Aeres University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Aeres University of Applied Sciences

Talent rośnie. To właśnie oznacza aeres University of Applied Sciences. Nasza uczelnia jest zakorzenione w kulturze rolnej wykształcenia wyższego. Stawiamy na edukację, badania i dzielenia się wiedzą. W ten sposób przyczyniają się do rozwoju innowacyjnych profesjonalistów. Specjaliści, którzy są zdolne do podejmowania odpowiedzialnych decyzji w skomplikowanym świecie, z naturalnym talentem do stanowiąc trwałe.

Aeres Uniwersytet ma trzy wydziały: Dronten, Almere i Wageningen. Zwykliśmy być dwa oddzielne uniwersytety, ale połączone w 2013 roku. Dzielimy tę samą wizję i misję, ale każdy z nich ma własny profil i tożsamość.

programy Bachelor

Nasze programy licencjackie prowadzi do uznanym w kraju Ingenieur kwalifikacji, co jest odpowiednikiem brytyjskiego licencjata (z wyróżnieniem) oraz francuskiego licencyjnej professionelle. Ten stopień uniwersytecki jest akredytowanym krajowym i międzynarodowym uznaniem przez firmy i organizacje obywatelskie. Czas trwania programu zależy od kwalifikacji zawodowych studenta i może trwać rok, 1-, 2- 1,5- roku rok lub 4 lata.

Nasze programy licencjackie są:

Zdrowie i dobrostan zwierząt Aquatic Analiza Ekosystem Główne Międzynarodowy Agrobiznes (EED) Ważnego zakładu produkcyjnego (EED) Zarządzanie funduszami strukturalnymi UE Europejski Food Business Food Chain Management Żywność Przedsiębiorczość Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności Zarządzanie międzynarodowe: Stadnina Koni International Business Żywność Międzynarodowy Ogrodnictwa i Zarządzanie Międzynarodowy hodowla Produkcja

Oferujemy również Program jeden mistrz w Agrobiznes Development.

Lokalizacje

Almere

Address
Aeres University of Applied Sciences
De Drieslag 4

8251 JZ Almere, Flevoland, Niderlandy

Dronten

Address
Aeres University of Applied Sciences
Stadhuisstraat 18

1315 HC Dronten, Flevoland, Niderlandy

Programy