Think in Spanish

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Think in Spanish to szkoła języka hiszpańskiego oferująca unikalne portfolio kursów dla uczniów z wcześniejszą znajomością języka hiszpańskiego, którzy wymagają kursu zanurzenia, który pozwala im na osiągnięcie wysokiego poziomu biegłości w języku hiszpańskim i szerokiej wiedzy o kulturze hiszpańskiej.

Co oferujemy

Intensywne kursy trwające od 2 do 4 tygodni z dostosowanym programem nauczania dla każdego ucznia, który jest monitorowany przez nauczyciela.

Hiszpański do określonych celów: biznes, literatura, historia i kultura.

Intensywne kursy letnie dla studentów, którzy zamierzają studiować na poziomie licencjackim lub podyplomowym w Hiszpanii.

Nasz wyjątkowy punkt sprzedaży

Każdy kurs ma następującą podstawową strukturę:

  • Śniadanie „po hiszpańsku”, ułatwione przez nauczyciela, omawiające codzienne polityczne i ekonomiczne wiadomości w prasie hiszpańskiej.
  • Różne zajęcia poranne według programu wybranego przez studenta.
  • Rzeczywiste zadania językowe po południu.
  • Ćwiczenia oparte na znaczących sytuacjach komunikacyjnych wokół miasta.
  • Zajęcia mistrzowskie na interesujące tematy w ich prawdziwym kontekście, na przykład, enologia w piwnicy na wino, jak również rozmowy, okrągłe stoły i warsztaty dramatyczne i wymowy.
  • Weekendowe zajęcia sportowe, takie jak narciarstwo w ośrodku narciarskim San Isidro, wędrówki, zwiedzanie rezerwatów biosfery i wiosek.
  • Szlak klasztorny
  • Kolacja i rozmowa w restauracjach serwujących tradycyjne lub kreatywne dania.

Hiszpański w biznesie

Jeśli jesteś profesjonalistą, który musi nauczyć się lub poprawić swój hiszpański, ponieważ pracujesz w kraju hiszpańskojęzycznym lub prowadzisz interesy z jednym, Think in Spanish może zaoferować kompletny program dostosowany do Twoich potrzeb.114971_NEGOCIOS_557186104.jpg

Hiszpańska kultura

Jeśli twoje osobiste cele i zainteresowania obejmują zdobycie niezbędnej i konkretnej wiedzy na temat aspektów hiszpańskiej kultury, takich jak sztuka, literatura, historia lub kino, Think in Spanish oferuje ogólne kursy, które pomogą Ci.

114970_exterior-catedral.jpg

Letnie kursy

Jeśli planujesz studiować na poziomie licencjackim lub podyplomowym na hiszpańskim uniwersytecie, nasze letnie kursy pomogą Ci poprawić Twój hiszpański. Think in Spanish zapewnia intensywne kursy, które zmaksymalizują umiejętności komunikacyjne.

I dużo dużo więcej.

Dowiadujemy się więcej, gdy proces uczenia się jest zabawny, zaskakujący, stymulujący i motywujący.

Uczymy się drugiego języka lepiej, gdy proces uczenia się wiąże się z wyjątkowym doświadczeniem.

Prosząc o wycenę bez zobowiązań, podaj nam powody, dla których chcesz uczyć się hiszpańskiego i swoich zainteresowań, a my zorganizujemy wywiad z wideokonferencją, aby dostarczyć dalszych informacji i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Z przyjemnością porozmawiamy z tobą.

Lokalizacje

León

Address
Alférez Provisional, 2, 4ºC
24001 León, Kastylia i León, Hiszpania

Programy

Ta szkoła oferuje również: