Przeczytaj oficjalny opis

Unisport, sektor sportowy Business School.

Unisport jest szkoła firm z branży sportowej. Tutaj zarządzanie biznes, sport i pasja są mieszane. Znajdujemy się w Tecnocampus Mataro (Barcelona), w środowisku sprzyjającym współpracy uczelni i środowiska biznesowego, w którym innowacyjność i przedsiębiorczość są uważane za podstawowe składniki sukcesu.

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniu menedżerów sportowych, nasi nauczyciele są specjalistami w branży, tworząc zespół nauczycieli z otwartego i wspólnego myślenia i z wyraźnym międzynarodowym wizji.

Jesteśmy pasjonatami sportu. Szkolimy specjalistów zdolnych do wiodących innowacji i przedsiębiorczości, którzy dodają wartość do ich organizacji, ich pracowników i ich klientów w stale rosnących oraz z wyraźnych potrzeb profesjonalizacji.

To motywuje nas zobaczyć, jak rok po roku, nasi studenci ostatecznie połączyć sport swoją przyszłość zawodową i możemy nadal utrzymywać kontakt z nimi po ukończeniu studiów, szuka synergii, które pozwalają nam iść do przodu razem.

W Unisport stosujemy nowe technologie, aby wydobyć najlepszy w was, rygorystyczny i wymagający, ale z elastyczności przewidzianej szkolenia on-line, wszystko w jednym środowisku współpracy. Gdziekolwiek jesteś, będziesz Unisport.

Czy można wynająć?

Misja, wizja i wartości

Misją jest to, co określa naszą racją bytu, naszego celu i osiągnąć podstawowy cel do różnych grup interesu, które otaczają nas:

kierowników pociągów i specjalistów w branży sportowej, pod ścisłymi kryteriami jakości, innowacji, ducha przedsiębiorczości i jasnej wizji międzynarodowej.

Nasza wizja jest obrazem mamy z Unisport dłuższej perspektywie, chcemy być wyższa lub pozostają:

prowadząc sportowej International tworzenie wartości rynkowej zorientowanej dla sportu i społeczeństwa, a zwłaszcza dla naszych studentów i pracowników naszej grupy szkoleniowej.

Nasze wartości to nasza dusza. W tle jest nasz sposób na robienie rzeczy, w co wierzymy i co możemy drukować we wszystkich naszych działaniach:

Wysiłek, rygor, przedsiębiorczość, zrównoważony rozwój, ciągłe doskonalenie, międzynarodowej wizji i równe szanse.

międzynarodowy

Sport i nie ma granic. Technologia, telewizja, internet, sponsoring, wydarzenia, sport turystyka ... to tylko niektóre z czynników, które przyczyniły się do globalizacji sportu w ostatniej dekadzie.

Klubów i lig już konkurować tylko na poziomie krajowym: W lutym 2013 roku, na przykład, kluby Inglés Premier League zgodził się na pokrywie wzrostu płac swoich szablonów dla następujących 3 lat. Biorąc pod uwagę powstającego klubów zakupowych przez zagranicznych miliarderów środek ten ma na celu zmniejszenie groźby eskalacji płac. Bez wątpienia ta decyzja, podjęta w Londynie, będzie miała swój wpływ na klubów piłkarskich w całej Europie.

W innym czasie, model importowane z innych krajów, takich jak przypadku Low Cost siłownie biznesowego można wstrząsnąć całą branżę.

Są to tylko niektóre przykłady z rzeczywistości, że każdy menedżer sportowy nie może ignorować.

W Unisport jesteśmy członkami NASSM (North American Society for Sport Management) i EASM (Europejskie Stowarzyszenie Zarządzania sport) i starają się na bieżąco o wszystkim, co dzieje się na światowym rynku sportowym, analizując ewentualne skutki dla konkurencyjności sektor w Hiszpanii.

Wszyscy nasi studenci są zapisani do magazynów, takich jak International Business Sport, promowanie refleksji na najbardziej istotnych zagadnień i globalnej wizji branży sportowej.

Ten pogląd ma swój największy wykładnik w pobytów technicznych za granicą, nasi studenci mają możliwość poznania systemów sportowych innych niż hiszpański, odwiedź unikalnych obiektów sportowych lub uczestnictwa w imprezach i spotkaniach z głośników najwyższego poziomu.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Szkolić studentów jako profesjonalnego zarządzania sportowego, nabywanie umiejętności niezbędnych do prowadzenia wszelkiego rodzaju organizacji sportowych osiągając międz ... [+]

Cel programu: Szkolić studentów jako profesjonalnego zarządzania sportowego, nabywanie umiejętności niezbędnych do prowadzenia wszelkiego rodzaju organizacji sportowych osiągając międzynarodowych umiejętności ostrości.

odbiorcy: Sport osób namiętne, sektor sportowy związane lub nie i którzy chcą rozwijać swoją karierę w sektorze w przyszłości i w wielkiej potrzebie profesjonalizacji.

Nakład pracy: 1175h (Równoważność ECTS: 47 punktów)

Modułów szkoleniowych B101 Środowisko sportu Firma B102 Sport B103 zarządzania gospodarczego i finansowego Marketing sportowy B104 B105 osób zarządzających B12... [-]
Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
16 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Trening ten łączy wiedzę, narzędzia i techniki psychologii sportu i wykonawczej potrzebne do rozwijania konkurencyjności sportowców i sportowców z narzędzia, które polega ... [+]

Cel szkolenia: Szkolenie łączy wiedzę, narzędzia i techniki psychologii sportu i wykonawczej potrzebne do rozwijania konkurencyjności sportowców i profesjonalistów sportowych za pomocą narzędzia, które polega coaching osiągnąć dostosowanie interwencji, a tym samym osiągnąć spotkanie dokładnie wymagana taka potrzeba.

Odbiorcy: pasjonatów sportu, przywództwo, chętny do nauki nowego zawodu boom we wszystkich sektorach.

nakład pracy: 600h (Równoważność ECTS: 24 punktów)

MODUŁY KURSUB140 Wprowadzenie do coachinguB141 wykonawczy Coaching i zarządzanie talentamiB142 Metodologia executive coachingNarzędzia B143 i umiejętności w executive coachingCoaching B144 SportNarzędzia B145 i umiejętności w sportowej coachinguTechniki B146 i praktyki coachingu sportowegometodologiaElastyczna metodologia dostosowane do swojego życiaCampus Internecie dostępne 24h / 365 dnispersonalizowany korepetycjezawsze zaktualizowane materiały dydaktyczneIndywidualne zajęcia w formie wideokonferencjiCase studiesCampus dostosowany do urządzeń mobilnychbezpłatnej subskrypcji czasopism branżowychDostęp do zasobów specjalistycznychpozostaje międzynarodowa technicznezajęć w klasie... [-]
Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
8 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Szkolić studentów jako profesjonalnego zarządzania sportowego, nabywanie umiejętności niezbędnych do prowadzenia różnego rodzaju organizacji, zawodów i imprez sportowych ... [+]

Cel programu: Aby szkolić studentów jako profesjonalnego zarządzania sportowego, nabywanie umiejętności niezbędnych do prowadzenia różnego rodzaju organizacji, zawodów i imprez sportowych z międzynarodowym ostrości i strategicznych umiejętności jasnego widzenia.

Odbiorcy: pasjonatów sportu, związane lub nie z branży sportowej i którzy chcą rozwijać swoją karierę w sektorze z wielką przyszłość i profesjonalnych potrzeb.

nakład pracy: 1500h (Równoważność ECTS: 60 punktów)

MODUŁY KURSUB101 Środowisko sportuFirma B102 SportB103 zarządzania gospodarczego i finansowego zastosowane do sportuMarketing sportowy B104B105 osób zarządzającychB125 Projektowanie i Zarządzanie Obiekty sportoweB126 Zarządzanie Zajęcia sportoweB130 Sports Events ZarządzaniaB134 Deportivo Bezpieczeństwo i protokółB108 Strategiczne Zarządzanie w sporcieB109 Sports LawB110 Umiejętności i Etyka biznesuB111 Sport 2.0: Sieci społeczne w Sports AuthorityB112 Sport odpowiedzialnyTFM Finał Mistrz PracymetodologiaElastyczna metodologia dostosowane do swojego życiaCampus Internecie dostępne 24h / 365 dnispersonalizowany korepetycjezawsze zaktualizowane materiały dydaktyczneIndywidualne zajęcia w formie wideokonferencjiCase studiesCampus dostosowany do urządzeń mobilnychbezpłatnej subskrypcji czasopism branżowychDostęp do zasobów specjalistycznychpozostaje międzynarodowa technicznezajęć w klasiestażezatrudnienie... [-]
Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
21 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Do szkolenia studentów do projektowania, planowania, promowanie i rozwój wszelkiego rodzaju imprezy sportowe, rozrywki i konkurencji, z wizją strategiczną i jasnego międz ... [+]

Cel programu: Do szkolenia studentów do projektowania, planowania, promowanie i rozwój wszelkiego rodzaju imprezy sportowe, rozrywki i konkurencji, z wizją strategiczną i jasnego międzynarodowym naciskiem.

odbiorcy: Sport osób namiętne, sektor sportowy związane lub nie i którzy chcą rozwijać swoją karierę w sektorze w przyszłości i w wielkiej potrzebie profesjonalizacji.

Nakład pracy: 1025h (odpowiednik ECTS: 41 punktów)

Modułów szkoleniowych B122 organizacji sportu B126 Zarządzanie Zajęcia sportowe Zarządzanie B130 Sport Event B134 Deportivo Bezpieczeństwo i protokół Marketing sportowy B104 Zarządzani... [-]
Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
14 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku