PC Carrier

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy oficjalną szkołą w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) od 1987 roku. Nasz katalog obejmuje najbardziej pożądane kursy firm, w ramach stosowania trzech systemów szkoleniowych do wyboru przez naszych studentów:

  • Szkolenie grupowe (face-to-face lub telepresential)
  • Spersonalizowane szkolenie (dostosowane do ucznia)
  • Szkolenie INCOMPANY (dostosowane do firmy)

Nasi nauczyciele, profesorowie i opiekunowie posiadają odpowiedni stopień i certyfikowane przygotowanie przez firmy posiadające oprogramowanie, z którym mamy umowy o współpracy jako Partner. Nasze kursy w wielu przypadkach są uzupełniane modułami staży, które mogą być opłacane lub nie w zależności od rodzaju kursu i czasu trwania oraz umów z naszymi firmami.

Wszystkie nasze kursy zaprojektowane i skontrolowane w naszej głównej siedzibie w A Coruña są zgodne z normą ISO 9001: 2008 w celu zagwarantowania doskonałości procesów szkoleniowych i jakości naszego otwartego modelu szkolenia teleprezentacyjnego, zarówno w sposób synchroniczny (wirtualna klasa grupowa), jak i asynchroniczne (zindywidualizowane samouczki dotyczące treści).

Zapewniamy naszym studentom specjalne moduły, aby mogli uzyskać certyfikację jako profesjonalny związany z różnymi technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi: Cisco Systems, Oracle, Microsoft, Linux, SAP, Adobe, Savia Amadeus, itp.

Uczeń prosi i przeprowadza wezwanie do egzaminu w konkretnych ICT, a przezwyciężając go, rejestrujemy go w Międzynarodowym Rejestrze Identyfikacyjnym (IDE), który akredytuje go globalnie w tej technologii przed jakimkolwiek organem publicznym lub prywatnym. Uczeń stamtąd może być akredytowany jako oficjalny technik firmy, wykorzystywać oficjalne logo marki i czerpać korzyści z dystrybucji oprogramowania i materiałów, które to oznaczało dla profesjonalistów.

Lokalizacje

Coruña

Address
Rua Enrique Dequidt Hevia,10
15005 Coruña, Galicja, Hiszpania