Przeczytaj oficjalny opis

Dołącz do kwitnącej społeczności talentów i wizjonerskich firm. Razem będziemy pionierami uczenia się w oparciu o pracę dla gospodarki cyfrowej.

Jak wprowadzamy innowacje do nauki:

Ścieżki poza programami

Przygotuj się na świetlaną przyszłość technologii. Wybierz jedną z naszych poszukiwanych ścieżek kariery.

Campus Anywhere

Najwyższa elastyczność - dowiedz się, gdzie jesteś dzięki naszym centrom badawczym i mobilnej platformie edukacyjnej.

Uczenie się dla całej osoby

Doskonałe umiejętności techniczne, doskonalenie umiejętności przywódczych, praca zespołowa i budowanie relacji.

Nasze szlaki talentów

Opracuj zestawy umiejętności dla czwartej rewolucji przemysłowej. Zaangażuj się u naszych partnerów pracodawców i zdobądź wymarzoną pracę w technologii. Dowiedz się, jak ćwiczyć i zdobyć dyplom uniwersytecki oparty na pracy.

  • Inżynieria oprogramowania
  • Nauka danych
  • Technologia przedsiębiorczości

Współpracuj z naszymi partnerami korporacyjnymi

Kiedy uczysz się u nas, będziesz podłączony do naszej sieci partnerów pracodawców i uzyskasz dostęp do stałej puli ofert pracy, która będzie dostępna wyłącznie dla naszej społeczności talentów.

Ścieżki do okazji

Nasza unikalna metodologia uczenia pozwala na zdobycie dyplomu podczas wykonywania ćwiczeń poprzez:

  • Warsztaty / Hackathony
  • Grupy do nauki akcji
  • Projekty oparte na pracy
  • Mentoring
  • Programy online

Unikalne doświadczenie edukacyjne

Nasze wyjątkowe doświadczenie edukacyjne pozwala realizować swoje marzenia. Nasza platforma TalentTech umożliwia naukę z dowolnego miejsca.

Jak to działa?

Zaczynasz od obozu startowego. Po pomyślnym ukończeniu kursu, masz możliwość zatrudnienia u jednego z naszych partnerów pracodawcy. W tym samym czasie, jesteś zapisany do programu studiów, w którym uczysz się i pracujesz w tym samym czasie. Podsumowując: boot camp dostarczy ci pracę, a praca dostaniesz tytuł uniwersytecki.

Czy muszę iść na kampus?

Nie, nasza platforma online i warsztaty w niepełnym wymiarze czasu / grupy uczenia się / mentoring umożliwiają pracę podczas nauki.

Jedną z rzeczy, których naprawdę chcę w moim wykształceniu, jest ktoś, kto zna się na rzeczy i będzie ze mną pracował.

ELU dotyczy społecznego uczenia się, w którym będziesz miał możliwość osobistego kontaktu z warsztatami, mentorami i grupami zajmującymi się uczeniem się.

Czasem czuję się naprawdę samotny i nie jestem pewien, czy mogę to zrobić sam.

ELU oznacza grupy przywódcze, społeczne uczenie się, działanie, społeczności - tworzymy grupy, które działają jako wsparcie dla ciebie, ucznia.

Nie jestem naukowcem - jestem bardziej praktyczny. Czy ta szkoła jest dla mnie odpowiednia?

Nasz nacisk na kształcenie oparte na projektach sprawia, że ​​jest on łatwy i dostępny dla osób, których siła leży w praktycznej nauce.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

European Leadership University

Program Master of Data Science składa się z 60 punktów kredytowych ECTS z końcowym projektem. Możesz ukończyć 9 modułów w ciągu 12 do 16 miesięcy i zdobyć tytuł magistra ... [+]

Przegląd

Program Master of Data Science składa się z 60 punktów kredytowych ECTS z końcowym projektem. Możesz ukończyć 9 modułów w ciągu 12 do 15 miesięcy i zdobyć tytuł magistra w dziedzinie Data Science. Możesz dowiedzieć się więcej o European Leadership University i programie Master Data Science Master tutaj.

W ramach programu oferowane są zarówno cyfrowe, jak i bezpośrednie doświadczenia edukacyjne. Wszechstronne cyfrowe materiały szkoleniowe, projekty i e-biblioteki są dostarczane za pośrednictwem naszej platformy internetowej, a Ty możesz stać się częścią kwitnącego doświadczenia w kampusie, w którym uczestniczą warsztaty, hackathony, grupy zajmujące się uczeniem się i mentoring.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Listopad 2019
Język angielski
Zaoczne
12 - 16 miesiące
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku