Autonomous University of Barcelona (UAB)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie została założona w 1968 roku. Założyciele zmierzające do ustanowienia autonomii cztery zasady: wolność, aby wybrać kadry nauczycielskiej, dostęp do wszystkich studentów (ale w ograniczonej ilości), wolność do tworzenia własnych planów studiów i swobodę zarządzania kapitałem Uniwersytet 's. W związku z tym, że jest to młody uniwersytet, ale w swojej krótkiej historii awansowała w szybkim tempie.

Struktura UAB 's obejmuje trzy kampusy, wszystko w obszarze metropolitalnym Barcelony i okolic.

Bellaterra: duży kampus w nauczaniu i badaniach głównym kampusie UAB w Cerdanyola del Valles, jest domem dla większości naszych wydziałów, instytutów, wydziałów i usług, a także znacząca grupa nauki i technologii.

Bellaterra kampus jest także domem dla UAB Research Park grupy ośrodków i instytutów badawczych specyficzna para utworzonych w celu spełnienia szczególnych wymagań ważnych obszarów badań.

Sabadell: zobowiązała się do technologii, biznesu i zdrowia Sabadell, wraz z kampusie Bellaterra, jest domem dla Szkoły Inżynierskiej, Wydział Ekonomii i Parc Tauli nauczania Unit (Wydział medycyna).

Barcelona: nowy kampus Nauk o Zdrowiu Trzy z sześciu jednostek dydaktycznych Wydziału Lekarskiego znajdują się w Barcelonie - Sant Pau nauczania jednostki - Vall d'Hebron Działu Nauczania - Teaching Hospital del Mar Jednostka przyjmuje również Badalona Niemcy Trias i jednostka nauczania Pujol.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Bloque E, Oficina 1
08196 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) España

Barcelona, Katalonia, Hiszpania