The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ostelea to międzynarodowy ośrodek akademicki, należący do Podział Szkolenie Grupo Planeta, Specjalizujący się w dziedzinie kształcenia w gastronomii i turystyki z pasją do dobrego serwisu i wielokulturowej wizji.

Misją Kolegium jest przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego rozwoju przemysłu poprzez szkolenie kadry kierowniczej, specjalistów i techników w branży. Jego zaangażowanie w innowacje i rozwój więzi między firmami umożliwiają Ostelea do wprowadzania nowych rozwiązań na rynek.

Podział szkolenia Grupo Planeta, w Planeta Formación y UniversidadesZarządza dużych projektów zarówno w sektorze uniwersyteckim (EAE Business School OBS, wartości użytkowej (Universidad Internacional de Valencia), UNIBA, ESdesign) oraz sfera Zawodowego (CEAC IFP, Deusto Formación i Deusto Salud). Zdecydowano się na zastosowanie wszystkich know-how zgromadzonych przez podział na utworzenie Wyższej Szkoły Turystyki hotelarstwa Ostelea.

W niektórych programach prowadzonych w kampusie Barcelona, ​​studentów, którzy ukończyli kurs czesnego uzyskania kwalifikacji z potrójną Ostelea, EAE Business School, Drugą najczęstszą Hiszpanii szkoły biznesu i Universitat de Lleida, Na kampusie Madryt, partner akademicki Ostelea za to Universidad Juan Carlos I.

logosschools

Lokalizacje

Barcelona

Ostelea

Address
The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
C/ Aragó, 28

08015 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Madryt

Address
The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
C/ Príncipe de Vergara, 108

28002 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania