UADIN Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

nas

„Wykorzystanie nowych technologii i innowacji w uczeniu się jest podstawą naszego szkolenia”

UADIN - Uniwersytet Umiejętności Cyfrowych

W UADIN, University for Digital Competences , opracowano różne propozycje szkoleń, które mają na celu przeszkolenie kompetencji cyfrowych, specjalistycznego szkolenia w dyscyplinach przygotowujących uczniów do stawienia czoła wyzwaniom transformacji cyfrowej: marketing cyfrowy, e-commerce , biznes cyfrowy, technologia i nowe formy komunikacji w trybie offline i z klientem. W każdym obszarze kompetencji zidentyfikowano różne umiejętności w ramach ekosystemu cyfrowego, kompetencji specyficznych i pokrewnych; ponadto opisano trzy poziomy szkolenia, które wyznaczają ogólną i ciągłą linię dotyczącą nabywania zawodów: Master, Master Executive i Professional Careers .

UADIN prowadzi szkolenia na poziomie uniwersyteckim z akredytacją we wszystkich programach Uniwersytetu Rey Juan Carlos, które są prowadzone w różnych formach naszej metodologii, niezależnie od stopnia i mają na celu wydanie dyplomu uniwersyteckiego lub certyfikatu.

cele:

 • Aby studenci zdobyli umiejętności i wiedzę niezbędną do pracy w firmach epoki cyfrowej .
 • Że uczestnicy wiedzą i włączają kulturę cyfrową do swoich miejsc pracy.
 • Aby uczniowie poznali i opanowali nowe pojawiające się technologie, aby włączyć je do biznesowych i innowacyjnych projektów realizowanych w firmie.
 • Aby uczestnicy rozwijali swoje umiejętności cyfrowe , co pozwoli im być bardziej produktywnymi i wydajnymi.

Dzięki UADIN student zdobędzie wiedzę i umiejętności niezbędne do zaprojektowania i przeprowadzenia swojego projektu biznesowego w gospodarce cyfrowej z perspektywy globalnej, będzie znał główne cechy powstających technologii, niezbędne do pracy w erze cyfrowej , damy klucze i narzędzia niezbędne do założenia własnego biznesu online.

Szkolenie to jest przeznaczone dla profesjonalistów dla tych, którzy chcą przerzucić się do świata biznesu cyfrowego, przedsiębiorców, którzy chcą uruchomić własny startup i ludzi, którzy pracują lub szukają zatrudnienia i chcą zostać profesjonalistami internetowymi za pomocą różnych narzędzi internetowych.

Nowe środowisko cyfrowe prowadzi firmy i instytucje do przemyślenia swoich strategii i dostosowania się do nowego środowiska cyfrowego . Obecnie ważne jest, aby być znanym i widocznym w sieci. W tym celu należy opanować nowe narzędzia.

Nie przystosowaliśmy się do technologii cyfrowej, urodziliśmy się i wychowaliśmy w Internecie.

 • Twórz i zarządzaj planem
 • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek twoich produktów / usług i optymalizuje wrażenia użytkownika zarówno w wersji internetowej, jak i mobilnej.
 • Dokonuj dochodowych i skutecznych cyfrowych kampanii reklamowych:
 • Zaprojektuj i zarządzaj planowaniem mediów oraz poznaj wskaźniki do oceny wyników.
 • Skorzystaj z pełnego potencjału sieci społecznościowych poprzez treści organiczne i płatne, aby wygenerować zaangażowanie.
 • Opracuj strategię omnichannel w firmie, która obejmuje uruchomienie projektu e-commerce .

Dzięki UADIN możesz sprawić, że Twoje szkolenie w biznesie cyfrowym stanie się rzeczywistością, w towarzystwie najlepszych specjalistów internetowych. Odkryj i wybierz spośród naszych programów szkoleniowych.

Nasze szkolenie opieramy na czterech podstawowych osiach

innowacja

Uwzględniamy najnowsze trendy i innowacje w każdej dziedzinie wiedzy.

Zdajemy sobie sprawę, że prosta obecność innowacyjnych technologii w środowiskach edukacyjnych nie gwarantuje innowacji. Należy to rozumieć jako zmianę wynikającą z koncepcji nauczania i projektów edukacyjnych; w sposobie myślenia i wprowadzania ich w życie.

technologia

Nowe technologie oferują duże możliwości standaryzacji produktów i dostosowania do indywidualnych potrzeb edukacji, a także stanowią wyraźną alternatywę dla decentralizacji pod względem skrócenia czasu w odpowiedzi na większą liczbę potrzeb.

Nowy sposób budowania wiedzy, sprzyjający pracy zespołowej i samokształceniu.

Przedsiębiorczość

Wsparcie dla jednostek, wewnątrz i na zewnątrz organizacji, jest częścią naszej misji założycielskiej. Dlatego wszyscy studenci uczestniczą w korzyściach płynących z bycia częścią rozległej sieci partnerów biznesowych.

Firmy i organizacje stanowią raison d'être UADIN.

Obecnie menedżerowie i biznesmeni są częścią komitetu organizacyjnego. Tak więc to organizacje, a zwłaszcza ludzie, którzy je tworzą, odbiorcy naszej misji.

Zespół ludzki

Nasi nauczyciele stają się mentorami, kierując i pomagając uczniowi przez cały czas i stając się istotną aktywną częścią procesu uczenia się.

Chodzi o zmierzenie się z nowym wyzwaniem dla systemu edukacji, a jest to przejście modelu kształcenia jednokierunkowego, w którym wiedza zazwyczaj spada na jedynego nauczyciela lub nauczyciela w klasie, na bardziej otwarte i elastyczne modele, w których Informacje i doświadczenia wielu nauczycieli są dzielone i pielęgnowane przez różnych nauczycieli i uczniów.

Świetny zespół, społeczność ucząca się.

Wymieniaj się pomysłami i doświadczeniami poprzez naukę

Od UADIN do firmy

Wiemy, jak tworzyć i utrzymywać powiązanie o ogromnej wartości dodanej między światem biznesu i świata akademickiego, aby organizacje i firmy ulepszały swoje polityki zarządzania, były bardziej konkurencyjne, a jednocześnie odpowiedzialne społecznie.

UADIN oferuje firmom i osobom indywidualnym zaawansowany model uczenia się i skuteczne rozwiązania dla rosnących potrzeb szkoleniowych, miejsce na spotkanie menedżerów, specjalistów i przedsiębiorców, którzy chcą wymieniać się pomysłami i doświadczeniami poprzez naukę.

Sukces UADIN polega na praktycznej i odpowiedniej metodologii uczenia się oraz rosnącej społeczności studentów przygotowanych do stawienia czoła obecnym wyzwaniom i wiodącym firmom w przyszłości.

metodologia

Model TIA - Transformacja informacji w uczeniu się

Jest to model uczenia się oparty na najlepszych i najbardziej sprawdzonych modelach badawczych.

 1. Profesjonalni eksperci w nauczaniu otwartym.
 2. Opracowane streszczenia tekstów .
 3. Najważniejsze i podkreśla.
 4. Zasady Mnemoniki: słowa kluczowe i obrazy mentalne do kojarzenia pojęć.
 5. Ćwicz z egzaminami przedmiotu.
 6. Narzędzia do dystrybucji badań.
 7. Arkusze badań: zamieniamy zapamiętywanie w bardziej przyjemny proces.
 8. Zestawiaj badania z zasobami, seminariami internetowymi, kursami mistrzowskimi i uzupełniającymi pigułkami do nauki .
 9. Społeczność ucząca się

Zaangażowanie studentów

Aby otrzymać odpowiedni dyplom akademicki i dołączyć do Wydziału Praktyk Studenckich, ważne jest, aby ukończenie programu trwało co najmniej 90% czasu jego trwania.

Ponadto student musi zdać egzaminy i sprawy zgłoszone przez wydział, a także uzyskać pozytywną ocenę ich uczestnictwa w zajęciach na poziomie indywidualnym i grupowym.

Nasze kursy online i mistrzowie spełniają wszystkie wymagania, wyniki i parametry rozpoznawcze, które charakteryzują nasze programy szkoleniowe.

Nasz klasztor składa się z profesjonalistów zajmujących odpowiedzialne stanowiska w głównych firmach, zapewniając tym samym wybitnie praktyczne szkolenia dostosowane do aktualnych potrzeb biznesowych.

Społeczność ucząca się

Nasza potężna platforma szkoleniowa online pozwala studentowi organizować i rozpowszechniać czas nauki zgodnie z ich potrzebami, przyzwyczajeniami i upodobaniami. Ponadto, ta metodologia pozwala na wyeliminowanie fizycznych lub geograficznych barier umożliwiających uzyskanie wysokiej jakości szkoleń wszystkim, którzy ze względu na lokalizację i dostępność nie mogą uzyskać do niej dostępu. To wirtualne środowisko jest wyposażone w zasoby edukacyjne, które ułatwiają zrozumienie treści, zachęcają do uczestnictwa, wymiany pomysłów i tworzą niezbędne środowisko grupowe, aby wzbogacić i cieszyć się nauką.

Nasza metodologia pozwala uczniowi śledzić szkolenie ze swojego domu lub miejsca pracy, utrzymywać stały kontakt z nauczycielem każdego modułu i korzystać z usług wirtualnej klasy, czatu, forów, poczty itp. Do bezpośredniej i natychmiastowej komunikacji.

Formaty Formaty

System edukacji w Hiszpanii przeszedł wiele zmian w ostatnich latach. Pojawienie się planu bolońskiego i ciągłe reformy edukacyjne w tak krótkim okresie były znaczącym zamieszaniem zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli, którzy zostali zmuszeni do przystosowania się do nieustannie zmieniającego się procesu. Z drugiej strony, kryzys gospodarczy i brak zatrudnienia spowodowały wzrost oferty studiów, zanurzenie się w gąszczu tytułów i ponieważ zwiększyły one nasze wątpliwości.

Jaka jest różnica między własnym mistrzem a oficjalnym mistrzem? I między własnym mistrzem a mistrzem umożliwiającym? Co łączy absolwentów, kursy eksperckie lub specjalizacje uniwersyteckie?

Lokalizacje

Hiszpania online

Address
Hiszpania online, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium