Przeczytaj oficjalny opis

Po co studiować w ULE?

Istnieje co najmniej dziesięć powodów, aby wybrać León jako miejsce docelowe dla uczelni, choć jesteśmy pewni, że znajdziesz o wiele więcej.

 1. Najlepszy język mówiony - w rejonie Leona mówi się bardzo czysto po hiszpańsku, z dość neutralnym akcentem. Na ulicach León usłyszysz ludzi mówiących po hiszpańsku.
 2. Najlepiej zachowana sztuka - Tutaj znajdziesz artystyczne klejnoty wszechczasów. Od pozostałości po czasach rzymskich, po wielokrotnie nagradzaną architekturę XXI wieku, nie zapominając o słynnym i legendarnym Camino de Santiago.
 3. Różnorodność narodowości - Chcemy, abyś zintegrował się z naszym społeczeństwem, ciesząc się międzynarodowym środowiskiem, które oferuje Ci ULE.
 4. Program Godfather - Pozwól się prowadzić swojemu sponsorowi. To będzie twój najlepszy doradca.
 5. Cel gospodarczy - Życie w León jest tanie. Pokój w mieszkaniu dzielonym kosztuje od 150 do 250 euro miesięcznie, można chodzić lub jeździć na rowerze do wszystkich miejsc, a czas wolny jest przystępny.
 6. Przyroda i przygoda - Ciesz się jazdą na nartach, wędrówkami, wspinaczką i wieloma innymi zajęciami przygodowymi, które oferuje ta prowincja.
 7. Universidad solidaria - Współpracuj z naszym serwisem współpracy rozwojowej uczestniczącym w projektach solidarnościowych
 8. Zaangażowanie w ochronę środowiska - Zielone biuro promuje zrównoważony rozwój i zdrowe nawyki: bezpłatne korzystanie z rowerów, warsztatów gotowania, recykling ...
 9. Dostępny uniwersytet - Wszystkie budynki są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Istnieje jednostka wsparcia, która informuje i ułatwia codzienne korzystanie z tych potrzeb.
 10. Autentyczna Hiszpania. - W León zatwierdzono kartę magna leonesa, pierwszą w Europie, i utworzono pierwszy uniwersytet.

Czego możesz się uczyć w ULE?

Na naszej uczelni możesz uczyć się tego, co chcesz. Skorzystaj z naszego katalogu studiów i wyszukiwarki przedmiotów Jeśli chcesz tylko uczyć się hiszpańskiego jako języka obcego, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w Centrum Językowym.

Masz listę koordynatorów akademickich ze swoimi kontaktami, aby uzyskać potrzebne wskazówki akademickie.

Możliwe jest pobieranie przedmiotów w całości w języku angielskim. Można je również łączyć z przedmiotami w języku hiszpańskim.

114404_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Dołącz do ULE

Czy chcesz uzyskać kredyty, aby je rozpoznać na swoim uniwersytecie?

 • Jeśli przeniesiesz się „za darmo”, musisz wprowadzić program studencki.
 • Jeśli należysz do uniwersytetu z umową (Erasmus, Amicus itp.), Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy online.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 czerwca na 1. Semestr lub pełny rok akademicki 1 grudnia na pobyt w drugim semestrze.

Kiedy zaczniemy?

Wszystkie nasze studia są podzielone na dwa semestry w roku akademickim, a mniej w Centrum Językowym, które robi to w kwartałach.

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:


Universidad de Leon

Oferujemy szkolenia mające na celu rozwijanie złożonych umiejętności badawczych w związku ze studiami doktoranckimi, umożliwiające inicjowanie zadań badawczych w dziedzin ... [+]

O

Oferujemy szkolenia mające na celu rozwijanie złożonych umiejętności badawczych w związku ze studiami doktoranckimi, umożliwiające inicjowanie zadań badawczych w dziedzinie nauk psychologicznych i edukacyjnych.

Skierowany do absolwentów i absolwentów psychologii, absolwentów szkół podstawowych, absolwentów edukacji dziecięcej, absolwentów edukacji społecznej, absolwentów pielęgniarstwa, absolwentów psychopedagogiki, absolwentów i absolwentów pedagogiki, absolwentów nauk o zdrowiu, absolwentów antropologii i absolwentów Socjologia

Co oferujemySzkolenie w zakresie prowadzenia badań w dziedzinie psychologii i edukacji.Zaawansowane i multidyscyplinarne szkolenie.Nauczyciele z dużym doświadczeniem w działalności badawczejkariera... [-]
Hiszpania León
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad de Leon

Oferujemy interdyscyplinarne szkolenia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, pozwalające studentom zdobyć wiedzę na temat badań przeprowadzanych w najważniejszych dziedzinach ... [+]

O

Oferujemy interdyscyplinarne szkolenia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, pozwalające studentom zdobyć wiedzę na temat badań przeprowadzanych w najważniejszych dziedzinach, w których ma zastosowanie.

Skierowany do absolwentów informatyki i telekomunikacji i ogólnie do każdego

Co oferujemySilna orientacja praktyczna (18 ECTS staży w firmach).Umowy o staż z INCIBE i AEI Cybersecurity.Pracownicy dydaktyczni z dużym doświadczeniem w praktyce zawodowej.kariera

* Badania w zakresie cyberbezpieczeństwa.

* Zabezpieczanie systemów operacyjnych i sieci.

* Cyfrowa analiza kryminalistyczna i audyty bezpieczeństwa.

* Bezpieczne tworzenie oprogramowania.

... [-]
Hiszpania León
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Campus de Vegazana S/N 24071 León
León, Castile and León, Hiszpania
Address
Av. de Astorga 15 24400 Ponferrada
Ponferrada, Castile and León, Hiszpania