Zaragoza Logistics Center

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) to instytut badawczy i edukacyjny ustanowiony przez rząd Aragonii w Hiszpanii we współpracy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) i University of Zaragoza. Kampus ZLC , założony w 2003 r., ZLC się w „Dinamiza business park”, zaprojektowanym tak, aby sprostać potrzebom firm i przestrzeni po EXPO Saragossa 2008.Zaragoza Logistics Center (ZLC) in EXPO, Zaragoza" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/12/120031_zlc-expo.jpg" alt="Zaragoza Logistics Center (ZLC) in EXPO, Zaragoza" />

Misją ZLC jest stworzenie międzynarodowego centrum doskonałości w zakresie badań i edukacji w zakresie logistyki i SCM, które aktywnie współpracuje z przemysłem i sektorem publicznym w celu rozwijania i rozpowszechniania wiedzy. Aby zrealizować swoją misję, ZLC współpracy z MIT Center for Transportation and Logistics utworzyło MIT-Zaragoza International Logistics Program, unikalny model współpracy między przemysłem, rządem i środowiskiem akademickim. To udane partnerstwo doprowadziło do powstania MIT Global SCALE Network, która obecnie obejmuje cztery kontynenty. Ponadto Zaragoza Logistics Center uczestniczy w szeregu krajowych i międzynarodowych inicjatyw badawczych i edukacyjnych.

W 2008 r. Hiszpańskie Ministerstwo Edukacji i Nauki oficjalnie uznało ZLC za Biuro Transferu Wiedzy (KTO). ZLC jest członkiem Narodowego Centrum Doskonałości badań w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, CNC LOGISTICA, które zostało utworzone w 2006 roku przez ZLC wraz z trzema innymi instytucjami. Udział tego centrum sprawia, że ZLC odgrywa wiodącą rolę w definiowaniu i koordynowaniu inicjatyw badawczych, rozwojowych i innowacyjnych w całej Hiszpanii w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. ZLC stale wspiera lokalny bank oszczędnościowy Ibercaja i Europejski Fundusz Społeczny w jego działalności.

Lokalizacje

Saragossa

Address
Zaragoza Logistics Center
Avenida de Ranillas 5, edificio 5A (EXPO), planta calle

50018 Saragossa, Aragonia, Hiszpania

Cambridge

Address
Cambridge, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium