Przeczytaj oficjalny opis

Hiszpania Business School to nowa szkoła biznesu prywatne, niezależne i pluralistyczne o bardzo ważnej funkcji społecznej. Możemy wskazać mamy do czynienia z jednym z niewielu szkół, jeśli nie jedyna rzecz przedsiębiorczości społecznej.

Składa się z profesjonalistów z dużym doświadczeniem w nauczaniu i chcą podzielić się swoją wiedzą wartość dodaną dla społeczeństwa. Pragniemy serwis i szkolenia utalentowanych ludzi, niezależnie od wieku, rasy czy wymagań.

Hiszpania Business School koncentruje się na działalności gospodarczej, szkolenia prawnej i operacyjnej, po metodologię eLearning wysokiej jakości używany przez czołowych szkół biznesu na świecie.

pixelHiszpania Business School przedstawić osiągnąć uznanie społeczności międzynarodowej i jakości szkolenia on-line za pośrednictwem swojej kadry nauczycielskiej, wysoki popyt programów akademickich i konkurencyjnego systemu kosztów./>

misja

Misja i wizja Hiszpania Business School

 • Przewodnik podejmowania decyzji.
 • Skupienie się na doskonałości i usług.
 • Formatywne rozwój społeczeństwa.

wartości

Wartości oparte są na indywidualnych i firm są zbiorowiska ludzi.

 • Szacunek dla innych, osobiście i zawodowo. Ludzie biznesu skupione zarządzanie.
 • Duch służby i doskonałości w jakości jako środka dobrej pracy.
 • Pokora, zdolność do uczenia się i słuchać.
 • Integralność i pracy zespołowej.
 • zaangażowanie społeczne.
 • Internacjonalizacja.
 • Przedsiębiorczość.

metodologia

szkolenia online opracowany przez Hiszpanię Business School opiera się na nowym modelu, który godzi naukę bez twarzy i uzupełnia postępu technologicznego i uczenia się. Nauczanie jest równoznaczne z twarzy, ale pozwalające pomieścić harmonogramach ich dostępności, jest w stanie połączyć ze szkolenia zawodowego i osobistego poświęcenia.

Metoda on-line pozwala na osiągnięcie celów szkoleniowych poprzez udział i interakcji. Uczestnicy mają w pełni aktywną rolę, interweniując w szeregu działań i debat, które zmusi was do interakcji zarówno z nauczycielem i kolegami z ich programem.

Podczas programu student musi wejść wytrwale na wirtualnym kampusie mieć ciągłe monitorowanie:

 • Metoda Case, system stosowany przez czołowych międzynarodowych szkół biznesu.
 • Materiał do badań.
 • Uczestnictwo w praktycznych studiów przypadku.
 • fora dyskusyjne i rozmowy z nauczycielami i uczniami.
 • Wideokonferencje i żyć wirtualną klasę lub tryb odroczony gdzie nauczyciel opracowuje koncepcje i treści promujące debatę i pracy w najbliższych tygodniach.

Nie będzie ciągłe informacje zwrotne w celu wzbogacenia edukacji uczeń-nauczyciel, zachęcając uczniów do zidentyfikowania głównych problemów i priorytetów kwestie takie jak zarządzanie czasem. Tradycyjny nauczyciel staje opiekuna lub koordynatora i jego główne funkcje:

 • Przewodnik studentów kierunku learningu, odpowiadając na pytania, korygowanie działań oraz wskazując, jakie aspekty należy pogłębić.
 • Pozytywnie zachęcić całą grupę, tworząc klimat do nauki i podnoszenia kwestii debaty.
 • Śledzenie udziału studenta, oceny uczenia się i wykonywania codziennych zwrotne.

Program jakość online oferuje następujące zalety:

 • Pojednanie między czasie osobistego, pracy i studiów. Okazją do kontynuowania studiów wyższych bez przerywania planowania pracy.
 • Oszczędności. koszty transportu, czas podróży i szkoleń.
 • Elastyczność. Do wyboru czasu i poświęcenia.
 • Technologia. Wykorzystywanie i znajomość technologii.
 • Networking. Wymiana doświadczeń zawodowych i poszerzyć swoją sieć.
Programy prowadzone przez:
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Spain Business School

Master in Przedsiębiorczości umożliwia studentom czy są myśli o tworzeniu własnego projektu, jakby to już zrobione. Jeśli jest to Twoja sprawa, to nauczyć od obszarów pra ... [+]

Master in Przedsiębiorczości umożliwia studentom czy są myśli o tworzeniu własnego projektu, jakby to już zrobione. Jeśli jest to Twoja sprawa, to nauczyć od obszarów prawnych do rozważenia, aby dowiedzieć się, jak pomysł, aby szukać finansowania i prowadzić eksploatację i zarządzanie przedsiębiorstwem.

Atmosfera jest 100% empiryczne i będzie uczył i prowadzony przez znanych przedsiębiorców, którzy wprowadzają do najbardziej interesujące dla sieci pomysł na biznes.

Ponadto, jeśli jesteś zainteresowany, możesz skończyć z Twojego pomysłu kapitana wykonane, aby to zrobić, i swojej spółki powstałej z rad najlepszych specjalistów.

Skierowane do ... [-]
Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Spain Business School

Wszyscy pracownicy muszą działać firmom, ani osobiście ani dla innych, cyfrowych lub które mają być konwertowane na cyfrowe nich. Master in Digital Business pozwala być m ... [+]

Kto powinien wziąć udział:

Wszyscy pracownicy muszą działać firmom, ani osobiście ani dla innych, cyfrowych lub które mają być konwertowane na cyfrowe nich.

Master in Digital Business pozwala być mistrzem we wszystkich dyscyplinach nowych firm, fundamenty technologiczne i prawne stosowane do produktów internetowych, cyfrowych konsumentów i e-commerce, marketingu we wszystkich jej formach (digital, mobile, social networking, lojalnościowych klienta), zarządzanie treścią w Internecie, analityki internetowej, reklamy, umiejętności zarządzania cyfrowe i wiele więcej ... Business School w Hiszpanii jesteśmy ekspertami w dziedzinie szkolenia obecnych i przyszłych liderów cyfrowych.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Qué es Spain Business School

Nuestra Escuela

Formación Spain Business School

Spain Business School
Address
C/ Velázquez 12.
28006 Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Witryna
Telefon
+34 917 19 10 00