Universidad Católica de Valencia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Katolicki Uniwersytet w Walencji „San Vicente Męczennik” poświęcony jest sprawie prawdy poprzez służbę do godności osoby i sprawy Kościoła. Prace wykonane w tej uczelni opiera się na głębokim przekonaniu, że wiedza i rozum są wierni słudzy wiary.

Urodzony Valentina Heart Church, Katolicki Uniwersytet w Walencji „San Vicente Martyr” objawia się jako niezrównany centrum kreatywności i rozpowszechniania wiedzy dla dobra społeczeństwa. Wynikiem pracy uniwersyteckiej wykonywane przez ponad pięćdziesiąt lat przez Szkołę Pielęgniarstwa „Ntra. Panna Opuszczonych, „więcej niż trzydzieści Edetania Fundacji i więcej niż dziesięć przez Wydział Business Studies, Uniwersytet Katolicki stara, a wymagających jakości życia uniwersyteckiego: wspólną pracę między wiarą a rozumem , umocnienie autentycznej społeczności uniwersyteckiej w atmosferze przyjaźni i akademickiej, w celu tworzenia i utrzymywania wyjątkowo spersonalizowanych relacji edukacyjnych z uczelni.

pełne wykształcenie

Katolicki Uniwersytet w Walencji „San Vicente Martyr” uważa nauczyciela jako nauczyciel, gdzie wiedza jest nie transmitowane tak, jakby to były przedmiotem użycia i konsumpcji, lecz ustanawia przede wszystkim sapiencial relacji słowo staje przed nadawania pojęcia. Nauka, edukacja i szkolenia są filarami, które czynią nasze nauczanie.

Nauczyciel instruuje, dając fundamentalny wkład do struktury osobowości; kształci, pomaga odkryć i uaktywnić zdolności i talentów każdego i formę, według humanistycznego rozumienia, poza kompetencje zawodowe oprawione w solidnej konstrukcji i czytelnym znaczeń korelacji życia.

Uniwersytet katolicki podchodzi z wyższym wykształceniem w poszukiwaniu bogatego i pełnego szkolenia. Jego głównym celem jest to, że przejmują one humanistyczną i naukową szkolenia jak przystało na wielkie studia wpływ na przyszłość naszego społeczeństwa. Ma ona również na integrację wiedzy w samej tradycji katolickiej.

indywidualną i uczył studentów śledzenie odbywa się poprzez obserwację edukacji zindywidualizowanej, szkolenie ich z rygorów naukowych, za pośrednictwem wyspecjalizowanych nauczycieli i oferuje przez cały czas niezbędnego wsparcia ze strony Serwisu i Doradztwa.

Każda uczelnia otrzymuje zindywidualizowane monitorowanie. Nie tylko wpływa na wyłącznie akademickiego, ale w całości szkolenia. Student towarzyszy w drodze przez University, tak aby oprócz zdobywania wiedzy i badań własnych umiejętności technicznych, wzrastać i dojrzewać jako osobę i profesjonalny.

Duch uniwersytet prowadzi do wysoce wartości życia inteligencji, aby szukać prawdy namiętnie, do przestrzegania nietykalny godności osób i umieścić dobro wspólne społeczeństwa do partykularnych interesów jednostki

San Vicente Martir

Katolicki Uniwersytet w Walencji „powierza męczennika Kościoła w Walencji projekt ten uniwersytet i umieszcza go w swoje ręce, aby osiągnąć Pana błogosławieństwo, mądrość i środki do jego realizacji zgodnie z jego celów” (art. 2. Dekret erekcji).

Niepokalane Poczęcie

Katolicki Uniwersytet wzniesiono dzień Niepokalanego Poczęcia. Z tego powodu, uroczyście obchodzić to święto na uniwersytecie i „zaprasza społeczność edukacyjną zawsze wykazują szczególne oddanie i wdzięczność Maryi Dziewicy”. (Art. 5. Dekret erekcji).

Historia

Katolicki Uniwersytet w Walencji „San Vicente Męczennik”, wynikiem pracy uniwersyteckiej przeprowadzonej przez ponad trzydzieści lat przez Fundację Edetania, wzniesiony przez wybitnego i Wielebnego Mr. Kardynał Agustin Garcia Gasco D., emerytowany arcybiskup archidiecezji Walencji († 2011), w dniu 8 grudnia 2003 roku, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia w Metropolitan Cathedral Walencji.

W dekrecie erekcji, prałat przyznał troskę Kościoła w Walencji w ciągu wieków, aby zapewnić wspólnotę chrześcijańską i instytucjom społeczeństwa valenciennes które pozwoliłyby tworzyć, promować i ożywienia kultury uniwersyteckiej. W ten sposób Kościół był opisywany przy urodzeniu, pięć wieków, z University of Valencia temu, i wiele innych uniwersytetów.

Mons. José María García Lahiguera († 1989), arcybiskup Walencji, we współpracy z niektórych instytucji religijnych, stworzył Szkołę Nauczycieli Edetania w dniu 3 listopada 1969 roku i był podstawą Edetania w styczniu 1974 r. Kilka lat później, w 1979 roku, ówczesny arcybiskup Walencji Mons. Miguel Roca Cabanellas († 1992) i rektor Uniwersytetu w Walencji podpisana umowa Edetania oddelegowanie na Uniwersytecie w Walencji, w życie do 2004 r. W ciągu tych lat, pomieszczenia Edetania utworzyli tysiące nauczycieli, którzy nadają się swoją wiedzą w szkołach Walencji.

W 1999 roku zmiany w Statucie Fundacji został zatwierdzony w celu dostosowania się do wzrostu doświadczony Edetania, umożliwiając rozszerzenie możliwości edukacyjnych. Fundacja podpisała umowę stowarzyszeniową z Uniwersytetem Miguel Hernández de Elche w październiku 2002 roku, obejmujący stopnie naukowe w psychologii, psychologii wychowawczej, Nauk Aktywności Fizycznej i Sportu, socjalne i Antropologii Kulturowej i Marine Science, który dołączył na Wydziale Nauk Humanistycznych i Edukacji Edetania.

Ze wznoszeniem Katolickim Uniwersytecie w Walencji „San Vicente Martyr” stopnie naukowe zostały uporządkowane w czterech wydziałach dobrze zdefiniowanych obiektów: formalnej i nieformalnej edukacji (Wydział Edukacji i Sportu); indywidualne podejście do problemów behawioralnych (Wydział Psychologii i Nauk o Zdrowiu); Analiza hodowli i Society (Wydział Nauk Socjologii i człowieka); nauka i morskich (Wydział Nauk Eksperymentalnych).

4 lutego 2005 roku Consell zatwierdzony integrację School of Nursing "Nuestra Señora de los Desamparados" i Wydziale Business Studies. W ten sposób Uniwersytet Katolicki został podzielony na pięć wydziałów i uczelni.

W dniu 13 marca 2007 roku, Consell de la Generalitat Valenciana zatwierdził utworzenie Wydziału Medycyny na Uniwersytecie Katolickim w Walencji. W tej jednostce studiów medycyny, stomatologii, fizjoterapii i podiatrii były oprawione.

W dniu 18 września 2009 r Consell zatwierdziła utworzenie Wydziału Nauk Społecznych i Prawa i operacjonalizacji prowadzące do udzielenia oficjalnego stopnia w dziedzinie biotechnologii, prawo i filozofię edukacji uniwersyteckiej.

Obecnie Catholic University of Valencia ma 10 wydziałów, że rama 24 Dziennik kierunku studiów.

Lokalizacje

Walencja

Address
Carrer de Quevedo, 2,
46001 Walencja, Wspólnota Walencji, Hiszpania