Seeway - Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

haz lo que quieras

Jak sobie życzysz

Tutaj znajdziesz miejsca gdzie uznani profesjonaliści pracujący dzielić się swoją wiedzą budynku nowe doświadczenia z wami. Coraz bliżej do realnego świata poprzez praktyczne pracy i klas, które uczą, co naprawdę trzeba wiedzieć o swojej karierze. Dużo retoryki i trochę proaktywność. Jako ze studiami i agencjami, gdzie jeden dzień pracy.

Seeway nie sądzę, że jest stroną. W naszej szkole pracują rygorystycznie, ale również swobodnie, stosując inną metodę treningu, który pasuje do Twojego stylu życia, połóż nogi na ziemi i swojej kreatywności przez dach. To wzruszające, żyć i uczyć się zawodu realizacji projektów, które pozwalają uczyć się na każdym etapie, od którego konceptualizacji idei aż do rozwinięcia. Robiliśmy to od 2001 roku, dzięki czemu możemy zagwarantować, że działa.

Ponadto pracujemy worek, małe grupy i nauczycieli, którzy podążają cię uważnie i pomaga uzyskać najlepsze z was, popychając sobie to samo jutro będzie wymagać od swoich klientów.especial

Badania recenzowane UNIVERSITY OF San Jorge

Od 2013 Seeway jest związana z University of San Jorge przyznania stopnia tej uczelni w programach Stopień licencjata, magistra. Zatwierdzanie treści i metodologii przez Uniwersytet zapewnia dodatkową gwarancję, synonimem jakości i dyscypliny akademickiej, w celu utworzenia Seeway i buduje więzi między tymi dwoma organizacjami, które promują wspólny rozwój.

JOB

Seeway jest odpowiedzialne za połączenie talentów z rynku pracy za pośrednictwem naszego wyłącznego pracy torba dla studentów i absolwentów. Przestrzeń, w której łączymy talentu i kreatywności studia, agencje i firmy produkcyjne muszą wypełnić wakaty w ich oddziale.students

TY PIERWSZY

Oprócz bycia Szkoła Projektowania Graficznego, animacja, Digital Marketing i Fotografia, Seeway jest pojęciem. To kreatywność i nonkonformizm. Idee w ruchu. Bunt świadomy. Trening Outsider z własnej metodologii na podstawie empirycznej nauki. Reżyseria utalentowani ludzie, którzy wybierają swoją drogę i narysować siebie.

Jesteśmy w samym centrum Barcelony. Oddychamy twórczy oddech miasta. Estetyka i kultura wizualna inspirują nas stale. Jego kosmopolityczny charakter otwarty i jest częścią naszej tożsamości. I to widać we wszystkim co robimy.

Jeśli się odważysz, czekamy.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Pau Clarís 115
08009 Barcelona, Katalonia, Hiszpania