OSTELEA | Distancia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

nasz misja To jest przyczynienie się do rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego rozwoju zrównoważonego przemysłu, poprzez szkolenia menedżerów, specjalistów. Jesteśmy zobowiązani do innowacji i promowanie powiązań między firmami sektora i Ostelea pielęgnować na rynek nowych rozwiązań.

Zapewniamy mistrzów w głównych obszarach turystycznych szkolenia jako Hotelarstwa, Turystyki i gościnności, Sztuki i Dziedzictwa, stosunków międzynarodowych, protokołu i Event Management, Leisure & Zarządzanie Sport i turystycznych. Programy te są prowadzone w modalności Studia dzienne i wykonawczej oraz w celu zapewnienia większej elastyczności dla naszych studentów, niektóre programy są dostępne również w trybie on-line.

nasz szkoła Są one centrum aktywności, możemy wysłać do nich stosowną i praktyczną wiedzę, dzięki naszej klasztor nauczyciele, którzy łączą naukę z stanowiskach kierowniczych w wiodących firm w sektorze turystycznym. Ostelea działa na dwóch uczelniach: Barcelona i Madryt. Dwa uprzywilejowane enklawy, które pozwalają nam połączyć wiedzę akademicką z praktyczną wiedzę o zarządzaniu najlepszych podmiotów publicznych i prywatnych wiodących w Europie i na świecie przemysłu hotelarsko-turystycznej.

Ostelea została uznana przez czołowych stowarzyszeń w sektorze turystycznym i szkolenia. My są częścią WTO (Światowa Organizacja Turystyki) i są jednym z członków Knowledge Network, najważniejszego sektora. Ostelea został również zaproszony do CHRIE (Rada hotel, restauracja, i Edukacji instytucjonalnych), wiodącej międzynarodowej sieci ośrodków akademickich (w oparciu o turystykę w tym Stanów Zjednoczonych Ameryki), a my należymy do zaledwie dwóch członków w Hiszpanii. Ostelea również postanowił w 2015 roku dołączyć PRME kampania Narodów Zjednoczonych do promowania odpowiedzialnego edukacji zarządzania. Jesteśmy również aktywnymi członkami AEPT (hiszpańskiego Stowarzyszenia profesjonalistów w turystyce), AEDH (Spanish Association of hotelu), Earth (Przymierze Europejskie odpowiedzialna turystyka i gościnność) oraz Atlas (Stowarzyszenie Turystyki i Wypoczynku Edukacji i Badań Naukowych). W Ostelea utrzymywać bliskie stosunki z ekosystemu biznesowego, uważamy, że jest podstawą naszych programów akademickich i naszych powiązanych działań. Silny związek mamy z krajowym i międzynarodowym świecie biznesu pozwala nam uzyskać uprzywilejowaną widok firm w branży turystycznej i hotelarskiej. Obecnie setki firm takich jak Hilton, American Express Barceló Viajes, Lonely Planet i Turijobs są częścią naszej sieci. Ta sieć wiedzy biznesowej wzbogacony także przez naszą globalną sieć Partners International University, ponad trzydziestu uniwersytetów i ośrodków szkoleniowych turystyki na całym świecie, z którymi dzielimy stałą wymianę wiedzy, wykładowców i studentów. Na kampusie Barcelona, ​​Ostelea jest dołączony do University of Lleida Center, czwarty najlepszy uniwersytet w Hiszpanii w nauce oraz o wyraźnej orientacji międzynarodowej, co daje oficjalnego statusu do różnych programów szkolnych. Campus de Madrid, Ostelea ma Rey Juan Carlos University dla oficerów w niektórych swoich programów. Oba kampusy mają również jednym z głównych partnerów w sektorze edukacji międzynarodowej: EAE Business School. Ten ekskluzywny sojusz daje nam znaczącą przewagę konkurencyjną, bo jesteśmy jedynym ośrodkiem szkolenia w sektorze, który łączy rozwój turystyki uczenia wiedzy i umiejętności kluczowych w świecie zarządzania. EAE przeszkolił ponad 70.000 menedżerów, którzy obecnie prowadzą duże przedsiębiorstwa i został uznany za jednego z czołowych szkół biznesu w Hiszpanii w różnych rankingach krajowych i międzynarodowych.

Lokalizacje

Madryt

Address
C/ Príncipe de Vergara, 108
28002 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Barcelona

Address
C/ Aragó, 28
08015 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Hiszpania online

Address
Hiszpania online, Hiszpania