OBS - Three Points Digital Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

TRZY PUNKTY | CYFROWA SZKOŁA BIZNESOWA

Nowa cyfrowa szkoła biznesu Three Points, urodzona w Barcelonie, odpowiada obecnemu scenariuszowi gospodarczemu i biznesowemu. Naszym celem jest zapewnienie konkurencyjności ludzi i ich profesjonalnej projekcji. Zaspokaja to również potrzeby firmy, która poszukuje profili dostosowanych do nowych sposobów pracy, większej partycypacji i wydajności oraz zmieniających się wymagań konsumentów.

Model szkolenia "Trzy punkty" łączy know-how i doświadczenie braci Dídac i Simón Lee, dwóch międzynarodowych referencji w świecie cyfrowym, z najlepszym doświadczeniem w szkolnictwie wyższym Formata Formación i uniwersytetów. Dzięki temu partnerstwu możemy zaoferować wysokiej jakości programy, z silnym naciskiem na zarządzanie i współpracę specjalistów, wiodących firm technologicznych i inwestorów.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------------

Twoje dane będą zawarte w pliku TRZYPOZYTYWNEJ EDUKACJI, SLU, aby zarządzać relacjami z Tobą. Twoje dane będą informować Cię (pocztą, telefonem, twarzą w twarz i / lub telematyką) o naszych produktach i / lub usługach, chyba że wyrazisz sprzeciw, zaznaczając to pole :

Zgadzasz się na to - nawet po zakończeniu naszej współpracy - TRZYPOZYCJE EDUKACYJNE, SLU, przekaż swoje informacje firmom Grupo Planeta związanym z www.planeta.es, które rozwijają swoją działalność w branżach wydawniczych, szkoleniowych, kulturalnych, rekreacyjnych, kolekcjonerskich, tekstylnych, ubezpieczeniowych. prywatne, duże zużycie i biżuterię, aby poinformować (za pośrednictwem poczty, telefonu, kontaktu twarzą w twarz i / lub telematyki) o swoich produktach i / lub usługach, chyba że wyrazisz sprzeciw, zaznaczając to pole:

Zgadzasz się, że PIERWSZA EDUKACJA, SLU przesyła ci (pocztą, telefonicznie, osobiście i / lub telematyką) informacje o firmach, które prowadzą swoją działalność w sektorach wymienionych w poprzednim paragrafie, chyba że wyrazisz sprzeciw, zaznaczając to pole:

Wyrażasz zgodę na to, że TRZYPOZYCJE EDUKACYJNE, SLU przesyłają Ci (pocztą, telefonicznie, bezpośrednio i / lub telematyką) informacje o firmach, które rozwijają swoją działalność w sektorach telekomunikacyjnym, bankowym i finansowym, podróżach, technologiach i działaniach prawnych, chyba że sprzeciwiać się, zaznaczając to pole:

Użytkownik może skorzystać z prawa dostępu, anulowania, sprostowania, sprzeciwu i odwołania w dowolnym momencie po udzieleniu zgody, listownie do TRYPUNIĘCIA EDUKACJI, SLU, Av. Diagonal 662, 08034 Barcelona, ​​wysyłając e-mail na adres lopd @ threepoints.com

Lokalizacje

Hiszpania online

Address
Hiszpania online, Hiszpania

Programy

Ta szkoła oferuje również: