Universidad Europea

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założony w 1995 r. Universidad Europea ma w sumie 17 000 studentów spośród 4 kampusów w Hiszpanii. 30% to studenci zagraniczni, z ponadprzeciętną liczbą studentów zagranicznych w naszym ciele studenckim, doświadczysz wielokulturowej atmosfery. Mamy ponad 300 umów i możesz wziąć udział w międzynarodowej wymianie na prestiżowych uniwersytetach na całym świecie. Dowiedz się więcej tutaj .

89% naszych studentów jest zatrudnionych w ciągu roku od ukończenia studiów.

Misja

Aby zapewnić naszym studentom wszechstronną edukację, kształcenie liderów i profesjonalistów, którzy są gotowi odpowiedzieć na potrzeby globalnego świata, aby wnosić wartość w swoich zawodach i postęp społeczny poprzez ducha przedsiębiorczości i zaangażowanie społeczne. Aby generować i przekazywać wiedzę poprzez badania stosowane, również przyczyniając się do postępu i pozycjonowania się w czołówce rozwoju technicznego i intelektualnego.

Wizja

Na Universidad Europea uważamy doskonałość akademicką za jeden z naszych strategicznych filarów. Dlatego nasz model edukacyjny przyjął zasady Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego oparte na holistycznej nauce jednostki. W tym modelu profesor jest mentorem, a także doradcą wspierającym studenta przez całe życie uniwersyteckie. Z kolei student wyznacza własną drogę edukacyjną, rozwijając wiedzę, kompetencje, umiejętności i wartości, których wymaga obecnie społeczeństwo.

Wartości

  • Współpraca: Posiadamy pieczęć aprobaty, która różni się od naszego ducha przedsiębiorczości: jesteśmy zdecydowani i zuchwani, stawiając ucznia na czele. Współpracujemy i współpracujemy w celu wdrożenia najlepszych praktyk w naszej instytucji.
  • International: Jako członkowie Laureate Network mamy globalne powołanie i zakres, zachowując silne lokalne korzenie. Oferujemy międzynarodowe zasoby, aby wspierać i wzmacniać lokalną edukację. Wielkość i wpływ Laureate Network pozwalają nam zapewnić naszym profesjonalistom i studentom doskonałe możliwości. Jesteśmy otwartą, wielokulturową organizacją, która ceni różnorodność i szanuje wszystkie perspektywy kulturowe i cechy.
  • Analityczne: Wdrażamy rygorystyczny proces samooceny, aby stale zwiększać nasze informacje i wiedzę, aby poprawić nasze wyniki. Takie refleksyjne podejście, oparte na analizie danych, odróżnia nas od innych instytucji.
  • Godny zaufania: jeśli chcemy być "tutaj na dobre", musimy zdobyć zaufanie naszych uczniów i ich rodzin, pracodawców i społeczności, w których działamy. Wszystkie poziomy naszej organizacji podlegają najwyższym wymaganiom; pracujemy uczciwie i ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania.
  • Audacious: Jesteśmy przedsiębiorcami; staramy się być zuchwali i gotowi podejmować obliczone ryzyko, a jednocześnie opierać nasze decyzje na racjonalnym, refleksyjnym planowaniu. Szybko wykorzystujemy możliwości i dokonujemy pozytywnych zmian, aby wzbogacić doświadczenie naszych uczniów. Poszukujemy nowych sposobów na poprawę uczenia się bez granic i przekształcenie tradycyjnego modelu edukacyjnego. Mamy innowacyjną mentalność i zapewniamy członkom społeczności uniwersyteckiej szansę kwestionowania status quo. Stosujemy kreatywne podejście do edukacji i biznesu. Nieustannie poszukujemy nowych metod, nowych technologii, nowych modeli biznesowych i nowych teorii. Jesteśmy liderami, a nie naśladowcami.
  • Odpowiedzialny: Zakładanie odpowiedzialności za wyniki naszych uczniów jest kamieniem węgielnym naszej rewolucji w dziedzinie edukacji. Skupiamy się na studentach i pracodawcach, aby dostosować nasze programy do ich potrzeb. Dążymy do utrzymania wysokiego wskaźnika zatrzymania, ukończenia studiów i możliwości zatrudnienia, aby nasi uczniowie, którzy przystąpili do rynku pracy, generowali pozytywne skutki społeczne.

Lokalizacje

Madryt

Address
Universidad Europea de Madrid
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

28670 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Wspólnota Walencji

Address
Paseo de la Alameda, 7
46010 Wspólnota Walencji, Hiszpania

Alcobendas

Address
Avenida de Fernando Alonso,8
28108 Alcobendas, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Santa Cruz de Tenerife

Address
C/ Inocencio Garcia, 1
38300 Santa Cruz de Tenerife, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium