Tía Tula

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hiszpańska Szkoła tía Tula w Salamanka, Hiszpania

Idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego

bo Salamanka jest miastem o najczystszym hiszpański i Tía Tula obejmuje istotę Salamance Instituto Cervantes Akredytowane Centrum

Wysoka jakość, kameralny Szkoła w zabytkowym mieście Salamanka. Najbardziej skutecznym sposobem, aby dowiedzieć się hiszpańskiego lub poprawić. Żyć doświadczenie. I żyć w języku hiszpańskim. Łatwiejsze niż myślisz.

Ofert już teraz:

  • 4 na 3 tygodnie OFERTA

Na każde 4 zarejestrowane tygodni płacisz tylko za 3

  • Zniżki za przyjście z przyjaciółmi / rodziny

Specjalne zniżki jeśli się z przyjaciółmi lub krewnymi

Również ...

Kursy za pośrednictwem Skyple

Dlaczego Tia Tula w Salamance?

  1. Wysoka jakość nauczania filozofii

Tía Tula to nowoczesne centrum nauki hiszpańskiego, który oferuje skuteczną metodę nauki języka z najlepszych wykwalifikowanych nauczycieli w ciepłej atmosferze i indywidualną.

Skupiamy się na naszych uczniów. Nasz zespół specjalistów jest bardzo zaangażowana w realizację indywidualnych potrzeb i zapewnienia w pełni zintegrować się z języka hiszpańskiego i kultury. Naszym celem jest nie tylko nauczy Cię, jak dominować język, ale można zyskać zrozumienie naszych zwyczajów i tradycji, Nasz sposób myślenia i życia. Metoda przyjęliśmy jest wyważona kombinacja ćwiczeń w klasie oparte i zajęć pozalekcyjnych:

Jest to intensywny program użyciu zaawansowanych metod nauczania hiszpańskiego. Grupy robocze są przechowywane małe (maksymalnie 10 uczniów), aby upewnić się uzyskać jak najwięcej z lekcji i udział studentów zachęca się podczas kursu. Będzie wyposażony we wszystkie niezbędne materiały do ​​nauki i będzie miał dostęp do Internetu, multimediów i wsparcia audiowizualnego. Na zajęcia pozalekcyjne prowadzone równolegle do uzupełnienia metodologii klasie. W ramach programu będzie można wybrać się na wycieczkę do reszty Hiszpanii, cieszyć wolnego czasu i sportu nie tylko w mieście, ale także na wsi.

Osobisty. Chcemy Państwa pobyt będzie niezapomnianym przeżyciem i zapewnić to osiągnąć dbamy o wszystkich niezbędnych ustaleń i szczegółów. Oferta - mamy doświadczoną i profesjonalne osoby, której zadaniem jest zapewnienie, że potrzeby Twojego bezpieczeństwa, radość i uczenia się są spełnione.

  1. Nauczyciele na najwyższym poziomie

Nasi nauczyciele zostali wybrani na podstawie doskonałości akademickiej, profesjonalizm i doświadczenie w nauczaniu, w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów.

W ramach swoich obowiązków nauczyciele Tia Tula oferują samouczki poza klasą dla tych studentów, którzy chcą zapytać o każdym aspekcie oczywiście. Co więcej, nauczyciele spotykają się regularnie, aby śledzić postępy swoich uczniów, ponieważ Naszym celem jest zawsze najwyższej jakości nauczania.

3 Lokalizacja.

Tía Tuła znajduje się w pieszych zabytkowego centrum Salamanki: uprzywilejowane i atrakcyjną lokalizację. Obszar ten jest wypełnione studentów i turystów, Jak również w otoczeniu zabytków miasta (katedr, Dom z muszli, Pałac Anaya, itp), Uniwersytet Papieski i wydziałów humanistycznych Uniwersytet w SalamanceLiteratura, tłumaczenia i języki. Słynny zabytkowych elewacji Uniwersytetu jest kilka metrów i Plaza Mayor mniej niż 2 minuty spacerem w dół Rua Mayor, jedną z głównych ulic w historycznym centrum i gdzie się znajdujesz.

  1. Wyposażenie

Instalacje szkoły odzwierciedla naszą koncepcję nauczania: inteligentne, miłe, przyjemne i przyjazne nastrojów dla małych grup (Maksymalnie 10 osób). Klasy w szkole mają urok klasycznym stylu europejskim: pokoje są przestronne, wychodzące na zewnątrz i jasny, z odsłon do zabytków i monumentalnych, Z dużym balkonem i oknami antykwariaty, drewniane podłogi, A wszystkie połączone harmonijnie z najbardziej nowoczesną infrastrukturę audiowizualną i zasobów (sala kinowa do oglądania filmów i programów dokumentalnych, salę komputerową z dostępem do Internetu, darmowe połączenie WiFi w całej szkoleItp.).

Lokalizacje

Salamanka

Address
Tía Tula, Colegio de Español,
c/ Rúa Mayor, 43-47, 1° Dcha.

37008 Salamanka, Kastylia i León, Hiszpania

Programy

Ta szkoła oferuje również: