University of Navarra

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Navarra opiera się na chrześcijańskiej inspiracji promowanej przez św. Josemaríę Escrivá de Balaguer, założyciela Opus Dei. Jego misją jest poszukiwanie i przedstawianie prawdy; przyczyniać się do edukacji akademickiej, kulturalnej i osobistej swoich uczniów; promować badania naukowe i działalność w zakresie opieki zdrowotnej; zapewnić odpowiednie możliwości rozwoju profesorów i pracowników oraz prowadzić szeroką działalność kulturalną i promocję społeczną, mając jasno określony cel służby.

Podstawowymi funkcjami University of Navarra są:

  • Zapewnij nauczanie na poziomie uniwersyteckim w różnych dziedzinach, nadaj odpowiednie stopnie naukowe i zapewnij studentom środki (materiały edukacyjne, biblioteka, informacje na temat stypendiów i pomocy finansowej), aby umożliwić im czerpanie pełnych korzyści z nauki.
  • Promowanie badań akademickich w różnych dziedzinach wiedzy w celu dalszego nauczania i jako sposobu na dostarczanie wiedzy społeczeństwu oraz wspieranie innowacji i rozwoju.
  • Przyczynianie się do kształcenia uczniów poprzez zindywidualizowany mentoring, z działaniami mającymi na celu zdobywanie kompetencji zawodowych i osobistych nawyków, które stymulują rozwój osobisty we wszystkich jego wymiarach: kulturowym, artystycznym, religijnym, sportowym i solidarnościowym.
  • Pozostań w kontakcie z absolwentami Uniwersytetu poprzez kontynuację edukacji i innych inicjatyw kulturalnych i społecznych Stowarzyszenia Absolwentów.
  • Organizowanie programów kształcenia ustawicznego i specjalizacji dla absolwentów w oparciu o trendy i potrzeby różnych zawodów.
  • Pielęgnuj więzi między Uniwersytetem a członkami Przyjaciół University of Navarra i informuj ich o owocach partnerstwa.
  • Przeprowadzać rozpowszechnianie kulturowe i pracę uniwersytecką poprzez działania organizowane przez sam uniwersytet i inicjatywy realizowane w powiązaniu z innymi instytucjami.
  • Współpracuj z innymi uczelniami i instytucjami uniwersyteckimi, takimi jak szpitale, szkoły biznesu, ośrodki badawcze, instytuty sztuki oraz organizacje edukacyjne i rozwojowe.

Misją University of Navarra , założonego w Hiszpanii w 1952 r., Jest kształcenie i szkolenie specjalistów zdolnych odgrywać rolę zaangażowaną w społeczeństwie, którzy są w pełni świadomi roli, jaką odgrywają w budowaniu świata jutra. Misja ta opiera się zasadniczo na poszukiwaniu i zaangażowaniu w prawdę, zbiorowym zadaniu, które wymaga dialogu i otwartego umysłu. Ponadto uniwersytet dąży do wspierania krytycznego myślenia wśród swoich studentów w kontekście pluralistycznym, który umożliwia każdemu uczniowi swobodne rozwijanie własnych opinii i przekonań.

University of Navarra to miejsce spotkań profesorów i studentów, którzy dzielą się wiedzą, prawdą i doświadczeniem. Dlatego szczycimy się naszą wyjątkową umiejętnością spersonalizowania Twojej uwagi. Pracując razem w środowisku, które sprzyja indywidualnej zdolności, umiejętnościom, wiedzy i wartościom każdej osoby; uniwersytet zapewnia zasoby potrzebne do rozwoju osobistego i zawodowego. Zostanie przydzielony doradca, zwykle profesor, który udziela pomocy i orientacji jeden na jednego. To spersonalizowane wskazówki mają na celu maksymalizację osobistego i zawodowego potencjału, pomagając w pełni korzystać z doświadczenia uniwersytetu, a także uzyskać porady na temat przyszłych możliwości kariery.

University of Navarra jest pierwszą uczelnią w Hiszpanii pod względem zatrudnienia (ranking umiejętności zatrudnienia), nauczania (ranking nauczycieli w systemie Times Higher Education Europe) i badań (ranking CYD).

Mamy siedem kampusów z siedzibą w Pampelunie, San Sebastian, Madrycie, Barcelonie, Monachium, Nowym Jorku i Sao Paulo.

Lokalizacje

Pamplona

Address
Edificio Amigos
Campus Universitario
Pamplona (Navarra)

31009 Pamplona, Nawarra, Hiszpania

Madryt

Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

San Sebastián

Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastián, kraj Basków, Hiszpania