Real Madrid Graduate School – Universidad Europea

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis


W 2006 r. Real Madryt CFand Universidad Europea de Madrid stworzył pierwszą szkołę uniwersytecką specjalizującą się w sporcie oraz jej relacje z zarządzaniem, zdrowiem, komunikacją i wypoczynkiem / rekreacją.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea wykracza poza granice sportu, szkoląc zawodowych liderów we wszystkich dyscyplinach, które są powiązane w ten czy inny sposób z tym obszarem. Programy dla absolwentów koncentrują się na różnych obszarach i są przeznaczone dla absolwentów szkół wyższych i pracujących specjalistów z różnych sektorów związanych zarówno ze sportem zawodowym, jak i amatorskim.

Szkoła została stworzona z silnym komponentem międzynarodowym, podobnie jak dwie instytucje, które ją wspierają. Po jednej stronie znajduje się Real Madrid Football Club, który wziął hiszpańską firmę i uczynił ją wiodącą międzynarodową siłą; z drugiej strony jest Universidad Europea de Madrid, członek Międzynarodowych Uniwersytetów Laureatów, światowego lidera w dziedzinie zaawansowanej edukacji.

Przewodnia zasada edukacyjna stojąca za absolwentami Międzynarodowej Szkoły Zawodowej Realu Madryt jest profesjonalnym tematem. Projektowanie i wdrażanie tych programów jest prowadzone przez profesjonalistów zarówno z Realu Madryt, jak i Universidad Europea de Madrid, wysoko prestiżowych w swoich dziedzinach.

W celu zapewnienia praktycznej edukacji, programy dla absolwentów są nauczane w najnowocześniejszych obiektach: w obiektach Real Madryt w nowym Sports City i stadionie Santiago Bernabéu, a także w kampusach uniwersyteckich Universidad Europea de Madrid w Alcobendas ( Madryt) i Villaviciosa de Odón (Madryt) Ponadto większość programów dla absolwentów obejmuje wizyty w firmach lub na imprezach związanych z programem nauczania, takich jak klub All England, w którym odbywa się słynny Wimbledon Grand Slam, w przypadku Alfredo. Di Stefano MBA w zakresie zarządzania sportem.

Udogodnienia

Szkoła oferuje uczniom najnowocześniejsze udogodnienia: sportowe miasto Real Madryt w madryckiej dzielnicy Valdebebas oraz stadion Santiago Bernabéu , a także kampusy Universidad Europea de Madrid w Alcobendas (Madryt) i Villaviciosa de Odón (Madryt)

Alcobendas Campus

Budynek znajduje się w mieście Alcobendas i ma powierzchnię 13 000 m2 . Na czterech piętrach znajduje się ponad 50 sal lekcyjnych, pracowni komputerowych, wydziałów, pomieszczeń grupowych dla studentów, biur dydaktycznych i pomieszczeń wielofunkcyjnych. Budynek wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt dydaktyczny i sieci komputerowe . Dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Kampus Villaviciosa de Odón

Kampus Villaviciosa de Odón ma niezbędną infrastrukturę, aby zoptymalizować swoje doświadczenie edukacyjne . Pod względem obiektów sportowych istnieje Kompleks Sportowy , który ma sądy i wyspecjalizowane obszary do uprawiania każdej dyscypliny, a także najnowocześniejsze laboratoria dla umiejętności motorycznych, fizjologii ćwiczeń i biomechaniki ruchu. Zapewnia doskonałe ramy do nauczania, a także do treningu sportowego.

Istnieją również dwa akademiki studenckie na terenie kampusu o pojemności ponad 550. Ta opcja gwarantuje wygodne mieszkanie dla studentów, z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami.

Santiago Bernabéu

Niewiele stadionów na świecie ma tak profesjonalne działania we wszystkich dziedzinach, jak stadion Santiago Bernabéu. Jest wiele szczegółów, które czynią Stadion Bernabéu wyjątkowym na świecie . Organizacja z powodzeniem wykorzystała najlepsze aspekty innych stadionów i dostosowała je do swoich potrzeb. To wyjaśnia, dlaczego Cisco Systems, jedna z najlepiej skapitalizowanych firm informatycznych na świecie, wybiera stadion Santiago Bernabéu jako modelowy przykład zarządzania stadionem.

Real Sports City w Madrycie

Real City Sports w Real Madrid to największy kompleks sportowy zbudowany kiedykolwiek przez organizację piłkarską . Jego 1 200 000 metrów kwadratowych jest domem zarówno dla sportowców, jak i fanów. Jego lokalizacja znajduje się w uprzywilejowanej dzielnicy Parque de Valdebebas, jednej z najbardziej uczęszczanych dzielnic stolicy.

Sieć międzynarodowa

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea ma międzynarodowy zasięg, podobnie jak instytucje, które ją popierają. Real Madrid CF wykracza poza lokalizację dzięki swojej światowej renomie i tradycji. Ponadto Universidad Europea de Madrid jest częścią grupy Laureate International Universities , światowego lidera w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Sojusz ten może doprowadzić jedynie do realizacji ambitnego projektu międzynarodowego i dlatego obecnie Real Madrid Graduate School – Universidad Europea jest obecnie obecny w kilku krajach w Europie, Azji, Oceanii i Ameryce.

Zgodnie z naszym zaangażowaniem na rzecz doskonałości akademickiej i naszego profesjonalnego podejścia, podczas tworzenia szkoły w nowym kraju dokonujemy wcześniejszej oceny programów. Sprawdzamy, czy są one zsynchronizowane z rzeczywistością każdej lokalizacji, zapewniając naszym uczniom satysfakcjonujące doświadczenie. Ponadto każdy program ma międzynarodowy wydział składający się z hiszpańskich nauczycieli zawodowych pracujących razem z najlepszymi specjalistami z kraju, w którym prowadzone są studia magisterskie.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea programy edukacyjne Real Madrid Graduate School – Universidad Europea są obecnie prowadzone na kilku uniwersytetach na całym świecie.

Lokalizacje

Madryt

Address
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

28670 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium