferuje studentom doświadczenie i wykształcenie wykraczające poza szkolny program nauczania, niezbędne dla ich zawodowej formacji jako projektantów miejskich. Ponadto sama Akademia jest laboratorium do zadań przestrzennych od prawdziwych interesariuszy. Nasi wykładowcy są profesjonalistami z różnych dziedzin, ale wszyscy mają silny związek z praktyką. Studio projektowe jest sercem programu głównego. W studiu studenci są wyszkoleni do stosowania wszelkiego rodzaju umiejętności i metod do coraz bardziej przekonujących syntetycznych propozycji projektowych dla złożonych problemów przestrzennych. Prace studio są niezmiennie związane ze złożonością współczesnych społeczeństw i wiążą się z parametrami społecznymi, kulturowymi, politycznymi, ekonomicznymi i technologicznymi.... [-]

Niderlandy Eindhoven Tilburg Venlo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
48 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fontys University of Applied Sciences

FHK MA U, Tilburg, Holandia oferuje współbieżny Master of Architecture. Ten mistrz jest oparty na współpracy, aktualny, kreatywny i oparty na praktyce. Choć mocno osadzon ... [+]

Program

FHK MA U, Tilburg, Holandia oferuje współbieżnego Master of Architecture (M. Arch). Master of Architecture to współpraca, aktualność, kreatywność i praktyka. Choć mocno osadzony w holenderskiej tradycji architektonicznej, program ma silną orientację międzynarodową. W dzisiejszych czasach wyzwania przestrzenne, przed którymi stoją architekci, mają charakter globalny, a jednocześnie wymagają rozwiązań uwzględniających kontekst i lokalizację. Celem programu magisterskiego jest kształcenie architektów, którzy są w stanie skutecznie połączyć inteligencję projektową z refleksyjną postawą oraz umiejętnościami praktycznymi i przedsiębiorczymi. Program jest oparty na kompetencjach i ma na celu osiągnięcie mistrzowskich umiejętności w siedmiu kluczowych kompetencjach (projektowanie, badania, współpraca, komunikacja, umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, organizowanie, umiejętności zawodowe) Koncepcja edukacyjna tego programu Master jest wyjątkowa; edukacja w zakresie współbieżności z zatrudnieniem w praktyce zawodowej. Ta równoległa edukacja oferuje studentom doświadczenie i wykształcenie wykraczające poza szkolny program nauczania, niezbędne dla ich zawodowej formacji jako projektantów architektury. Ponadto sama Akademia jest laboratorium do zadań przestrzennych od prawdziwych interesariuszy. Nasi wykładowcy są profesjonalistami z różnych dziedzin, ale wszyscy mają silny związek z praktyką. Studio projektowe jest sercem programu głównego. W studiu studenci są wyszkoleni, aby stosować wszystkie rodzaje umiejętności i metod w kierunku coraz bardziej przekonujących syntetycznych propozycji projektów dotyczących złożonych problemów przestrzennych. Prace studio są niezmiennie związane ze złożonością współczesnych społeczeństw i wiążą się z parametrami społecznymi, kulturowymi, politycznymi, ekonomicznymi i technologicznymi.... [-]

Niderlandy Eindhoven Tilburg Venlo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
48 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fontys University of Applied Sciences

Ta dwuletnia innowacyjna Joint Degree Master Choreography w niepełnym wymiarze godzin jest prowadzona wspólnie przez Codarts University of the Arts w Rotterdamie i Fontys ... [+]

Program w skrócie

Ta dwuletnia innowacyjna Joint Degree Master Choreography w niepełnym wymiarze godzin jest prowadzona wspólnie przez Codarts University of the Arts w Rotterdamie i Fontys School of Fine and Performing Arts w Tilburgu. Program jest przeznaczony do wspierania doświadczonych twórców ruchu z różnych dziedzin, podczas gdy oni przeprowadzają badania nad pytaniami rozpoczynającymi się od ich obecnej praktyki. Kurs odbywa się w środowisku edukacyjnym, które wystawia uczniów na szeroki zakres podejść, dyscyplin ruchu i kreatywnych domen, jednocześnie wspierając ich w utrzymywaniu połączeń z ich własną dziedziną pracy. Studenci są współtwórcami kursu i będą odpowiedzialni za kształtowanie treści poszczególnych zadań oraz tworzenie kohorty produktywnej nauki z rówieśnikami. Kurs odbywa się w 2-tygodniowych programach intensywnych, które odbywają się 3 razy w roku w kampusie Codarts w Rotterdamie lub Fontys w Tilburgu, z których oba mają pełne wyposażenie taneczne, teoretyczne i cyrkowe.... [-]

Niderlandy Eindhoven Tilburg Venlo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fontys University of Applied Sciences

Położone w samym sercu Tilburga w Holandii, Uniwersytet Sztuk Pięknych i Sztuk Performatywnych Fontys poświęcony jest badaniu i badaniu wszelkiego rodzaju zmian kulturowy ... [+]

Co to znaczy wykonywać przestrzeń publiczną?

Położone w samym sercu Tilburga w Holandii, Uniwersytet Sztuk Pięknych i Sztuk Performatywnych Fontys poświęcony jest badaniu i badaniu wszelkiego rodzaju zmian kulturowych oraz zrozumieniu, w jaki sposób mogą dokonać znaczących zmian w naszych wspólnych przestrzeniach. Z tej świadomości narodził się zupełnie nowy program Master o nazwie Performing Public Space.

W czasach, gdy struktury polityczne i społeczne są poważnie przemyślane, PPS oferuje elastyczne i innowacyjne środowisko, aby artystycznie kwestionować, redefiniować i odzyskiwać przestrzeń publiczną w jej najszerszym znaczeniu. Łącząc interdyscyplinarną gamę metod, w tym krytyczną teorię i inne metody analizy, z równie różnorodnymi metodami badawczymi, PPS oferuje twórcom możliwość poznania światowej potęgi tworzenia pracy w przestrzeni publicznej.... [-]

Niderlandy Eindhoven Tilburg Venlo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Fontys University of Applied Sciences

Master of Music w Fontys School of Fine and Performing Arts w Tilburgu w Holandii to zaawansowany program studiów dla utalentowanych muzyków, którzy poszukują kariery pro ... [+]

Program w skrócie

Master of Music w Fontys School of Fine and Performing Arts w Tilburgu w Holandii to zaawansowany program studiów dla utalentowanych muzyków, którzy poszukują kariery profesjonalnego wykonawcy na międzynarodowej scenie koncertowej. Unikalny wymiar Master of Music w Fontys to spersonalizowany komponent: studenci otrzymują dwuletnie stypendium i mogą dostosować program zgodnie z potrzebami swojej nowej kariery. Studenci mogą korzystać ze stypendium na kursy z profesorami w Fontys, a nawet z zewnętrznymi profesorami i artystami.

Treść programu

Mistrz oferuje intensywny dwuletni program. Podstawowy program składa się z międzynarodowych kursów mistrzowskich, lekcji indywidualnych i wykładów na temat umiejętności badawczych, przedsiębiorczości kulturalnej, filozofii muzycznej i marketingu muzycznego. Specjalizacje: • Muzyka klasyczna (instrumentalna / wokalna) • Pop (instrumental / vocal) • Jazz (instrumentalny / wokalny) • Teatr Muzyczny • Teoria muzyki • Kompozycja / aranżacja (klasyczna / jazz / pop) • Prowadzenie... [-]

Niderlandy Eindhoven Tilburg Venlo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fontys University of Applied Sciences

Ten program jest przeznaczony dla nowych lub niedawnych absolwentów z dowolnej dyscypliny, z niewielkim doświadczeniem lub bez doświadczenia, którzy chcą zdobyć kwalifika ... [+]

Master of Science in Business and Management (MBM) jest przeznaczony dla nowych i niedawnych absolwentów z dowolnej dyscypliny z niewielkim doświadczeniem lub bez doświadczenia, którzy chcą uzyskać kwalifikacje biznesowe i zarządzania, aby kontynuować karierę w zarządzaniu na poziomie strategicznym.

Program studiów może zostać ukończony w ciągu 12 miesięcy i zapewnia studentom możliwość studiowania na dwóch uniwersytetach w dwóch krajach: Fontys University of Applied Sciences (Holandia) i Plymouth University (Wielka Brytania). Dodatkowe doświadczenie międzynarodowe można uzyskać, pisząc swoją rozprawę (praca magisterska) w firmie w dowolnym miejscu na świecie.... [-]

Niderlandy Eindhoven Tilburg Venlo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fontys University of Applied Sciences

Dostępne są 2 opcjonalne programy: Pathways - MSc in International Logistics and Supply Chain Management (ILSCM) oraz mgr in International Procurement and Supply Chain Ma ... [+]

Program w skrócie

Jednoroczne, akademickie studia w 2 krajach, poszerzające horyzont dzięki prawdziwie międzynarodowemu podejściu do tematów. Możesz wybrać spośród 2 Pathways ;

Magister międzynarodowej logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw (ILSCM)Magister w zakresie zakupów międzynarodowych i zarządzania łańcuchem dostaw (IPSCM).Treść programu

Termin 1; Wrzesień - grudzień w Holandii;

Łańcuchy dostaw i systemy kontroli produkcjiBadania Umiejętności i ekonomia dla międzynarodowych łańcuchów dostawFinansowanie morskie i modelowanie biznesowe

Okres 2; Styczeń - maj w Plymouth w Wielkiej Brytanii

Logistyka, łańcuchy dostaw, systemy i metodyMiędzynarodowe systemy łańcucha dostawMiędzynarodowe zarządzanie logistykąZarządzanie zamówieniami międzynarodowymi... [-]
Niderlandy Eindhoven Tilburg Venlo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Rachelsmolen 1, 5612 MA Eindhoven Postbus 347, 5600 AH
Eindhoven, North Brabant, Niderlandy
Address
Bs. Zwijsenstraat 11
Tilburg, North Brabant, Niderlandy
Address
Tegelseweg 255
Venlo, Limburg, Niderlandy