Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Kantabrii ma swoją siedzibę w mieście Santander. To jest publiczna, młoda i nowoczesna instytucja, której głównym celem jest przyczynienie się do postępu społecznego poprzez zaangażowanie w nauczanie i doskonałości naukowej. Jest to 2 hiszpański uniwersytet dla jego globalnego wpływu produkcji naukowej i 5 w rankingu jakości nauczania (Fundacji) w Cyd i prowadzi jedną z dziewięciu Kampusu Międzynarodowego doskonałości Ministerstwa Edukacji i Kultury Hiszpanii.

Studenci Uniwersytetu w Kantabrii w nim szeroki zakres kwalifikacji, która od momentu powstania w 1972 roku przeszkolono prawie 36.000 uczniów. Dążenie do doskonałości akademickiej jest jedną z głównych cech oferty nauczania wspieranego przez prestiżu naukowego nauczycieli oraz przeglądowi przez kontrole jakości ustalonych przez samą instytucję.

Uniwersytet w Kantabrii oferuje swoim studentom szeroki zakres zasobów do nabycia kompleksowe szkolenia. Ich programy poszukiwania w tym kontekście odpowiednia równowaga między praktyką a teorią, student może zostać wzbogacony o różnych usług uzupełniających: programy, staże, kursy językowe, punkty dostępu do nowych technologii, programy wymiany z uniwersytetami europejskimi i Ameryki, działania coachingu i mentoringu, itp

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również: