Universitat de Lleida

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Głównym celem University of Lleida (UdL) jest edukacja swoich studentów. Zapewniamy wysokie standardy nauczania z wysokiej jakości usługami w całej społeczności uniwersyteckiej, które docierają do społeczeństwa poza bramami kampusu. Studenci stanowią większość społeczności UdL, a naszym celem jest, aby cieszyli się zaangażowanymi procesami nauczania i uczenia się. W ten sposób będą mogli się rozwijać zarówno na poziomie zawodowym, jak i osobistym, uczestnicząc w innych zajęciach edukacyjnych, kulturalnych lub rekreacyjnych, a także uczestnicząc w UdL, aby utrzymać tę żywą, ciągle rozwijającą się instytucję edukacyjną.

Oferujemy szeroki zakres usług, aby pomóc studentom w ich życiu akademickim i zajęciach pozalekcyjnych. Ten przewodnik zawiera podsumowanie dostępnych dla nich usług.

126893__DSC3505a.jpg

W środowisku akademickim program szkoleń praktycznych, Służba Zatrudnienia ( Borsa de Treball ) i nasza Służba Opieki Psychologicznej stanowią znaczną część naszych usług. UdL ma biblioteki na każdym ze swoich kampusów, które oferują usługi wypożyczania, pożyczki dokumentów między bibliotekami, usługi reprografii, zasoby na odległość dzięki wykorzystaniu wirtualnej biblioteki i gabinetów.

UdL jest entuzjastycznym promotorem nowych innowacji technologicznych; wszyscy studenci otrzymują osobisty adres e-mail i mają dostęp do naszego wirtualnego kampusu. Mogą uzyskać dostęp do tych obiektów za pośrednictwem naszych sal komputerowych i technologii Wi-Fi dostępnej w naszych kampusach, z bezpłatnym dostępem dla wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej.

Nasze usługi kulturalne organizują zajęcia kulturalne, a uczniowie, którzy lubią sport, mogą zostać członkami klubów prowadzonych przez serwis sportowy, który zapewnia bezpłatny dostęp do zawodów sportowych i rekreacyjnych. Nasze Biuro Współpracy Międzynarodowej (ORI) i program mobilności akademickiej mogą ułatwić transfery do innych uniwersytetów, nie tylko w Katalonii i Hiszpanii, ale także w całej Europie i Ameryce.

Inne inicjatywy uniwersyteckie obejmują UdL dla każdego ( UdL per Tothom ), System Zrównoważonego Transportu i Program Doskonalenia Kampusu.

W przewodniku studenci znajdą także informacje o akademikach uniwersyteckich na terenie kampusu Cappont, barach uniwersyteckich i jadalniach oraz usługach kserograficznych, aby ułatwić im pobyt w UdL. Rada Studentów ( Consell de l'Estudiant at ) prowadzi Uniwersytecką Służbę Zakwaterowanie ( Servei d'Allotjament Universitari ) , a także Tutoring Exchange ( Borsa de Repassos ) i egzaminacyjną ( Servei d'Exàmens ) , które koncentrują się w sprawie usług egzaminacyjnych i studyjnych.

Aby korzystać z tych usług, studenci muszą użyć swojej legitymacji studenckiej UdL, którą uniwersytet dostarczy. Karta jest dowodem ich statusu jako studentów UdL i uprawnia ich do zniżek w sklepach, a także wielu innych korzyści.

UdL 21 wieku jest przedsiębiorczym uniwersytetem, który promuje kompleksowy model edukacyjny. Zaspokaja potrzeby różnych kontekstów edukacyjnych poprzez zaangażowanie w opracowywanie inicjatyw mających na celu zapewnienie wszystkim uczniom podstawowych umiejętności, zdolności do samodzielnego myślenia i narzędzi potrzebnych do radzenia sobie z życiem jako obywatelami na stale zmieniającej się scenie społecznej.

Uniwersytet działa w tym kierunku, stosując innowacyjne metodologie i strukturę kursu spójną z parametrami Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA).

Lokalizacje

Lleida

Address
Calle Jaume II # 73
E-25001 Lleida, Katalonia, Hiszpania

Igualada

Address
Av. Pla de la Massa, 8
08700 Igualada

Igualada, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium