Przeczytaj oficjalny opis

Sterownik potrzebny do odniesienia sukcesu w gospodarce cyfrowej.

Prowadzimy Cię przez najważniejsze filary gospodarki cyfrowej od podstaw w programowaniu do świata biznesu poprzez technologię i przedsiębiorczość nowych pomysłów i modeli biznesowych.

Nuclio Digital School oferuje trening międzysektorowy, który pozwala przejść od poziomu Początkującego do poziomu Ekspertów.

Nasz cel

Niewątpliwie istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów cyfrowych, a obecni często potrzebują odnowienia wiedzy. Głównym celem Nuclio Digital School jest tworzenie i odnawianie profilów zgodnie z rzeczywistymi wymaganiami branży, aby zapewnić, że profile te zostaną przygotowane do produktywności. chwili w jakiejkolwiek firmie, która ich wymaga.

Koncentruje się na tworzeniu udanej ścieżki dla naszych uczniów

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest poziom jakości, z jakimi studenci kończą szkolenie.

Tak jak gwarantujemy sukces zawodowy po ukończeniu kursu, proces ich wchodzenia wymaga wymagań, które kandydaci muszą pokonać, abyśmy mogli tworzyć klasy poziomu z niezbędnymi umiejętnościami, aby nadążyć za przedmiotami.

Sprawdzanie umiejętności wymaganych przez branżę

Oferujemy certyfikaty dla każdego z naszych programów, pod koniec kursu możesz pokazać swoje kwalifikacje. Otrzymasz wydrukowany i podpisany dyplom.

Celem ram certyfikacji Nuclio Digital School jest zapewnienie współczesnego i elastycznego systemu, który:

  • Działa jako punkt odniesienia dla rozwoju programów nauczania prowadzących do profesjonalnej certyfikacji Nuclio Digital School
  • Wspiera ścieżki edukacji branżowej, które zapewniają dostęp do certyfikatów, które umożliwiają łatwe przechodzenie między różnymi nauczycielami i rolami w branży
  • Definiuje jasną ścieżkę postępu dla profesjonalistów.
  • Umożliwia to wyrównanie z innymi międzynarodowymi rolami w branży.

Carlos Blanco

Przewodniczący

"Istnieje duża zmiana między tym, co badano, a tym, czego wymagają firmy. Problem polega na tym, że ci, którzy wiedzą o technologii i marketingu online, nie są nauczycielami. Dziś specjalistyczny program jest bardziej przydatny niż program uniwersytecki ".

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Nuclio Digital School

Dowiedz się, jak tworzyć, przyciągać, testować i wdrażać cyfrowe kampanie marketingowe z prawdziwymi rezultatami. ... [+]

Rozwiń i wzmocnij kompetencje marketingu cyfrowego.

Internet zmienił sposób, w jaki komunikujemy się i sprzedajemy naszym klientom i interesariuszom. Szeroka gama narzędzi pozwala nam podejmować decyzje w oparciu o dane z większą precyzją i wizją niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie stosowanie skutecznych strategii marketingu cyfrowego może pozostawić Twoją organizację w tyle, podczas gdy inni konkurenci będą się rozwijać. Intensywny Master pomaga nauczyć się nawigować po całej ścieżce marketingu cyfrowego, od rekrutacji po retencję, a także zdobyć narzędzia i wiedzę, aby stymulować wzrost w Twojej organizacji. Odkryj szeroką gamę podejść do marketingu cyfrowego i rozwijaj sposób ciągłej iteracji i uczenia się, aby osiągnąć wyniki.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
16 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nuclio Digital School

Opracowaliśmy najnowocześniejszy program nauczania i instruktorów ekspertów dla naszego 16-tygodniowego pełnoetatowego programu immersyjnego ... [+]

Dobre decyzje zawsze opierają się na danych

Rozwijaj swoją wiedzę w zakresie analizy danych dzięki wykorzystaniu zestawów danych z całego świata i uczeniu się od ekspertów z branży dzięki programowi opartemu na języku Python. Opanuj odpowiednie narzędzia i techniki rozwiązywania prawdziwych problemów biznesowych i rozwijaj swoją karierę już dziś.

Uzyskaj prawdziwe wyniki

Nasz zespół zawodowy pomaga zidentyfikować mocne strony, udoskonalić swoje cele i połączyć się z ponad 200 partnerami Nuclio, aby zmienić swoje zawodowe aspiracje w rzeczywistość.

Wiedza eksperta

Rozwiązuj problemy razem ze studentami o wysokich osiągach, z różnorodnym doświadczeniem w dziedzinie nauki, analizy danych, inżynierii, matematyki i innych. Twórz sensowne połączenia, spotykaj potencjalnych pracodawców i dołącz do społeczności uczących się przez całe życie.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
16 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku