Sports Management School - Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sport Management School jest szkołą międzynarodową specjalizującą się w zarządzaniu Sports, z siedzibą w Paryżu, Lozannie i Barcelonie, koncentruje się wyłącznie na zarządzaniu sportowym. To daje nam duże doświadczenie we wszystkich obszarach związanych z tego świata, a w szczególności, handlu i dystrybucji, marketingu, komunikacji, organizacji imprez sportowych, etc.

Naszym celem jest szkolenie młodych specjalistów i menedżerów sportu. Od naszego powstania w 2010 roku, Sport Management School i ma 300 studentów studiów licencjackich i podyplomowych i ponad 100 absolwentów, z kursu integracyjnego 90% w przedsiębiorstwach w sektorze po uzyskaniu dyplomu.


Michael Tapiro - Założyciel Sports Management School/>

„Sektor biznesu sportu, który był napędzany przez świat czysto pasji przez długi czas stała się dzisiaj w uniwersum gospodarczego pełnej, który obraca się wokół międzynarodowych zawodach sportowych, ich prawa transmisji zwiększenie liczby widzów. Sport jest teraz w rękach specjalistów w dziedzinie prawa, finansów, zarządzania i marketingu, będąc głównym czynnikiem wpływu społecznego i politycznego na rozwój całej gospodarki komunalnej, prowincjonalny lub regionalnym, a nawet kraj lub kontynent, jego autentyczność, a jego odwołanie nie przestają rosnąć.

Sport nie zna granic. Konsoliduje swój międzynarodowy rozwój wraz z rozwojem krajów wschodzących, dzięki potężnym multimediów nadawanych mediów. Rozwój organizacji sportowych wymaga nowych profili towarzyszyć tej zmiany. Sport Management School szkoli przyszłych menedżerów dla sektora sportowego poszukuje wyspecjalizowanych profili, świadomi nowych wyzwań rozwoju społecznego i nakazów etyki i dobrych rządów. "


udogodnienia/>


Zarządzanie Szkoła sportowa Campus Barcelona/>

Campus Sports Management School znajduje się w L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona, ​​i dzielić się z innymi lokalizację szkolenie Grupo Planeta ciągu 10,800 m2 i może pomieścić ponad 3000 studentów. Ma sal lekcyjnych nauki i praktyki, sale konferencyjne, biblioteka, kawiarnia i audytorium.


Campus Sports Management School Paris/>

Zarządzanie Szkoła sportowa Lausanne Campus


Powstawanie planet i uniwersytety/>


Planeta, założona w 1949 roku, stoi jako pierwszej hiszpańskiej grupy wydawniczej i komunikacji. Unia wyróżnia się silną tradycją sposób wyraźny innowacyjnego biznesu wielokanałowego oraz jego wielkiej pojemności i powołania. Szeroka gama koncentruje się na prowadzeniu hodowli, szkolenia, informacji i rozrywki audiowizualnej./>

W dziedzinie kształcenia, szkolenia i uniwersytetów Planet oferuje szeroki katalog specjalistycznych szkoleń, które waha się od kształcenia zawodowego do studiów licencjackich, magisterskich i Mistrza. Taka oferta szkoleniowa jest wybitnie koncentruje się na potrzeby rynku i nauczył łącząc naszą elastyczną metodologię i najnowsze technologie.


projekty uniwersyteckie:/>

 • EAE Business School: Wśród najlepszych szkół 30 biznesowych według rankingu amerykańskiej gospodarki i najszybciej rozwijających się w ciągu ostatnich trzech lat.
 • OBS Business School: Pierwsza szkoła biznesu 100% on-line.
 • UNIBA Międzynarodowe Centrum Barcelony przypisane do Uniwersytetu w Barcelonie, oferując Bachelor i Master instytucji.
 • Wartości użytkowej (Walencja University International): Private University, zakres projekcja stopni i oficjalnego mistrza online i międzynarodowy.
 • Ostelea, School of Hospitality
 • ESdesign - School of Design w Barcelonie: Szkoła koncentruje się na sektorze projektowania oferuje panom, które umożliwiają profesjonalistom specjalizują się w swoich dziedzinach wiedzy wzornictwa, z sektora wizji korporacyjnej.
 • ESLSCA Business School Paris: Wśród 10 najlepszych europejskich uczelni i szkół, a także w Top 4 na rynku francuskim, z najlepszych dyplomów zawodowych.
 • EDC Paris Business School: Najstarsza francuska szkoła prywatna i międzynarodowy. 15.000 absolwentów rozproszonych w 77 krajach, wielu liderów biznesu.
 • Institut superier Marketing du Luxe: Założona przez Cartiera Domu, więc kierowniczej i specjalistów ręcznych młodych projektantów w świecie luksusu
 • Ecole de Guerre Economique EGE-: First School of Warfare Ekonomicznej w języku francuskim, jego pedagogicznego modelu analizy porównawczej systemów krajowych i ponadnarodowych, przenieść ze świata do świata wojskowych i cywilnych znaczenie ofensywnej zarządzania informacje dla rozwoju działalności gospodarczej.
 • IFAM Business School: Z jednym z pierwszych istniejących programów międzynarodowych, szkoła skupia się na studiach przypadków, aby zachęcić inicjatywę, zwracając się różne poglądy i optymalizować procesy decyzyjne.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Av. Josep Tarradellas 171-177
l’Hospitalet de Llobregat

08902 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: