UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co jest UDIMA ?

Otwarty Uniwersytet w Madrycie ( UDIMA ) jest instytucją edukacyjną pomyślany i zaprojektowany przede wszystkim dla potrzeb ludzi XXI wieku: specjalistów, którzy ze względu na harmonogram, mobilności geograficznej lub rodzinnego kroków pojednania, wymagają otwartego i elastycznego uniwersytet który pozwala połączyć naukę ze specyfiką każdego ucznia, w celu uzyskania dyplomu uniwersyteckiego oficjalnie uznaną i prestiżową, przystosowaną do Europy i kontaktu ze światem biznesu, które również zapewniają dobrą pracę lub poprawić to już ma.

Jak każdy student dostosowuje?

Oferując proste i trwałe wirtualnych klasach harmonogramów nieograniczony dostęp, codziennie od semestru. Bohaterem UDIMA jest studentem w swoim treningu, profesjonalnego i ludzkiego wymiaru.

Doradza każdemu studentowi indywidualną drogę, zwłaszcza w procesie rejestracji, aby wybrać kursy, które najlepiej pasują dostępny czas i zdolności każdego z nich. Poprzez ciągłe monitorowanie nauczycieli i wychowawców w najbliższym, bezpośrednim i rzeczywistym środowisku.

Planując badanie przez „przewodnika nauczania na kursie” prowadzenia działań edukacyjnych i dostawy w systemie komunikacyjnym i ciągłej oceny w jakim proponowane działania są przeznaczone do stopniowego przyswajania wiedzy prosty, obejmujący jego praktyczną użyteczność.

Metodologia badania @ d pobliżu Universit

Jesteśmy universit @ d zamknięciu ponieważ używamy nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych w celu dostarczania wiedzy do studenta. Proces nauczania-uczenia się odbywa się poprzez wirtualne klasy UDIMA przez ciągłej ocenie i zawsze ze szczegółowym planem, czego oczekuje się od uczniów w każdej działalności oraz bezpośredniej i ciągłej komunikacji z nauczycielami poprzez fora, tutoriale i technologia telefon innowacji i komunikacji, umożliwiająca komunikację w czasie rzeczywistym.

Pod koniec każdego semestru, student wykazuje wiedzę zdobytą w końcowych egzaminów szkolnych. Innym powodem, który pozwala nam być uznany za Universit @ d bliżej jest nasza duża liczba miejsc badanych. Nie jest to miejsce badania UDIMA koło ciebie. W Hiszpanii jesteśmy w Alicante, Aranda de Duero, Barcelona, Bilbao, Collado Villalba, Cordoba, La Coruna, Las Palmas, Madryt, Malaga, Mérida, Oviedo, Palma de Mallorca, Sewilla, Teneryfa, Walencja, Vigo i Saragossy. Mamy również oddziały w innych krajach w Europie, Ameryce i Afryce. Ponadto, aby sprostać potrzebom klienta oferujemy różne czasy i dni, dzięki czemu można organizować egzaminy najlepiej jak garnitury. Wszystkie nasze programy studiów i Master rozpocznie się w lutym i we wrześniu. Aby uzyskać więcej informacji o terminach Ph.D., Instytut Języków i rękę, zobaczyć tytuły internetowych.

Usługi studenckie

Uznanie kredytów (walidacji)

Jeśli chcesz wykonać transfer plików z innej uczelni, przeprowadziliśmy badanie bezpłatne rozpoznawania kredytowej w celu określenia przedmiotów, które student może sprawdzić jest wolne; student musi zapłacić 10% kosztów pierwszej rejestracji dla każdego przedmiotu w końcu podjąć decyzję o włączeniu w pliku.

materiałyMamy redakcji technicznej odpowiedzialnej za opracowanie niezbędnych materiałów do nauki różnych przedmiotów i są przystosowane do nauki 100% online. Ponadto materiały są wliczone w cenę przedmiotu, co odróżnia nas od innych uniwersytetów internetowych.

Biblioteka Uniwersytecka Hypatia

Hypatia biblioteka uniwersytecka jest częścią usług wsparcia dla badań, nauki i nauczania. Ze względu na charakter naszego systemu edukacji opiera się na wykorzystaniu informacji i technologii komunikacyjnych i zasięgu geograficznego zamieszkania naszych studentów, nasz bardzo obszerny zbiór biblioteki jest przeważnie dostępne za pośrednictwem Internetu.

Stypendia i granty

Dołożyliśmy do dyspozycji naszych studentów z indywidualną obsługę przez Grants Departamentu Zarządzania pomóc w procedurach dotyczących wniosków o stypendia zwoływanych przez Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu (MECD). W ramach tych środków pomocniczych jest możliwość stanowiące część programu Erasmus, jak UDIMA jest włączone, jak europejska Uczelni w Karty Uczelni Erasmusa (EUC)

Praca i Przedsiębiorców

Mamy studentów z zestawem usług, aby ułatwić im wejście na rynek pracy. Podobnie, oferujemy firmom niezbędne środki w celu zaspokojenia ich potrzeb w procesie selekcji wykwalifikowanych profesjonalnych narzędzi.

Jednostka niepełnosprawność UNE UDIMA

Składa się z wykładowców i pracowników, a jego głównym celem jest zapewnienie uczniom ze specjalnymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności sukces w swoich programach szkoleniowych i promować wejściem na rynek pracy.

Lokalizacje

Madryt

Universidad a Distancia de Madrid

Address
Carretera de La Coruña, KM.38,500
Vía de Servicio, nº 15 28400
Collado Villalba MADRID

28400 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Telefon
+34 918561699 o +34 914444920

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium