UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj UNIBA

Międzynarodowe Centrum Barcelony (UNIBA) jest instytucja dołączony do Uniwersytetu w Barcelonie (UB), stworzony w celu oferując szeroki zakres stopni online i magistra z międzynarodowym powołaniu.

UNIBA zarządza i prowadzi programy studiów oferowane przez UB w kastylijskim i online., Który jest w przeciwieństwie do reszty hiszpańskich uniwersytetów, które zdecydują się na face-to-face lub klasach mieszanych. Te oficjalne tytuły są dostosowane do europejskiego szkolnictwa wyższego (Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego, znany również jako procesu bolońskiego).

Oficjalne i mistrzowskie stopnie w UNIBA wyposażone zawartość, stopni i wykładowców poparcie Uniwersytetu w Barcelonie (UB). Dzięki ponad 560-letniej historii, instytucja ta jest głównym uczelni publicznych w Katalonii i najlepiej na poziomie państwa z najbardziej prestiżowych międzynarodowych rankingach, które również umieszcza go wśród 100 najlepszych szkół na świecie w takich dziedzinach jak medycyna, farmacja lub językoznawstwo. Uniwersytet w Barcelonie (UB) łączy tradycyjne wartości z bycia innowacyjną instytucją doskonałości w nauczaniu.

Metodologia

Nasze programy studiów wyróżniać jako oficjalne masters stopni nauczył online i są w pełni elastyczne, umożliwiając studentom kontynuować naukę bez poświęcania kariery.

Programy oferowane przez UNIBA jest zaprojektowany, aby umożliwić studentom rozwijać swoje umiejętności, wiedzę i umiejętności. Ponadto, intensywne korzystanie z technologii informacyjno-komunikacyjnych zapewnia sprawne i natychmiastową komunikację między społeczności szkolnej i przyczynia się do rozwoju wspólnej pracy i dyskusji wśród studentów, absolwentów i wykładowców. Wspólnie uznać rzeczywiste przypadki ze specjalistami z różnych branż, co pozwala na rozszerzenie i wzbogacenie studenta punktu widzenia.

Z kolei UNIBA jest zobowiązana do modelu wspólnego uczenia skupia się na studentów. W naszym wirtualnym kampusie, można uzyskać dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych oraz szeroką gamę środków do interakcji z innymi uczniami i nauczycielami.

Metodologia UNIBA łączy naukę teoretyczną i praktyczną, która wymaga od uczniów wnieść swoje opinie i poglądy. Oprócz analizy dokumentów i materiałów, które oferujemy, studenci muszą również oceniać i rozwiązywać studia przypadków oparte na prawdziwych i symulowanych sytuacjach biznesowych. Tak więc, jest to doświadczenie edukacyjne, które jest dostosowane do potrzeb rynku i obecnych pracodawców, i gdzie są osiągane potrzeb edukacyjnych ucznia.

Lokalizacje

Barcelona

Address
University of Barcelona
Gran Via de les Corts Catalanes, 585

08007 Barcelona, Katalonia, Hiszpania