Przeczytaj oficjalny opis


W 2006 r. Real Madryt CFand Universidad Europea de Madrid stworzył pierwszą szkołę uniwersytecką specjalizującą się w sporcie oraz jej relacje z zarządzaniem, zdrowiem, komunikacją i wypoczynkiem / rekreacją.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea wykracza poza granice sportu, szkoląc profesjonalnych liderów we wszystkich dyscyplinach powiązanych z tą dziedziną. Programy dla absolwentów koncentrują się na różnych obszarach i są przeznaczone dla absolwentów uniwersytetów i pracujących specjalistów z różnych sektorów związanych zarówno ze sportem zawodowym, jak i amatorskim.

Szkoła została stworzona z silnym komponentem międzynarodowym, podobnie jak dwie instytucje, które ją wspierają. Po jednej stronie znajduje się Real Madrid Football Club, który wziął hiszpańską firmę i uczynił ją wiodącą międzynarodową siłą; z drugiej strony jest Universidad Europea de Madrid, członek Międzynarodowych Uniwersytetów Laureatów, światowego lidera w dziedzinie zaawansowanej edukacji.

Przewodnia zasada edukacyjna stojąca za absolwentami Międzynarodowej Szkoły Zawodowej Realu Madryt jest profesjonalnym tematem. Projektowanie i wdrażanie tych programów jest prowadzone przez profesjonalistów zarówno z Realu Madryt, jak i Universidad Europea de Madrid, wysoko prestiżowych w swoich dziedzinach.

W celu zapewnienia praktycznej edukacji, programy dla absolwentów są nauczane w najnowocześniejszych obiektach: w obiektach Real Madryt w nowym Sports City i stadionie Santiago Bernabéu, a także w kampusach uniwersyteckich Universidad Europea de Madrid w Alcobendas ( Madryt) i Villaviciosa de Odón (Madryt) Ponadto większość programów dla absolwentów obejmuje wizyty w firmach lub na imprezach związanych z programem nauczania, takich jak klub All England, w którym odbywa się słynny Wimbledon Grand Slam, w przypadku Alfredo. Di Stefano MBA w zakresie zarządzania sportem.

Udogodnienia

Szkoła oferuje uczniom najnowocześniejsze udogodnienia: sportowe miasto Real Madryt w madryckiej dzielnicy Valdebebas oraz stadion Santiago Bernabéu , a także kampusy Universidad Europea de Madrid w Alcobendas (Madryt) i Villaviciosa de Odón (Madryt)

Alcobendas Campus

Budynek znajduje się w mieście Alcobendas i ma powierzchnię 13 000 m2 . Na czterech piętrach znajduje się ponad 50 sal lekcyjnych, pracowni komputerowych, wydziałów, pomieszczeń grupowych dla studentów, biur dydaktycznych i pomieszczeń wielofunkcyjnych. Budynek wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt dydaktyczny i sieci komputerowe . Dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Kampus Villaviciosa de Odón

Kampus Villaviciosa de Odón ma niezbędną infrastrukturę, aby zoptymalizować swoje doświadczenie edukacyjne . Pod względem obiektów sportowych istnieje Kompleks Sportowy , który ma sądy i wyspecjalizowane obszary do uprawiania każdej dyscypliny, a także najnowocześniejsze laboratoria dla umiejętności motorycznych, fizjologii ćwiczeń i biomechaniki ruchu. Zapewnia doskonałe ramy do nauczania, a także do treningu sportowego.

Istnieją również dwa akademiki studenckie na terenie kampusu o pojemności ponad 550. Ta opcja gwarantuje wygodne mieszkanie dla studentów, z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami.

Santiago Bernabéu

Niewiele stadionów na świecie ma tak profesjonalne działania we wszystkich dziedzinach, jak stadion Santiago Bernabéu. Jest wiele szczegółów, które czynią Stadion Bernabéu wyjątkowym na świecie . Organizacja z powodzeniem wykorzystała najlepsze aspekty innych stadionów i dostosowała je do swoich potrzeb. To wyjaśnia, dlaczego Cisco Systems, jedna z najlepiej skapitalizowanych firm informatycznych na świecie, wybiera stadion Santiago Bernabéu jako modelowy przykład zarządzania stadionem.

Real Sports City w Madrycie

Real City Sports w Real Madrid to największy kompleks sportowy zbudowany kiedykolwiek przez organizację piłkarską . Jego 1 200 000 metrów kwadratowych jest domem zarówno dla sportowców, jak i fanów. Jego lokalizacja znajduje się w uprzywilejowanej dzielnicy Parque de Valdebebas, jednej z najbardziej uczęszczanych dzielnic stolicy.

Sieć międzynarodowa

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea ma międzynarodowy zasięg, podobnie jak instytucje, które ją wspierają. Real Madryt CF przewyższa lokalność dzięki ogólnoświatowemu uznaniu i tradycji. Ponadto Universidad Europea de Madrid jest częścią grupy Laureate International Universities , światowego lidera w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Ten sojusz może doprowadzić jedynie do ambitnego projektu międzynarodowego i dlatego obecnie Real Madrid Graduate School - Universidad Europea jest obecnie obecna w kilku krajach w Europie, Azji, Oceanii i Ameryce.

Zgodnie z naszym zaangażowaniem na rzecz doskonałości akademickiej i naszego profesjonalnego podejścia, podczas tworzenia szkoły w nowym kraju dokonujemy wcześniejszej oceny programów. Sprawdzamy, czy są one zsynchronizowane z rzeczywistością każdej lokalizacji, zapewniając naszym uczniom satysfakcjonujące doświadczenie. Ponadto każdy program ma międzynarodowy wydział składający się z hiszpańskich nauczycieli zawodowych pracujących razem z najlepszymi specjalistami z kraju, w którym prowadzone są studia magisterskie.

Real Madrid Graduate School - programy edukacyjne Universidad Europea są obecnie nauczane na kilku uniwersytetach na całym świecie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Real Madrid Graduate School

Magister komunikacji i dziennikarstwa sportowego uczy, o czym jest dziennikarstwo sportowe i jak działa, analizując, jak zmieniał się wymiar zawodowy i społeczny branży w ... [+]

Magister komunikacji i dziennikarstwa sportowego uczy, o czym jest dziennikarstwo sportowe i jak działa, analizując, jak zmieniał się wymiar zawodowy i społeczny branży w kraju i na świecie, w tym aspekty prawne i ekonomiczne. Program Master szkoli studentów w pracy dziennikarskiej obejmujących takie obszary jak:

Drukowanie dziennikarstwa. Tutaj kluczowe aspekty druku i cyfrowej produkcji mediów sportowych są rozpatrywane zgodnie z kodeksem etycznym zawodu dziennikarstwa.

Telewizja i sport. W tym miejscu przedstawiono metody i specyficzne techniki telewizyjnego relacjonowania wydarzeń sportowych, a także sposoby tworzenia specjalistycznych treści do planowania kanału lub innej platformy audiowizualnej.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Real Madrid Graduate School

Magister prawa sportowego zapewnia absolwentów prawa, a także doświadczonych prawników, ze szczególną wiedzą i specyfiką legalnego sportu, dając im konkretną wizję aktual ... [+]

Magister prawa sportowego zapewnia absolwentów prawa, a także doświadczonych prawników, ze szczególną wiedzą i specyfiką legalnego sportu, dając im konkretną wizję aktualnej sytuacji tego sportu i jego organizacji prawnej.

Stopień ten zajmuje się prawem sportowym w sposób interdyscyplinarny, koncentrując go z różnych perspektyw, co pozwala uczniom lepiej dostosować się do konkretnych potrzeb, które wymaga praktyka zawodu prawnika przed różnymi krajowymi i międzynarodowymi instytucjami sportowymi.

Stopień ten został zaprojektowany w taki sposób, aby uczniowie otrzymywali praktyczne szkolenia skoncentrowane na dynamicznym uczeniu się wszystkich zagadnień związanych z prawem sportowym. W tym celu połączono zespoły, sesje ról, debaty, fora dyskusyjne i symulacje procesów sądowych przed krajowymi i międzynarodowymi instytucjami.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Real Madrid Graduate School

Dzięki Mistrzowi studenci mają doskonałą okazję, która umożliwia wykonywanie funkcji Dyrektora Cantera, Dyrektora Departamentu Metodologii, a także Dyrektora Działu Zlewn ... [+]

Dzięki Mistrzowi studenci mają doskonałą okazję, która umożliwia wykonywanie funkcji Dyrektora Cantera, Dyrektora Departamentu Metodologii, a także Dyrektora Działu Zlewni oraz w dowolnej dziedzinie Sportowej Dyrekacji Piłki Nożnej . Mistrz umożliwia i wyróżnia Cię jako doskonałego profesjonalistę w każdej dziedzinie futbolu .

CEL

Master in Football Management oferuje niezbędną wiedzę i narzędzia, które umożliwiają studentom wykonywanie funkcji menedżerów kamieniołomów, działów metodycznych, rekrutacji i wszelkich innych dziedzin zarządzania sportem w klubie piłkarskim.

Ten Mistrz kwalifikuje Cię do wykonywania funkcji Dyrektora Cantera, Dyrektora Departamentu Metodologii oraz Dyrektora Działu Zlewni, w dowolnej dziedzinie Dyrekcji Sportowej Piłki Nożnej, Konsultanta Metodologicznego w klubach piłkarskich. Doradca różnych modeli gier piłkarskich, członkowie różnych organów technicznych piłki nożnej oraz specjalista w zakresie modelowania taktycznego.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Real Madrid Graduate School

Ten stopień magistra podjął się zaprojektowania określonych programów szkoleniowych i poprawy jakości życia dużej części populacji. ... [+]

Ten stopień magistra podjął się zaprojektowania określonych programów szkoleniowych i poprawy jakości życia dużej części populacji.Dwie różne trasy: Professional i Investigator (ta opcja umożliwia Pdh)Uczenie się w oparciu o praktykęCEL

W oparciu o model biopsychospołeczny opracował program, który zasadniczo koncentruje się na trzech wymiarach zdrowia: biologicznym, psychologicznym i społecznym, w celu zaspokojenia potrzeb różnych populacji z pewnego rodzaju patologią lub osób starszych.

DLA KOGO?

Master's Degree jest skierowany do posiadaczy stopni naukowych z aktywności fizycznej, psychologii lub edukacji, nauk o zdrowiu i nauczania wychowania fizycznego... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Real Madrid Graduate School

Magister prawa sportowego Real Madryt jest naturalnym wynikiem obecnej rzeczywistości sportów zawodowych i odpowiada na potrzeby sektora, oferując uczniom zintegrowane sz ... [+]

Magister prawa sportowego Real Madryt jest naturalnym wynikiem obecnej rzeczywistości sportów zawodowych i odpowiada na potrzeby sektora, oferując uczniom zintegrowane szkolenia dla tej dziedziny zawodowej.

W niepełnym wymiarze godzin, od czwartku do soboty. / Czwartek i piątek po południu / wieczorem, od 4,00 do 9,00 pM, w sobotę rano / po południu, od 9,00 aM do 2,00 pM, dając uczniom możliwość połączenia kursu z ich godzinami pracy.

CEL

Celem tego magistra jest pomoc studentom w rozwijaniu umiejętności udzielania porad prawnych i zarządzania sprawami prawnymi podmiotów sportowych, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Uzyskując te kwalifikacje, przyszły profesjonalista opanuje kluczowe koncepcje prawne i narzędzia biznesu sportowego.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Real Madrid Graduate School

Studiuj marketing sportowy z najlepszymi partnerami: Universidad Europea i Real Madryt, najlepiej zarabiającym generatorem i najbardziej rozpoznawalną marką w świecie spo ... [+]

Studiuj marketing sportowy z najlepszymi partnerami: Universidad Europea i Real Madryt, najlepiej zarabiającym generatorem i najbardziej rozpoznawalną marką w świecie sportu.

Poznaj najnowocześniejszy sposób nauczania, w tym prawdziwe projekty i studia przypadku, uczestnictwo w wydarzeniach sportowych, możliwości tworzenia sieci kontaktów i staże w markach związanych ze sportem.

Cel

Celem tego programu jest formowanie, aktualizowanie i specjalizacja studentów jako specjalistów ds. Marketingu i komunikacji z konkretnym ukierunkowaniem na sport. Brak profesjonalizmu w wielu instytucjach sportowych i ogromne inwestycje w sport w różnych sektorach tworzą idealny scenariusz dla pojawienia się nowoczesnych, kreatywnych i zaktualizowanych specjalistów od marketingu w branży sportowej.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku