Przeczytaj oficjalny opis

nas

„Wykorzystanie nowych technologii i innowacji w nauce są podstawą naszego treningu”

UADIN - Uniwersytet Umiejętności cyfrowe

W UADIN Uniwersytetu rzecz umiejętności cyfrowych, opracowali różne propozycje szkoleniowe, które ma na celu szkolenie umiejętności cyfrowej, firma specjalizująca się w dyscyplinach, które przygotowują studentów do sprostania wyzwaniom cyfrowej szkolenia Transformacja marketingu cyfrowego, e-commerce cyfrowy biznesu, technologii i nowych form komunikacji on i off-line, z klientem. Kompetencja w każdym obszarze zidentyfikowano różne umiejętności w ekosystemie cyfrowym, są specyficzne i wzajemnie powiązane; a także zostały opisane trzy poziomy szkolenia, które przyciągają ciągłej linii generalnej i dotyczącej nabywania kompetencji: Master, Executive Master i kariera.

Trening UADIN akredytowało uniwersytecki naturę we wszystkich jej programów przez Rey Juan Carlos University, prowadzone w ramach różnych form naszej metodologii, niezależnie od stopnia i mające na celu wydanie dyplomu uniwersyteckiego lub zaświadczenie.

Cele:

 • Studenci zdobywają niezbędne umiejętności i wiedzę do pracy w przedsiębiorstwach w dobie cyfrowej.
 • Uczestnicy uczą się i włączenie kultury cyfrowej pracy.
 • Uczniom zrozumieć i opanować nowe powstających technologii do włączenia projektów biznesowych i innowacyjnych realizowanych w firmie.
 • Uczestników do rozwijania swoich umiejętności cyfrowych, umożliwiając im się być bardziej wydajne i efektywne.

Z UADIN student nabędzie wiedzę i umiejętności niezbędne do zaprojektowania i przeprowadzenia swojego planu biznesowego w ramach gospodarki cyfrowej z perspektywy globalnej, to będzie uczyć się główne cechy, niezbędne do pracy w rozwijających się technologii cyfrowej epoki, damy klucze i narzędzia niezbędne do uruchomienia własnego biznesu online.

To szkolenie jest przeznaczone dla profesjonalistów, dla tych, którzy chcą zawracać do cyfrowego świata biznesu, przedsiębiorców, którzy chcą , aby rozpocząć swój własny startup i ludzi, którzy pracują lub szukają pracy i chcą , aby stać się profesjonalnym Internet za pomocą różnych narzędzi internetowych.

Nowe cyfrowe zorientowane środowisko firm i instytucji, aby przemyśleć swoje strategie i przystosować się do tej nowej środowisku cyfrowym. Dziś ważne jest, aby poznać i zobaczyć w sieci. W tym celu musi opanować nowe narzędzia.

Nie przystosowane do cyfrowej, urodziliśmy się i wzrosła z Internetem.

 • Tworzy i zarządza plan> marketingu cyfrowego> i wykorzystuje zależność dzisiaj „s konsumenta.
 • Szukaj pozycjonowanie swoich produktów / usług i optymalizuje interfejs użytkownika zarówno w mobilnej wersji internetowej.
 • To kampanii zyskiem i skuteczną reklamę cyfrową:> SEM, przynależność, e-mail marketingu i marketingu przychodzącego.
 • Projektuje i zarządza planowanie mediów i spełnienia wskaźników do oceny wyników.
 • Wykorzystanie mocy sieci społecznych poprzez i płatnych treści generowania zaangażowanie.
 • Omnichannel opracować strategię firmy, która obejmuje uruchomienie projektu e-commerce.

Z UADIN można zrealizować swoje szkolenie w formie działalności gospodarczej, w towarzystwie najlepszych specjalistów Internecie. Odkryć i wybrać z naszych programów szkoleniowych.

Opieramy nasz trening wokół czterech głównych osi

Innowacja

Stosujemy najnowsze trendy i innowacje w każdej dziedzinie wiedzy.

Zdajemy sobie sprawę, że sama obecność innowacyjnych technologii w środowiskach edukacyjnych nie gwarantuje innowacyjność. To powinno być rozumiane jako zmiany w koncepcjach nauczania i projektów edukacyjnych; w sposób myślimy o nich i umieścić je w praktyce.

Technologia

Nowe technologie dają ogromne możliwości standaryzacji produktów i dostosowanie do indywidualnych potrzeb nauczania, jak również jako wyraźna alternatywa do decentralizacji w zakresie skrócenia czasu tendencję do większej liczby potrzeb.

Nowy sposób budowania wiedzy, sprzyjając współpracy pracy i samodzielnego uczenia się.

przedsiębiorczość

Wsparcie dla jednostki, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji, jest częścią naszej misji założycielskiej. Dlatego wszyscy uczniowie uczestniczyć w korzyściach płynących z bycia częścią rozległej sieci środowisku biznesowym partnerem.

Firmy i organizacje są racją bytu UADIN.

Obecnie w skład komitetu organizacyjnego menedżerów i przedsiębiorców. Tak są organizacje a konkretnie ludzie, którzy tworzą cel naszej misji.

Workforce

Nasi nauczyciele stają się mentorami, kierowanie i pomaganie uczniowi w każdym czasie i staje się istotne aktywna część procesu uczenia się.

Jest walce nowe wyzwanie dla systemu edukacji i spędza jednokierunkowy modelu szkolenia, które leżą zazwyczaj wiedza w jedynym master lub nauczyciel w klasie, bardziej otwarte i elastyczne modele, gdzie informacji i doświadczeń z wielu nauczycieli jest wspólna i pielęgnować spośród kilku nauczycieli i uczniów.

Wielki zespół, społeczność uczenia się.

Wymiana pomysłów i doświadczeń poprzez uczenie

UADIN firmy

Tworzymy i utrzymanie wysokiej wartości dodanej powiązanie biznesu i środowisk akademickich, aby upewnić się, że organizacje i firmy, aby poprawić swoją politykę zarządzania, bardziej konkurencyjny, a zarazem społecznie odpowiedzialnej.

UADIN oferuje przedsiębiorstw i osób fizycznych modelu zaawansowanej nauki i skutecznych rozwiązań dla ich rosnących potrzeb szkoleniowych, miejscem na spotkania menedżerów, specjalistów i przedsiębiorców, którzy chcą wymieniać się pomysłami i doświadczeniami poprzez uczenie się.

UADIN sukces leży w praktycznej i odpowiedniej metodologii uczenia oraz rosnąca społeczność studentów przygotowany, aby sprostać obecnym wyzwaniom i wiodących firm w przyszłości.

Metodologia

Model TIA - Transforming Informacja Learning

Jest to model uczenia się na podstawie najlepszych i najbardziej kontrastujących modeli studyjnych.

 1. Zawodowe nauczycieli ekspert w Otwartej Edukacji.
 2. Przygotowane streszczenia tekstów.
 3. Podświetlony i podkreślone.
 4. Mnemotechniki zasady: słowa kluczowe i mental images skojarzyć pojęć.
 5. Ćwicz z badań na temat.
 6. Narzędzia do badania rozkładu.
 7. Flashcards: wykonujemy w procesie zapamiętywania zabawy.
 8. Zestawianie studia zasoby, webinar, masterclass i uzupełniających studiów pigułki.
 9. Uczenie społeczności.

zaangażowanie studenta

W celu otrzymania odpowiedniego dyplomu akademickiego i dołącz do Departamentu Student Placement, wymagane jest przeprowadzenie programu wynosi co najmniej 90% czasu trwania.

Uczeń musi również zdać egzaminy i spraw poruszonych przez klasztor i uzyskać pozytywną ocenę ich uczestnictwa klasy indywidualnie iw grupach.

Nasi mistrzowie internetowych kursów i spełniają wszystkie parametry wymóg, wyniki i uznanie dla naszych programów szkoleniowych charakteryzują.

Nasz wydział składa się z profesjonalistów, którzy zajmują wysokie stanowiska w dużych firmach, zapewniając w ten sposób wybitnie praktyczny i dostosowany do aktualnych potrzeb biznesowych szkoleń.

Community Learning

Nasza potężna platforma szkolenia online pozwala studentowi do organizowania i dystrybuować swój czas nauki w zależności od potrzeb, zwyczajów i upodobań. Ponadto ta metoda eliminuje bariery fizyczne lub geograficzne pozwalające otrzymać jakości szkolenia dla wszystkich tych, którzy ze względu na położenie i dostępność, nie można do niego dostęp. To środowisko wirtualne jest wyposażony zasobów edukacyjnych, które ułatwiają zrozumienie treści, zachęcanie do uczestnictwa, wymiana pomysłów i buduje środowisko grupy więc niezbędne, aby wzbogacić i cieszyć uczenia się.

Nasza metodologia pozwala uczniom kontynuować szkolenie z domu lub miejsca pracy, utrzymując stały kontakt z nauczycielem i opiekunem dla każdego modułu za pomocą wirtualnej klasie usługi czat, forum, poczta, itd. Dla bezpośredniej i natychmiastowej komunikacji.

formaty szkoleniowe

System edukacji w Hiszpanii przeszła wiele zmian w ostatnich latach. Przybycie Bolonii i trwających reform edukacyjnych w tak krótkim czasie doprowadziły do ​​zauważalnej zamieszania zarówno studentów i nauczycieli, którzy zostali zmuszeni dostosować się do ciągle zmieniającego się procesu. Z drugiej strony, kryzys gospodarczy i bezrobocie doprowadziły do ​​wzrostu podaży studiów, zanurzając się w gąszczu tytułów i dostał się do dalszego zwiększenia nasze wątpliwości.

Jaka jest różnica między panem a własnym oficjalny? I między mistrzem i umożliwiającego własnego mistrza? Co mają ze sobą wspólnego podyplomowych lub kursów ekspertów uniwersyteckich kierunkach?

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański