Przeczytaj oficjalny opis

University of Navarra opiera się na chrześcijańskiej inspiracji promowanej przez św. Josemaríę Escrivá de Balaguer, założyciela Opus Dei. Jego misją jest poszukiwanie i przedstawianie prawdy; przyczyniać się do edukacji akademickiej, kulturalnej i osobistej swoich uczniów; promować badania naukowe i działalność w zakresie opieki zdrowotnej; zapewnić odpowiednie możliwości rozwoju profesorów i pracowników oraz prowadzić szeroką działalność kulturalną i promocję społeczną, mając jasno określony cel służby.

Podstawowymi funkcjami University of Navarra są:

  • Zapewnij nauczanie na poziomie uniwersyteckim w różnych dziedzinach, nadaj odpowiednie stopnie naukowe i zapewnij studentom środki (materiały edukacyjne, biblioteka, informacje na temat stypendiów i pomocy finansowej), aby umożliwić im czerpanie pełnych korzyści z nauki.
  • Promowanie badań akademickich w różnych dziedzinach wiedzy w celu dalszego nauczania i jako sposobu na dostarczanie wiedzy społeczeństwu oraz wspieranie innowacji i rozwoju.
  • Przyczynianie się do kształcenia uczniów poprzez zindywidualizowany mentoring, z działaniami mającymi na celu zdobywanie kompetencji zawodowych i osobistych nawyków, które stymulują rozwój osobisty we wszystkich jego wymiarach: kulturowym, artystycznym, religijnym, sportowym i solidarnościowym.
  • Pozostań w kontakcie z absolwentami Uniwersytetu poprzez kontynuację edukacji i innych inicjatyw kulturalnych i społecznych Stowarzyszenia Absolwentów.
  • Organizowanie programów kształcenia ustawicznego i specjalizacji dla absolwentów w oparciu o trendy i potrzeby różnych zawodów.
  • Pielęgnuj więzi między Uniwersytetem a członkami Przyjaciół University of Navarra i informuj ich o owocach partnerstwa.
  • Przeprowadzać rozpowszechnianie kulturowe i pracę uniwersytecką poprzez działania organizowane przez sam uniwersytet i inicjatywy realizowane w powiązaniu z innymi instytucjami.
  • Współpracuj z innymi uczelniami i instytucjami uniwersyteckimi, takimi jak szpitale, szkoły biznesu, ośrodki badawcze, instytuty sztuki oraz organizacje edukacyjne i rozwojowe.

Misją University of Navarra , założonego w Hiszpanii w 1952 r., Jest kształcenie i szkolenie specjalistów zdolnych odgrywać rolę zaangażowaną w społeczeństwie, którzy są w pełni świadomi roli, jaką odgrywają w budowaniu świata jutra. Misja ta opiera się zasadniczo na poszukiwaniu i zaangażowaniu w prawdę, zbiorowym zadaniu, które wymaga dialogu i otwartego umysłu. Ponadto uniwersytet dąży do wspierania krytycznego myślenia wśród swoich studentów w kontekście pluralistycznym, który umożliwia każdemu uczniowi swobodne rozwijanie własnych opinii i przekonań.

University of Navarra to miejsce spotkań profesorów i studentów, którzy dzielą się wiedzą, prawdą i doświadczeniem. Dlatego szczycimy się naszą wyjątkową umiejętnością spersonalizowania Twojej uwagi. Pracując razem w środowisku, które sprzyja indywidualnej zdolności, umiejętnościom, wiedzy i wartościom każdej osoby; uniwersytet zapewnia zasoby potrzebne do rozwoju osobistego i zawodowego. Zostanie przydzielony doradca, zwykle profesor, który udziela pomocy i orientacji jeden na jednego. To spersonalizowane wskazówki mają na celu maksymalizację osobistego i zawodowego potencjału, pomagając w pełni korzystać z doświadczenia uniwersytetu, a także uzyskać porady na temat przyszłych możliwości kariery.

University of Navarra jest pierwszą uczelnią w Hiszpanii pod względem zatrudnienia (ranking umiejętności zatrudnienia), nauczania (ranking nauczycieli w systemie Times Higher Education Europe) i badań (ranking CYD).

Mamy siedem kampusów z siedzibą w Pampelunie, San Sebastian, Madrycie, Barcelonie, Monachium, Nowym Jorku i Sao Paulo.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of Navarra

TECNUN - Wyższa Szkoła Inżynierów Universidad de Navarra ma na celu przyczynienie się do profesjonalnego, naukowego i ludzkiego szkolenia przyszłych inżynierów. Od moment ... [+]

TECNUN - Wyższa Szkoła Inżynierów Universidad de Navarra ma na celu przyczynienie się do profesjonalnego, naukowego i ludzkiego szkolenia przyszłych inżynierów. Od momentu powstania, na wiosnę 1961 r., Zachowuje równowagę pomiędzy nauczaniem, badaniami i usługami dla społeczeństwa, dzięki czemu działania te wzajemnie się uzupełniają.

Master in Industrial Engineering zapewnia studentom solidne, wielodyscyplinarne i aktualne szkolenie do wykonywania zawodu inżyniera przemysłowego.

Mistrz tworzy ludzi, którzy poprowadzą cyfrową transformację przemysłu łącząc tradycyjne szkolenie bazowe z nowymi technologiami wymaganymi przez obecny przemysł.

Tytuł magistra jest wykładany w dwóch miejscach: w Madrycie i San Sebastián.... [-]

Hiszpania Madrid San Sebastián
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Navarra

Executive Master w Corporate Reputation jest zorientowany na kształtowanie, z międzynarodowym naciskiem, menedżerów odpowiedzialnych za reputację i wartości niematerialne ... [+]

Executive Master in Corporate Reputation jest zorientowany na kształtowanie, z międzynarodowym ukierunkowaniem, menedżerów odpowiedzialnych za reputację i wartości niematerialne, których obecny rynek wymaga: ze szkoleniem menedżerskim, wywiadem społecznym, zorientowanym na dodawanie wartości swoim organizacjom, ekspertom ds. Komunikacji, pracy - z metodą i metrykami - w kultywowaniu reputacji. W tym celu ma zespół profesjonalistów i nauczycieli wysokiego szczebla, zaplecze z bogactwem zasobów i metodę pracy opartą na uczestnictwie, metodologii szkół biznesu i organizowaniu specjalnych sesji z profesjonalistami z branży.

MERC opiera się na trzech charakterystycznych elementach:... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Navarra

Master in People Management w organizacjach ma na celu wyszkolenie profesjonalistów, aby umieścić ludzi w centrum organizacji. Wykonywanie przywództwa oznacza posiadanie ... [+]

Master in People Management w organizacjach ma na celu wyszkolenie profesjonalistów, aby umieścić ludzi w centrum organizacji.

Wykonywanie przywództwa oznacza posiadanie wiedzy na temat konkretnych obszarów: strategii, finansów, zarządzania przedsiębiorstwem i analizy sytuacji biznesowych.

W trakcie tego programu student rozwija globalną perspektywę firmy, niezbędną dla obszaru zarządzania ludźmi, aby skutecznie przyczyniał się do wzmocnienia celów korporacyjnych.

CelePriorytet strategicznej roli zarządzania ludźmi w organizacjach.Wiele programów szkoleniowych oferowanych dzisiaj koncentruje się na nauczaniu taktycznych i operacyjnych aspektów zarządzania personelem w organizacjach. Absolwenci tych programów są zazwyczaj przeszkoleni w zakresie codziennych zadań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.Niemniej jednak wiele z tych zadań jest coraz częściej zlecanych do wyspecjalizowanych biur. Ten outsourcing nie powinien być po prostu rozumiany jako konsekwencja starań firm, aby zminimalizować ich koszty, ale także jako dowód ograniczonego strategicznego uwzględnienia tego obszaru w przedsiębiorstwach.Jeśli jednak programy szkoleniowe nadają priorytet strategicznej roli zarządzania ludźmi w organizacjach, działy zarządzania personelem będą cenione przez ich organizacje jako obszary, które dodają firmie wartości konkurencyjnej. Takie jest założenie Magistra Zarządzania Personelem dla Organizacji: przesunięcie uwagi z "zarządzania zasobami ludzkimi" na "zarządzanie ludźmi".... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Navarra

Czy chcesz rozwinąć umiejętności niezbędne do pracy w centralnych departamentach instytucji finansowych? Czy interesuje Cię dogłębna analiza kluczowych problemów sektora ... [+]

Czy chcesz rozwinąć umiejętności niezbędne do pracy w centralnych departamentach instytucji finansowych? Czy interesuje Cię dogłębna analiza kluczowych problemów sektora bankowego?

Master's degree in Banking and Financial Regulation ma na celu wyposażenie studentów w zaawansowaną wiedzę o nowym środowisku technologicznym, w którym znajduje się przemysł bankowy.

W tym celu łączy on w sobie tradycyjne tematy bankowe (zarządzanie ryzykiem, finanse i otoczenie gospodarcze) z bardziej zaawansowaną wizją przedmiotów, które okazały się krytyczne (regulacje finansowe i księgowe, etyka i odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw).

W wyniku kryzysu finansowego i reform zalecanych przez G20 zarówno banki, jak i inne podmioty tworzące system finansowy musiały dostosować się do nowych ram prawnych.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Navarra

Executive Master in Big Data Science (MEBDS) narodził się jako odpowiedź na tę nową rzeczywistość: oferuje program techniczny, a jednocześnie bardzo praktyczny: posiada m ... [+]

Cyfrowa rewolucja, która wyłania się z Big Data, oznacza ekscytujące wyzwania i możliwości dla firm i organizacji. W związku z tym rynek pracy wymaga coraz bardziej wyspecjalizowanych specjalistów w tej dziedzinie.

Executive Master in Big Data Science (MEBDS) narodził się jako odpowiedź na tę nową rzeczywistość: oferuje program techniczny, a jednocześnie bardzo praktyczny: posiada multidyscyplinarny wydział profesorów i naukowców z Universidad de Navarra , eksperci w obszarze Big Data dużych międzynarodowych firm o wysokim prestiżu. Celem jest poszukiwanie dyscypliny naukowej właściwej uniwersytetowi, wzbogacenie go o doświadczenie profesjonalistów i prawdziwe sprawy biznesowe w różnych dziedzinach.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Navarra

Sektor farmy wiatrowej i biotecnológico de los sectores más konsolidados y dinámicos siendo el que más invierte en ID en España, representando aproximadamente el 21% de t ... [+]

Sektor farmy wiatrowej i biotecnológico de los sectores más konsolidados y dinámicos siendo el que más invierte en ID en España, representando aproximadamente el 21% de toda la ID realizada por la industria española. Embarga na grzywny, z tytułu różnych sektorów prawnych i regulacyjnych dotyczących nacionales i supranacionales que controlan los procesos de investigación, producción comercialización.

En los últimos años este sektor ha afrontado grandes cambios que han roto con el modelo tradicional: la globalización, el cliente como centro de la ESTRATEGIA empresarial, la accesibilidad del producto itp Todos estos cambios hacen que la INDUSTRIA este un nuevo perfilu demandando.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Navarra

Stopień magistra w dostępie do zawodu prawnika jest oficjalnym programem, którego celem jest zdobycie przez studenta niezbędnych kompetencji do uzyskania stopnia prawnika ... [+]

Master's Degree in Access to Advocacy to oficjalny program, którego celem jest zdobycie przez studenta umiejętności niezbędnych do uzyskania tytułu prawnika, zgodnie z przepisami regulującymi dostęp do wykonywania zawodu *.

* Studenci, którzy nie mają wykształcenia prawnego w Hiszpanii, muszą udowodnić uprzednią zgodę na homologację wspomnianego tytułu.

Specjalizacja z Double Master

W czasie niezbędnym do uzyskania tytułu magistra prawa, studenci, którzy chcą uzyskać drugi oficjalny stopień naukowy, tytuł magistra prawa gospodarczego lub doradztwo podatkowe, uprzywilejowali obszary zamieszkiwania młodych prawników.

Praktyki zarządzane przez Professional Careers Service... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Navarra

MUA szkoli architektów, których wymaga obecny rynek. Dyplom magistra architektury, który obejmuje szkolenie w biznesie, wiedzę w zakresie zarządzania projektami oraz ukoń ... [+]

MUA szkoli architektów, których wymaga obecny rynek. Dyplom magistra architektury, który obejmuje szkolenie w biznesie, wiedzę w zakresie zarządzania projektami oraz ukończenie obowiązkowych praktyk zawodowych.

Master's Degree in Architecture na Universidad de Navarra to magister, który umożliwia wykonywanie zawodu architekta w Hiszpanii w profesjonalnym środowisku, w którym, wraz z równowagą między szkoleniem technicznym i kreatywnym, wysoki poziom integracji wiedza i zdolność do innowacji i zarządzania.

Oprócz tradycyjnej wiedzy z zakresu humanistyki, projektowania i przedmiotów technicznych, magister koncentruje się na szkoleniach firmowych, które ułatwiają pracę w profesjonalnych zespołach zgodnie z międzynarodowym kontekstem współpracy w zawodzie.... [-]

Hiszpania Pamplona Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Navarra

Firmy komunikacyjne są wyjątkowe w swoim rodzaju. Wymagają menedżerów ze specjalistycznym szkoleniem, aby zrozumieć ich problemy i wyzwania. Mistrz przygotowuje uczestnik ... [+]

Firmy komunikacyjne są wyjątkowe w swoim rodzaju. Wymagają menedżerów ze specjalistycznym szkoleniem, aby zrozumieć ich problemy i wyzwania. Mistrz przygotowuje uczestników do dwóch podstawowych obszarów: rozwoju umiejętności i umiejętności menedżerskich oraz konkretnych aspektów firm komunikacyjnych.

Wydział jest głównie z Wydziału Komunikacji i IESE Business School. W ten sposób specyficzna wiedza z branży jest połączona z ogólnym szkoleniem menedżerskim, integrując w jednym programie wiedzę i umiejętności niezbędne do tego, aby przewodzić firmom komunikacyjnym z globalną wizją biznesu.

celeSzkolenie innowacyjnych menedżerów i przedsiębiorców, którzy posiadają niezbędne umiejętności i narzędzia do opracowywania produktów lub firm, które odnawiają cykl rozwoju swoich organizacji. Uczestnicy przeprowadzą projekt biznesowy, który jest zasadniczą częścią wymagań dotyczących zatwierdzenia programu.Dowiedz się, co dzieje się na głównych światowych rynkach i oszacuj, które doświadczenia można dostosować do lokalnych realiów. W tym celu MGEC oferuje swoim uczestnikom jeden z intensywnych tygodni w Nowym Jorku (dwa pozostałe będą w Madrycie); jego zawartość pozwoli poznać rzeczywistość największego rynku reklamowego i światowych mediów (głównymi bohaterami będą profesorowie ze szkół biznesowych w Stanach Zjednoczonych wraz z dyrektorami głównych firm).Szkolenie cyfrowe: można tylko wyobrazić sobie przyszłość branży w rękach komunikacji cyfrowej. Jedna trzecia zawartości magistra będzie zorientowana na rozwój i analizę produktów cyfrowych, nowych modeli biznesowych, zarządzanie i korzystanie z sieci społecznościowych i handlu elektronicznego.... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastián, Basque Country, Hiszpania
Address
Edificio Amigos Campus Universitario Pamplona (Navarra)
31009 Pamplona, Navarre, Hiszpania