Przeczytaj oficjalny opis

OBS Business School została założona w 2007 roku jako pierwsza szkoła biznesu w 100% online w języku hiszpańskim. Jest ona oparta na środowisku Planet Group, światowego lidera w dziedzinie publikowania zawartości dla rynku Hiszpanie i ważnego know-how w e - learning, we współpracy z dwoma partnerami strategicznymi:

Uniwersytet w Barcelonie, główny publiczny uniwersytet w obu Katalonii i Hiszpanii, z ponad 560-letnią historią. EAE Business School, czwartym najbardziej renomowanych szkół biznesu w Hiszpanii, według rankingu opublikowanego przez Merco (hiszpański Corporate Reputation Monitor) w 2011 roku.

Jesteśmy szkołą biznesu 100% on-line, z nauczycielami w eksploatacji na całym świecie i lider w innowacyjnych programów, które są przed zmieniającym się środowisku biznesowym. W OBS zobowiązaliśmy trenować menedżerów i menedżerów biznesowych do prowadzenia firmy i instytucje, w ramach nowego paradygmatu zrównoważonej i innowacyjnej gospodarki. Poprzez nasze programy MBA, Master 's oraz studia podyplomowe oferujemy profesjonalistom i firm kompleksowe szkolenia we wszystkich obszarach funkcjonalnych organizacji, zawsze z elastycznością oferowaną przez naszą metodologią Internecie W 2010 roku GMAC MET Fund (Management Education for Tomorrow) opublikowała główne trendy, które będą zgodne z szkoły biznesu w XXI wieku jako na głównych czynników rozwoju. Jednym z wniosków jest jasny: edukacja nie muszą już odbywać się w jednym miejscu, gdzie fizycznej interakcji z uczniami i różnych zasobów (nauczycieli, materiałów bibliotecznych lub inny), ale ta interakcja studentów - Wydział - zasoby wydaje się być nieco telefony i całkowicie połączone dzięki Internetowi. Wykształcenie tendencję zbudować sieć ludzi i zasobów do pracy i interakcji w każdym czasie, gdziekolwiek się znajdują. To jest właśnie to, co oferujemy w Online Business School. Innowacja, internacjonalizacja i elastyczność oferowanych przez e-learning są podstawą metodologii zaprojektowany, aby zapewnić jakość absolwent Kolegium bez barier fizycznych, umożliwiając pogodzenie rozwoju zawodowego, które wymagają dziś rynki w naszym życiu osobistym , Wierzymy w trendach zarządzania innowacjami jak w silniku zrównoważonego wzrostu, wzmacniając nasz wkład do międzynarodowej bogactwo metod, treści i wielostronnych rozwiązań dla naszych studentów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

OBS Business School

Magister zarządzania produkcją i doskonalenia procesów przemysłowych w OBS Business School zwraca szczególną uwagę na planowanie zasobów, określenie dobrej strategii orga ... [+]

Magister zarządzania produkcją i doskonalenia procesów przemysłowych

W przedsiębiorstwach przemysłowych Dyrekcja Produkcji jest kluczową pozycją, której dobre zarządzanie bezpośrednio wpływa na wyniki firmy, a zatem jest kluczowym czynnikiem sukcesu w osiąganiu przewag konkurencyjnych dzięki ciągłym innowacjom w procesach przemysłowych. .

Magister zarządzania produkcją i doskonalenia procesów przemysłowych w OBS Business School zwraca szczególną uwagę na planowanie zasobów, określenie dobrej strategii organizacji przemysłowej oraz innowacje i procesy produkcyjne produktów. Ponadto w całym programie będą badane różne sposoby zarządzania zmianami poprzez projekty, ze szczególnym naciskiem na monitorowanie i kontrolę produkcji oraz rozwój kompetencji menedżerskich.... [-]

Hiszpania Barcelona Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
OBS Business School

Z Masters w badaniach marketingowych i analiza obs Klientów nauczą się rozwijać i zarządzać informacjami; badania, aby zrozumieć i nauczyć się spotkać. Naucz się technik ... [+]

Masters in Badań Marketingowych

W społeczeństwie informacyjnym, w którym żyjemy, rozwój i właściwe wykorzystanie wysokiej jakości informacji może stanowić kluczową przewagę nad konkurencją. Musimy zrozumieć, w jaki sposób wpływają one na cechy społeczne, kulturowe i psychologiczne naszych konsumentów w podejmowaniu decyzji i zachowań nabywczej.

Ostatecznym celem zarządzania i wykorzystywania informacji powinny być zgodne z maksymą spotykają marketingu i zaspokoić potrzeby i życzenia użytkowników i konsumentów. Wiąże się to z konieczności gruntownej wiedzy na temat ich zachowania, ich motywacje, jakie podlegają wpływom, preferencje i poglądy.

... [-]
Hiszpania Barcelona Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
OBS Business School
C/Aragó 55

Barcelona, Katalonia, 08015 ES
Location address
Madrid, Wspólnota Madrytu, ES