Universidad Rey Juan Carlos

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Universidad Rey Juan Carlos założony w 1996 r. Ma ponad 46 000 studentów i około 2250 profesorów. W nim znajdziesz wysokiej jakości szkolenia, dzięki szerokiej i doskonałej ofercie akademickiej . Studia u króla Juana Carlosa oznaczają wejście w idealne środowisko do nauki, które pomoże Ci osiągnąć swoje cele, zarówno osobiste, jak i zawodowe, w najbardziej ekscytującej przyszłości.

Universidad Rey Juan Carlos ma wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską z różnych dziedzin wiedzy, zaangażowaną w nauczanie, badania, innowacje i upowszechnianie. Posiada aktualne wyposażenie i sprzęt, dzięki czemu student otrzymuje wysokiej jakości i wysoce specjalistyczne szkolenie, niezbędne do uzyskania dostępu do rynku pracy.

Zatrudnienie, innowacja i internacjonalizacja to trzy filary promowane przez Uniwersytet Universidad Rey Juan Carlos , a dowodem na to jest to, że w tych trzech punktach uznano go za uniwersytet 5-gwiazdkowy w 2019 r., Zgodnie z systemem rankingowym QS Starts .

Universidad Rey Juan Carlos prowadzi wymianę pracy z 740 firmami, co sprzyja zatrudnialności absolwentów. Ponadto podpisano ponad 13 500 umów o współpracy z firmami i podmiotami w celu przeprowadzenia praktyk zewnętrznych, które pomagają w rozwoju zawodowym studenta. Liczba studentów rozwijających staże zagraniczne wzrosła prawie o 20%.

Lokalizacje

Madryt

Address
Paseo Artilleros s/n
28032 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania