Przeczytaj oficjalny opis

Innowacyjna instytucja UVP jest publiczna, dynamiczna i innowacyjna instytucja, która zajmuje się badaniem i nauczanie. UVP utrzymuje silne więzi z otoczeniem społecznym i silnej obecności za granicą. Nasze powołanie jako wyników usług z naszego zaangażowania na rzecz społeczeństwa. Zapewniamy naszym studentom wiedzy, której potrzebują, aby móc pracować jako absolwentów w dziedzinie zawodowej, i oferujemy im wszechstronne wykształcenie, gdzie nabywają umiejętności technicznych, a także wykształcenie humanistyczne i kulturowe. Szkolimy ludzi, szkolimy profesjonalistom Szkolimy ludzi i szkolimy specjalistów, ponieważ uważamy, że naszym obowiązkiem jest dać naszym studentom nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie. W ten sposób wierzymy, że pomagamy im stać się wolne, odpowiedzialne osoby, które są świadome problemów społecznych, są w stanie zmierzyć się ze zobowiązań i mieć perspektywy na przyszłość. Kadry nauczycielskiej i administracyjnej prowadzi przez pracę UVP zaoferować naszym studentom wysokiej jakości kształcenia, jakiej potrzebują. Misja Aby zapewnić swoim studentom integralną edukacji poprzez tworzenie, rozwój, transfer i krytycznej refleksji na temat nauki, kultury i sztuki, a jednocześnie jest taktowny z zasadami etycznymi. Edukacja zdecydowanie prowadzi w kierunku pomagać studentom w znalezieniu odpowiedniej pracy zgodnie z ich badań. Aby przyczynić się do rozwoju gospodarczego, społecznego i kulturalnego hiszpańskiego społeczeństwa w ogóle, a do społeczeństwa Walencji w szczególności poprzez wsparcia naukowego, technicznego i artystycznego. Opracowanie modelu instytucjonalnego charakteryzującego jego wartości doskonałości, internacjonalizacji, solidarności i skuteczności; otwarta instytucja, która promuje udział instytucji, firm i profesjonalistów w każdym aspekcie życia uniwersyteckiego. Wizja UVP jest uniwersytet, który przyciąga najlepszych studentów i pociągów specjalistów z uznanych, prestiżowych poziom doskonałości, który jest wysoko ceniony przez lokalnych i zagranicznych pracodawców. Znaczenie wyników badań UVP jest podstawą silnej obecności międzynarodowej instytucji, która ma bliskie współpracy powiązań z najlepszych uniwersytetów na świecie. UVP jest skuteczna instytucja publiczna w służbie społeczeństwa, przy silnym zaangażowaniu społecznym i środowiskowym. UVP jest innowacyjny Uniwersytet w służbie społeczeństwa i jego postęp. Znakomita instytucja w badania i szkolenia specjalistów. Motto UVP jest innowacyjna i przedsiębiorcza University, skutecznych mechanizmów upowszechniania wyników badań naukowych i technicznych, a które specjalizuje się w szkolenie naukowców w tworzeniu firm opartych na technologii.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Universitat Politecnica de Valencia - UPV Photography

W zgodzie z bieżących wydarzeń w fotografii profesjonalnej i kreatywnej, uczelnia jest w pełni zaangażowana w kształcenie przyszłych specjalistów w obu dziedzinach. ... [+]

Mistrz Fotografii, Techniki i Sztuki

Otwórz Rejestracja

W Hiszpanii, szkolenie w dziedzinie fotografii w dalszym ciągu mają niewielki obecność w oficjalnych programów nauczania / badań.

W odniesieniu do studiów zawodowych, szkoły artystyczne przyjęły to szkolenie, ale w odniesieniu do badań na tle twórczości artystycznej, nie istnieją zarówno teoretycznie, historycznie i praktycznie poziom.

Zgodnie z bieżących wydarzeń w profesjonalnej fotografii i roli przyjętej przez grafika z medium fotografii w sztuce współczesnej, Politechnika w Walencji podjął decyzję w 2004 roku do prowadzenia szkoleń przyszłości Zawodowców w obu polach, tworząc magistra Fotografia, Sztuka i Technika .... [-]

Hiszpania Valencia
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Máster en Fotografía - Formación a lo largo de la vida

Gabino Diego coleccionista de fotografía visita el Máster en Fotografía de la UPV