Universidad de Leon

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Po co studiować w ULE?

Istnieje co najmniej dziesięć powodów, aby wybrać León jako miejsce docelowe dla uczelni, choć jesteśmy pewni, że znajdziesz o wiele więcej.

 1. Najlepszy język mówiony - w rejonie Leona mówi się bardzo czysto po hiszpańsku, z dość neutralnym akcentem. Na ulicach León usłyszysz ludzi mówiących po hiszpańsku.
 2. Najlepiej zachowana sztuka - Tutaj znajdziesz artystyczne klejnoty wszechczasów. Od pozostałości po czasach rzymskich, po wielokrotnie nagradzaną architekturę XXI wieku, nie zapominając o słynnym i legendarnym Camino de Santiago.
 3. Różnorodność narodowości - Chcemy, abyś zintegrował się z naszym społeczeństwem, ciesząc się międzynarodowym środowiskiem, które oferuje Ci ULE.
 4. Program Godfather - Pozwól się prowadzić swojemu sponsorowi. To będzie twój najlepszy doradca.
 5. Cel gospodarczy - Życie w León jest tanie. Pokój w mieszkaniu dzielonym kosztuje od 150 do 250 euro miesięcznie, można chodzić lub jeździć na rowerze do wszystkich miejsc, a czas wolny jest przystępny.
 6. Przyroda i przygoda - Ciesz się jazdą na nartach, wędrówkami, wspinaczką i wieloma innymi zajęciami przygodowymi, które oferuje ta prowincja.
 7. Universidad solidaria - Współpracuj z naszym serwisem współpracy rozwojowej uczestniczącym w projektach solidarnościowych
 8. Zaangażowanie w ochronę środowiska - Zielone biuro promuje zrównoważony rozwój i zdrowe nawyki: bezpłatne korzystanie z rowerów, warsztatów gotowania, recykling ...
 9. Dostępny uniwersytet - Wszystkie budynki są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Istnieje jednostka wsparcia, która informuje i ułatwia codzienne korzystanie z tych potrzeb.
 10. Autentyczna Hiszpania. - W León zatwierdzono kartę magna leonesa, pierwszą w Europie, i utworzono pierwszy uniwersytet.

Czego możesz się uczyć w ULE?

Na naszej uczelni możesz uczyć się tego, co chcesz. Skorzystaj z naszego katalogu studiów i wyszukiwarki przedmiotów Jeśli chcesz tylko uczyć się hiszpańskiego jako języka obcego, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w Centrum Językowym.

Masz listę koordynatorów akademickich ze swoimi kontaktami, aby uzyskać potrzebne wskazówki akademickie.

Możliwe jest pobieranie przedmiotów w całości w języku angielskim. Można je również łączyć z przedmiotami w języku hiszpańskim.

114404_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Dołącz do ULE

Czy chcesz uzyskać kredyty, aby je rozpoznać na swoim uniwersytecie?

 • Jeśli przeniesiesz się „za darmo”, musisz wprowadzić program studencki.
 • Jeśli należysz do uniwersytetu z umową (Erasmus, Amicus itp.), Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy online.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 czerwca na 1. Semestr lub pełny rok akademicki 1 grudnia na pobyt w drugim semestrze.

Kiedy zaczniemy?

Wszystkie nasze studia są podzielone na dwa semestry w roku akademickim, a mniej w Centrum Językowym, które robi to w kwartałach.

Stypendia TalentUnileon 2020

Stypendia TalentUnileon to doskonałe stypendia dla studentów zagranicznych, którzy chcą kontynuować studia licencjackie lub magisterskie na uniwersytecie w León.

Studenci zagraniczni, którzy uzyskali wyższą średnią ocen co najmniej 8 punktów na 10 w swoich studiach, odpowiednio, przed uzyskaniem stopnia naukowego lub magisterskiego, mogą skorzystać z tego programu.

Aby uzyskać więcej informacji o stypendium

Lokalizacje

León

Address
Campus de Vegazana S/N
24071 León

León, Kastylia i León, Hiszpania

Ponferrada

Address
Av. de Astorga 15
24400 Ponferrada

Ponferrada, Kastylia i León, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy