UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UCAM (Universidad Católica de Murcia) to prywatny uniwersytet założony w 1996 roku z wyraźną misją: szkolić studentów posiadających wiedzę i umiejętności służące społeczeństwu, przyczyniać się do dalszego poszerzania wiedzy ludzkiej poprzez badania jako integralną część rozwoju człowieka i ludzkość oraz udział w ewangelicznej misji Kościoła katolickiego w dziedzinie edukacji i kultury.

Osoba do osoby, twarzą w twarz

Studenci UCAM mogą liczyć na spersonalizowaną uwagę, która odpowiada ich potrzebom. Pracownicy UCAM cenią osobiste relacje w kontekście uczenia się, dlatego każdy uczeń otrzymuje osobistego nauczyciela i zajęcia z niewielką liczbą kolegów z klasy. Różnorodność oferowanych programów akademickich, stale dostosowujących się do rzeczywistych potrzeb społeczeństwa i uznawanych przez Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego, odzwierciedla tę podstawową wytyczną: każdy student jest powodem, dla którego UCAM kontynuuje swoją pracę dążenia do perfekcji.

as

Uczenie się w działaniu

Universidad Católica San Antonio de Murcia umożliwia studentom rozwijanie własnych umiejętności w świecie rzeczywistym. Najwyższa klasa kampusu = "ass infralt =" konstrukcja, laboratoria i studia wraz z praktycznymi przedmiotami w ofercie sprawią, że studenci będą gotowi do wykorzystania zdobytej wiedzy. Każdy uczeń kończy = ", aby ukończyć staż w instytucjach publicznych lub prywatnych, gdzie będzie miał talt =" część swojej przyszłej dziedziny wiedzy. UCAM zapewnia ponad 90 grup badawczych, które ściśle współpracują z przedsiębiorstwami takimi jak alt = "jak Coca-Cola, Danone, Vodafone lub Siemens.

Więcej niż wiedza, wartości

Jako instytucja katolicka zaangażowana w Kościół, UCAM nie tylko zapewnia edukację na najwyższym poziomie. Przekazywanie wartości jest filarem tego uniwersytetu i stanowi o przyszłości naszych studentów: nie tylko staną się świetnymi profesjonalistami, ale także rozwiną silną etykę osobistą i empatię. Formacja UCAM jest integralna, kompleksowa i zapewnia szerokie możliwości rozwoju osobistego poprzez możliwości wolontariatu, kongresy, seminaria, projekty badawcze i nabożeństwa.

5131_como-ir-llegar-universidad-catolica-san-antonio-murcia-ucam.jpg

Otwarty i globalny

Dzięki silnemu powołaniu międzynarodowemu studenci UCAM mają możliwość rozwijania swojej globalnej perspektywy poprzez wspólne programy, współpracę i umowy wymiany z ponad 400 uniwersytetami na całym świecie, w tym UC Berkeley, Stanford, Università di Bologna, National University of Singapore (NUS) ), Nanyang Technological University (NTU) i PUC - Rio Grande do Sul. Biura UCAM w Chinach, Indonezji, Wietnamie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kolumbii, Meksyku, Ekwadorze, Peru, Turcji współpracują w celu opracowania międzynarodowej strategii uniwersytetu.

Elita sportu

Witamy na Uniwersytecie Sportu w Hiszpanii. Zgodnie z modelem anglosaskim sport jest częścią DNA UCAM, który został okrzyknięty Mistrzem Hiszpańskich Mistrzostw Międzyuczelnianych już drugi rok z 76 medalami (50 złotych). UCAM może pochwalić się najlepszymi sportowcami, w tym medalistami olimpijskimi Mireią Belmonte i Davidem Calem oraz mistrzami świata, takimi jak Melanie Costa. 21 federowanych drużyn sponsorowanych i zarządzanych przez UCAM to UCAM Murcia CB, profesjonalna drużyna koszykówki rywalizująca w ACB Liga Endesa. Obiekty sportowe prowadzone są przez UCAM Sports Center, nowoczesną siłownię dostępną zarówno dla uniwersytetu, jak i społeczności lokalnych.

cv

Styl życia Murcji, twój styl życia

Campus de Los Jeronimos z UCAM znajduje się w Murcji, stolicy południowo-wschodniej Hiszpanii, gdzie śródziemnomorska pogoda łączy naturalne piękno plaż Costa Cálida z górami i polami Huerta de Europa . Dziedzictwo kultury hiszpańskiej, znane z flamenco, tapas i fiesty, znajduje odzwierciedlenie w ludziach Murcji: gościnnych, ciepłych, entuzjastycznych i towarzyskich. Jako region średniej wielkości (1,5 miliona mieszkańców) Murcia jest pełna artystycznej i społecznej dynamiki, a jednocześnie oferuje przystępne koszty życia, bezpieczne środowisko i nowoczesną infrastrukturę.

Lokalizacje

Murcja

Address
UCAM Universidad Católica
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Nº 135 Guadalupe
+34 968 278 883
enquiries@ucam.edu

30107 Murcja, Region Murcji, Hiszpania

Hiszpania online

Address
Hiszpania online, Hiszpania

Madryt

Address
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium