UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Unisport, sektor sportowy Business School.

Unisport jest szkoła firm z branży sportowej. Tutaj zarządzanie biznes, sport i pasja są mieszane. Znajdujemy się w Tecnocampus Mataro (Barcelona), w środowisku sprzyjającym współpracy uczelni i środowiska biznesowego, w którym innowacyjność i przedsiębiorczość są uważane za podstawowe składniki sukcesu.

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniu menedżerów sportowych, nasi nauczyciele są specjalistami w branży, tworząc zespół nauczycieli z otwartego i wspólnego myślenia i z wyraźnym międzynarodowym wizji.

Jesteśmy pasjonatami sportu. Szkolimy specjalistów zdolnych do wiodących innowacji i przedsiębiorczości, którzy dodają wartość do ich organizacji, ich pracowników i ich klientów w stale rosnących oraz z wyraźnych potrzeb profesjonalizacji.

To motywuje nas zobaczyć, jak rok po roku, nasi studenci ostatecznie połączyć sport swoją przyszłość zawodową i możemy nadal utrzymywać kontakt z nimi po ukończeniu studiów, szuka synergii, które pozwalają nam iść do przodu razem.

W Unisport stosujemy nowe technologie, aby wydobyć najlepszy w was, rygorystyczny i wymagający, ale z elastyczności przewidzianej szkolenia on-line, wszystko w jednym środowisku współpracy. Gdziekolwiek jesteś, będziesz Unisport.

Czy można wynająć?

Misja, wizja i wartości

Misją jest to, co określa naszą racją bytu, naszego celu i osiągnąć podstawowy cel do różnych grup interesu, które otaczają nas:

kierowników pociągów i specjalistów w branży sportowej, pod ścisłymi kryteriami jakości, innowacji, ducha przedsiębiorczości i jasnej wizji międzynarodowej.

Nasza wizja jest obrazem mamy z Unisport dłuższej perspektywie, chcemy być wyższa lub pozostają:

prowadząc sportowej International tworzenie wartości rynkowej zorientowanej dla sportu i społeczeństwa, a zwłaszcza dla naszych studentów i pracowników naszej grupy szkoleniowej.

Nasze wartości to nasza dusza. W tle jest nasz sposób na robienie rzeczy, w co wierzymy i co możemy drukować we wszystkich naszych działaniach:

Wysiłek, rygor, przedsiębiorczość, zrównoważony rozwój, ciągłe doskonalenie, międzynarodowej wizji i równe szanse.

międzynarodowy

Sport i nie ma granic. Technologia, telewizja, internet, sponsoring, wydarzenia, sport turystyka ... to tylko niektóre z czynników, które przyczyniły się do globalizacji sportu w ostatniej dekadzie.

Klubów i lig już konkurować tylko na poziomie krajowym: W lutym 2013 roku, na przykład, kluby Inglés Premier League zgodził się na pokrywie wzrostu płac swoich szablonów dla następujących 3 lat. Biorąc pod uwagę powstającego klubów zakupowych przez zagranicznych miliarderów środek ten ma na celu zmniejszenie groźby eskalacji płac. Bez wątpienia ta decyzja, podjęta w Londynie, będzie miała swój wpływ na klubów piłkarskich w całej Europie.

W innym czasie, model importowane z innych krajów, takich jak przypadku Low Cost siłownie biznesowego można wstrząsnąć całą branżę.

Są to tylko niektóre przykłady z rzeczywistości, że każdy menedżer sportowy nie może ignorować.

W Unisport jesteśmy członkami NASSM (North American Society for Sport Management) i EASM (Europejskie Stowarzyszenie Zarządzania sport) i starają się na bieżąco o wszystkim, co dzieje się na światowym rynku sportowym, analizując ewentualne skutki dla konkurencyjności sektor w Hiszpanii.

Wszyscy nasi studenci są zapisani do magazynów, takich jak International Business Sport, promowanie refleksji na najbardziej istotnych zagadnień i globalnej wizji branży sportowej.

Ten pogląd ma swój największy wykładnik w pobytów technicznych za granicą, nasi studenci mają możliwość poznania systemów sportowych innych niż hiszpański, odwiedź unikalnych obiektów sportowych lub uczestnictwa w imprezach i spotkaniach z głośników najwyższego poziomu.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Av. Ernest Lluch 32, TCM2 Planta 3, Mataró
08302 Barcelona, Katalonia, Hiszpania