Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Instytucja non-profit, z historią i prestiżem.

RCU Escorial-M Cristina została założona przez Regent Queen María Cristina de Hasburgo y Lorena, w 1892 r., Prowadzona przez zakon augustianów od jej założenia. Jest to wyższe centrum edukacyjne związane z Uniwersytetem Complutense w Madrycie.

Uczymy oficjalnych programów Bachelor of Laws i Bachelor in Business Administration, Master in Law i prywatnego dyplomu z chiropraktyki.

Escorial - María Cristina Royal University Centre znajduje się w niezwykłym otoczeniu i w bajecznym otoczeniu. Kampus uniwersytecki stanowi część zdumiewającego monumentalnego kompleksu architektonicznego Królewskiego Klasztoru El Escorial, założonego przez króla Filipa II w XVI wieku. Wszystko to zapewnia szczególnie korzystną atmosferę do nauki i relacji międzyludzkich.

Budynki są prawdziwymi klejnotami architektury, z całkowicie zmodernizowanymi obiektami: Rezydencja studencka, biblioteka, teren sportowy, sale wykładowe wyposażone w urządzenia projekcyjne, pomieszczenia komputerowe itp.

Ogólny trening jednostek jest głównym celem programu edukacyjnego oferowanego przez Escorial - Królewskie Centrum Uniwersyteckie María Cristina, poprzez rozwój ich potencjału poznawczego, fizycznego, społeczno-kulturowego, który prowadzi ich do granic ich możliwej wiedzy. Pobudzamy kreatywność i badania naukowe poprzez edukację akademicką, przekazywanie wiedzy i kultury.

Kierownictwo Centrum nadzoruje jakość i doskonałość edukacyjną, w ciągłym i płynnym dialogu między wykładowcami i studentami, dalekim od jałowej biurokratycznej formalnej edukacji.

Personel wykładający, wywodzący się głównie z Uniwersytetu Complutense w Madrycie i świata biznesu, jest osobiście i zawodowo zaangażowany w szkolenia i działania edukacyjne w swoich dziedzinach.

Jesteś przedmiotem zainteresowania i celem naszej pełnej instytucjonalnej pracy naukowej. Z tego powodu każdy uczeń ma nauczyciela / wykładowcę, który prowadzi go i towarzyszy mu w szkoleniu zawodowym i akademickim.

„Chodź ze mną, jeśli trzymasz te same prawdy. Zbadaj ze mną, czy masz te same wątpliwości. Gdzie rozpoznajesz swój błąd, chodź ze mną. Gdzie rozpoznajesz moje, zabierz mnie ze sobą ”(św. Augustyn).

W kontekście tego niezrównanego otoczenia architektonicznego, symbolu uniwersalności i braterstwa, prosimy, aby nasi studenci / oprócz bycia biegłymi profesjonalistami stali się mężczyznami i kobietami o wartościach obywatelskich, wrażliwymi i zaangażowanymi w rozwój i szacunkiem dla ludzkiej godności.

Otwieramy nasze drzwi dla wszystkich, nie dokonując żadnego rozróżnienia na rasę, wyznanie czy pozycję, ułatwiając wzajemną formę szkolenia i informacji z innymi ośrodkami uniwersyteckimi.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Royal University Center Maria Cristina

Mistrz w dostępie do zawodu adwokata zwraca się do tych studentów, którzy uzyskali stopień prawnika (i absolwentów) i chcą zdobyć umiejętności i kompetencje, które ustawa ... [+]

Charakterystyka stopnia

Rok akademicki, w którym został wdrożony: 2014/15

Rodzaj nauczania: na miejscu

Liczba nowych oferowanych miejsc: 30

Minimalna liczba punktów ECTS na okres rejestracji i nauczania

pierwszy rokPełny etat: 60 ECTSW niepełnym wymiarze godzin: 42 ECTSReszta latPełny czas: 30 ECTSW niepełnym wymiarze godzin: 30 ECTScele

Nabycie tytułu zawodowego prawnika ma dwie fazy. Pierwszy polega na uzyskaniu szkolenia zawodowego, a drugi na akredytacji szkolenia zawodowego. Uzyskanie szkolenia zawodowego odbywa się poprzez „regulowane i oficjalne” szkolenie (art. 2.2 ustawy 34/2006). Kiedy jest to nauczane na uniwersytecie, a ponieważ jest to kształcenie podyplomowe, może ono zostać skonfigurowane jako magisterium uniwersyteckie, zgodnie z postanowieniami art. 8 RD1393 / 2007 z 29 października, który ustanawia Organizacja oficjalnej edukacji uniwersyteckiej. Świadczy o tym także art. 4.1 a) dekretu królewskiego 775/2011 z 3 czerwca zatwierdzającego rozporządzenie nr 34/2006 z 30 października w sprawie dostępu do zawodów prawnika i adwokata sądów. Akredytacja kwalifikacji zawodowych odbywa się poprzez ocenę umiejętności, zwoływaną corocznie przez ministerstwa sprawiedliwości i edukacji, unikalną i identyczną dla całego terytorium kraju i składającą się z obiektywnego testu wielokrotnych odpowiedzi i rozwiązania praktycznego przypadku (Artykuł 17.3 RD 775/2011).... [-]

Hiszpania Madrid
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku