Przeczytaj oficjalny opis

Barcelona Technologia Szkoła prowadzi projekt edukacyjny, który upoważnia kolejnych specjalistów, które przekształcą przemysłu cyfrowego.

Wizja

Transformacja cyfrowa zmienia wszystkie aspekty ludzkiego społeczeństwa, I ma tylko jedną granicę, wyobraźnię. Ekosystem cyfrowy stał się nowym status quo, to zmienia całe gałęzie przemysłu i biznesu, relacje i jakiegokolwiek innego aspektu naszym życiu. Wierzymy w lepszą przyszłość z cyfrowej formie. Jednak, w celu zapewnienia tego, że trzeba talent gotowy do prowadzenia przemiany cyfrowego.

Misja

Dostarczają tech ekosystemu specjalistów, że przemysł cyfrowy potrzebuje. Międzynarodowy doskonałości rozwój talentów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Master in Digital Transformation Leadership - BTS

Rewolucja cyfrowa wymaga liderów w stanie zrozumieć przełomowych technologii i ich zalety i skutki, a także liderów w stanie zarządzać transformacji cyfrowej. ... [+]

Rewolucja cyfrowa wymaga liderów w stanie zrozumieć przełomowych technologii i ich zalety i skutki, a także liderów w stanie zarządzać transformacji cyfrowej.

Co będę się uczyć?

Master in Leadership Transformation cyfrowy zapewnia Państwu głębokie zrozumienie powstających technologii i daje narzędzia do prowadzenia udanych cyfrowych strategii biznesowych.

Będziesz mógł rozwijać umiejętności cyfrowych, takich jak strategia cyfrowa, przełomowych technologii, przywództwa i zarządzania zmianą, nowoczesnych finansów, biznesu danych, bezpieczeństwa cybernetycznego, innowacji i kreatywnego myślenia, wśród innych przedmiotów.

To Mistrz pozwoli Ci prowadzić cyfrowego Ready Business wanny:... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku