Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie (UAB) jest znany zarówno ze swojej doskonałości w dziedzinie badań i jego jakości w nauczaniu. Jest to środek odniesienia w Europie. UAB jest zaledwie 25 minut jazdy środkami transportu publicznego od centrum Barcelony, kosmopolityczne miasto nad Morzem Śródziemnym. Główny kampus znajduje się w Bellaterra, w samym sercu jednego z głównych filarów przemysłowych i technologicznych Europy śródziemnomorskiej.

UAB w pełnym doświadczeń uczelni żyć. Kampus jest organizowana jako prawdziwego miasta wiedzy z prawie 50.000 mieszkańców: uczniów, nauczycieli, naukowców i pracowników administracyjnych i usług. Zawiera on wszystkie niezbędne do tego usługi: miejsce zamieszkania wyższe (ponad 2000 miejsc), zestaw specjalistycznych bibliotek, szkołę językową, obiekty sportowe (siłownia, basen, boiska do piłki nożnej ...), centrum zdrowia, restauracji, sklepów i kawiarni.

UAB oferuje programy studiów wysokie w większości obszarów wiedzy: • 87 licencjackich stopni. Stopni w Business Administration i Zarządzania, Ekonomii, Turystyki i Edukacji Podstawowej oferowane są ze 100% nauczania języka angielskiego i wiele innych stopni obejmuje kursów w tym języku.

• 315 stopni magisterskich, które mają na celu nabycie przez studenta zaawansowanych szkoleń specjalistycznych i interdyscyplinarnego charakteru, których celem jest zarówno specjalizacji zawodowej i wprowadzenie do badań.

• 68 programów doktoranckich, zmierzające do zaawansowanego szkolenia studentów w zakresie technik badawczych, których efektem pracy doktorskiej (1114 tez w latach 2015-2016). Obejmują one przygotowanie i obrona pracy magisterskiej i trwają zwykle trzy lata. To ma na celu przeszkolenie nauczycieli i naukowców na najwyższym poziomie. W sumie 27 programów doktoranckich uzyskaliśmy UAB wspomnieć doskonałości. Wspomnieć międzynarodowy dr obejmuje pobyt w różnych krajach europejskich przez doktorskiej i wydziału udziałem międzynarodowych uniwersytetów.

Międzynarodowy wymiar Spółka jest przede wszystkim zauważyć na pochodzenia studentów, zwłaszcza w nadrzędnym 2,949 studentów (40%) i doktorów z 1,703 studentów (33%) i 1,346 międzynarodowych studentów studiów (5% ). Uczelnia posiada 45 magistra w nauczaniu w 100% w języku angielskim.

UAB jest uczelnią, która napędza innowacji, zatrudnienia i przedsiębiorczości. Zachęca do badań i transferu we wszystkich dziedzinach wiedzy i ściśle współpracuje z biznesowego i przemysłowego tkaniny z jego otoczenia, a także ośrodków naukowych w danym obszarze, jak Alba Synchrotron, położony pięć minut od kampusu.

UAB posiada 352 grup badawczych, 57 wydziałów i 45 instytutów i centrów. Wiele z tych ostatnich zostały stworzone we współpracy z wiodącymi instytucjami naukowymi, a wszystko prowadzone intensywną działalność badawczą (3.316 artykułów opublikowanych w czasopismach indeksowanych według danych z 2015 roku, Thomson Reuters WOK). Ponadto pięć afiliowany do szpitali uniwersyteckich są również zaangażowane w prace badawcze z UAB, trzy z nich akredytowanych pieczęcią doskonałości Instytut Zdrowia Carlosa III.

Uczelnia zachęca do zaangażowania i udziału uczniów w zajęciach wolontariuszy i pracy społecznej, dlatego została ona przyznana z różnymi instytucjami. Także to prowadzi kampanie wśród społeczności do świadomości społecznej. UAB zachęca do wymiany w programach mobilności i sprzyja rekrutacji studentów międzynarodowych (3,546 studentów mobilności międzynarodowej). Podkreśla projektów Erasmus Mundus, Comenius, Leonardo da Vinci i Erasmus K2. Ma szczególne programy powitanie i wspieranie międzynarodowych studentów. W ramach programu Erasmus ustalił 1,008 umów dwustronnych z ponad 500 uniwersytetów europejskich.

  • Fundacja przedmiotu 2015-2016 UAB UAB Fundacja wspiera projekty dotyczące szkoleń, badań i działań społecznych i świadczy usługi komercyjne i dziedzictwa w Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie. Posiada bogatą ofertę dydaktyczną oficerów i CFGS własnych, licencjackich, magisterskich i licencjackich stopni.
Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Universidad Autónoma de Barcelona

Mistrz w nauczaniu chińskim dla native speakerami jest jedynym Masters w Hiszpanii w całości poświęcone nauczaniu chińskiego. Ma silny charakter profesjonalizacji i skier ... [+]

Mistrz w nauczaniu chińskim dla native speakerami jest jedynym Masters w Hiszpanii w całości poświęcone nauczaniu chińskiego.

Ma silny charakter profesjonalizacji i skierowany jest do absolwentów, zwłaszcza w dziedzinie nauk humanistycznych, z silną znajomość chińskiego i chcą , aby angażować się w nauczaniu języka.

Jednym z najważniejszych modułu głównego jest obowiązkowe praktyki w klasie o zróżnicowanych profilach studenckich. Będą one odbywać się w różnych ośrodkach współpracujących dotyczących nauczania Chińczyków w obszarze Barcelona.

Wybitnie praktyczny ostrości i profesjonalizacji jest zakończona z włączeniem metodologii badań kredytowej, która będzie umożliwienia dostępu do doktorantów, którzy chcieliby , aby kontynuować naukę.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański,Chiński
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Master in Turystyki i Nauk Humanistycznych to inicjatywa Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa i Wydziału Filozofii i listów UAB szkolić specjalistów, które zapewniają j ... [+]

A Magister Turystyki i Nauk Humanistycznych Jest to inicjatywa Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa i Wydziału Filozofii i listów UAB szkolić specjalistów, które zapewniają jakość i innowacyjność dodawane do produktów i usług turystycznych. Profesjonaliści w stanie wygenerować i zarządzania treścią i wprowadzają nowe perspektywy dla sektora turystyki, jeden z wiodących sektorów gospodarki.

Master in Turystyki i Nauk Humanistycznych ma podejście profesjonalizacji i innowacyjny i ma poparcie Turystyki Barcelony oraz Instytutu Nauk Humanistycznych w Barcelonie, po te instytucje firmasen ze Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w UAB konwencję środowisko mistrzem w celu ustalenia ramy i kierunki współpracy w celu zmaksymalizowania potencjału programu. ... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Stopień tego magistra w dziedzinie zarządzania ryzykiem iw sytuacjach kryzysowych oferuje kilka badań, które szkolenie pracowników ochrony ludności, przydatnych do spraw ... [+]

W czasie zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych w dziedzinie ochrony ludności często konflikty i koordynacji działań i brakiem profesjonalistów wyłącznie do tego tematu powstały.

Administracje wymagają ekspertów w dziedzinie ochrony ludności z kompleksową wizją, świadomi wielu pasm w sytuacji awaryjnej można znaleźć, o pojemności wykonać analizę przyczyn katastrofy, interweniować, koordynowanie i przedstawić propozycje poprawić sytuację.

Stopień tego magistra w dziedzinie zarządzania ryzykiem iw sytuacjach kryzysowych oferuje kilka badań, które szkolenie pracowników ochrony ludności, przydatnych do spraw administracji publicznej pytając ekspertów w jakiejkolwiek populacji jednak małe, w każdym gminy.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański,Kataloński
Zaoczne
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Vertienteforense z Graphoanalysis jest badanie i zastosowanie zaawansowanych technik grafologiczne zestawu zorientowanych na naukowej interpretacji identyfikujących ślady ... [+]

W dzisiejszym społeczeństwie daje szczególną wagę do znajomości realiów i potencjału ludzi poprzez osiągnięć kulturalnych. Pisanie to taka, która niesie ze sobą wyższy poziom wiedzy, zarówno pod względem rozwoju drodze więc sam komunikat, a odpowiedzialnych za instytucje i organizacje, podobnie jak w innych specjalnościach, w których wiedza i interpretacji zmienne kulturowe i osobowe mogą być zaznajomieni z zastosowaniem technik Grafologia, ważne jest, aby przeanalizować tę ludzką produkcję.

musi on być zaopatrzony wiedzą odpowiednich technik i narzędzi w każdym przypadku graphology, oraz na analizie i interpretacji naukowe odnoszące się do każdego z nich.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Master in Archives oraz Records Management stanowi zintegrowane rozwiązanie w dziedzinie archiwalnej i Geston dokumentu, który umożliwia studentom rozwijać swoją pracę w ... [+]

Powierzchnia, do której należy pan jest między 51 i 100 pozycji czwartej edycji QS Światowy rankingi uczelni przez narażać Master in Archives and Records Zarządzania Dostarcza zintegrowane rozwiązania w dziedzinie archiwów i dokumentów Geston który pozwala uczniom rozwijać swoją pracę w organizacjach publicznych i prywatnych, zarówno historycznych dokumentów i administrowania i działalność wspierająca żadnego szkolenia.

Zapewnia ona również niezbędne szkolenia dla wdrażania technik archiwalnych oraz włączenie nowych technologii w zarządzaniu plikami oraz w zakresie projektowania i zarządzania systemami zarządzania dokumentami organizacji, przy jednoczesnym rozwijaniu krytycznego myślenia, wartości etyczne profesjonalny archiwalnym i zdolność innowacji.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański,Kataloński
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

magistra w dziedzinie rachunkowości i rewizji finansowej Higher jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z specjalistycznego szkolenia w zakresie księg ... [+]

A Stopień Superior magistra w dziedzinie rachunkowości i audytu jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z specjalistycznego szkolenia w zakresie księgowości, rachunkowości relacja-biznesu podatkowego i audytu. Dlatego tytuł ten jest przeznaczony dla osób, które chcą skupić swoją karierę zawodową w dziedzinie rachunkowości przedsiębiorstw i / lub rewizji finansowej. W szczególności jest on skierowany do absolwentów w administracji biznesu i zarządzania, rachunkowości i finansów, ekonomii i wykwalifikowanych specjalistów, którzy obecnie rozwijają swoją działalność w dziedzinie rachunkowości i / lub rewizji finansowej.

Program zapewnia rachunkowości i rewizji finansowej, niezbędnej do wykonywania zawodu audytora wiedzy. Masters ma na celu przeszkolenie specjalistów w dziedzinie rachunkowości i rewizji finansowej, aby mogły one skutecznie radzić sobie pracy i kontrole wszelkiego rodzaju i wielkości, dzięki zgodności z wymaganiami określonymi dla egzaminu wstępnego w Oficjalna rejestracja Obrachunkowy (ROAC) zgodnie z kryteriami określonymi przez ICAC.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Master in Business Management Hotel jest wynikiem formalizacji MBA w Business Management hoteli z 14 nieprzerwanych edycjach był jednym z programów magisterskich na najst ... [+]

A Masters in Hotel Management Companies Jest to wynikiem formalizacji MBA w Business Management hoteli z 14 nieprzerwanych edycjach był jednym z programów magisterskich na najstarszej zarządzaniu hotelami w hiszpańskich uniwersytetach.

Jest to okazja, aby połączyć zawodową przyszłość z jednym z najbardziej dynamicznych i potężnego sektora gospodarki światowej, turystyka. W ostatnich latach, formy turystyki, zakwaterowania i wynajmu zrewolucjonizowały popytu turystycznego rośnie liczba i różnorodność sektora. Sektor hotel ma reagować na tego nowego popytu poprzez nowe rodzaje noclegów zarządzanych przez wszechstronny, elastyczny i wiedzy o działalności hotelarskiej i zarządzania korporacyjnego specjalistów wyprzedzeniem.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Kataloński
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Celem tego pana jest zapewnienie solidnego szkolenia naukowe w zakresie technik obserwacji Ziemi, a wytwarzanie i analizę informacji o badaniach nad terytorium i zarządza ... [+]

Zdalny technik wykrywania i Systemy Informacji Geograficznej (GIS) są niezbędne do badania Ziemi i zarządzać swoimi zasobami. Ta centralna rola jest nie tylko obecny w świecie akademickim, ale widzimy to w wielu dziedzinach. Rzeczywiście, okazało się oznaki zwiększonej obecności i zainteresowania w dziedzinach takich jak (nowych i ulepszonych satelitarnych obserwacji Ziemi, pojazdów powietrznych lub UAV, impuls Europejskiej do systemów GPS, takich jak Galileo, etc.) narzędzi, informacji geograficznej (sukces Google Earth lub Google Maps, doskonałej jakości odwzorowania ICC, etc.), jego metadanych (zwiększonej obecności i konsolidacji standardów), katalogowanie specjalne infrastruktur danych (IDEC, Idee, etc.) lub oprogramowanie (takie jak obecny napiwek od Miramon Programms dla administracji i studentów, które napędzane Generalitat de Catalunya i różne alternatywy wolnego oprogramowania).... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański,Kataloński
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Program ten odziedziczył doświadczenie poprzednie UAB własnego pana, ciesząc się wielkim sukcesem w czterech wydaniach i został odnowiony stając się oficjalnym badaniu z ... [+]

Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie przez Szkołę Turystyki i Hotelarstwa, wraz z Wydziału Tłumaczeń Ja Centrum Studiów i Badań nad Azji Wschodniej, oferta "Mistrz Unia Europejska - Chiny: Kultura i gospodarka". Program ten odziedziczył doświadczenie poprzednie UAB własnego pana, ciesząc się wielkim sukcesem w czterech wydaniach i został odnowiony stając się oficjalnym badaniu z kursu 2012-2013, pierwszym tego rodzaju na świecie Hiszpanie-chiński biznes i na całym terytorium Hiszpanii. Uznanie to jest ważne na całym Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego, które razem nowe sojusze i restrukturyzacji instytucjonalnych na poziomie organizacyjnym, metodycznym i konkurencyjnej staje się badanie jakości ujmowanych w Kampusu Międzynarodowego Excellence UAB.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Kataloński
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Głównym celem Master in Management Sports ma towarzyszyć Ci w rozwoju jako integralnej profesjonalnego zarządzania sportowego i szkolić się w zakresie korzystania z narzę ... [+]

Głównym celem Magister zarządzania Sports Jest towarzyszyć Ci w rozwoju jako kompleksowy profesjonalnego zarządzania sportowego i szkolić Cię w wykorzystaniu narzędzi zarządzania rozpoznać możliwości biznesowych, opracowanie strategii, przewidywanie zmian, optymalizacji zasobów i analiza informacji z uznania.

Kompetencje

Zrozumieć i wdrożyć strategiczny, wyczerpujące i obiektywne spojrzenie branży sportowej z perspektywy biznesu. Tworzenie nowych możliwości rynkowych za pomocą przedsiębiorczości i innowacyjności skłonnej do organizacji sportowych kultury. Korzystanie z najbardziej innowacyjnych praktyk marketingu sportowego i być bardziej skuteczne w prowadzeniu marki i sponsoringu. Wykrywanie klawisz prowadzić profesjonalne zespoły i uzyskać najlepsze wyniki czynników. Interpretowania sprawozdań finansowych organizacji sportowej i tworzyć strategie finansowania dla nowych projektów i firm. Optymalizacja zarządzania obiektu sportowego oraz wydarzeń sportowych. ... [-]
Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Mistrz Zarządzania i Organizacji Turystyki (Event oficjalna master) to wykwalifikowani specjaliści z wydarzeniami w najszerszym spektrum sprzęgania dyscypliny uniwersytec ... [+]

A Magister Turystyki i Event Organization (Dziennik master) to wykwalifikowani specjaliści z wydarzeniami w najszerszym spektrum sprzęgania dyscypliny uniwersyteckiej wybitnych specjalistów z doświadczeniem w tej dziedzinie.

Cele:

Zapewnienie specyficznej wiedzy i umiejętności organizowania, koordynowania i kierowania wszelkiego rodzaju imprez. szkolenie pracowników w celu promowania zarządzania projektami oraz rozwój badań naukowych w tej dziedzinie.

odbiorcami

Program ten ma na celu:

Absolwenci, absolwentów uczelni universitarisque chcą specjalizować się w obszarze o znakomitych perspektywach rozwoju w naszym kraju i za granicą. Przedsiębiorców, menedżerów lub odpowiedzialne za àreaque rozwijać się wyłącznie lub w części jego kariera organizowania imprez wszelkiego rodzaju, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym. ... [-]
Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Kataloński
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Tytuł magistra w zakresie polityk społecznych i działań wspólnotowych przedstawiono jako propozycję profesjonalną i badawczą zbudowaną na podstawie podejścia polityki pub ... [+]

Tytuł magistra w zakresie polityk społecznych i działań wspólnotowych przedstawiono jako propozycję profesjonalną i badawczą zbudowaną na podstawie podejścia polityki publicznej i działań społecznych. Ta propozycja szkoleniowa łączy zdobywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z udziałem nauczycieli akademickich i zawodowych oraz wykorzystuje case study do złożonego i partycypacyjnego podejścia do realiów tego terytorium.

kariera

Program zapewnia narzędzia do analizy, projektowania i wdrażania polityk społecznych w celu rozwijania projektów z zakresu zarządzania publicznego, badań społecznych i pracy w społeczności. Szkolenie w zakresie działań społecznych koncentruje się na perspektywie transdyscyplinarnej poprzez zrozumienie współistnienia, komunikacji i konfliktu, na zastosowanie w interwencji społecznej i badaniach.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański,Kataloński
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

W tym bardzo profesjonalny program konkretnie wszystkie rodzaje studiów przypadków, dotychczasowe doświadczenia oraz inne specjalnie wybrane dla większej i szybszej asymi ... [+]

Kryminalistyki lub kryminalistyczne definiujemy jako zbiór dyscyplin gdzie wspólna obiekt jest materializacją dowodu dla celów prawnych według metodologii naukowej.

Każda nauka staje kryminalistycznych, gdy służąc procesu sądowego, ale musimy dostosować się do specyficznych celów dochodzenia i technik sądowych dowód, to jest powód do przygotowania tego programu, którego celem jest kształcenie specjalistów w Kryminalistyki jako kwalifikacje uznane przez uczelnię, w celu zapewnienia najwyższej akredytacji akademickiej, tak aby wykwalifikowani specjaliści mogą korzystać z tej uczelni w uznaniu ich występów zarówno właścicieli i poziomów sądowe do obsługi sądów, przy użyciu najbardziej zaawansowanych technik tych specjalności ,... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański,Francuski,Włoski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Autónoma de Barcelona

Bezpieczeństwo żywnościowe jest jednym z najbardziej interesujących i skomplikowane dla tych rozdziałów, do których jesteśmy zainteresowani w badaniu żywności, jego cechy ... [+]

Bezpieczeństwo żywnościowe jest jednym z najbardziej interesujących i skomplikowane dla tych rozdziałów, do których jesteśmy zainteresowani w badaniu żywności, jego cechy, czyli ich wygląd, ich bezpieczeństwo i wartość odżywczą.

Kiedy mówimy o bezpieczeństwie żywności uważamy, że odnoszą się jedynie do możliwości, że coś może dotrzeć do żywności i powodować zakaźnych lub toksycznych typ procesu. Zamiast tego, jest to pojęcie szersze, gdyż zdarzają się sytuacje, przygotowywania żywności lub kompozycji, które mogą odnosić się do przypadków lub ognisk przenoszonych przez żywność.

Ponadto, podejście do jak prąd jak jakość, bezpieczeństwo żywności i identyfikowalność produktów poprzez analizę w aspekcie prawnym najważniejszych aspektów procesów i produktów przedmiotu jest również konieczne.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański,Kataloński
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku