Universidad Autónoma de Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie (UAB) jest znany zarówno ze swojej doskonałości w dziedzinie badań i jego jakości w nauczaniu. Jest to środek odniesienia w Europie. UAB jest zaledwie 25 minut jazdy środkami transportu publicznego od centrum Barcelony, kosmopolityczne miasto nad Morzem Śródziemnym. Główny kampus znajduje się w Bellaterra, w samym sercu jednego z głównych filarów przemysłowych i technologicznych Europy śródziemnomorskiej.

UAB w pełnym doświadczeń uczelni żyć. Kampus jest organizowana jako prawdziwego miasta wiedzy z prawie 50.000 mieszkańców: uczniów, nauczycieli, naukowców i pracowników administracyjnych i usług. Zawiera on wszystkie niezbędne do tego usługi: miejsce zamieszkania wyższe (ponad 2000 miejsc), zestaw specjalistycznych bibliotek, szkołę językową, obiekty sportowe (siłownia, basen, boiska do piłki nożnej ...), centrum zdrowia, restauracji, sklepów i kawiarni.

UAB oferuje programy studiów wysokie w większości obszarów wiedzy: • 87 licencjackich stopni. Stopni w Business Administration i Zarządzania, Ekonomii, Turystyki i Edukacji Podstawowej oferowane są ze 100% nauczania języka angielskiego i wiele innych stopni obejmuje kursów w tym języku.

• 315 stopni magisterskich, które mają na celu nabycie przez studenta zaawansowanych szkoleń specjalistycznych i interdyscyplinarnego charakteru, których celem jest zarówno specjalizacji zawodowej i wprowadzenie do badań.

• 68 programów doktoranckich, zmierzające do zaawansowanego szkolenia studentów w zakresie technik badawczych, których efektem pracy doktorskiej (1114 tez w latach 2015-2016). Obejmują one przygotowanie i obrona pracy magisterskiej i trwają zwykle trzy lata. To ma na celu przeszkolenie nauczycieli i naukowców na najwyższym poziomie. W sumie 27 programów doktoranckich uzyskaliśmy UAB wspomnieć doskonałości. Wspomnieć międzynarodowy dr obejmuje pobyt w różnych krajach europejskich przez doktorskiej i wydziału udziałem międzynarodowych uniwersytetów.

Międzynarodowy wymiar Spółka jest przede wszystkim zauważyć na pochodzenia studentów, zwłaszcza w nadrzędnym 2,949 studentów (40%) i doktorów z 1,703 studentów (33%) i 1,346 międzynarodowych studentów studiów (5% ). Uczelnia posiada 45 magistra w nauczaniu w 100% w języku angielskim.

UAB jest uczelnią, która napędza innowacji, zatrudnienia i przedsiębiorczości. Zachęca do badań i transferu we wszystkich dziedzinach wiedzy i ściśle współpracuje z biznesowego i przemysłowego tkaniny z jego otoczenia, a także ośrodków naukowych w danym obszarze, jak Alba Synchrotron, położony pięć minut od kampusu.

UAB posiada 352 grup badawczych, 57 wydziałów i 45 instytutów i centrów. Wiele z tych ostatnich zostały stworzone we współpracy z wiodącymi instytucjami naukowymi, a wszystko prowadzone intensywną działalność badawczą (3.316 artykułów opublikowanych w czasopismach indeksowanych według danych z 2015 roku, Thomson Reuters WOK). Ponadto pięć afiliowany do szpitali uniwersyteckich są również zaangażowane w prace badawcze z UAB, trzy z nich akredytowanych pieczęcią doskonałości Instytut Zdrowia Carlosa III.

Uczelnia zachęca do zaangażowania i udziału uczniów w zajęciach wolontariuszy i pracy społecznej, dlatego została ona przyznana z różnymi instytucjami. Także to prowadzi kampanie wśród społeczności do świadomości społecznej. UAB zachęca do wymiany w programach mobilności i sprzyja rekrutacji studentów międzynarodowych (3,546 studentów mobilności międzynarodowej). Podkreśla projektów Erasmus Mundus, Comenius, Leonardo da Vinci i Erasmus K2. Ma szczególne programy powitanie i wspieranie międzynarodowych studentów. W ramach programu Erasmus ustalił 1,008 umów dwustronnych z ponad 500 uniwersytetów europejskich.

  • Fundacja przedmiotu 2015-2016 UAB UAB Fundacja wspiera projekty dotyczące szkoleń, badań i działań społecznych i świadczy usługi komercyjne i dziedzictwa w Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie. Posiada bogatą ofertę dydaktyczną oficerów i CFGS własnych, licencjackich, magisterskich i licencjackich stopni.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Fundació UAB · Edifici Blanc, 1ª planta · Vila Universitària
Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona
Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)

08193 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium