Przeczytaj oficjalny opis

A Instytut Kształcenia na Uniwersytecie w Barcelonie Obecnie Szkoła Kształcenia Ustawicznego - University of Barcelona.

Odnowienie marki i jej logo jest częścią procesu modernizacji wizerunku graficznego wszystkich podmiotów tworzących Grupę UB. Ewolucja symbolizuje powołanie międzynarodowej instytucji i potwierdza swoje zaangażowanie pozostać strategicznym partnerem profesjonalistów i firm, dla rozwoju talentów i zarządzania wiedzą.

Życie w Barcelonie

Znajduje się w północno-wschodniej Hiszpanii, Barcelona jest stolicą Katalonii i Hiszpanii pierwszej strefy ekonomicznej. Populacja miasta wynosi ponad milion i pół mieszkańców, podczas gdy liczba osób w całej Katalonii jest ponad 7 milionów osób.

Ze względu na położenie w rejonie Morza Śródziemnego, Barcelona cieszy się ciepłą i przyjazną atmosferę, z przyjemnymi temperaturami przez cały rok.

Dzisiaj Barcelona jest nowoczesnym, kosmopolitycznym i wysoce dynamiczne miasto. Jest to wygodne miasto, dostosowane do ludzi i dla ludzi.

Test School of Continuing Education - Uniwersytet w Barcelonie Znajduje się on w 22 @ Barcelona, ​​innowacyjny produktywne dzielnica oferuje nowoczesne przestrzenie dla stężenia strategicznych działań opartych na wiedzy. To gdzie stworzył nowy model kompaktowego miasta, gdzie najbardziej innowacyjne firmy współistnieć z uniwersytetów, ośrodków badawczych, szkoleń i transferu technologii, a także mieszkań, obiektów i terenów zielonych.

Językami Barcelonie

Te dwa oficjalne języki mówione w Barcelonie, a w pozostałej części Katalonii są kataloński i hiszpański. Oba języki są jednakowo rozumiane przez mieszkańców Barcelony.

W odniesieniu do nauczania, może być używany zarówno oficjalne języki, każdy program określa język używany, kataloński lub hiszpański, w zależności od charakterystyki samego programu i opinii publicznej, do których jest kierowana. To jest polityka UB, że nauczyciele i uczniowie mają prawo wyboru języka, w którym chcesz wyrazić.

Wszystko, co musisz wiedzieć, kiedy przychodzą do studia w Barcelonie

A Barcelona Centrum universitari (BCU) Zapewnia zasobów i informacji dla osób, które przyjeżdżają do Barcelony, aby uczestniczyć w działania edukacyjne, takie jak torby noclegi dla studentów i pracowników oraz zagranicznego badacza.

Połóż przedmiotowego zakresu promocji szkoleń, studiów licencjackich i magisterskich, a także związanych z nimi działań badawczych.

Zarządza działania zmierzające do integracji kulturowej i obywatelskiej uczniów i nauczycieli oraz zagranicznego naukowca, zamieszkałego w Barcelonie i jej obszaru metropolitalnego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Master in Business i Komunikacji na Uniwersytecie w Barcelonie, która ma rozwijać się zawodowo w tym sektorze, w celu opracowania na stanowiskach kierowniczych. ... [+]

Komunikacja odnotowano istotnych zmian w ostatnich latach bardziej niż kiedykolwiek, organizacje potrzebują specjalistów zdolnych do komunikowania się i dotrzeć do różnych odbiorców, wewnętrzne i zewnętrzne. Aby to zrobić, muszą korzystać ze wszystkich narzędzi, zarówno online jak i offline. Komunikacja korporacyjna może osiągnąć lepsze wyniki, zbudować dobry wizerunek i poprawić reputację instytucjonalnej.

A Master in Business Communication i korporacyjnych Uniwersytet w Barcelonie, która ma rozwijać się zawodowo w tym sektorze, w celu opracowania na stanowiskach kierowniczych. W tym mistrzem, dowiesz się, umiejętności komunikacyjne, środowisk online i offline, reklamy, marketingu i public relations. Poznasz najnowsze trendy w komunikacji. Będziesz przygotować się do zarządzania projektami komunikacji i zdobywania umiejętności menedżerskich, aby ułatwić rozwój zawodowy. ... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Absolwenci zainteresowani rozszerzaniem i zwiększaniem ich wiedzę w zakresie marketingu, sprzedaży i zarządzania organizacją jako część ich rozwoju zawodowego. ... [+]

TARGET

Absolwenci zainteresowani rozszerzaniem i zwiększaniem ich wiedzę w zakresie marketingu, sprzedaży i zarządzania organizacją jako część ich rozwoju zawodowego. Specjaliści w dziedzinie marketingu i / lub sprzedaży, które chcą odnowić wiedzę w celu zwiększenia ich kariery. Specjaliści z innych dziedzin, którzy chcą uzupełnić swoje szkolenia i rozwój w dziedzinie marketing.Consultores lub konsultantów chcących nabywać, aktualizacji lub korygowania swoją wiedzę o marketingu i sprzedaży oraz aplikacji.

Nowe trendy, nowe nawyki i zachowania, nowe sposoby komunikowania się, więcej informacji od konsumentów oraz zwiększenie wymagań ... Te ciągłe zmiany wymagają marketingu i sprzedaży, aby przemyśleć swoje filozofie, koncepcje i narzędzia, aby osiągnąć doskonałość biznesu. Tylko firmy i organizacje w stanie dostosować i dostosować swoją politykę marketingową do zmian na rynku będzie w stanie poruszać się do przodu.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Master skierowany jest do profesjonalistów, którzy chcą rozwijać się w zakresie zarządzania technicznego lub dziedzinie energii odnawialnej, rynku energii, wydajności i t ... [+]

Sektor energetyczny przeszedł znaczące zmiany w ostatnich latach. Konieczność dywersyfikacji odnawialnych źródeł energii, skutki polityki łagodzenia zmian klimatu i adaptacji, między innymi, są gorące tematy. Nowe wyzwania firm i organizacji wymaga specjalistów z nowych umiejętności, nie tylko w dziedzinie technicznej, ale także w zakresie zarządzania energią odnawialną.

A Magister Inżynierii i Zarządzania Energii Odnawialnych przygotowuje, aby być w stanie planować, zarządzać i oceniać wykonalność techniczną i ekonomiczną obiektów, promowanie czystej, odnawialnej energii i endogennych oraz poprawy efektywności energetycznej, przezwyciężając bariery techniczne, prawne i administracyjne, które są częścią codziennego życia profesjonalny.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku