European Leadership University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dołącz do kwitnącej społeczności talentów i wizjonerskich firm. Razem będziemy pionierami uczenia się opartego na pracy dla gospodarki cyfrowej.

Nasze podejście i metodologia są zakorzenione w podstawowej działalności - programie edukacyjnym z pełnym stosem. Oferujemy interaktywne i eksperymentalne doświadczenia edukacyjne.

Nie stosujemy tradycyjnego podejścia klasowego. Bez egzaminów, bez wykładów, bez nauczycieli. Zamiast tego skupiamy się na zdobyciu umiejętności (technicznych) i przywódczych, które są wymagane na rynku pracy, pomagamy budować portfolio poprzez praktyczne zadania i projekty oraz łączymy cię z moderatorami i mentorami z bezpośrednim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Oto jak wprowadzamy innowacje w uczeniu się:

Pathways poza programami

Przygotuj się na świetlaną przyszłość technologiczną. Wybierz jedną z naszych poszukiwanych Pathways kariery.

Campus Anywhere

Najwyższa elastyczność - dowiedz się, gdzie jesteś dzięki naszej cyfrowej i opartej na doświadczeniach platformie edukacyjnej.

Uczenie się dla całej osoby

Doskonałe umiejętności techniczne, doskonalenie umiejętności przywódczych, praca zespołowa i budowanie relacji.

Nasze Pathways talentów

Ucz się podczas ćwiczeń i zdobywaj wyższe wykształcenie wyższe. Dołącz do naszego Talent Accelerator, aby ułatwić Ci wejście na holenderski i europejski rynek pracy.

W skrócie

Nasza unikalna metodologia uczenia pozwala na zdobycie dyplomu podczas wykonywania ćwiczeń poprzez:

  • Cotygodniowe warsztaty
  • Tygodniowe grupy edukacyjne
  • Projekty i zadania oparte na pracy
  • Mentoring na żądanie
  • Dwumiesięczny, uniwersytecki ratusz

Czy ELU Learning Experience jest dla Ciebie odpowiednie?

Czy muszę iść na kampus?

Nie, nasza platforma online i warsztaty w niepełnym wymiarze czasu / grupy uczenia się / mentoring umożliwiają pracę podczas nauki.

Jedną z rzeczy, których naprawdę chcę w moim wykształceniu, jest ktoś, kto zna się na rzeczy i będzie ze mną pracował.

ELU to społeczna nauka, w której będziesz miał okazję dołączyć do społeczności osób kształcących się, mentorów i facylitatorów poprzez warsztaty, mentoring i grupy uczenia się działania.

Nie jestem naukowcem - jestem bardziej praktyczny. Czy ta szkoła jest dla mnie odpowiednia?

Nasz nacisk na kształcenie oparte na projektach sprawia, że ​​jest on łatwy i dostępny dla osób, których siła leży w praktycznej nauce.

Amsterdam jako centrum

Amsterdam jest jednym z 3 najszybciej rozwijających się regionów gospodarczych w Europie. Jako partner Zarządu Gospodarczego w Amsterdamie i członek założyciel TechConnect, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie globalnych talentów technicznych do regionu Amsterdamu.

Lokalizacje

Amsterdam

Address
Amsterdam, Holandia Północna, Niderlandy